Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 7 днів

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 165538 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


З Вашого дозволу, я відповім після вирішення питання з подальшою долею Радецької. Бо зараз це буде виглядати як спроба "відмазати" її, а я цього не хочу. Моя думка про неї не змінилася.
чогось всі оте "Б" не кажуть...
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))

Можливо п.Радецька і хороший спеціаліст але на мою думку ніякий організатор. Можна бути бути суперовим хірургоми але не вміти керувати медсестрою, на цю тему чудово висловився Б.Гейтс " Я почти не умею програмировать зато я сумел собрать и организовать работу людей, которые умеют это делать намного лучше меня".
 Керівник - це в першу чергу менеджер а уже потім спеціаліст тієї сфери де він працює. А п.Радецька напевне що спочатку хороший спеціаліст в сфері медицини а уже потім поганенький менеджер. :unknow

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ок, я відповім.
По-перше, я почув передісторію появи Радецької тут. Зі слів голови було так: оголосивши реформування медицини і (головне) "безкоштовного" медикаментозного забезпечення, влада (мер) готова була вкладати туди гроші і очікувала результат. Зрозуміло, що обсяги фінансування зросли в рази. Перший місяць 1,25 млн., другий 1,27 млн. - це лише на ліки. А на виході отримали те, що ситуація майже не змінилася - відгуки людей свідчили, що з "безкоштоного" отримувалась лише мала частина і то найдешевша і не завжди якісна. Спроби вияснити в чому секрет "своїми силами" успіху не принесли. Тому була запрошена стороння людина, так би мовити, не заангажована місцевими реаліями. Вона привезла "нову технологію" - електронний реєстр використання медикаментів, кожен лікар мав мати свій ключ і вся картинка по призначеннях ліків і їх використанню була б, як на долоні. Мене здивувало, такої системи обліку не було до цього часу - адже це елементарщина!
Друге, що було зроблено - вона почала вимагати, щоб в історії хвороби після визначення дігнозу підводилась риска - грубо кажучи, малювати "зетку". Може я не надто точно називаю де і що ставити - я не медик, звиняйте. Але суть, сподіваюсь, вловлюється. Виявляється, існує така собі "практика" дописувати діагнози вже після того, як хворий виписався з лікарні. Відповідно, зі списуванням необхідних медикаментів і т.д.
Ці дві "реформи" виглядають смішними і елементарними. Дивує інше - чому до цього часу цього не робилося? Радецької чекали? Маємо.
І останнє. Я не медик, мене економіка цієї справи цікавить, цифри. Так от, ці смішні і елементарні речі принесли такий результат - у квітні на медикаментозне забезпечення було витрачено ~ 700 тис.грн. Рахувати вміємо всі - 1200-700=500 тис.грн. Мені було поставлено питання: де ці 500 тис.грн., ну нехай не всі а половина, були до цього? Кожен може знайти відповідь для себе сам.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Громада вимагає звільнення чиновника за l
« Прочитано #423 : 19 Травня 2011, 13:58:28 »

 :o ОГО! А ми тут "бідних" медиків жаліємо   :o
Я все розумію - ну щоб так вже безбожно!!!!! Це просто безбожно ! На кожну виділену гривню принаймні 50 копійок!!!!! Я мабуть як би таке розкрила я б також не втрималась..... Але правильніше, звісно, винних покарати відповідно - кримінальною справою і звільненням з роботи з забороною працювати на таких посадах.
Я в шоці. Яка ж виявляється я ще школярка у всіляких "схемах"....
Ну... медиків Насалик як виборців уже, звісно, втратив....  Тільки хто б ще крім зацікавленого мера сказав що це, що він описав - дійсно так і було.... Якщо так, то Радецькій можна було б і запропонувати вибачитися і пробачити... Таку справу до кінця хтось місцевий дійсно не доведе, йому тут жити, тут лікувати зуби... ;)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Nino

  • Користувач
  • **
  • Карма +15/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    06 Червня 2013, 16:34:16

    Звідки: Калуш - Українська2а

а мене це нездивовує.... 

більш здивовують слова
Цитувати (вибране)
Мене здивувало, такої системи обліку не було до цього часу - адже це елементарщина!



дійсно чому це небуло раньше........... :duvno
Записаний


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

дійсно чому це небуло раньше...........
Я здогадуюсь.... мабуть нікому в голову не прийшло... або нікому не було треба.... або було треба аби не було... (нужное подчеркнуть, як то кажуть)  ;)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Ну... медиків Насалик як виборців уже, звісно, втратив....
Помиляєтесь. Тільки невелику частину.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Nino

  • Користувач
  • **
  • Карма +15/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    06 Червня 2013, 16:34:16

    Звідки: Калуш - Українська2а

Ну... медиків Насалик як виборців уже, звісно, втратив....
Помиляєтесь. Тільки невелику частину.


до виборів ще далеко ..... то що він втратив може повернути ... а може ще більш втратити....
Записаний


sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана

Та за витратами в медицині треба найбільше пильнувати -хороша "годівничка"!
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

дійсно чому це небуло раньше........... Дивно
Тому що вона була невигідна певній категорій медиків.
А відповідь тут
Тому була запрошена стороння людина, так би мовити, не заангажована місцевими реаліями.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Громада вимагає звільнення чиновника за l
« Прочитано #430 : 19 Травня 2011, 14:11:11 »

я не вигороджую медиків, просто для об'єктивності.
Так от, ці смішні і елементарні речі принесли такий результат - у квітні на
медикаментозне забезпечення було витрачено ~ 700 тис.грн. Рахувати вміємо всі - 1200-700=500 тис.грн.
приймемо до уваги той момент, що перші місяці поповнювався запас медикаментів з нуля. до того пік епідемій - зимові місяці - пневмонії і тд.
до речі, а скільки витрачено в березні? це щоб мати повну картину.
січень - 1,25млн
лютий - 1,27млн
березень - ?
квітень - 0,7 млн

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Шкода що таке хороше починання і так погано закінчиться. Я в ніякій мірі не виправдовою, і не виправдовував п.Радецьку, але в Нас буде як завжди, із однієї крайнощі в іншу.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Nino

  • Користувач
  • **
  • Карма +15/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    06 Червня 2013, 16:34:16

    Звідки: Калуш - Українська2а

дійсно чому це небуло раньше........... Дивно
Тому що вона була невигідна певній категорій медиків.
А відповідь тут
Тому була запрошена стороння людина, так би мовити, не заангажована місцевими реаліями.


ага ну медикі мають вже настільки вагому значеність що вони відказались від електронної системи а наша влада з цим немогла нічого іншого зробити ніж запросити радецьку.... шось мені тут нездається
« Останнє редагування: 19 Травня 2011, 14:33:52 від Nino »
Записаний


tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

приймемо до уваги той момент, що перші місяці поповнювався запас медикаментів з нуля. до того пік епідемій - зимові місяці - пневмонії і тд.
до речі, а скільки витрачено в березні? це щоб мати повну картину.
січень - 1,25млн
лютий - 1,27млн
березень - ?
квітень - 0,7 млн
Я з власного досвіду в цій гілці описував ситуацію яка власне мала місце в березні.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки

Я в ніякій мірі не виправдовою, і не виправдовував п.Радецьку, але в Нас буде як завжди, із однієї крайнощі в іншу.
та таких "спеців" як Радецька можна знайти без проблем, основний момент - щоб людина була із сторони.
Але таких "чорноротих" мабуть буде  знайти проблематично.  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street

то нечайно надірветесь і посинієте
Не люблю когось наказувати чи виносити якісь санкції, але за таке - оголошую бан!
При рецедиві санкції будуть жорсткіші.
Бан в особову справу занесу, коли знайду відповідну "кнопку"... Прошу адміна допомогти!

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки


Відповідь від: 19 Травня 2011, 14:21:03
та таких "спеців" як Радецька можна знайти без проблем, основний момент - щоб людина була із сторони.
Але таких "чорноротих" мабуть буде  знайти проблематично.  Крейзі
Якраз з спеціалістами і проблеми.

Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street

в них дійсно нічого святого немає ,та й не миються вони
Ви також поміркуйте...

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

в них дійсно нічого святого немає ,та й не миються вони
Ви також поміркуйте...
Ви видерли цитату і змінили досить радикально зміст
ЇЇ висловлювання швидше за все стусувалися медиків , в них дійсно нічого святого немає ,та й не миються вони. Незрозумію як можна брати гроші з хворлї людини ?  це є моральне уродство . Все що вона про них сказала правда. Щастя їй здоровя і многая літ
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Тільки невелику частину.
Звісно, доступ до "ресурсів був тільки у лікарів - вони ж роблять призначення, в медсестри, виходить постраждали задарма....
в Нас буде як завжди, із однієї крайнощі в іншу
тому я і кажу - слова Насалика як одну із найбільш зацікавлених осіб треба перевірити. Але з іншого боку, анонсувавши, "суди" які мали б розібратися в цій справі він, як би тепер казав неправду - підставив би сам себе, бо прокуратура, скоріше за все би до цього "докопалася". Радецька мала б пояснити свої слова, і вона б не мовчала про такі свої "відкриття", а медики, в свою чергу би це заперечували. От тоді правда і випливла б . Або це Радецька не втрималась, бо мала більше ніж достатньо підстав, або підстави "прийшли" пізніше... Отже, краще було б депутатам разом з тимчасовим усуненням Радецької податися і до прокуратури. Ніякого адміністративного суду. І ще одне - цей факт(підстави Радецької  "вийти з себе")  мер узнав, звісно раніше, чому він не оголосив цього на пресконференці? А лишень намагався недолуго щось бормотіти на захист ... Хоче тайм-аут щоб  "посортувати винних" - кого карати. а кого ні?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка