Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 7 днів

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 165530 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

Цитувати (вибране)
але ніхто мені неказав навіть близько подібного що сказала пані Радецка...

Ви медсестра? якщо ні то чому вважаєте що Радецька сказала б Вам особисто щось неприємне?  маєте підстави?

Цитувати (вибране)
Але це би ви розуміли якщо би ви були дійсності так досвідченний як себе тут представляєте.....

у мене принаймні достатньо досвіду щоб розрізняти купу піска від одної піщинки.
і достатньо щоб розуміти що те що купа піска виглядає сірою не значить що там кожна піщинка сіра.

і вже тим більше достатньо досвіду спілкування з земляками щоб знати що це делако не ангели з небес з арійськими генами.

Відповідь від: 18 Травня 2011, 00:19:52
тільки недавно тут писали про жахливі умови в стаціонарі де лежала чемпіонка по шахматам.

а тепер вдруг всі стали "чистенькими" одразу. 
Відповідь від: 18 Травня 2011, 00:24:01
Цитувати (вибране)
То все таки вона гостя? чи начаьник? Думаю що і те і і нше. І щодо прочухана, то така успішна леді, могла б добирати інших слів для прочухана...більше того, відкрию Вам таємницю, не кожен начальник, є застпупником мера другого міста в Прикарпатті, але навіть при тому вони також не мають права принижувати. Ми ж прагнемо бути правовою країною?
І де Ви бачили щоб натовп можна було розлютити такими теплими словами як "генетично недорозвинені" що Ви?

так то воно все так. тільки от від того що Радецька буде прогинатись під медсестер крім медсестер ніхто і не виграє.

Записаний

Nino

  • Користувач
  • **
  • Карма +15/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    06 Червня 2013, 16:34:16

    Звідки: Калуш - Українська2а

Цитувати (вибране)
Ви медсестра? якщо ні то чому вважаєте що Радецька сказала б Вам особисто щось неприємне?  маєте підстави?

я в першу чергу наводив приклад покарання.... а не звичайної розмови.... так по вашому  якщо би я був медсестрою так до мене так можна відносить ..... принижувати ???


Цитувати (вибране)
і вже тим більше достатньо досвіду спілкування з земляками щоб знати що це делако не ангели з небес з арійськими генами.

ну і, ніхто не є досконалим, навіть ви ... але це мені недає підстав вас принижувати.....
« Останнє редагування: 18 Травня 2011, 00:41:45 від Nino »
Записаний


шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

Цитувати (вибране)
я в першу чергу наводив приклад покарання.... а не звичайної розмови.... так по вашому  якщо би я був мед сиспрою так до мене та можна відносить ..... принижувати ???

не можна. як і до багатьох інших підлеглих яких принижують. тільки це трохи інша тема. І рівно з Радецькою тут можна роздувати історії про кожного другого начальника.

Сікора не принижує своїх підлеглих? Десь хтось жалівся що принижує.
Гаішнік не принижує водія?
Вчитель не принижує учнів?
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Слушай что ты все в одну кучу сгреб.Не идет тут речь о плохих медиках и ужасной медицыне.И никто не обсуждает професиональные качества госпожи Радецкой.Речь идет о том что она позволила себе оскорбить людей,ВСЕХ ГАЛИЧАН,не только калушан.При чем здесь упешна она или неуспешна,какая разница???Если это не так то пусть сама скажет,если так то за такие вещи нужно отвечать,и не обязательно в судах.В цывилизованых странах люди уходять в отставку и за гараздо меньшие прогрехи.Если же ее дйствительно оклеветали,тогда должны ответить клеветники. Разве не так?Но повторюсь если это все таки правда,то она должна уйти.И еще тебе скажу на счет медсестер,они тоже люди и ненадо пренебрежительно о них отзыватся,и не надо на них давить.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

Цитувати (вибране)
Речь идет о том что она позволила себе оскорбить людей,ВСЕХ ГАЛИЧАН,не только калушан.

слушай че ти за всєх расписиваешся? я ГАЛИЧАН меня она не оскорбила.
и не надо говорить мне что оскорбила - я сам буду решать кто меня оскорбил кто нет, хорошо?
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Так вот и решай за себя,а то начинаеш тут  про зависть успешность,мне пофигу ее успешность,тебе понятно?
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

да, понятно.
еслі би тебе било не пофігу і ти би уважал чужіє достіженія то нє віступал бі здесь!
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

Ну розуму вона точно не досягла.

 У неї матриця відсутня  :) Генетично не дано.... :(
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

   smeet (00:04 17/05/2011) http://www.qww.com.ua/10306/ksm-kiev.com.ua/ksm-kiev.html?comment=added#coms ось тут сайт, де представлена клініка де до Калуша працювала пані Радецька.Нічим ця клініка визначним не прославилась, через що приказала довго жити. Почитайте відгуки пацієнтів.
      По совету smeet прошел по ссылке,вот кто желает тоже можете посмотреть.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street

еслі би тебе било не пофігу і ти би уважал чужіє достіженія
 :frend
Давайте трохи знизимо температуру спілкування. На то є причина: в четвер-пятницю матимемо нагоду переконатися чи буде поданий позов чи ні?
А вже від тих вимог, що там будуть викладені і будем відштовхуватись.
Та й прокурор обіцяв за тиждень дати якусь відповідь. Та й Сікора паперового підписаного листа показувала. Та й рішення профкому є запротокольоване...

Та й так потроху-потроху і хмари проясняться... :)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

я ГАЛИЧАН меня она не оскорбила.
Але я не циган та ще й митий і зеків серед предків не було. І доречі правильніше буде галичанин, ви б з вашим досвідом мали б знати. мабуть просто забули. :D
еслі би тебе било не пофігу і ти би уважал чужіє достіженія то нє віступал бі здесь!
мдя вважати супердосягненням сумнівно зароблений капітал можуть тільки супердосвідчені особи.
У неї матриця відсутня  Посмішка Генетично не дано....
Підозрюю що та дамочка і вельмишановний шторм як не родина то точно одної найчистішої супер кращої насвіті крові.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

Цитувати (вибране)
Але я не циган та ще й митий

За компом писати всі чисті. А в Києві, Москві, де галичани заробляють собі на хліб миються вони раз в тиждень, а одяг стірають раз в місяць.

А тут дивуються чому це їх циганами називають.
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм

Якусь єрунду ти шторм пишеш,в чому ти людей звинувачуєш.Їм що на заробітках пропонують джакузі а вони відмовляються?Ти напевно незнаєш але є різні умови праці,польові,вахта і тому подібне.В тебе логіка якась дивна,по твоїх словах виходить шо якщо хтось успішний тобі в лице плюне то маєш втертися,нє ну то твоя справ,але не думай що всі такі.І до речі прикольно ти собі аватарчик підібрав,то випадково чи спецом до теми?
Відповідь від: 18 Травня 2011, 12:08:04
p.s.ще маю деякі сумніви що ти ГАЛИЧАН,галичани у відповідь на російську зазвичай відповідають українською.
Записаний

шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

Цитувати (вибране)
Якусь єрунду ти шторм пишеш,в чому ти людей звинувачуєш.Їм що на заробітках пропонують джакузі а вони відмовляються?

джакузі ніхто  не пропонує. але і ніхто не задумується особливо "що, чому".

просто бачать немитих, вонючих роботяг з західної України, такими западенці і запам"ятовуються так і сформувався образ західної України навколо неї - в Польщі, Росії, Південній та центральній Україні.

чи винні в цьому галичани? Не знаю, але якщо б вони їхали на заробітки інженерами, вчителями, медиками, то образ західної України був би зовсім іншим.

якщо тут би ходили бригади немитих киян в пошуках роботи то ми так само вважали б киян циганами.

Цитувати (вибране)
В тебе логіка якась дивна,по твоїх словах виходить шо якщо хтось успішний тобі в лице плюне то маєш втертися,нє ну то твоя справ,але не думай що всі такі.

проблема в тому що якщо хтось успішний то йому навіть і плювати не треба - навколо чатує ціла купа бажаючих які тільки чекають найменшого приводу щоб накинутись, саме тому що він успішний, а вони ні. 
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм

Повірь я би навіть не знала хто така Радецька якби вона думала що говорить.Є люди і набагато успішніші і ніхто на них неналітає.
Записаний

шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

Цитувати (вибране)
якби вона думала що говорить

ти не знаєш її, ти не знаєш тих кому вона це говорла, ти не знаєш обставин за яких вона це говорила.

навіть в судах не виносять вирок не вислухавши поясненння звинуваченого, а ви тут всі такі чисті і справедливі вже заочно засудили і самі гарячи вже й пащеку рвати зібралися.

чим не цигани?
Записаний

drollkoko

  • Початківець
  • *
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 42
  • Останні відвідини:
    06 Листопада 2011, 22:23:51

    Звідки: kl
Громада вимагає звільнення чиновника за l
« Прочитано #376 : 18 Травня 2011, 12:59:26 »

шторм ти думаєш люди їздять закордон працювати  як на відпочинок, там  до всіх заробідчан таке ставлення і люди взагалі живуть в таких умовах що раз в місяць помитись за радість, ти скажи це в очі людям котрі їздять туди хук тобі гарантований...
А що робити людині коли у неї дома малі діти яких треба вивчити і прогудовати, а ще гірше коли хтось хворий...
Взагалі ти відходиш від  теми,  ображаєш наши земляків заробідчан  і захищеєш людину яка недуже спішить спростувати чи
оправдати себе...
« Останнє редагування: 18 Травня 2011, 13:05:39 від drollkoko »
Записаний

шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

Цитувати (вибране)
шторм ти думаєш люди їздять закордон працювати  як на відпочинок, там  до всіх заробідчан таке ставлення і люди взагалі живуть в таких умовах що раз в місяць помитись за радість,
Цитувати (вибране)
ти скажи це в очі людям котрі їздять туди хук тобі гарантований
...

ти зрозумій очевидне - є народності які їздять виконувати чорнову роботу - галичани.

є народності які виконують висококваліфіковану роботу, вони як правило нікуди не їздять - інші їдуть до них з поклоном.

наприклад євреї до яких приїзжають лікуватися з усього світу.

Цитувати (вибране)
ти скажи це в очі людям котрі їздять туди хук тобі гарантований

питання за що мені хук гарантований? за те що я констатую факт? я когось посилаю на заробітки? не подобається їм виконувати грязну роботу і ходити не митими - хай займуться чистою роботою, не можуть?
ну так чому ображаються коли інші просто констатують факт і називають немитого роботягу немитим роботягою?

Що Радецька не дає галичанам підняти медицину до рівня Ізраїлю і щоб з усього світу сюда приїзжали лікуватись і переказували які ті Галичани розумні?

по моєму Радецька навпаки хоче щоб так було, але зараз так не є і вона це прямо говорить.


Записаний

Депутат

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    31 Березня 2012, 17:00:32

    Звідки: Сівецька

шторм не розкидайся так словами :kulturno
Записаний

шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

Цитувати (вибране)
ображаєш наши земляків заробідчан  і захищеєш людину яка недуже спішить спростувати чи
оправдати себе...

"Платон мне друг, но истина дороже" (с) Сервантес.

Записаний