Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 7 днів

Автор Тема: Громада вимагає звільнення чиновника за образу гідності калушан  (Прочитано 165535 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки

і що неочікуваного?
про дику корупцію звичайно перегин. сам мав честь нещодавно випробувати на собі безкоштовну калуську медицину. все досить достойно. я сподівався на гірше.

зі. хочу нагадати, що бажано викладати хоч коротку цитату з посилання. щоб можна було зрозуміти, чи варто за тим посиланням ходити.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Прям як в анекдотi про таксистiв
-Так Вам шашечки потрiбнi, чи iхати?
Помиляєтесь. Вимога до цієї "пані" дуже проста - вона має принаймні вибачитись. І не треба шукати там ніякого політичного умислу, кому вигідно чи не вигідно - це справа честі і гідності калушан, значить наша спільна справа. Право кожного на протест (чи мовчання) ніхто не може відібрати.
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street

тіко з прицілом на наступні вибори

Ось це правда, на жаль... Тому є великі шанси, що Сікора і Ко зіпсують саму суть громадського обурення, перевівши її в політичну площину...
А там і нетяжко "поставити на лопатки" всіх, бо факти будуть виставлятись так: протестувальники=невдоволені=ті, що програли місцеві вибори...
Тут потрібна протиотрута...
А простого громадянина Калуша, чи почав він вчити ромську по розмовнику http://www.lingvoblog.com/j-note106/ ніхто й не спитає... і навіть не поцікавиться...

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина

Прям як в анекдотi про таксистiв
-Так Вам шашечки потрiбнi, чи iхати?
Помиляєтесь. Вимога до цієї "пані" дуже проста - вона має принаймні вибачитись. І не треба шукати там ніякого політичного умислу, кому вигідно чи не вигідно - це справа честі і гідності калушан, значить наша спільна справа. Право кожного на протест (чи мовчання) ніхто не може відібрати.
Не совсем согласен.Если эта женщина и извинится ,скрыпя зубами то для того чтобы как то замять это дело и отвести негатив от своего шефа.Но если это ее убеждения ,то она все равно останится с ними.Ничего хорошего от человека затаившего злобу ждать не приходится.Мое мнение лучше бы она уехала туда откуда приехала.К стати кто небудь слышал мнение Насалыка о сложившейся ситуации?
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

про дику корупцію звичайно перегин. сам мав честь нещодавно випробувати на собі безкоштовну калуську медицину. все досить достойно. я сподівався на гірше.
Ви мабуть попали на період коли мали приїхати специ з Києва. Корупція дика, знаю з власного досвіду. Все крім фізрощинів і копієчних препаратів купляв в аптеках. І тут нараз днів через 10 перебування в лікарні ВСЕ, НУ ПРЯМО ВСЕ!!!! чарівним образом появилося. Я здивувся, але коли через пару днів почали все кругом мити і вилизувати все стало зрозуміло. Треба було Спецам з Київа показати як у нас все добре.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

Спитайте в головного редактора за ЩО Вона ТАК Всіх нас обізвала?
 То подайте від імені громади в суд на ЗВ, а там все стане на свої місця. Щось і з сторони скандальної "жертви" публікацій пані Радецької нуль реакції на видання. Можливо "молчание знак согласия" . ;)
Відповідь від: 11 Травня 2011, 11:02:41
Панове, а Вам відомо достеменно ЩО було сказано на ТІЙ нараді?
 Подайте в суд, маєте право, як реакцію  на публікацію, як ображений громадянин. Там всі обставини дослідять. :)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

це справа честі і гідності калушан, значить наша спільна справа
Захистити честь і гідність Калуської медецини? А потім будемо дальше в сусідній гілці форума коли хтось з рідних захворіє просити допомоги в пошуку хоча б якогось толкового лікаря  в обласному центрі. Будемо старатися не хворіти в свята, бо медики віруючі люди і їм також тре святкувати, будомо тішитись бесплатній медицині перед всякими перевірками. Давайте, всі разом, під політичними гаслами, захистимо Честь і Гідність принижених медпрацівників, бо вони чомусь самі не проявляють такого бажання. А може вони немають що захищати?
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

В тому і проблема. Все сильно заполітизовано, а життя то не політика.
Таке щось приблизно мало звучати в заяві від колективу ЦРЛ, що мол це все проделкі політиків і нічого такого не було. Заяву, наскільки мені відомо, не підписали. Дивне співпадіння з Вашим дописом.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Но если это ее убеждения ,то она все равно останится с ними.Ничего хорошего от человека затаившего злобу ждать не приходится.Мое мнение лучше бы она уехала туда откуда приехала.
Усунення також не змінить її переконань. І рішенням суду цього добитись неможливо. Для мене особисто достатньо би було заставити (або "нагнути", якщо хочете) її вибачитися. Хоча... Є звичайно сенс в тому, що людина, яка не поважає громаду - не повинна працювати за кошти цієї ж громади.

К стати кто небудь слышал мнение Насалыка о сложившейся ситуации?
Домовлявся сьогодні з ним зустрітися, але він ще не приїхав.

Ви мабуть попали на період коли мали приїхати специ з Києва. Корупція дика, знаю з власного досвіду. Все крім фізрощинів і копієчних препаратів купляв в аптеках. І тут нараз днів через 10 перебування в лікарні ВСЕ, НУ ПРЯМО ВСЕ!!!! чарівним образом появилося. Я здивувся, але коли через пару днів почали все кругом мити і вилизувати все стало зрозуміло. Треба було Спецам з Київа показати як у нас все добре.
Я з Вами згідний. Але чи дає це право судити про регіон як "нєдоразвітий" чи генетично зіпсований?

Захистити честь і гідність Калуської медецини?
Читайте уважно - я написав про честь і гідність калушан. Медиків тут ніхто не захищає. Якби вона сказала таке: "Вы халатно относитесь к своей работе! Вы ходите в церковь по воскресеньям, а в понедельник уже требуете взятку! Я буду ставить вопрос об увольнении каждого, кто будет замечен во взяточнистве!" і т.д. - я би особисто приніс їй букет квітів, торт і поцілував!  :)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки

Все крім фізрощинів і копієчних препаратів купляв в аптеках. І тут нараз днів через 10 перебування в лікарні ВСЕ, НУ ПРЯМО ВСЕ!!!! чарівним образом появилося.
може мені пощастило. але я нічого не купував з лікарств, абсолютно. Знаходився на стаціонарі приблизно всередині квітня.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

 Я все думаю, а що вдохновляє нашого карикатуриста пана Дудку на його творчість, що він аж треті місця займає по Україні. Бачу музу навіюють йому процеси, які відбуваються у його рідному місті, Калуші.  ;)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Якби вона сказала таке: "Вы халатно относитесь к своей работе! Вы ходите в церковь по воскресеньям, а в понедельник уже требуете взятку!
Або щось таке -"Этот... Василий Алибабаевич... этот нехороший человек мне на ногу батарею уронил. Падла!"
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Або щось таке -"Этот... Василий Алибабаевич... этот нехороший человек мне на ногу батарею уронил. Падла!"
Можна й так. Але без "падла" - все-таки, не пасує "найкращому лікарю України"...
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Домовлявся сьогодні з ним зустрітися, але він ще не приїхав.
чи можете спрогнозувати результати зустрічі? чого Ви прагнете? Ваша мета- з"ясування позиції Насалика чи оприлюднення власної позиції? чи вплинуть результати зустрічі на якесь Ваше рішення (якщо воно є чи планується?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


чи можете спрогнозувати результати зустрічі? чого Ви прагнете? Ваша мета- з"ясування позиції Насалика чи оприлюднення власної позиції? чи вплинуть результати зустрічі на якесь Ваше рішення (якщо воно є чи планується?
Ви вже так давно і настільки добре мене знаєте, що все прорахували самі  ;)
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Ви вже так давно і настільки добре мене знаєте, що все прорахували самі  Підморгую
і все ж? поясніть несвідомим. хоча це буде некоректно по відношенню до голови:)
« Останнє редагування: 11 Травня 2011, 13:42:50 від Sunny »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


хоча це буде некоректно по відношенню до голови:)
Впевнений, він дізнається про те, що пишуть на форумі не надто пізніше за нас  ;)
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Впевнений, він дізнається про те, що пишуть на форумі не надто пізніше за нас  Підморгую
:)
Записаний

Nino

  • Користувач
  • **
  • Карма +15/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    06 Червня 2013, 16:34:16

    Звідки: Калуш - Українська2а

Поправді сказано, думати що столичні медики не беруть взяток може тільки повний Ідіот. А казати що вони там менш зкорумповані чим медикі на західній україні є тоже ідіотично. Сумніваюсь що сама пані В. Радецка ніколи не взяла взятку. Але це все на окрему тему.

Хай би там,лікарі, які небули, коли ви до них приходите tIktak, вони до вас не звертаються зі словами: Ну що ти мордо, дегенерова, що прилізло сюда? Сиди дома сволоч менш цінна. Тільки чиста надлюдина не хворіє!!! А такій потолочі як ти тільки Циклон Б  поможе.
Правда що ні?
« Останнє редагування: 11 Травня 2011, 16:49:29 від Nino »
Записаний


tIktak

  • Користувач
  • **
  • Карма +24/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 91
  • Останні відвідини:
    19 Березня 2015, 09:42:59

    Звідки: Підгірки

Хай би там вони які небули, коли ви до них приходите tIktak, вони до вас не звертаються зі словами: Ну що ти мордо, дегенерова, що прилізло сюда? Сиди дома сволоч менш цінна.
Говорять, ще як говорять, і то прямо в очі. Ви попробуйте по направлені і забезплатно прийти там зробити томографію, узд...і т.д. десь так хвилин за 30-40 до завершеня роботи і коли у них нема пацієнтів. Від декого можете почути щось подібне.
Записаний
Не злодей я и не грабил лесом,
Не стрелял несчастных по темницам.
Я всего лишь уличный повеса,
Улыбающийся встречным лицам.