Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 23 дні

Автор Тема: Віртуальна приймальня депутата міської ради  (Прочитано 134397 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street

Шановні друзі!
Окрім звичайної приймальні депутата міської ради (котра наразі ще створюється), було вирішити створити також і віртуальну приймальню.  :)

У віртуальну приймальню можна звертатися із запитаннями, заявами, проханнями та вимогами. Будь-ласка сформулюйте своє звернення в закінчені логічні речення, з котрих було б зрозуміло зміст самого звернення -  це прискорить вирішення питання. Також додайте ваші конкретні реальні вимоги чи прохання. І на забудьте в листі додати власні адресу, контакти і ПІБ.
Над вашими листами працюватимуть депутати разом із помічниками, - будемо раді допомогти.  :good

Ваші листи направляйте на адреси

deputat@kalush.info

vash.deputat.kalush@gmail.com

deputat@kalush.info

vitaliy.krokhta@gmail.com (додатково номер для SMS-інформування про поставлене запитання на форумі - 050-3380286)

На форумі обговорюватимуться тільки результати розгляду звернень.

На даний час звернення розглядають депутати Лучко В.Б., Полицький В.М. і Крохта В.

Сподіваємося на дієву спільну роботу.  :prapor:
« Останнє редагування: 23 Березня 2011, 08:19:44 від syddia »
Записаний
Перше повідомлення / Продовження теми 

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #140 : 01 Травня 2013, 13:09:50 »

Це далеко не означає, що все це є майном міста.

Щодо порушених прав працівників - шансів на їх поновлення (прав) практично не залишилось
Пане Ігоре! Вибачте, що потурбувала....Дякую за увагу. Поки-що я тільки збираю дані й розмовляю з людьми.....
Взагалі мета мінімум-допомогти одній людині. Розпишу детальше. Жінка передпенсійного віку. Працювати то вона працювала на заводі тому купу років, але запису про звільнення в трудовій не має. Тому людина не може стати на біржу. Не можу ніде офіційно працювати! І загалом як потім їй оформити пенсію?!  Тому терміново треба знайти дані про той завод і про членів ліквідаційної комісії.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #141 : 02 Травня 2013, 09:00:21 »

Пане Ігоре! Вибачте, що потурбувала....Дякую за увагу. Поки-що я тільки збираю дані й розмовляю з людьми.....
Взагалі мета мінімум-допомогти одній людині. Розпишу детальше. Жінка передпенсійного віку. Працювати то вона працювала на заводі тому купу років, але запису про звільнення в трудовій не має. Тому людина не може стати на біржу. Не можу ніде офіційно працювати! І загалом як потім їй оформити пенсію?!  Тому терміново треба знайти дані про той завод і про членів ліквідаційної комісії.
Давайте після свят зустрінемось і подумаємо, чим можна зарадити. Телефон скинув в ОП.
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #142 : 02 Травня 2013, 19:31:36 »

Буду вдячна. Вибачте, що Васа потурбувала через "третіх людей".
Просто цими днями питаю всіх знайомих. Шукаю нормального адвоката. На виконавчу службу вийшла......Але результатів ще нема. То довга й кропітка праця.
Відповідь від: 02 Травня 2013, 18:58:50
Кидаю кілька фото сюди. Робила вранці. ;)
Відповідь від: 02 Травня 2013, 19:10:36

Відповідь від: 02 Травня 2013, 19:11:18

Відповідь від: 02 Травня 2013, 19:11:54

Відповідь від: 02 Травня 2013, 19:15:49

Відповідь від: 02 Травня 2013, 19:17:08
[/img]
Відповідь від: 02 Травня 2013, 19:18:10

Відповідь від: 02 Травня 2013, 19:18:53

Відповідь від: 02 Травня 2013, 19:20:58

Відповідь від: 02 Травня 2013, 19:21:52

Відповідь від: 02 Травня 2013, 19:22:42

Відповідь від: 02 Травня 2013, 19:23:24
[/img]
Відповідь від: 02 Травня 2013, 19:24:03

Відповідь від: 02 Травня 2013, 19:28:17

Відповідь від: 02 Травня 2013, 19:29:05
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #143 : 14 Вересня 2013, 11:11:50 »

 Не знайшов на форумі "віртуальну приймальну депутата верховної ради". Тому викладаю тут.

ДУЖЕ ХОЧЕТЬСЯ ОТРИМАТИ КОМЕНТАРІ від партій УДАР  та БАТЬКІВЩИНА. Яка реакція на цю ганьбу від місцевих ударівців та батьківщинців??? Також які дії відбудуться з сторони Сікори,Нижника і т.д.???
"....ВАЖЛИВО: Які «принципи» захищають УДАР і «Батьківщина», публічно виступаючи на захист бандита-українофоба І.Маркова?.. ЧИ НАЛЕЖИТЬ ДО НИХ, ЗОКРЕМА, МАСОВА ФАЛЬСИФІКАЦІЯ ГОЛОСІВ ВИБОРЦІВ?!

Як відомо, 12 вересня 2013 Вищий адмінсуд зобов'язав ЦВК позбавити мандата депутата ВР України одіозного одеського українофоба, главу відомої організацією чисельних «силових» антиукраїнських провокацій промосковської партії «Родина» Ігоря Маркова. (Одним з активних симпатиків «Родини» є, зокрема, Дм.Табачник.) Підставою для цього стало встановлення факту фальсифікації майже 30% (!) бюлетенів з нібито поданими за Маркова голосами.

Великим здивуванням для української громади стала, за цих обставин, неочікувана «моральна підтримка» фальсифікатора і провокатора Маркова з боку… опозиційних та нібито «проукраїнських» партій «Батьківщина» та УДАР.

Так, зокрема політична партія «Батьківщина» в день оприлюднення рішення суду видала ОФІЦІЙНУ ЗАЯВУ, в якій проголосила: «Попри те, що Ігор Марков є нашим ідеологічним опонентом і належить до фракції Партії регіонів, ми вважаємо, що сьогоднішнє рішення є антизаконним і несправедливим, оскільки суди не можуть перебирати на себе право корегувати вибір народу…» (Див. тут: http://www.radiosvoboda.org/content/article/25103722.html.)

У цей же час, на офіційному сайті політичної партії УДАР рішення суду про позбавлення Маркова депутатського мандату назване «кроком влади до знищення українському парламентаризму»: http://klichko.org/ua/news/news/karpuntsov-rishennya-vasu-shchodo-pozbavlennya-markova-deputatskogo-mandata-chergoviy-krok-vladi-do-znishchennya-ukrayinskomu-parlamentarizmu

Як повідомляє «Українська правда», у своєму бльозі І.Марков подякував УДАРу та «Батьківщині», які «відкрито виступили на його підтримку, незважаючи на різні політичні погляди»: http://www.pravda.com.ua/news/2013/09/12/6997844. Крім «Батьківщини» та УДАРУ подяк І.Маркова заслужили, також, люди, названі ним «однодумцями»: В.Колесніченко, О.Царьов та Н.Шуфрич…

Лишається, отже, «риторичне питання»: чи керуються партії «Батьківщина» і УДАР та їхні фракції у Верховній Раді України ЛОГІКОЮ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНЕТЕРЕСІВ, або – лише старим як світ принципом «ворог мого ворога – мій друг»?..

Про справу фальсифікацію голосування одеситів на користь Маркова дивіться більше тут: http://www.pravda.com.ua/news/2013/09/3/6997212..."

від https://www.facebook.com/photo.php?fbid=335718129898517&set=a.148867208583611.33381.148437411959924&type=1
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #144 : 14 Вересня 2013, 16:05:29 »

«ворог мого ворога – мій друг»
Думаю це навряд,насправді всі напевно раді ,але потрібно заявити про незаконні дії влади.Бо позбавивши свого в даному випадку неугодного їй таварисща мандата,в подальшому таку тактику влада може примінити взагалі до будь-кого.Тому формально потрібно виразити "фе" незаконним діям.Щоби потім ніхто не сказав ,мовляв коли творили беззаконня ви мовчали.
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #145 : 14 Вересня 2013, 17:16:31 »

Щоби потім ніхто не сказав ,мовляв коли творили беззаконня ви мовчали.
Це потрібно хоч трішки вивчити "ДІЯННЯ" українофоба маркова, перед тим,як його захищати. Не в цьому випадку ,не в цьому.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #146 : 16 Вересня 2013, 09:29:54 »

так вони захищають не маркова а парламентаризм як такий. якщо так далі буде продовжуватись то депутати виконуватимуть чисто представницькі функції.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

krapochka

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +44/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2016, 13:26:09

Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #147 : 27 Січня 2014, 21:02:55 »

чи е якісь кредитні чи державні фонди.щоб можна було взяти кредит
я щось читала-читала і так нічого не зрозуміла  :unknow. Було конкретно задано питання: чи є? А у відповідь докори про те що хтось щось вимагає.
Мене особисто теж цікавить чи є у нашому місті програма молодіжного кредитування, куди можна звернутись за інформацією? Якщо є тема де це обговорювалось, підкажіть, будь ласка, де саме? Я читала, що для молодіжногокредитування потрібно стояти на квартобліку. Куди треба йти, щоб встати на цей квартоблік? Чи є у нашому місті центр надання адміністративних послуг? І де, якщо є?
Записаний
Натуральне мило та косметика ручної роботи facebook.com/groups/breoles

zybr

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 51
  • Останні відвідини:
    01 Лютого 2015, 14:07:14

    Звідки: ПУШКІНА
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #148 : 14 Червня 2014, 16:49:50 »

Шановні наші депутати ..дайте відповідь мені на таке питання щодо цьогорічного закону про заборону літніх майданчиків і продажу пива в місті калуші .. скажіть будь ласка чому принятий цей закон і ким ... і шо доброго ви зробили .. мені здаєтся шо наавпаки погіршили.. воєнна ситуація в країні я розумію.але ж в Івано-Франківську коломиї долині і всіх решта містах така сама ситуація  але палатки стоять ..палатки працювали згідно закону до 22.00 і не порушували закон щодо продажу після 22.00 в центрі міста люди як сиділи так і сидять от тільки тепер прибиральники і ППС будуть мати більше роботи ... також цього року чемпіонат світу з футболу.. як показав ЄВРО2012 людям дуууже подобалось саме там дивитися футбол.. це також в них відібрали ... також біля кожної палатки в калуша стояли також дитячі маєданчики і поки ваше чадо каталося на машинках чи батутах батьки могли випити квасу чи кави чи того самого пива... тобто питання ?? хто і для чого такий закон прийняв.. а саме головне питання до вас.. чому цей закон працює не ДЛЯ ВСІХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! в парку активно продаєтся пиво в палатці хоч на тендері то місце ніхто не виграв і права вони не мають?чомусь вже поставили палатку біля торгового центру соломон але вже ніби збирають. а також десьь в районі "пятачка" .... як так і чому за це ніхто не відповідає. буду вдячний за відповідь !

Не потрібно дублювати повідомлення.
Мушу сказати, що наша влада і депутати поки ще не відчули відгомін виборів, що наближаються, тому навряд чи хтось дасть відповідь  ;)
« Останнє редагування: 14 Червня 2014, 17:17:27 від yurko »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:09:53

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #150 : 14 Червня 2014, 19:02:15 »

Треба копіювати і вставляти в адресний рядок, бо форум не перенаправляє (пише шо нема такої сторінки) ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


zybr

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 51
  • Останні відвідини:
    01 Лютого 2015, 14:07:14

    Звідки: ПУШКІНА
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 08:09:53

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #152 : 14 Червня 2014, 19:36:43 »

Треба копіювати і вставляти в адресний рядок, бо форум не перенаправляє (пише шо нема такої сторінки) Підморгую
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


zybr

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 51
  • Останні відвідини:
    01 Лютого 2015, 14:07:14

    Звідки: ПУШКІНА
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #153 : 14 Червня 2014, 19:46:17 »

http://kalushcity.if.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=9626&Itemid=1

http://kalushcity.if.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=3842&Itemid=57
  ну це зрозуміло шо ви приняли..але для чого шо кращого ви зробили..і як на рахунок парку?
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Записаний

zybr

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 51
  • Останні відвідини:
    01 Лютого 2015, 14:07:14

    Звідки: ПУШКІНА
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #155 : 14 Червня 2014, 20:25:45 »

ви приняли
ви зробили
Ми? А можи Ви?
яким чином ми могли таке зробити...ви при владі ви напевно голосували..я через те і задаю вам питання шоб знати хто!!то як щодо парку
Записаний

zybr

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 51
  • Останні відвідини:
    01 Лютого 2015, 14:07:14

    Звідки: ПУШКІНА
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #156 : 14 Червня 2014, 20:27:20 »

ви так і не дали жодної відповіді чи коментаря на мої питання і те все шо я написав і хотів від вас почути
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #157 : 14 Червня 2014, 20:44:26 »

ви при владі ви напевно голосували..
От бачите - вже з'явилось слово "напевно"... Ще трохи поцікавитесь калуською владою, і будете знати точно...
Я маю до обидвох вищенаведених рішень таке ж відношення, як і Ви. Один в один.
Не ображайтесь, прошу. Сьогодні день важкий.

Уточніть, будь-ласка, щодо парку - де саме і ким розміщено, якщо знаєте.
Записаний

zybr

  • Користувач
  • **
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 51
  • Останні відвідини:
    01 Лютого 2015, 14:07:14

    Звідки: ПУШКІНА
Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #158 : 14 Червня 2014, 20:50:24 »

ви при владі ви напевно голосували..
От бачите - вже з'явилось слово "напевно"... Ще трохи поцікавитесь калуською владою, і будете знати точно...
Я маю до обидвох вищенаведених рішень таке ж відношення, як і Ви. Один в один.
Не ображайтесь, прошу. Сьогодні день важкий.

Уточніть, будь-ласка, щодо парку - де саме і ким розміщено, якщо знаєте.
я не ображаюся.. я задаю питання ви відповідаєте.ви ж напевно для того напевно тут)))  ок якшо я не правий то скажіть будь ласка хто ж тоді прийняв і для чого .. на вашу думку.і чи це правильно?.. в парку розміщено палатка столики від ОБОЛОНІ .. продаєтся ото ЗАБОРОНЕНЕ пиво повним ходом.. мені не шкода .. але чому одним можна а іншим треба заборонити .. той обєкт в парку так само був на тендері ніхто його не взяв .а через тиждень там успішно продаєтся пиво .. нашо ж вигравати на тендері якшо можна просто так поставити.. там шо якесь окреме ставлення ??
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Віртуальна приймальня депутата міської ради
« Прочитано #159 : 14 Червня 2014, 21:52:58 »

я задаю питання ви відповідаєте.ви ж напевно для того напевно тут
Ну звичайно. Для чого ж ще...

Я не полінувався знайти на оффсайті матеріали, почитавши які, Ви все можете зрозуміти. Ок. Якщо на хлопський розум - є "правила", як надаються місця під "пивні палатки", досить таки типові, такі є в більшості міст України. більш-менш внятні, хоча є і нюанси.. Не чітко виписано, за якими критеріями визначаються місця оренди і хто конкретно відповідальний за їх визначення, можливості і доцільності здачі в оренду конкретного об'єкта благоустрою... От на такий нюанс ми зараз і попали - немає рішення про заборону. Є "відсутність бажання" здавати в оренду. І не оскаржеш тут нічого. В прокуратуру не подаш. В ООН не напишеш... Хоча, ми всі знаємо, що рішення було, але не офіційне і не публічне. Приймав його САМ.

Щодо парку, Ви так і вказали де та палатка. Маю підозру, що там скористалися одним з "нюансів" не прописаних в "Порядку..."
Записаний