Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 7 днів

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 165525 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Тіктак, який Ви варіант оберете?
Судячи з того що до сьогоднішнього дня немає ніяких офіційних(підписаних) звернень від учасників тієї наради то вектор прес-коференції буде Сікора - ЗВ - Радецька - Насалик.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А я думаю 50/50. Мер певно сам ще не вирішив яка буде стратегія.
Я б приємно здивувався, якби Сікора мала ще якийсь козир у рукаві і той козир був би витягнутий у другій половині мармезонського балету  ;)

А якщо ні, то ніц цікавого не буде  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

 Вітаю всіх з св'ятом  "Днем медичної сестри". Думаю таку паузу наш мер взяв, саме раді сьогоднішого святкового дня. Давно провірений метод. Гоїв ж все можна прикупити з потрохами.  Святкування успішно закінчились. Премії роздавали, аж гай гудів. Так що сміло можна йти до суду і захищати згублену честь. Прес конференція тех думаю пройде в мажорному, переможному дусі.    Слава Україні!  :hot
 Таки потрібно закон про секс меншини прийняти. Майже ціле місто певне мазохістів, а ще не  в законі . :D
Відповідь від: 12 Травня 2011, 18:55:39
А я думаю 50/50. Мер певно сам ще не вирішив яка буде стратегія.
« Останнє редагування: 12 Травня 2011, 23:41:25 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Майже ціле місто мазохістів
Ви напевно сексопатолог високої категорії якщо так сходу майже цілому місту діагноз поставили.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Ви напевно сексопатолог високої категорії якщо так сходу майже цілому місту діагноз поставили.
 Є таке поняття, як моральний мазохізм. Виходячи з логіки поданої теми, мова йде саме про нього. От щодо сексопатології думаю Вам має бути видніше. Чи я помиляюсь? Але це в іншу тему. Що таке моральний мазохізм, за браком часу, я спробую повідомити в дописі пізніше.
 А як визначити  термін, коли людей постійно нагинають - не виплачують вчасно  заробітню плату,розводять щодо екології, обзивають мешканців міста різними образливами епітетами, не оплачують виконані роботи іт.д. і після цього роздають грамоти, по тривозі надають премії, ініціюють святкування дня підприємця і т.д. І люди, після випростання з моральної вимушеної пози, щасливо йдуть за відзнаками, преміями і т.д.?
 Дайте оцінку даному психотипу людей Ви. Я дав. Мазохісти.
« Останнє редагування: 12 Травня 2011, 20:42:41 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Я б приємно здивувався, якби Сікора мала ще якийсь козир у рукаві
А що приємному в тому? Ви бажаєте сатисфакції.
ОК. Радецьку опускають нижче плінтуса. Насалик здає позиції в медицині.
А дальше що?
Випливає сірий кардинал який і займає місце Радецької. місцевий, який знає всі ходи і виходи.
Кому буде добре?
Відповідь від: 12 Травня 2011, 19:30:55
Що таке моральний мазохізм, за браком часу, я спробую повідомити в дописі пізніше.
Чекаємо. Просвітіть нас недолугих. Будьте вже такі добрі.
Відповідь від: 12 Травня 2011, 19:33:58
Мазохізм

Мазохізм - досягнення статевого збудження при грубо фізичному або психічному впливі або приниженні (моральний мазохізм) з боку партнера. Фантазії мазохістского змісту спостерігають часто, але мазохістское поведінка - рідко. Потенцівальную небезпеку для здоровя і життя пацієнтів представляють варіанти сексуального мазохізму, що включають різноманітні форми часткової асфіксії (гіпоксіфілія) шляхом повішення або інших способів, що обмежують надходження кисню, що може призвести до ненавмисно смерті. Частіше спостерігають у чоловіків.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Кому буде добре?
Вибачте але я не розумію як можна виправдовувати хамство/образу народу, сумнівними досягненнями в медицині.
Чекаємо. Просвітіть нас недолугих. Будьте вже такі добрі.
Дивно що ви не розумієте. Нас з вами обізвали немитими, а ви пропонуєте закрити вуха і очі бо воно ніби то щось зробило для медицини. Мабуть ви дійсно отримуєте задоволення від приниження?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

або приниженні (моральний мазохізм) з боку партнера
 Дякую. Тільки партнером тут виступають влада та громада. ;) Ви мені зекономили мій час. + в карму.

Відповідь від: 12 Травня 2011, 19:43:30
Я ще так к словцу по Фрейду, як кажуть:

Фрейдом выделены три формы мазохизма: эротогенная, женская и моральная. Первая из них, по мнению Фрейда, обусловлена биологически и конституционально.

Моральный мазохизм включает основанную на чувстве вины бессознательную потребность в наказании, способствующую формированию невротической симптоматики, либо бессознательно и собственноручно спровоцированному страданию от несчастных случаев, финансовых потерь, плохих отношений, неудач или позора.
[/size] :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Нас з вами обізвали немитими
Мене власне не обзивали, тай нема за що обзивати. Повторюсь немає підтверджених даних що обзивали Галичан. Була нарада з старшими медсестрами. Дала їм добрих чортів, правда палку конкретно перегнула. Немала Вона право Так обзивати старших медсестер. А конфлікт створили інші люди. Вони же і надіються получити з нього непогані дивіденти. А в програші як завжди будуть Калушани.
Відповідь від: 12 Травня 2011, 20:00:20
сумнівними досягненнями в медицині
Найвища цінність є людське життя і здоровя, а медицина має до цього саме пряме відношення. І сумнівних досягнень тут не буває на мою думку.

Відповідь від: 12 Травня 2011, 20:08:14
Почитайте хоча б це - http://www.1den.ru/articles/poznavatelno/2144.html
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Найвища цінність є людське життя і здоровя, а медицина має до цього саме пряме відношення. І сумнівних досягнень тут не буває
 В мене друзів з медицини  багато. В основному це нормальні,розумні,цікаві особистості. Наша держава поставила їх і освітян в таке положення, що їм постійно потрібно виправдовуватись. Якби одним і другим створили відповідну матеріальну-технічну базу і дали відповідну заробітню плату (через введення,як приклад, страхової медицини) то у нас би з'явився середній заможний клас, який складає основну частину середнього класу на Заході. 
 Але це інша тема. Ця тема не про те.
 Питання стоїть так - "Чи має право службовець в органах місцевого самоврядування обзивати підлеглих працівників, та громаду вцілому, яка цьому службовцю надала мандат довіри і завдяки якому він отримав посаду?"  І не важливо,яку благородну мету переслідував даний службовець. :frend І не важливо в якій це пресі вперше опублікувала. Є факт, який ще ніхто не спростував, але є бажання заговорити.
 А давай тут на форумі всі спробуємо доводити свою доцільність , як доводила це В. Радецька. Завтра форуму не буде.... Розлетиться, якщо адміни не спасуть ситуацію:(
  А хто у нас, вживу, адмін?
« Останнє редагування: 12 Травня 2011, 20:50:16 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Ігорко

  • Початківець
  • *
  • Карма +19/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
  • Останні відвідини:
    08 Квітня 2015, 07:13:34


Ви пане Тіктаку, мабуть, не калушанин, а лише прописані, раз не сприймаєте словап. Радецької в свою адресу. І звідки у Вас така незрозуміла симпатія до цієї жіночки? Ви самі ж і казали, що не були на тій нараді, а тут раптом стверджуєте про точну кількість старших медсестер і вже майже впевнені у їхньому цілковитому відказі від написаної заяви. Або Ви , Степанович, погано шифруєтеся, або я поганий слідопит.
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

бо воно ніби то щось зробило для медицини. Мабуть ви дійсно отримуєте задоволення від приниження?!
А чим Ви кращі від тієї же Радецької? Обізвали незнайому людину тай мене заодно. Одну за недоказану провину , а іншого тільки за те що не розділяє Ваших поглядів.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

А чим Ви кращі від тієї же Радецької?
 Він не публічна особа. Не службовець і його ніхто не обирав. Але обзивати один одного не гарно.  :(
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Коли в суперечці не хватає аргументів тоді переходять на особистості.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

tIktak  Аксіома. :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Якби одним і другим створили відповідну матеріальну-технічну базу і дали відповідну заробітню плату (через введення,як приклад, страхової медицини) то у нас би з'явився середній заможний клас, який складає основну частину середнього класу на Заході.
Я думаю що Ви не праві. От придбали хороший томограф і що? Дехто збагатився. Розробили хорошу схему з чергою у 2-а місяця. Я бачив як плакали Калушани коли їм казали що теба чекати 2-а місяця, або платити 700гр. А для багатьох це не підйомна сумма. І майже всі платили гроші. А в той же час читаю в пресі що платних томографій роблять 25-30 в місяць і нехватає коштів на ремонт принтера і на закупку розхідників.

Відповідь від: 12 Травня 2011, 21:03:13
А недавно там був і о чудо!!!!!! після обіда пусто, нікого.
Відповідь від: 12 Травня 2011, 21:04:45
Потрібні зміни, страхова медицина не в нашій компетентності, це прерогати́ва ВР, а от ключові посади в керівництві належать місцевому самоврядуванню. На мою думку подолання корупції неможливо якщо будуть механізми впливу на чиновника.
Відповідь від: 12 Травня 2011, 21:22:48
Питання стоїть так - "Чи має право службовець в органах місцевого самоврядування обзивати підлеглих працівників, та громаду вцілому, яка цьому службовцю надала мандат довіри і завдяки якому він отримав посаду?"
Не знаючи істини ми не можемо стверджувати що було саме так.
Якщо Ми будуємо демократичну країну так треба власне з себе починати. Мене насторужує те, що маючи таку підтримку практично по всій Україні ключові особи мовчать. Чому? При такому розголосі репресій бути не може, навідь наоборот, можна героями стати і попіаритись.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Є ще і такі мазохісти, про яких кажуть: його просто неможливо обіс :censore, бо він надто швидко облизується.

Я от не хочу не те, що бути таким, я навіть не хочу, щоб мене таким вважали!

Є лише одна проблема. Ми досі крім неподачі заяви Радецькою і листа якого крім ЗВ ніхто не бачив не маємо жодного підтвердження, що факт образи калушан таки був. (прошу Тіктака не рояснювати, що то не нас ображали, бо тут у нас різні погляди). То справді проблема! Бо я вірю, що факт дійсно мав місце, але у тій ситуації, що є зараз виходить так, що поки ми захищаємо і підтримуємо  сторону "В" у конфлікті, сторона "А" витримує паузу, далі сорона "В" паде на мороз, а ми з вами виходимо обкаканими! МУСИТЬ ХТОСЬ ВЗЯТИ НА СЕБЕ СМІЛИВІСТЬ! Інакше все й далі буде як було, та ще гірше, мудрі люди зроблять правильні висновки про нас баранів і будуть козли ними успішно користуватися.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

але у тій ситуації, що є зараз виходить так, що поки ми захищаємо і підтримуємо  сторону "В" у конфлікті, сторона "А" витримує паузу, далі сорона "В" паде на мороз, а ми з вами виходимо обкаканими!
А таки ДА! Тепер тільки "Прес-конференція або піділлє масла або води у вогонь. Нам за браком додаткової інфи уже більше нема про що говорити... Але варіант "ні слова про Радецьку" мабуть на тій прес-конференції таки не пройде. Запитання будуть , і не дати відповідь буде важко..
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

Мене власне не обзивали, тай нема за що обзивати.
Я себе також не вважаю немитим циганом.
Повторюсь немає підтверджених даних що обзивали Галичан. Була нарада з старшими медсестрами. Дала їм добрих чортів, правда палку конкретно перегнула. Немала Вона право Так обзивати старших медсестер.
Сьогодні по ТСН показува сюжет про дану ситуацію. Медсестри відмовились говорити на камеру. А от Притуляг чітко сказав було все так як написали.
А конфлікт створили інші люди. Вони же і надіються получити з нього непогані дивіденти. А в програші як завжди будуть Калушани.
Хто би не роздув конфлікт є факт. Таке не попускають. Інакше ми дійсно барани якими управляють.
Найвища цінність є людське життя і здоровя, а медицина має до цього саме пряме відношення. І сумнівних досягнень тут не буває на мою думку.
Досягнення її сумнівні, тому що поки та ососба для медецини не зробила нічого а поводить себе наче вона світило медицини. Як люди в наведеному вами прикладі?
Почитайте хоча б це - http://www.1den.ru/articles/poznavatelno/2144.html


А чим Ви кращі від тієї же Радецької? Обізвали незнайому людину тай мене заодно. Одну за недоказану провину , а іншого тільки за те що не розділяє Ваших поглядів.
Логічні роздуми. Зрештою я також можу сказати що ви своєю позицією ображаєте мене. Бо розділяєте позицію неврівноваженої особи. Зауважте я не говорю про медиків. Бо так само вважаю що в Калуші лікарів нема. Але надіюсь що є свідомі люди. Для котрих честь не порожні слова.
На мою думку подолання корупції неможливо якщо будуть механізми впливу на чиновника.
Подолання корупції залежить тільки від нас поки не перестанемо давати. А вимагати від корупціонерів позбутись корупції це анекдот.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

а от ключові посади в керівництві належать місцевому самоврядуванню.
 А що системного поміняють ключові посади?А можливо Ви наївно думаєте що ключові посадовці альтруїсти? Особисто я це все, що стосується безоплатної медицини, сприймаю як монополію на постійний збут, за рахунок доступу до розподілу бюджетних коштів медтехніки,комплектуючих до неї, розхідних матеріалів та медикаментів, попередньо упаковану в гарну легенду по безоплатну медицину . За це дійсно варто було  набратись терпіння і поборотись декому.   Яка ж вона безоплатна ,як гроші з нашого бюджету? Просто ще громади  не навчилась сприймати бюджетні кошти, як свої, а спитати за доцільність їх витрачання не має кому.(Хоча це є обов'язок та відповідальність депутатів) Цікаво виглядає безплатна медицини на фоні боргів по зарплатах в комунальній сфері, підрядникам, по очисним і т.д.
 І звідти думаю панночка з столиці веде себе так не адекватно, вважаючи що все вже схвачено і проплачено. (Город наш, делай шо хош)

 
« Останнє редагування: 13 Травня 2011, 00:06:16 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»