Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 7 днів

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 165537 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

бачачи неадекватний, чи незадовільний стан працівників (хвороба, алк.сп"яніння, бруд на роб.місці, одязі) повинен відповідно реагувати.
а "зеківські гени" з яких джерел взялф про своїх "підлеглих" "головний лікар"? Чи вона такий фахіцвець, що "на око" ъх бачить? одне слово - проФФесор...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Цікаво, чи буде міський голова наполягати на судовому розгляді після ЗВЕРНЕННЯ об’єднаного профспілкового комітету медичних установ Калуського району http://www.vikna.if.ua/news/gover/2011/05/13/6776/ так як то написано http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=7779  ???

...
Вокруг стола стена людская
Глядит на нас во все глаза.
Они не знают, что я знаю -
Сегодня очередь туза.

Конец игре, и карта вскрыта...
Я на коне! Мой туз сыграл!
Но фраза "Ваша дама бита!"
Меня сразила наповал.

Вдруг оборвались струны-нервы,
В груди застыл безмолвный крик...
А со стола улыбкой стервы
Мне улыбалась Дама пик.

Евгений Юрьевич Меркулов "Пиковая дама"
 :popkorn :popkorn
« Останнє редагування: 13 Травня 2011, 20:33:10 від ЯЯ »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


1. Дані беру з відкритих джерел http://lifeinua.com/news/golovnij_likar_mista_kalu_etichno_nedorozvin.html Яка посада Радецької там прописана?
Посади "головний лікар міста" в Калуші не існує. Є посада головного лікаря ЦРЛ, її займає п.І.Красійчук. Саме він є керівником для всіх працівників ЦРЛ, саме він приймає їх на роботу і має право застосовувати стягнення (навіть до звільнення).
Якщо для Вас це було невідомо, то подальша дискусія втрачає сенс - Вам необхідно підтягнути "матчасть".

Пояснюю для Вас (бо бачу Ви думаєте про своє - про паління), будь-який керівник, бачачи неадекватний, чи незадовільний стан працівників (хвороба, алк.сп"яніння, бруд на роб.місці, одязі) повинен відповідно реагувати. Тим паче на таке має реагувати керівник мед.закладів міста. Як зреагувала Радецька - інша справа.
Для обдарованих ще раз - Радецька не є керівником ЦРЛ і ніякого відношення до цього закладу не має!

Любий друже, щоб щось осягнути, потрібно докласти зусиль, іноді значних. Не думаю, що курнувши Вам це вдасться
І ще одне. Не бачу жодної аргументації Ваших тверджень, жодної. Потрудіться після своїх тверджень підкріплювати ХОЧА Б ЯКИМИСЬ аргументами
Люий друже, мої твердження базуються на 2-х річному досвіді роботи на посаді заступника того ж самого міського голови, що і Радецька. А Ваші? З Інтернету?

А поки, виходячи з можливостей посади Радецької, та необхідності реагування її на порушення, виводимо імовірність "циганського" походження даних працівників та їх неохайного вигляду...
Як діючий член міськвиконкому стверджую - можливостей досліджувати національний склад і особисту гігієну серед працівників ЦРЛ Радецька не має. І тим більше, не має права реагувати так, як вона це зробила, навіть при наявності підстав. Не її повноваження. Мало? А Ваші "аргументи"? Лиш давайте без цих "головний лікар Калуша" і т.д....
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Ігоре, та припиніть! чи хочеться вже так щось доводити тому, хто не хоче слухати... повірте, більшість цього вашого листування не читає. мені шкода, що Ви ведетеся на провокацію.
А щодо коментаря
http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=7779
"Якщо в суді доведуть, що висловлювання, які приписують Радецькій, мали місце, я її звільню"
як я і попереджала: треба було у суд відразу. вдалося би лице зберегти хоча б частково:) а то вже до конфлікту і голову облради-"педофіла" довелося підключати:) важка артилерія:)
Записаний

pulsar

  • Користувач
  • **
  • Карма +13/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 69
  • Останні відвідини:
    13 Квітня 2014, 20:33:01

    Звідки: Крайня хата

як я і попереджала: треба було у суд відразу. вдалося би лице зберегти хоча б частково:) а то вже до конфлікту і
На офіційному рівні мова за суд зайшла - це цікаво, а цікавіше було б, як би на той  суд журналістів запросили...

голову облради-"педофіла" довелося підключати:) важка артилерія:)

дальше підключать і "геїв"  :)
Записаний
----------------------------------
Моя хата з краю, першим ворога зустрічаю!

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ігоре, та припиніть! чи хочеться вже так щось доводити тому, хто не хоче слухати... повірте, більшість цього вашого листування не читає. мені шкода, що Ви ведетеся на провокацію.
Ви праві, Оксано. Повівся.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

голову облради-"педофіла"

 А чого це раптом такі листи меру приходять? Шукають однодумців? :=) Десь я вже таке чула....Як хтось комусь писав,що п.Питлик займається розбещенням неповнолітніх хлопчиків :=) Чи не  та "забута історія" прийшла в голову,під час коментарів, щодо інциденту   :-D
Відповідь від: 13 Травня 2011, 23:22:05
а цікавіше було б, як би на той  суд журналістів запросили...

 І місцеве ТБ транслювало б наживо  :-D
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Ігорко

  • Початківець
  • *
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2015, 07:13:34


Розмріялась :censore скажуть тобі, у нас техніки нема.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш

скажуть тобі, у нас техніки нема.

 А раптом з цієї нагоди закуплять  :=)?
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Ігорко

  • Початківець
  • *
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2015, 07:13:34


Ага. На гроші, виручені від здачі склотари.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Ігорко

  • Початківець
  • *
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2015, 07:13:34


Ади, десь Тіктак пропав. Зате Азєр зявився. Напевно на зміну заступив.
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш


 Сусіди певно :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Ігорко

  • Початківець
  • *
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2015, 07:13:34


Скоріше співробітники або співпартійники
Відповідь від: 13 Травня 2011, 23:52:25
Або члени КЗЗР (клубу захисників "зацькованої" Радецької)
Записаний

шторм

  • Початківець
  • *
  • Карма +8/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2011, 13:07:25

    Звідки: калуш

або одні з тих небагатьох хто миється регулярно, не сумнівається в своїх генах і не сприймає слова В. Радецької на свій рахунок.
Записаний

aser

  • Початківець
  • *
  • Карма +18/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 31
  • Останні відвідини:
    22 Серпня 2014, 22:05:20

    Звідки: про Спект

Ігор_О,
 1. Любий друже! Ніколи для мене аргументом не може бути місце роботи. Депутат ВР Лозинський в цьому мiсцi би  заперечив ;) . Аргументом в нашiй дискусiї могли би бути документальні дані про національність медпрацівниць, посадові інструкції даного заступника голови і т.п.
Поскільки таких даних у Вас і в мене немає - ми обоє ГОВОРИМО НА РІВНІ ПРИПУЩЕНЬ.

2.А посада "заступник міського голови", який курує, організовує роботу i реорганізовує мед.заклади міста в межах повноважень існує? Ви хочете сказати, що у Радецької немає повноважень ознайомитись з особистими даними працівників медзакладів (право)? Я думаю, це не секрет і вона могла це зробити. Отже і побачити (якщо це вказано), що дані медпрацівники - цигани, тобто одна з чисельних нацменшин України.

Далі. На нараді  вона могла виявити брудний та неохайний вигляд даних медпрацівників-циган Калуша (а може вона мала на увазі їх руки, які нічого не крали ;) ). Ось Вам і "брудні цигани"!
Звичайно, вона поступила неправильно (це я не раз наголошував), очевидно, треба було повідомляти Насалика про антисанітарію, а особливо хабарництво та інші махінації ЦРЛ; а Насалик мав запускати механізм впливу на голов.лікаря ЦРЛ, а можливо його звільнення...
Та от маємо "брудних циган"...

З.І. Поскільки у Вас нема даних по нац.складу працівників ЦРЛ, і нема даних, про його відсутність в Радецької, отже моя гіпотеза про брудних циган продовжує існувати...
Тож повернемся до "наших баранів", або на самий початок нашої неквапливої бесіди. Що, як буде суд і там виявиться те, про що я говорив в першому пості:

"До речі, а хто проводив дослідження національного складу тих зборів? А тим більше ступінь їхнього забруднення?
А що, коли на повірку виявиться, що присутні справді належали до циганської національності?
Та ще й з немитими руками?
Паспортів їхніх ми не бачили...
" ;)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки

ото троль  :(

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Salam

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 50
  • Радуемся жизни как дети
  • Останні відвідини:
    03 Червня 2012, 12:03:41

    Звідки: Калуш

Вдруг оборвались струны-нервы,
В груди застыл безмолвный крик...
А со стола улыбкой стервы
Мне улыбалась Дама пик.[/quote
Дуже гарно сказав колись Єсенін:
Ставил я на пиковую даму,
А сыграл бубнового туза.

Відповідь від: 14 Травня 2011, 08:57:57
а Насалик мав запускати механізм впливу на голов.лікаря ЦРЛ, а можливо його звільнення...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

ото троль  Сумний

Я деколи думаю, що то бот якийсь пише, бо постійно ті самі фрази  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Salam

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 50
  • Радуемся жизни как дети
  • Останні відвідини:
    03 Червня 2012, 12:03:41

    Звідки: Калуш

Якщо просто цитувати виділене кожен раз - вийде: запитання та відповіді на все, що "между строчек".  
Відповідь від: 14 Травня 2011, 09:01:16
Ну развлекается так человек. Не  :duvno
Відповідь від: 14 Травня 2011, 09:02:22
Після Помаранчової революції, особисто у мене, виникає таке враження, що дуже часто наші власть имущие, цією владою просто бавляться. А ми виконуємо ролі пішаків в цій зовсім нескладній шаховой комбінації. Мат в два хода или кто-то уже в дамках.
Записаний