Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 19 днів

Голосування

Якій службі таксі ви надаєте перевагу?

Лімниця
- 21 (27.3%)
Експрес
- 14 (18.2%)
Престиж
- 8 (10.4%)
Роял
- 1 (1.3%)
Економ
- 13 (16.9%)
Форсаж
- 3 (3.9%)
Еко-таксі
- 13 (16.9%)
VIP
- 4 (5.2%)

Всього голосів: 77


Автор Тема: Калуські TAXI  (Прочитано 97467 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуські TAXI
« : 21 Грудня 2010, 14:08:55 »

Започатковую тему саме тут, бо вона за задумом не є темою для автомобілістів, а для нас калушан, які є клієнтами служб таксі.

Давайте у цій темі писати свої відгуки про якість послуг, ціни, та інші питання пов'язані з таксі.


Останні 2 тижні регулярно їжджу одним і тим же маршрутом і мав змогу порівняти ціни.

Викликав служби "Експрес" і "Лімниця". Інші не викликав, бо за рекомендаціями дружини, яка часто їздить на таксі саме ці служби найдешевші.

Мушу похвалити таксі "Лімниця"  - реально дешева служба. Що цікаво, що не зважаючи на те який саме шофер віз - ціна не відрізнялася більше ніж на 1 грн.
Недоліком служби є те, що у них не завжди є вільна машина. Але якщо є то приїздить вчасно. Один раз було 10 хв. решта до 5-ти.

Експрес трохи дорожчий і водії попадалися не надто ввічливі, але можливо просто на таких потрапляв. Зате там більше машин.


_________________________________________________________________________________________________

"Престиж" - 6 15 15   067 344 61 64     068 104 85 19     067 344 61 64    050 433 93 83

"Лімниця" - 15 62      7 02 22     6 00 62    068 900 02 11    050 670 23 60    067 776 85 80    093 223 43 21

"Експрес" -  7 81 78    0681443175

"Роял" -     096 343 90 60      093 609 09 90     050 809 23 05

"Економ" -  067 999 66 74

"Еко-таксі" - (067) 433-2-334 ("Київстар")        (050) 373-08-77 ("МТС")

« Останнє редагування: 03 Січня 2013, 15:20:40 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Перше повідомлення / Продовження теми 

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Калуські TAXI
« Прочитано #120 : 12 Листопада 2012, 22:47:13 »

швидше на газі. адже власник має газову заправку

Газ, якщо тільки то не біогаз із гною, то не відновлюване джерело  енергії!
Тому то неетично, називатися екотаксі лише через те, що їздиш на газі.
Відповідь від: 12 Листопада 2012, 22:41:23
хотілося би щоб в калуші було таке таксі як і в франківську

Це вже справді щось технологічне. Бо самим напускним і поверхневим в лідери не вийдеш  ;)

Хоч я тішуся і тим, що є така служба. Лиш би на довго їх стало.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви
Калуські TAXI
« Прочитано #121 : 13 Листопада 2012, 10:09:31 »


Відповідь від: 13 Листопада 2012, 09:59:37
И вси машинки одинакови щоб були би ... закупити опелив вектри 96-98 року
І нафіга купляти такі старі , гнилі дрова самої гіршої марки ? Невже немає нормальних машин ?
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Калуські TAXI
« Прочитано #122 : 25 Грудня 2012, 22:36:40 »

Ще б у наші таксі трохи розумніших телефоністок. Справді, таке враження, що на диспетчера беруть дівчат, які навіть у школі не навчались, але "туплять" просто на "відмінно" на рівному місці. :unknow
Мене не перестає дивувати їхнє уточнення - "перший під"їзд зліва чи справа?". Піпец, та у нас наче стандартна нумерація під"їздів в країні. Якби був останній, то так би і сказала - "до останнього під"їзду", а не до першого. Ще б перепитали чи справді до 22 будинку, а не до 24.
Сьогодні знов прикрий випадок. В моїй улюбленій Лівниці диспечтер скзала, що машина буде лише через 7-8хв. Я сказала "Добре". Вийшли з малою на вулицю. Прочекали 20хв. Телефоную повторно, а вона відповідає - "я не посилала вам машини, бо ви сказали лише "Добре". А що добре не сказали - "добре, чекаю" чи "добре, що погано"." :=) Я просто офігіваю в прямому смислі. Відразу починаю вірити у те, що термін "блондинка" ДУЖЕ реальний.
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Калуські TAXI
« Прочитано #123 : 25 Грудня 2012, 23:12:45 »


Відповідь від: 13 Листопада 2012, 09:59:37
И вси машинки одинакови щоб були би ... закупити опелив вектри 96-98 року
І нафіга купляти такі старі , гнилі дрова самої гіршої марки ? Невже немає нормальних машин ?

я не проти якщо на бентли одни будуть ... та хоть би ланоси нови закупили раз на те пишло ... иде нормально мягко,ну як ихав пасажиром не жалиюсь ...
Хотя .. чи не бачиш яки зараз машини ?  таз таз таз и т.д ...
хотя тут мало гворити,краще валити с цього села )) Тут одне гавно а не життя,перше сам дивився все через рожеви окуляри,зняв ...
всюди УГ просто.Калуш заслуговуэ с таким мером и такою политикою його дий на воза с киньми.
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Калуські TAXI
« Прочитано #124 : 26 Грудня 2012, 09:15:22 »

Мене не перестає дивувати їхнє уточнення - "перший під"їзд зліва чи справа?". Піпец, та у нас наче стандартна нумерація під"їздів в країні.
А ви не враховували такий варіант, шо, мабуть, не усі знають з якої сторони йде нумерації під'їздів ? Ви - знаєте, а хтось інший, хто викликає таксі, - може і не знати. От вони і перепитують. В цьому немає нічого дивного.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Калуські TAXI
« Прочитано #125 : 26 Грудня 2012, 09:27:23 »

А ви не враховували такий варіант, шо, мабуть, не усі знають з якої сторони йде нумерації під'їздів
 :o - той, хто викликає не знає чи той, хто їде? Так це найперше, що має знати таксист. Чи зараз професійні знання не потрібні ніде?
Ви - знаєте, а хтось інший, хто викликає таксі, - може і не знати
Як?! той, що викликає не знає у якому під"їзді він живе? Не говоріть дурниць. Навіть першокласники знають, що квартира номер 10 знаходиться у першому під"їзді, а квартира 100 - в останньому :pardon І що нумерація йде від 1, а не від 80, 36 чи 77. Значить диспетчеру треба(як у Києві) запитувати номер квартири крім будинку. Але я не вірю, що люди не знають у яких під"їздах вони живуть, тим більше, що їх нумерація записана на самих парадних. А дошкільнят, напевно, без батьків не возять.
« Останнє редагування: 26 Грудня 2012, 10:19:28 від Сонечко+ »
Записаний

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Калуські TAXI
« Прочитано #126 : 26 Грудня 2012, 09:55:54 »

Якщо не помиляюсь, то стандартно підїзди нумеруються зліва на прово (якщо ви стоїте обличчям до будинку то по ліву руку крайній підїзд буде перший).
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Калуські TAXI
« Прочитано #127 : 26 Грудня 2012, 10:14:24 »

Давайте інакше подивимось. Є хтось на форумі, хто живе у 5х чи 6х під"їздах? Я не думаю, що вони викликають таксі до першого під"їзду, правда? Напевно всі нормальні люди скажуть - такий-то будинок і 5 чи 6 (тобто, останній) під"їзд. Було б дивно уточнювати: "потрібна машина до 44 будинку. Взагалі-то він номер 22, але, якщо їхати і рахувати зліва, то він буде 44 по рахунку". Яка різниця зліва чи справа? Коли важлива КОНКРЕТНА адреса. Інша справа, що таксисти не знають елементарних правил їх роботи(чи так хочуть їх такими виставити їхні ж телефоністки). Це все одно, що лікар перепитає: " у вас справді болить мізинець чи таки великий палець? Бо якщо дивитись справа наліво то великий палець буде на місці мізинця". А людина, яка викликає знає де вона живе, а як не знає то уточнить у сусідів. І думаю їй ніхто не скаже - ми живемо у першому під"їзді, якщо рахувати не так як усі звикли і як записано на самому під"їзді. А дадуть просту відповідь: у останньому. Я розумію, якби той, хто викликає таксі сказав би - "до крайнього під"їзду", тоді треба було б уточнити, бо крайніми будуть обидва і перший і останній. Але, коли кажуть конкретно останній, то аж ніяк він не перетвориться з 5 на 1ий. Навіщо диспетчери самі себе і своїх водіїв путають і ускладнюють на рівному місці?
А сприйняти "Добре" як "ні , я відмовляюсь" - то той самий парадокс. "Так" автоматично пробують перетворити на "Ні". Чому фразу "Добре" диспетчер сприймає як "Я відмовляюсь"? Може б їй не на телефоні сидіти а у політику піти - у такого диспетчера явні політичні таланти\нахили - ускладнити і під шумок перевернути на протилежне. :duvno
Записаний

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Калуські TAXI
« Прочитано #128 : 26 Грудня 2012, 10:32:46 »

"потрібна машина до 44 будинку. Взагалі-то він номер 22, але, якщо їхати і рахувати зліва, то він буде 44 по рахунку". Яка різниця зліва чи справа?
Щось я вас не розумію. Я як викликаю таксі то кажу: " Хіміків 24, четверний підїзд ззліва на право" це і є точна адреса. І питань у телефоністки більше ніяких не виникає.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Калуські TAXI
« Прочитано #129 : 26 Грудня 2012, 11:19:33 »

Як?! той, що викликає не знає у якому під"їзді він живе? Не говоріть дурниць. Навіть першокласники знають, що квартира номер 10
може не багато але достатньо людей живе в особових будинках. я наприклад взнав що нумерація йде з ліва на право тільки в 25 років
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Калуські TAXI
« Прочитано #130 : 26 Грудня 2012, 12:13:22 »

В Калуші є ще пару будинків з номерацією зправа-наліво
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Калуські TAXI
« Прочитано #131 : 26 Грудня 2012, 15:18:36 »

В Калуші є ще пару будинків з номерацією зправа-наліво
Упс, не знала. А де саме? Значить правду кажуть, що Калуш єврейське(а не європейське) місто. ;)
кажу: " Хіміків 24, четверний підїзд ззліва на право"
Тобто, сам під"їзд по номеру може бути 2им? Бачте, тут також виникають нюанси. Зліва на право для мене може не співпадати із зліва-направо з водієм. Дивимося ми з різних боків ;) я можу рахувати, стоячи спиною до будинку, а він стоячи лицем. Тоді повна адреса мала б бути така "Хіміків 24 зліва на право, якщо стояти до будинку лицем". Не легше просто називати фактичний НОМЕР під"їзду, а не номер його саме зліва-направо?
я наприклад взнав що нумерація йде з ліва на право тільки в 25 років
От-от. Що зліва направо взнав у 25 років аж, я приблизно також десь так. Але те, що Ви живете у 1 чи 2 під"їзді Ви знали з молодших класів. І, як на те пішло, саме зліва чи справа людина яка поспішає може і не зорієнтуватись відразу. Мене, наприклад, таке питання вперше вибило з колії, у мене по житті дезорієнтація у сторонах світу  :=). І я відповіла "перший стандартно". А, якщо такі будинки (із нестандартною нумерацією) існують то у таксі про них мусять знати. Це ж їх робота.
В принципі, мені не важко сказати: "перший зліва" :). Але по вухам ріже.
Та краще б вони навчились називати яка саме машина буде (колір, модель і номер). А то часто, особливо при замовленні під громадські місця(лікарня, наприклад) люди сперечаються на рівному місці і забирають чужі виклики. У всіх цивілізованих містах як не смс, то усно кажуть яка саме модель\колір\номер буде.От це варто було б уточнювати їм. Я взагалі привикла, що у нормально організованих таксі вказується чітко час коли вони приїдуть хвилина у хвилину крім самої машини. Наприклад, синій Ланос із номером 21-33 Км час подачі 7.55. Це дуже зручно для обох сторін. А якщо машина спізнялась на 2-5хв диспетчер телефонувала і попереджувала. У Києві справді уточнюють повну адресу - тобто номер будинку і номер квартири (щоб не було непорозумінь з правом на ліво). Може і нам запровадити вищенаписане? А то вже не раз бачила як відразу кілька людей біжать з хворими дітьми до однієї і тієї ж машини, щоб дізнатись чи то не їх замовлення. Що за лототрон такий? У нас є, наприклад, "Еліт таксі". Раз еліт, то думаю потрібно підтверджувати свою назву. А то мінімалка дорожча, а обслуга стандартна і аж ніяк на елітну не тягне. І таксістів не навчають вулицям. Я згідна, є плутаниця у нас з перейменуваннями. Але, повторюю - це їх робота, їх компетенція знати саме вулиці і номерації. Погодьтесь, було б дивно, якби лікар нас спитав - у вас типове чи атипове запалення? Для того він і лікар - то його компетенція визначати діагноз і знати як і чим лікувати, а не питати розгубленого пацієнта. Я за те, щоб у ЛЮБІЙ професії були як не професіонали, то ті, які стараються знати ту професію.
Хоч мені телефоністки не подобаються, але на самих водіїв поки що нарікань немає. Лише прохання - новичкам вивчити карту міста. Бо деколи люди знають лише адресу, а де саме той будинок не завжди уявляють. Для того і таксі береться.
« Останнє редагування: 26 Грудня 2012, 17:54:08 від Сонечко+ »
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    18 Травня 2024, 09:54:02

    Звідки: Українська
Калуські TAXI
« Прочитано #132 : 26 Грудня 2012, 16:16:45 »

Цитувати (вибране)
Якщо не помиляюсь, то стандартно підїзди нумеруються зліва на прово (якщо ви стоїте обличчям до будинку то по ліву руку крайній підїзд буде перший).
я взагалі то думав що нумерація ведеться від заїзду, хоча є багато нюансів, є по 2 заїзди)) або підїзди прохідні з двох сторін))
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    28 Квітня 2024, 10:11:23

    Звідки: Ukraine
Калуські TAXI
« Прочитано #133 : 26 Грудня 2012, 18:24:37 »

колір
Не розказуйте байки.
За кордоном усі таксі жовтого кольору.
У нас також є служба де усі таксі зеленого кольору, усі шкоди, усі фабії.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Калуські TAXI
« Прочитано #134 : 26 Грудня 2012, 18:46:21 »

У нас також є служба де усі таксі зеленого кольору, усі шкоди, усі фабії.
Кілька раз користувалися їх послугами. Ціна доступна, водії ввічливі, їдуть уважно.  :prapor:
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Калуські TAXI
« Прочитано #135 : 26 Грудня 2012, 18:48:28 »

Не розказуйте байки.
При чому тут закордон? Я ніколи не була за кордоном і говорила за Київ де я часто користувалась таксі. Повторюю ще раз,в столиці при виклику машини мені на мобільний приходять смс вказаного мною тексту чи повідомляють відразу під час розмови. А для нас то справді байки, як і інші послуги. Тай колір не грає такої важливої ролі як номер машини. У тих службах, де таксі має однакові машини і колір, звичайно, що такі дані недоречні. Але чи усі служби у Калуші мають виключно свій стиль? Чи то тільки 1 така, як виключення? Тож, про що мова? 
« Останнє редагування: 26 Грудня 2012, 18:53:44 від Сонечко+ »
Записаний

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Калуські TAXI
« Прочитано #136 : 26 Грудня 2012, 19:43:56 »

За кордоном при виклику таксі повідомлять не тільки, коли таксі приїде, а й назву фірми та номер машини, який вона має на цій фірмі. Наприклад, Аврора 5.
Назва фірми та номер нанесені зовні на машині і легко читаються на відстані, бо це їхня додаткова реклама та контроль за водіями.
А давати номерний знак машини від ДАЇ не зручно, бо він складний і не всі запам"ятають.
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE
Калуські TAXI
« Прочитано #137 : 26 Грудня 2012, 21:13:02 »

Це правда.У киеви на телефон смс иде,и то 2 раза.Пидтверджуеш ще.
Сам здивувався був.На рахунок машин,то там ризних хватает.А вот нова служба що е зелена кольору,респект им.Хоть один додумався якисно зробити,а не тильки бабки рубати на людях.Ще не користувався ними,машин маловато в них) не успивають,но номер е уже,перше их набираю,потим инших коли довго чекати треба.
Записаний

Amateyr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +150/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 501
  • Останні відвідини:
    05 Листопада 2023, 13:25:28

    Звідки: Калуш, Хіміків
Калуські TAXI
« Прочитано #138 : 26 Грудня 2012, 21:23:10 »

Зліва на право для мене може не співпадати із зліва-направо з водієм.
Ну і таке може статись  :)
Записаний

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Калуські TAXI
« Прочитано #139 : 27 Грудня 2012, 09:58:51 »

До речі про таксі. Хто знає, які ціни в нової, зеленої служби ЕКО. І чи мають вони міський номер
Записаний