Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 18 днів

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 165751 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Nino

  • Користувач
  • **
  • Карма +15/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    06 Червня 2013, 16:34:16

    Звідки: Калуш - Українська2а

Хай би там вони які небули, коли ви до них приходите tIktak, вони до вас не звертаються зі словами: Ну що ти мордо, дегенерова, що прилізло сюда? Сиди дома сволоч менш цінна.
Говорять, ще як говорять, і то прямо в очі. Ви попробуйте по направлені і забезплатно прийти там зробити томографію, узд...і т.д. десь так хвилин за 30-40 до завершеня роботи і коли у них нема пацієнтів. Від декого можете почути щось подібне.

тоді це ваша дурість якщо вам таке кажуть прямо в очі а ви протів цього не протестуєте.  Видно залишок калушан не такі як ви.  ;)
 
Мені таке ніразу не сталость, а то приходив  за 15 до завершення роботи!!   
« Останнє редагування: 11 Травня 2011, 18:45:21 від Nino »
Записаний


tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

тоді це ваша дурість якщо вам таке кажуть прямо в очі а ви протів цього не протестуєте.  Видно залешок калушан не такі як ви.  Підморгую
 
Мені таке ніразу не сталость, а то приходив  за 15 до завершення роботи!!
Не Вам вирішувати як хтось має вестись в тій чи іншій ситуації. І ярлики вішати також не треба.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Nino

  • Користувач
  • **
  • Карма +15/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    06 Червня 2013, 16:34:16

    Звідки: Калуш - Українська2а

тоді це ваша дурість якщо вам таке кажуть прямо в очі а ви протів цього не протестуєте.  Видно залешок калушан не такі як ви.  Підморгую
 
Мені таке ніразу не сталость, а то приходив  за 15 до завершення роботи!!
Не Вам вирішувати як хтось має вестись в тій чи іншій ситуації. І ярлики вішати також не треба.


ні це вже давним  давно виришіно за мене, є якась такась етікета та професіональність. І ця етікета є дуже вимагава до політиків а пані В. Радецька поррушила її.  якщо вона би була дипломат так її би за таке як мінімум звільнили зі служби ( а то неговорячи про наслідки)!! професіональність поведінки є також  у політиків, покрайній мірі мала би бути!!  А вона, цими висловами, себе повела дуже не професійно

незліться на мене але, якщо ви дозволяєте лікарям-людям поводитись до вас таким чином, так ярлик ви вішаєте сам на себе !!   
« Останнє редагування: 11 Травня 2011, 18:44:07 від Nino »
Записаний


tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

незліться на мене але, якщо ви дозволяєте лікарям-людям поводитись до вас таким чином, так ярлик ви вішаєте сама на себе !!
Nino
Поділітся тоді секретом як побороти хамство, а то залізло ВОНО у всі сфери життя. Заодно і п.Радецьку на місце поставите.Тай взагалі змінете весь світ. ХАМСТВА Ж ХВАТАЄ ВСЮДИ. Вдячне людство Вам памятник поставить.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti

Заяву, наскільки мені відомо, не підписали.
Заяву підписали, просто ми не друкували прізвищ медиків, щоб уникнути репресій.
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Заяву підписали, просто ми не друкували прізвищ медиків, щоб уникнути репресій.
Azazello читайте уважніше. Я вже не про ту заяву мову веду.
Таке щось приблизно мало звучати в заяві від колективу ЦРЛ, що мол це все проделкі політиків і нічого такого не було.
:)

Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Поділітся тоді секретом як побороти хамство, а то залізло ВОНО у всі сфери життя. Заодно і п.Радецьку на місце поставите.Тай взагалі змінете весь світ. ХАМСТВА Ж ХВАТАЄ ВСЮДИ. Вдячне людство Вам памятник поставить.
За вашою логікою виходить так, що раз хамство наколо і всюди, то треба значить його мовчки терпіти і радіти що ще й не побили. Хочу Вам відкрити секрет, що, якщо на хамство не мовчиш а відповідаєш ( не обовязково хамством, хоча б фразою "що ви собі таке дозволяєте?" то той хто хамить одразу замовкає, а є і такі, що не тільки переходять у другу тональність, а ще й виправдовуватись починають, бо хами як правило не є люди сміливі. Спосіб випробуваний багато разів - діє безвідмовно. І не треба мені памятників.  Краще сходіть на курси підвищення власної самооцінки - а то Ви занадто перебільшуєте силу і вагу хамства в суспільстві. Повірте, хамство - це така вада яка чи не найлегше з усіх інших лікується. Лишень треба самому себе так поводити, щоб хам відразу побачив, що Вам хамити не бажано. От і все. 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

ТА ЩО ВИ СОБІ ТАКЕ ПОЗВОЛЯЄТЕ?!!!!!!!!!!!!!  :o :o :o
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))

ТА ЩО ВИ СОБІ ТАКЕ ПОЗВОЛЯЄТЕ?!!!!!!!!!!!!!  Шокований Шокований Шокований
 :-D А ви швидко вчитеся, майже вийшло.

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street

 :dopovid
Прийшов анонс...
"Повідомлення про прес-конференцію

Прес-конференція міського голови Ігоря Насалика відбудеться 16 травня 2011 року о
12 год.
у залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради за адресою:
вул. І.Франка, 1.
«…Якщо б я сьогодні помер, то завтра у газеті «Західний вісник» власниці
ресторану «Асторія» (Ольга Сікора) написали б, що труна була зроблена не з
патріотичних дощок, а псалми співали не у тій тональності… ». Ігор Насалик."

ТАК ЩО ПРИХОДЬТЕ, БУДЕ ЦІКАВО!!! :good

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Вже зрозуміло ЯК буде розглядатися вся ця справа - в площині - що це все провокація спрямована проти Насалика Сікорою. Сконцентрують увагу не на факті мав чи не мав державний службовець казати такі речі а а на тому, що вона "казала, але не це мала на увазі, а О. Сікора перекрутила, щоб використати це проти міського голови" А ну скіжіть мені чи так?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Та так, звісно ж. Як інакше.
Відповідь від: 12 Травня 2011, 14:52:23
Команді "Калуш" буде зараховано технічну поразку, через відмову боротися.  :drink
Відповідь від: 12 Травня 2011, 14:53:21
А найсмішніше у тому те, що Сікора знов вийде у програші, хоч теоретично мала на тому зібрати вершки. Але через те, що ані депутати з МР, ані по великому рахунку самі калушани її не підтримали виникла ситуація у якій зручно її вкотре виставити як скандаліску-невдаху.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Вже зрозуміло ЯК буде розглядатися вся ця справа - в площині - що це все провокація спрямована проти Насалика Сікорою. Сконцентрують увагу не на факті мав чи не мав державний службовець казати такі речі а а на тому, що вона "казала, але не це мала на увазі, а О. Сікора перекрутила, щоб використати це проти міського голови" А ну скіжіть мені чи так?
А тут і пророком бути не треба.
В першу чергу будуть розглядатись проблеми які існують, а це провокація п.Сікори проти Насалика.
Всю цю колотнечу роздула головний редактор ЗВ. Що було сказано на тій закритій нараді достеменно невідомо громаді. Відомі тільки деякі фрази вирвані з тексту.
В цьому конфлікті більше домислів чим правди.
Закону спорченого телефону ще ніхто не відміняв. Нарада була з старшими медсестрами, а коментують і розказують від першої особи всі медики включно з санітарками. Якщо там дійсно було принижено чесь і гідність людська то чому ніхто з там присутніх особисто і офіційно цього не підтвердив і не подав до суду? Ми маємо тільки лист в якому "з відомих причин фамілії не вказуємо". Я думаю що честь та гідність набагато вище любих "відомих причин", а  якщо взяти до уваги яку підтримку могла би мати у громади всього регіону  особа "з відомих причин фамілії якої не вказано" то незрозуміло чому такий довгий період немає офіційної інформації.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ну от. А я шо казала? Так і є.  :=)
Нема питань - будемо важливіші теми обговорювати - наприклад - що там з вивезенням ГХБ чи будівництвом заводу по його переробці...
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Закону спорченого телефону ще ніхто не відміняв. Нарада була з старшими медсестрами, а коментують і розказують від першої особи всі медики включно з санітарками. Якщо там дійсно було принижено чесь і гідність людська то чому ніхто з там присутніх особисто і офіційно цього не підтвердив і не подав до суду?
а чому п. Радецька не подала? ситуація б нині була зовсім іншою. я не казала, Сікора все перекрутила і набрехала. а медичні сестри, якщо сміливі, хай би свідчилиу  суді вкупі із Сікорою. і - все! конфлікт би вже ніхто не коментував, не розкручував. хіба сама Сікора і ЗВ. а то один тікає у відпустку, інша - на лікарняний, а перед тим збирає лохотрон під назвою "прес-конференція". люди ж не тупі і їх уже цими голими наживками не нагодуєш.
Записаний

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

А Ви нiби незнаете?
Та вартуе тiльки почати щось доказувати, i все...... будь хоч якою кристальною людиною, 1000 % втопчуть в г...о i вiдмитись буде нереально, а за п. Радецькою е грiшок.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

В наших силах не дати замяти цю справу.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Та вартуе тiльки почати щось доказувати, i все...... будь хоч якою кристальною людиною, 1000 % втопчуть в г...о i вiдмитись буде нереально, а за п. Радецькою е грiшок.
а тепер хіба Насалику треба менше відмиватися? не думаю. навіть більше! не виходить з відпустки, сидить у власному кабінеті, всім кажуть, що мера немає. не все так для нього просто, як думалося. тому варіант з судовим позовом був би виграшнішим у часі, не таким резонансним. і конфлікт мав усі шанси звестися у площину "Радецька-Зах.Вісник". без політики, без заяв, без резонансу у ЗМІ. Радецькій треба було йти у відказ повний і не на прес-конференції, а у суді. був би шанс не набрати на голову стільки г....на:)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Я то і писав. навіть можна було звільнити і без суду. Але видно її не просто так було взято на роботу  ;) тому і не може звільнити.
Та й пізно вже.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


судячи з анонсу прес-конференції, міський голова тепер спробує все перевести у ту саму площину "Радецька-Зах.Вісник", про яку я писала:) кличуться не тільки місцеві ЗМІ:) але є ще варіант: лохотрон для журналістів №2 - ні слова про Радецьку. Тіктак, який Ви варіант оберете?:)
Записаний