Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 19 днів

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 165761 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2024, 09:13:23

    Звідки: пр. Л.Українки

Я деколи думаю, що то бот якийсь пише, бо постійно ті самі фрази
http://ru.wikipedia.org/wiki/Троллинг
Борьба с троллингом
Популярная мудрость учит избегать кормления троллей и игнорировать искушение им ответить. Ответ на троллинг неизбежно уводит обсуждение от темы, выводит из равновесия наблюдателей и снабжает тролля вниманием, которого он жаждет.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

aser

  • Початківець
  • *
  • Карма +18/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 31
  • Останні відвідини:
    22 Серпня 2014, 22:05:20

    Звідки: про Спект

Цiкаво спостерігати, як діти ставляться до новичка, що прийшов у дворову пісочницю і будує з піска пасочки, не схожі на їхні, незвичної форми.

 Розумію, багатьом хочеться, щоб я говорив так як більшість на цьому форумі, мої слова здаються дивними та неприйнятними. Було би добре, якби я просто повторював за більшістю: нам знову потрібна кольорова революція (без неї ніяк), Америка - вершина людської еволюції, Насалик - поганий, Тимошенко з Луценком - хороші...

Поясню дещо.
Я поважаю думку кожного на форумі. І просто висловлюю СВОЇ міркування з деяких питань по темах. Якщо Ви повернетесь на початок будь-якої моєї дискусії, помітите, що я не оспорював висловів нікого, допоки Ви, мої люб"язні опоненти, не починаєте суперечки зі мною. Тобто, стараєтесь переконати мене, що мої вислови невірні, хоча вони, можливо невірні, а можливо просто не вписуються у Ваше розуміння...
При цьому дуже часто напрям дискусії заходить в русло, не пов"язане з первинним твердженням. Саме тому так часто мені доводиться ПОВТОРЮВАТИ головну думку, саме так дискусія може набути ЗАВЕРШЕНОЇ форми, інакше почавши "за здравіє" ми би закінчували підбором мені нових ніків і т.п.... Звичайно, менi дуже жаль втраченого мого i Вашого часу на ці безглуздi перепирання - але ж це Ви, любi друзi, цим займаєтесь, я просто вiдповiдаю на Вашi закиди. То хто ж троль ;) ?

Не впевнений, що моя тирада знайде розуміння у Ваших душах, що ж, я спробував...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Гарно спробував. Вже хоч подібно на людську писанину.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Депутат

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    31 Березня 2012, 17:00:32

    Звідки: Сівецька

16 травня 2011 року о 11.00 год. біля будинку міської ради, що за адресою Івана Франка, 1 відбуватиметься акція протесту з вимогою звільнення з посади заступника міського голови Віталіни Радецької  :kulturno
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Ади, десь Тіктак пропав. Зате Азєр зявився. Напевно на зміну заступив.
Сусіди певно
Скоріше співробітники або співпартійники
Або члени КЗЗР (клубу захисників "зацькованої" Радецької)
або одні з тих небагатьох хто миється регулярно, не сумнівається в своїх генах і не сприймає слова В. Радецької на свій рахунок.
Тема стає не цікавою .
Наведений зверху флуд це і доказує.
Відповідь від: 14 Травня 2011, 15:14:21
Для любого звинувачування потрібні докази.
Відповідь від: 14 Травня 2011, 15:16:18
брутальній формі обзивати наших колег “брудними циганами” і т. п., принижуючи цим не лише професійні якості конкретних медичних працівників, а і людські цінності жителів всього Галицького регіону.
Офіційно опубліковано як бачу Я - є тільки образа працівників висловом “брудні цигани” . Яким чином це відноситься до Галичан І де остальні вислови?
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Розумію, багатьом хочеться, щоб я говорив так як більшість на цьому форумі, мої слова здаються дивними та неприйнятними. Було би добре, якби я просто повторював за більшістю: нам знову потрібна кольорова революція (без неї ніяк), Америка - вершина людської еволюції, Насалик - поганий, Тимошенко з Луценком - хороші...
Ви перебільшуєте вплив вашої думки на форум та форумчан. Тут всі дорослі адекватні люди і маю свою позицію і поважають вашу. Та насмілюсь сказати що ваша позиція просто не підкріплена адекватними аргументами от і не сприймається. Не повірите тут на форумі є люди котрі також не люблять Тимошенко з Луценком і Насалика не боготворять, і про Америку мають свою думку. Але не роблять з цього супрер досягнення.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

При всій повазі, пане Депутат, але можна хоч перед своїми повідомленнями прочитати трішки більше ніж одну сторінку з теми .... На попередній сторінці ЯЯ вже давала це посилання...http://forum.kalush.info/index.php?topic=6116.240 прошу не дублювати . І ще одне, бо Ромашкін вже декілька разів наголошував, прохання давати маленьку цитату з того, на що даєте посилання.  :bouquet:
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Він новенький у нас. Всього день. Тому простітєльно  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Депутат

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    31 Березня 2012, 17:00:32

    Звідки: Сівецька

Прошу вибачення!!! Більше не буду)))
Записаний

Депутат

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 13
  • Останні відвідини:
    31 Березня 2012, 17:00:32

    Звідки: Сівецька

ще одно забув написати, на майбутнє, я не ПАН :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Ви мене вибачте за гарячність :) Просто мені здалось що Депутат давно на форумі, певне з кимісь сплутала..Ви можете виділяти чиюсь цитату і клацати на панельці "цитувати виділене" і відразу на неї відповідати чи коментувати.. ВІдповідно, рекомендую копіювати припустимо повний текст, що виклала ЯЯ цитатою і потім вже коментувати його :)
Вам +1 за адекватну реакцію ;)
Відповідь від: 14 Травня 2011, 16:14:52
Добре не буду Вас паном називати  :P
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2024, 09:13:23

    Звідки: пр. Л.Українки

у нас був депутат латинкою а це кирилицею. ок, давайте ближче до теми.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Депутат написав (-ла) про акцію, яку організовує ВО "Свобода". от саме цу понеділок об 11 біля міськради. вперше за два тижні щось вирішили просвистіти. а то ні Заяву проти Радецької не підписали, ні не збібрали підписи про позачергову сесію. це, звісно, не з вітряками (червоними прапорами) боротися:) а тут дізналися, що будуть журналісти, камери - і вперед:) до чергового піару
Відповідь від: 14 Травня 2011, 16:33:36
А ні, забула, ще було скромненьке звернення-прохання до міського голови:

"Відповідно до ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» просимо вас провести службове розслідування з метою з’ясування інциденту, що виник між Віталіною Радецькою та працівниками медицини Центральної районної лікарні, про що було опубліковано у «Західному віснику» за 29 квітня 2011 року, та проінформувати депутатів міської ради й мешканців міста про результат розслідування. Звертаємо вашу увагу на те, що дана стаття наробила вже немало галасу серед мешканців міста." Василь Романович, Ярослав Кінаш, Андрій Кравчук (депутати міськради від ВО "Свобода")

то чекали би вже на розслідування, яке так вимолюють. чого акцію робити?
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

від сайту ОСТРІВ ГАЛИЧИНА (вони ж розміщують статті про цей конфлікт на всеукраїнському сайті "ОстроВ") поступила пропозиція про проведення прес-конференції в Івано-Франківську в їхньому прес центрі ВЕКТОР. Ця пропозиція була передана мною "за потрібною адресою".

Крім того їх журналісти готують аналітичну статтю про Калуш, тому наші коментарі та дописи їм потрібні.
stanislau-if@ukr.net

Зацікавлені, пишіть в приват.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

Наведений зверху флуд це і доказує.

 Трішки різноманітності не завадить  :-D
Для любого звинувачування потрібні докази.

 Де ви тут побачили обвинувачення ? Це лише припущення  :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

Шановний romashkin
Про тролів - як на мене, то це навішування ярликів!!!
Давайте поважати один одного :frend, а то вийде щось подібне як у медиків  :punish

16 травня 2011 року о 11.00 год. біля будинку міської ради, що за адресою Івана Франка, 1 відбуватиметься акція протесту з вимогою звільнення з посади заступника міського голови Віталіни Радецької  :kulturno
І хто в робочий день і в робочий час піде на акцію протесту?
Можу припустити, що когось із роботи "вирвуть" ...
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    28 Квітня 2024, 10:11:23

    Звідки: Ukraine

ще одно забув написати, на майбутнє, я не ПАН :)
А в інфі пише Стать: Чоловіча. А на західній Україні заведено казати пан:prapor:
Записаний

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

На скільки я знаю, то комуністи не люблять коли до них звертаються "пане".
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

У калуській МР нема комуністів  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street

нема комуністів
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
комуністів може і нема, але "свій ленін на броньовику" і "крупська" імеютцца... :D :D :D :D