Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 2 місяці 27 днів

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 174023 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Депутат

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    31 Березня 2012, 17:00:32

    Звідки: Сівецька

Коли ти "ботан", то не обов'язково про це всім розказувати :bayan
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


А істина - у вині... ще багато таких банальностей можна наговорити і - образ. Шторм, трохи пригальмуйте. хоча Ваш порив - вражає
Записаний

шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

Цитувати (вибране)
Коли ти "ботан", то не обов'язково про це всім розказувати
розумію - порушую образ галичанина-немитого циганина, вибач, постараюсь вести себе як справжній галичан.

Позор Радецькій! Геть мило! Збираю бригаду в польшу на заробітки!

сємки в когось є?
Відповідь від: 18 Травня 2011, 13:40:31
Цитувати (вибране)
Шторм, трохи пригальмуйте. хоча Ваш порив - вражає

а те що з мухи зробили слона Вас не вражає? при тому що слонів навколо валом - бери не хочу.

та ж історія з паспортами - в 100 раз вагоміша!!! але галичани мовчать, а тут єрунда якась і шум підняли  :duvno
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана

А що ,тільки,галичани - заробітчани?!Якщо брати Україну,то в Москву чи Пітер на заробітки їздять як із Луганщини,так і з Сумщини чи Полтавщини.В тій же Росіїї з глубинки їдуть в Москву на заробітки.В тій же Польщі поляки вирушають на заробітки до німців,до Великобританії,Норвеіїї,Голландіїї і т.д.Завжди люди мігрували в пошуках кращих заробітків і кращого життя.А по поводу гігієни ,не знаю які там люди не миються,але маю дуууже багато знайомих і родичів,що їздять на будови до Росіїї,які першим ділом роблять туалет і душ для себе,згодом і баньки тимчасові,а потім приступають до основних робіт.
Шторм ,що ви тут доказуєте??? І як,вам не соромно ,що ви  і ваш рід походить з "немитих  циган"???


Записаний

шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

Цитувати (вибране)
І як,вам не соромно ,що ви  ваш рід походить з "немитих  циган"???

а чого тут соромитись? красти соромно, а ходити немитим на заробітках не соромно.
якусь єрунду обговорювати і мовчати про справжні проблеми соромно  :(
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана

Цитувати (вибране)
І як,вам не соромно ,що ви  ваш рід походить з "немитих  циган"???

а чого тут соромитись? красти соромно, а ходити немитим на заробітках не соромно.
якусь єрунду обговорювати і мовчати про справжні проблеми соромно  :(


Ага ,я зрозуміла,будучи десь на заробітках у вас були великі проблеми і з мило і з водою,ну що  ж  тоді дуже співчуваю.
Відповідь від: 18 Травня 2011, 13:50:42
По собі  та й  всіх судите.
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Шторм, ось дослівна цитата з листа медиків про виступ Радецької: "Вы — генетически недоразвитый регион…, цыгане вы немытые и нечесаные…, мне говорили, что в этом регионе была зона (зеків — Авт.), теперь понятно, откуда такие гены…, вы разбиваете себе лбы, когда бьете поклоны в церкви, а ничего в  душе святого у вас нет..., пишите заявления об увольнении, всех уволю, уволю за саботаж руководителей любого уровня".
не про циганів була мова і не про заробітчан, від яких пахне не так. от і все
Записаний

шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

Ви краще скажіть чи справді вірите в те що Радецька сказала б Вам особисто щось подібне. Я впевнений що мені вона такого не сказала б. Тому і не дуже переймаюсь її словами, хочу розумію крайнє обурення медпрацівників в чий адрес прозвучали ці слова, але тільки їх.

А от брати-сестри галичани взули мене на 300 грн. на закордонному паспорті.
І багатьох інших своїх братів-галичан. І з моєї точки зору це незрівнянно більша образа. При чому кожної людини конкретно-особисто яка одержувала паспорт.

чому цьому не присвячують засідання міської ради, не вимагають звільнити начальника райвідділу?

ось це мене обурює!
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Ви краще скажіть чи справді вірите в те що Радецька сказала б Вам особисто щось подібне. Я впевнений що мені вона такого не сказала б. Тому і не дуже переймаюсь її словами, хочу розумію крайнє обурення медпрацівників в чий адрес прозвучали ці слова, але тільки їх.

А от брати-сестри галичани взули мене на 300 грн. на закордонному паспорті.
І багатьох інших своїх братів-галичан. І з моєї точки зору це незрівнянно більша образа. При чому кожної людини конкретно-особисто яка одержувала паспорт.

чому цьому не присвячують засідання міської ради, не вимагають звільнити начальника райвідділу?

ось це мене обурює!
Так в чем вопрос тебя это возмущает,значит поднимай вопрос,поднимай людей,многие тебя может поддержат,а ты вместо этого убеждаеш людей что честь отстоять это не важно.Все важно и с чего то начинать надо.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Ви краще скажіть чи справді вірите в те що Радецька сказала б Вам особисто щось подібне. Я впевнений що мені вона такого не сказала б. Тому і не дуже переймаюсь її словами, хочу розумію крайнє обурення медпрацівників в чий адрес прозвучали ці слова, але тільки їх.
тому я ніколи б і дня у медицині не протрималася:) просто ми говоримо про те, що є вже доконаним фактом: вона - говорила. а всі вже партійні нашарування - це по ходу, потягом уже. інакше - медиків би не змушували тричі (!) на день збиратися на наради. а це вже не моя інформація і не від "баба баці сказала" - СТБ:)
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Цитувати (вибране)
Коли ти "ботан", то не обов'язково про це всім розказувати
розумію - порушую образ галичанина-немитого циганина, вибач, постараюсь вести себе як справжній галичан.
Позор Радецькій! Геть мило! Збираю бригаду в польшу на заробітки!
шторм,то есть здесь уже ты утверждаеш что образ настоящего галичанина такой как ты выше описал,ты в этом уверен?,никаких опечаток нет?
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

а ходити немитим на заробітках не соромно.

якщо приїжджає людина і нелегально шукає роботу то немає нічого дивного що їй дадуть якесь місце в вагончику з туалетом на найближчій горі . але коли ті же поляки , литовці , мадяри , італійці , румуни , французи , португальці ( Я НЕ ПОМИЛИВСЯ І НЕ ПРОСТО ПРИПИСАВ КОГО НЕБУДЬ ДЛЯ ГАЛОЧКИ )  живуть у сараях чи в вагончиках чи взагалі на вулиці ПРИ ЦЬОМУ ПЕРЕБУВАЮЧИ ЛЕГАЛЬНО І МАЮЧИ ПРАВО НА ПРАЦЮ і не слідкують за собою і не миються ??? як це назвати ??? як назвати француженку яка жила в будинку де я був "управдомом" і її ( не знаю як сказати - чоловік її двоюрідної сестри ) порекомендував один знайомий колумбієць і при чому він її 3 ( ТРИ !!! ) рази пропонував показати де знаходиться душ !!! як це назвати ? як назвати поляків які в лондоні спали в громадському туалеті щоб зберегти гроші за проживання ( можу знайти виписку з газети ) ??? як називається те що анекдоти про чукчів в америці називають анекдоти про поляків ???
 шторм - збери бригаду і їдь в польшу , АЛЕ ВАРТУЙ СЕБЕ ЯК ЛЮДИНА А НЕ ЯК БИДЛО !!!
Відповідь від: 18 Травня 2011, 15:19:07
в чехії українець знайде швидше роботу НІЖ ЛИТОВЕЦЬ !!! спитайте у чехів  чому
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

BOBA

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    23 Вересня 2012, 12:26:08

    Звідки: калуш

просто ми говоримо про те, що є вже доконаним фактом: вона - говорила.
Доброго Всім дня.
Я напевно не уважно слідкував за темою, періодами заходив, читав. Підскажіть, будьте добрі де прочитати факти по цій справі.
Записаний
Патриотизм - последнее убежище для негодяя.

BOBA

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    23 Вересня 2012, 12:26:08

    Звідки: калуш

доконаним

Вибачаюсь, неправильно прочитав.
Записаний
Патриотизм - последнее убежище для негодяя.

BOBA

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    23 Вересня 2012, 12:26:08

    Звідки: калуш

в чехії українець знайде швидше роботу НІЖ ЛИТОВЕЦЬ !!! спитайте у чехів  чому
Недавно найшов в неті
 В ресторанчике на окраине Праги, куда я неизменно захожу поужинать во время командировок, в котором никто из хозяев (они же обслуга, повара и официанты) не знает ни одного слова на языках, отличных от чешского, что около его двери появилась табличка (нет, целое табло!) с надписью трёхсантиметровыми буквами на русском:

Администрация ресторана может отказать вам в обслуживании без объяснения причин!
Записаний
Патриотизм - последнее убежище для негодяя.

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

Недавно найшов в неті

 в мексіці за традицією тобі плюнуть в блюдо якщо знають що ти американець .
 в ...
 в...

таких прикладів можна навести до ... і більше .
згідно закону бар чи ресторан є приватна власність і уяви собі що власники ( чи директор замість власника ) може попросити покинути той заклад лише тому що ти йому не подобаєшся , а якщо почнеш брикатись то або викинуть або це зробить поліція . це дивно для нас АЛЕ ЦЕ НОРМА ДЛЯ КАПІТАЛІЗМУ І ПРИВАТНОЇ ВЛАСНОСТІ !!!
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Підскажіть, будьте добрі де прочитати факти по цій справі.
Факт один, він описаний медичними працівниками у листі, що був надісланий в газету ЗВ яка його опублікувала. Лист був продемонстрований наскільки видно з дописів присутніх на пресонференції. Уся хронологія подій після публікації у ЗВ, тобто реакція на факт у цій темі або на сайтах в тому числі нашому. Зверху сторінки є анонс, що змінюється. Ви можете натиснути на будь який рядок і потрапити на сайт де почитати реакцію калушан і не тільки на Заяву, що була опублікована в ЗВ. Якщо прочитаєте тему з першої сторінки то знайдете усі посилання  що були по цій темі в медіапросторі країни.

Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street

Товариші і колеги!
Прошу понизити температуру висловлювань, взаємних образ і звинувачень.
Читайте правила поведінки на форумі. Особливо то стосується новачків.
У випадку, якщо користувачами оргвисновки не будуть зроблені, модератор буде змушений звернутися до Адміністратора.
Усім цікавим в темі прошу дочекатися наступного тижня - сесія міськради перенесена.
дякую за розуміння.

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

понизити температуру висловлювань

та стріляй DJ Kardan - що ж ще панькатись ! тим більше що ти модератор та й у тебе є кулємет :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

BOBA

  • Новачoк
  • Карма +5/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    23 Вересня 2012, 12:26:08

    Звідки: калуш

потрапити на сайт де почитати реакцію калушан
Коментарів: 5

           Коментатор 2 (00:04 10/05/2011)

    Ganbaнацики і комуністи підписали звернення по Радецький
    Відповісти
           aser (12:12 10/05/2011)

    Деяка доля правди в словах Радецької все ж є, це треба визнати.

    Інша справа, що вона перевищила службові повноваження - це факт.
    Відповісти
           оксанка (13:44 18/05/2011)

    Яка в цих словах правда? Це соромно!nono
    Відповісти
           Дівчина з Калуша (16:16 18/05/2011)

    А хто стане на захист представників ромської національності? Їх же також образили...
    Відповісти
           Калушанка (19:44 18/05/2011)

    А може і треба вже комусь спустити лікарів на грішну землю.А цей весь сир-бор затіяла п.Сікора,її жаба давить,що не її обрали мером.
   

Наскільки я бачу відгуки під публікаціями вони діаметрально протилежні від дописувачів на форумі.
Тай серед Калушан я не чую ніяких розмов.
Панове, чи не занадто Ви роздуваєте цей конфлікт.
Передивився ВСІ матеріали по даній темі. З фактів тільки лист у Західному Віснику і все.
Ким він підписаний? Невідомо.
Я думаю треба дочекатись судових засідань.

Проханя до любителів флуду. Будьте такі добрі, не робивайте мій лист на речення з коментами і поясненями.
Я висловив свою думку. І нікого не хочу переконувати.

І будьте вічливими, а то соромно читати деяких дописувачів.

Записаний
Патриотизм - последнее убежище для негодяя.