Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 12 днів

Голосування

Чи варто змінювати назву кінотеатру?

Так
- 25 (33.8%)
Ні
- 49 (66.2%)

Всього голосів: 74


Автор Тема: Кінотеатр "Відродження"  (Прочитано 82215 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #100 : 23 Лютого 2011, 23:59:05 »


 Гадаю, до кінця робочого тижня матиму більш ширшу інформацію,щодо кінотеатру.Наперед нічого не писатиму :P У п"ятницю закину те,що знатиму  ;)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #101 : 24 Лютого 2011, 11:15:00 »

Мені здається ви занадто строгі...
Та, звісно, компліменти калушанці і грошам її чоловіка. кінотеатр дуже потрібен. просто трохи дратує, що стільки галасу і піару, коли ще нічого не зроблено
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #102 : 24 Лютого 2011, 11:17:35 »

просто трохи дратує, що стільки галасу і піару, коли ще нічого не зроблено
Маркетинг - то все маркетинг... Та правильно роблять - ви б так само робили, якби були власником бізнесу. Ше до того як той кінотеатр відкриють він вже буде розкручений на повну, і таким чином відразу почне приносити дєнежку  :=)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #103 : 24 Лютого 2011, 11:21:09 »

Погоджуюся. Але Тенді пише, що він окупиться у  Калуші нескоро. то, певне, власники дуже бідкаються і переживають. нема чого хвилюватися: буде якість, доступні ціни - калушани віддячать
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #104 : 24 Лютого 2011, 12:35:17 »

то, певне, власники дуже бідкаються і переживають.
Сані Ви мене прикріплюєте вже до нових власників?:)
Я не знаю чи вони бідкаються, але з коментарів у інших ресурсах до статтей про "Відродження" зробила такі висновки.
Трохи мене зацепило, причому це вже не вперше так пред♥ява у відстоюванні чужих інтересів, тому трішки поясню з чого я роблю висновки:
Коли людина у коментарях до статті про кінотеатр пише
Цитувати (вибране)
"ІНВЕСТОР ЗНАЙШОВСЯ. Я КОРІННА КАЛУШКА МІЙ ЧОЛОВІК І БРАТ МЕРА ВИРІШИЛИ ВКЛАСТИ ГРОШІ В КІНОТЕАТР. НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ЗМОЖЕМО ЗАПРОСИТИ ВСІХ ДО ОНОВЛЕНОГО ЗАКЛАДУ-)"
це ось тут наприклад Стаття "Калуш хоче кіно" - Репортер
то як нормальна людина я роблю висновки що "я корінна калушанка" - це Ірина Кілко ( за інформацією що відразу після аукціону була у "Західному віснику"), В'ячеслав Кредисов, то певне і є її чоловік, ну а брат мера і йожику понятно.

Враховуючи, що В'ячеслав Кредисов є політичним діячем і бізнеменом, у нього є своя сторінка, на яку входиш і відразу великим банером висить реклама агенції нерухомості та передачі на УТ1 яку веде ..Ірина Кілко.
ПРограма на УТ 1 щодня  у формі інформативно-аналітичної рекламує практично один комплекс - той, продажем якого і займається агенція Ірини :)
Така реклама на сторінці громадської організації, мене (теж за логікою) наштовхує на думку, що вони пов'язані і скоріше за все, таки є або чоловіком і дружиною (як було у коментарях самої Ірини) або їх чоловіки друзі.
З цього усього я роблю висновок (як на мене теж логічний), що певне, якраз ця дівчинка ( Ірина Кілко) підштовхнула до такого подвигу свого чоловіка (ймовірно якраз В'ячеслава Кредисова - який міг знайти купу менш витратних і більш успішних комерційних проектів, враховуючи його зв'язки і гроші, ніж кінотеатр в Калуші)
Тому так -  їй респект.
Але будь-ласка не приписуйте мені черговий раз зацікавленість у захисті чужих інтересів.
Але Тенді пише, що він окупиться у  Калуші нескоро. то, певне, власники дуже бідкаються і переживають.
Я не знаю нікого з цих осіб особисто. Просто вмію аналізувати інформацію (вибачте за нескромність), чого і Вам бажаю  :bouquet:

Написала про окупність бо є різниця такий проект знаходиться у місті мільйоннику чи у місті де до 100 тисяч населення, але це лише думка вголос, бо поки не доросла до рівня заробітків, щоб інвестувати ;) тому не уявляю собі цей бізнес. Думаю, що навряд чи люди які беруться за такі проекти взагалі "бідкаються" ;)

Нуі про те, що ці люди не випадково виявились учасниками товариства, яке виграло тендер мох висновки  і без преси зрозумілі.
Зрозуміло, що вони пов'язані як між собою так і з мером, бо чужі люди не будують спільний бізнес.
 
Крім того, наскільки я розумію Ірина йшла від Української партії в облраду це було у їх агітках і у "Вечірньому Іванофранківську", здається цю газету купив ваш мер. (це теж інформація з відкритих джерел у інтернеті (про всяк випадок коментую))

Але що мене трохи дивує, чому три чи п'ять років поки кінотеатром ніхто не займався усі мовчали.
Кінотеатр було здано в аренду для того щоб його зробили якраз кінотеатром і ніхто нікуди не рухався...
А тут.. ще року не пройшло, а такі серйозні відразу звинувачення у бездіяльності  :unknow  :duvno
 
« Останнє редагування: 24 Лютого 2011, 12:43:42 від Tandylight »
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #105 : 24 Лютого 2011, 14:19:57 »

Мушу зазначити: я стільки не знаю про Калуш і калушан і події у нашому місті і навколо УП, як Ви. Аналізуєте все і вся. ну хай. але чого так болісно реагуєте тоді. не розумію. та і я - лише чергова причепа форумівська
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #106 : 24 Лютого 2011, 17:14:31 »

але чого так болісно реагуєте тоді.
Ну певне неприємно  :unknow Маю таку патологію - болісно реагую на несправедливість (думала що це адекватна реакція) :duvno
я стільки не знаю про Калуш і калушан і події у нашому місті і навколо УП, як Ви.
Може тому у Вас виникають питання? Буду рада допомогти в разі чого ;)
Аналізуєте все і вся. ну хай.
Я не спеціально :) Це просто висновки які випливають з інформації,  що розміщені на інших ресурсах.
Це питання які часто звучать на форумі. Якщо мені цікаво - я аналізую - характер такий.

Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #107 : 24 Лютого 2011, 18:21:26 »

Мушу зазначити: я стільки не знаю про Калуш і калушан і події у нашому місті і навколо УП, як Ви. Аналізуєте все і вся.
Це наче й великий плюс, а подали як мінус.   ;)

Ну є такі здібності в Тенді, а у Вас їх нема в такій мір, то й що.  :unknow Впевнена маєте багато інших прекрасних здібностей.  :bouquet:

Хтось аналізує, хтось копіює, хтось-щось-десь вичитує.  :-D Ця тема взагалі про кінотеатр.  :P



Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #108 : 24 Лютого 2011, 19:37:37 »

ото невгамовні! навіть спробували і покритикувати, і похвалити. якось визначіться, дівки!:-D
Записаний

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #109 : 25 Лютого 2011, 14:08:42 »


 Сьогодні у прямому ефірі КМТ о 20.20.хв. відбудеться зустріч із співвласником кінотетру "Відродження" В"ячеславом Кредісовим та директором Іриною Кілко.Питання можна буде задавати зателефонувавши на номер 6-60-40. Детальну інформацію про проведення тендеру на реконструкцію кінотеатру,який відбувся сьогодні в  залі засідань виконкому,ви дізнаєтесь із сьогоднішніх новин КМТ. Не пропустіть ефір-гадаю буде цікаво ;)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

KATRIN

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +353/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 932
  • Працюю...
  • Останні відвідини:
    10 Квітня 2017, 19:45:33

    Звідки: Калуш
Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #110 : 25 Лютого 2011, 16:02:51 »


 Якщо маєте бажання,можете написати пару питань в цій темі.Як буде час-задамо їх в студії. :)
Записаний
Я - вітер шалений і вільний, з душею самотньої пташки...Нестримний і часом всесильний- із подихом болю і ласки...Я - сонце чарівне і ніжне.З промінням сумним, та прекрасним.Я - сонце, нехай може грішне.Та вічно п'янке і незгасне...

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #111 : 26 Лютого 2011, 13:57:42 »

Пішов рух ;)
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=F7tUJSQ9Ixc" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=F7tUJSQ9Ixc</a>
Записаний

WestUA

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +140/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 179
  • Останні відвідини:
    11 Грудня 2014, 22:52:31

    Звідки: Січових Стрільців
Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #112 : 26 Лютого 2011, 23:05:54 »

Пішов рух
Я виставив ще й запис прямого ефіру 25.02.2011 р. на сторінці КМТ на сайті "Вікон".
Дивіться.
http://www.vikna.if.ua/kmt/category/programs/2011/02/26/6435
Записаний
Свій до свого по своє

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #113 : 27 Лютого 2011, 00:39:12 »

Мені сподобалось, молодці КМТ що зробили таке інтерв'ю.
Ірина видно щиро любить і ностальгує за Калушем, ну може не настільки щоб повернутись звісно( без фанатизму) але досить щоб справді щось зробити :)
Якось так було щиро - видно що вони справді налаштовані серйозно і видно, що поки у пошуці. Як на мене дуже логічно і зрозуміло, все пояснив по термінах. Проект, робоча документація і узгодження, ремонтні роботи, оздоблювальні роботи і обланання, і відкриття.
Респект КМТ за програму і приємно що Ви почали викладати їх в неті :)
Тепер і різні "зальотні" мають доступ :)
Катя тобі личать ці кольори ;) гарно виглядаєш :) :bouquet:
Записаний

Крістіна М.

  • Новачoк
  • Карма +4/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 24
  • Останні відвідини:
    15 Липня 2011, 15:29:01

    Звідки: м. Івано-Франківськ
Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #114 : 01 Березня 2011, 12:16:34 »

Прошу вибачення, що не брала участі в обговоренні, адже готувалась до приїзду власників. Рада, що Ви ознайомлені з тендером, який проходив у мерії і прямим ефіром, який проходив ввечері 25 лютого на КМТ. Величезна подяка всім, хто брав участь в обговоренні і дивився прямий ефір. Переможця тендеру на будівництво вже обрано. В кінці цього тижня можна буде дізнатися детальнішу інформацію. Справді проект, який ми обрали дуже дорогий і окупність буде відбуватися довго. Головна мета - це забезпечення комфортного відпочинку. Щоб калушани і не тільки могли  гордитися, що в м. Калуш є де сходити!!!
Записаний

LEB

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • ЖИВУ ЩОБ-ЖИТИ,КОХАТИ І СМІЯТИСЬ
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2024, 12:34:13

    Звідки: В.Стуса
Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #115 : 01 Березня 2011, 16:30:27 »

...і посидіти :-* :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #116 : 01 Березня 2011, 19:43:15 »

Вже добре, що кінотеатр буде, а от з підземними
є де сходити!!!
все здається гірше...Забудовників не спостерігається...
Хоча це певне не від мене запитання  і не в цю тему, вибачте  :-[
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #117 : 01 Березня 2011, 21:06:28 »

це Ви про громадські вбиральні?
Записаний

LEB

  • Користувач
  • **
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 68
  • ЖИВУ ЩОБ-ЖИТИ,КОХАТИ І СМІЯТИСЬ
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2024, 12:34:13

    Звідки: В.Стуса
Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #118 : 01 Березня 2011, 21:06:41 »

"Бєрут мєня смутниє самнєнія", і чи вопще виплатиться в провінційному містечку кінотеатр 3Д,хоча був би радий на крайній випадок і звичайному клюбові з кіном в стерео із свіжілікатесом. :-[
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Кінотеатр "Відродження"
« Прочитано #119 : 01 Березня 2011, 21:56:05 »

це Ви про громадські вбиральні?
 :-[ так :pardon
Записаний