Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 2 місяці 29 днів

Автор Тема: Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?  (Прочитано 134865 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Цитувати (вибране)
убирай и будешь свободный

это не ограничение, а дополнительная свобода: быть должным )
Всё дело в отношении к явлениям.

Цитувати (вибране)
счастье не живет в человеке, это ж не эмоции
эмоции может быть тоже не из человека выходят.
А, вот уж счастье, поверь, братан, "внутрь вас есть."

Цитувати (вибране)
что то ты себе не доверяешь
мне есть кому доверять  8)
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

можна і так сказати -
щастя, це коли людина засипає з хорошими думками і помислами :)
і з такими встає :)
всім бай-бай ;)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Чому Ви вирішили, що саме прискорення дасть Вам потрібний результат?
Є конкретні приклади?
Я ж продемонстрував, як я можу контролювати систему Я-стільчик-підлога-будинок-Земля-Сонце-галактика-сукупчення галактик-...-Всесвіт.
Все дуже просто.
Якщо в пустині Сахара одна піщинка зміститься на 1 міліметр, то Сахара залишиться Сахарою, а піщинка піщинкою.
Став на стільчик - контролюєш Всесвіт, - примітивна концепція. :) Поясню на прикладі:
Ось їдеш ти по гірській дорозі і бачиш камінь-валун, як танк завбільшки, перегородив проїзд.
Ти можеш змінити систему: залізаєш на нього, стаєш, змінюєш Всесвіт. І що далі? -Нічого.
Як не міг проїхати, так і не можеш, але, керуючись твоєю логікою, Всесвіт ти змінив.
Також ти можеш спробувати відсунути його.
 (Тут пригадався "воєнний" анекдот:
Прапорщик проводить заняття на полігоні і каже:
"Іванов, ану іди підніми танк".
Солдат тужиться, але марно.
"Ну що, не можеш" - ухмиляється прапорщик, - " А хулі ви думали, 20-ть тон".)

В результаті ти спотієш, змучишся, контролюючи і "змінюючи" Всесвіт, але "воз і нині там".
                             Іще варіанти:
1)Ти сповільнюєш швидкість думок, і тупо стоїш перед каменем, довго і нудно. Далі без варіантів.
2­)Ти прискорюєш швидкість думок, і тут з"являються варіанти:
   а)якщо думка буде "не в ту стєпь", а-ля (я не користуюсь запозиченим з німецької словечком "на кшталт", яке часто вживає ЯЯ, - бо ріже вухо, краще французьке а-ля, або "ну тіпа") розколоти валун на  частини тупо б"ючись в нього головою. І чим більша буде швидкість, тим швидше буде розбита голова, а не камінь. Швидкість тут зашкодить. Це і "коню і єжу понятно" навіть без знань "сопромату". ;)
 Ще одна не конструктивна метода - піднатужитись і повірити, що силою віри в гірчичне зерно ти можеш пересунути камінь.
Якщо можеш зробити це за допомогою віри - то бажаю успіхів. Але я не вірю, я знаю, що чудес не буває. Чудом називають не зрозуміле природнє явище, або трюк, фокус, обман, як у Коперфільда.
  б)розвертаєшся, їдеш шукати обїзд,
  в)достаєш лопату, викопуєш яму безпосередньо біля каменя, таку за розміром, щоб його там похоронити.
"Нє пройдьот і полгода", як ти це зробиш, і тоді поїдеш далі. Але цей варіант підходить,  якщо ти не запізнишся туди, куди ти їхав. Інакше - "нє пропадьот ваш скорбний труд", і по дорозі зможуть проїхати інші. Але потім.
  г) викликаєш підмогу, або інформуєш Міністерстсво Надзвичайних Ситуацій, яке теж примчить і ліквідує затор, і також "нє пройдьот і полгода".
  д) подумавши трохи після прискорення думок, ти приходиш до висновку "а на холєру воно міні треба?", і їдеш
в інший бік.
 Всесвіт ти зміниш "по любому", але в масштабі Всесвіту такі зміни наближені до нуля.
Мораль сєй басні такова: "Думку в мозці карбувати дюже необхідно" (с) "Музіка"."Воплі Відоплясова".<a href="https://www.youtube.com/watch?v=jgFHFEUlgu4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=jgFHFEUlgu4</a>

Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Цитувати (вибране)
Всесвіт ти зміниш "по любому", але в масштабі Всесвіту такі зміни наближені до нуля.
 :D
Мальчег, мой!!!
В масштабах Всесвіту УСІ ЗМІНИ прямують до нуля!  :D  :dopovid
Тому будь-який "контроль" для нього цілком припустимий.

З іншого боку, я цілком припускаю, що зміщення одної єдиної піщинки в пустелі Сахара може призвести до якихось глобальних змін на краях Всесвіту.
Чому б ні??  :)


Відповідь від: 28 Листопада 2011, 20:27:05
Я, здається, починаю розуміти )))

Цитувати (вибране)
Як не міг проїхати, так і не можеш
а ще вужчі умови не міг покласти??
Це щось на кшталт розмови КК та ДХ про стрільця-снайпера з гвинтівкою з оптичним прицілом:
— Ты, ведь, не сможешь остановить пулю?
— Нет, не смогу )))
...
Я, думаю, ти пам'ятаєш, що там далі ))

Цитувати (вибране)
Ще одна не конструктивна метода - піднатужитись і повірити, що силою віри в гірчичне зерно ти можеш пересунути камінь.
Це, ти, братан, загнув ))
Де ти бачив, аби "вірунчики" тужилися, коли робили те, що ти називаєш чудесами?
Це говорить про те, що ти навіть не спробував напружитись, щоб зрозуміти, як ті "чудеса" відбувалися. Це вже твої проблеми.

Цитувати (вибране)
Якщо можеш зробити це за допомогою віри - то бажаю успіхів. Але я не вірю
Я. Виходячи з представленої ситуації, тобі все ще щось потрібно від цього світу і життя. Наприклад, кудись пройти ))
Таким людям, як ти буває досить важко зрозуміти тих, кому від життя та світу нічого не потрібно.
Тому для них контролювати Всесвіт — тільки процес. Для тебе контролювати Всесвіт — отримати конкретний результат. Процес контролю для тебе не результат.
Продовжуй напружуватися і розганяти думки.
Хто сказав, що думки, це лиш єдиний шлях дістатися розв'язку задачі?
Те, що вам не знайомі інші способи, не означає, що їх не існує.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Хто сказав таку дурницю, що думки, це єдиний спосіб...?  :unknow
"Я вас спрашиваю, драгоценные..." :)
Знайоме, коє-шо, сам знаєш. ;)Контроль Всесвіту - сильно замахнувся, краще "безупречно" почати зав"язувати шнурівки, - це "тіпа" такий процес.
Відповідь від: 28 Листопада 2011, 20:57:25
ти навіть не спробував напружитись, щоб зрозуміти, як ті "чудеса" відбувалися. Це вже твої проблеми.
Де тота проблема? "На холєру воно міні треба "напружуватись"?А ти вже зрозумів? Сильно напружувався?
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Про шнурки — очень уместно.
Там и про валуны, и про силу ими управляющую.
Если бы люди осознавали, как много зависит от тех "мелочей", которые они совершают каждую секунду,
то, наверное, никто бы не стал создавать таких ... туповатых тем ))))
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Та нормальна тєма, не гірша ніж "про віру". До любої теми можна домахатись, "воно тобі треба"? Маєш альтернативу - викладуй.
 "Народ хочет разобраться, что к чему.
 - Это естественно.
 - Законно."
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Да задолбали меня теории.
Хоть бы кто действительно рассказал.
Например:
Я уже 10 лет курю траву и ем мухоморы.
Последние три года я стал свободно посещать параллельные миры и общаться с их обитателями.
Траву нужно собирать там-то и тогда-то.
Мухоморы подойдут любые, главное, чтоб не червивые.
Адреса миров скину в приват.

Ну, хоть, что-нибудь!
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Де ти бачив, щоб рибаки рибні місця здавали, а грибарі - грибні.
Та й не в мухоморах щастя. Глюки - то ще не "іниє міри". Пєлєвіна "Поколєніє Пі" почитай - весело. Фільм теж нормальний, але багато що втратилось, не влізло в формат і хронометраж.
Записаний
Следи за контекстами!

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Наш мир — тоже глюк (с) Арендатор.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Я ж продемонстрував, як я можу контролювати систему Я-стільчик-підлога-будинок-Земля-Сонце-галактика-сукупчення галактик-...-Всесвіт.
Все дуже просто
Це - не контроль. Це всього навсього усвідомлення і рефлексія - "я-стілець іт.тд."
Щоб контролювати потрібно хоча б утримати у своїй свідомості цю систему, ...Хоча - ні. Почнемо з легшого - поставте стулчик на 2 задні ніжки і спробуйте проконтролюватии так своє тіло і стілець, щоб не упасти, потім до цього додайте конттроль за своїми думками, почуттями і відчуттями,...потім рух повітря у кімнаті і пилинок...А королювати планету Ви не зможете - не той рівень свідомості і уміння відчувати Землю, її життя, подих, імпульси...Не можна контролювате те, чого не розуміємо і не відчуваємо хоча б  імпульсів, хвиль, голосу...і до чого не доросли ...
Швидкість обробки інформації також прийдеться пояснювати примітивно, так щоб було зрозуміло на всіх рівнях - чим більша оперативна пам"ять у ПК, тим більше можливості він має.
Відповідь від: 28 Листопада 2011, 23:27:42
тільки той знає, що він щось загубив, коли перед цим мав це і раптово цього вже в нього немає.
А Ви не допускаєте. що дехто ще може пам"ятати те, що мали ми колись? І зараз є люди, які користуються телепатією. Але дуже мало. Бо нам, у зв"язку з розвитком цивілізації і винайденням телефонів, Інтернету це стало просто не потрібним. Наприклад, у наш час багато людей втрачає таку здібність як рахувати в умі - множити хоча б 2х значні числа на 2х значні, бо ми користуємось калькуляторами і компьютерами...Але ж не всі втратили. Тому і говорять про те, що було і втрачено людиною.
Ми не уміємо, наприклад лікуватись самі. А таких людей, які як Ісус Христос, що лікували руками ми називаємо або екстрасенсами, або шарлатанами, або...просто говоримо, що це не може бути. Хоча таку здібність нам дано від Бога - лікувати себе самим.
А з якою метою???? Стати супер-компьютером, ще не означає стати хоч троха кращим!
Ви точно не розумієте про що ця тема. При чому тут компьютер до розвитку і вдосконалення себе самого? то може і в школі не потрібно навчатися? Там-то як ніде нас перетворюють на ПК ))))

Відповідь від: 28 Листопада 2011, 23:41:11
Этот мальчик, наверное, ещё очень маленький, чтобы осознать, что его уже сделали. И как тело, и как личность.
О-хо? І хто ж з Вас дорослий хлопчик зробив особистість :) ?
Це слушно. Так, що давайте, розкажіть нам про свої практики саморозвитку.
А знаєте, це буде для людей певного рівня розвитку свідомості досить важко. Як колись, ще коли і про автомобілі не чули, щоб розповісти людині про те, що люди таки зможуть полетіти у Космос і описати космічну ракету потрібно було б говорити про металевого птаха, у якого в момент злету загорається і відпадає хвіст. Повірте, як і ви зараз древні люди також би посміялись над таким твердженням. А розповісти як влаштована ракета для їх стану розуму - я навіть не знаю які то треба було б підібрати слова...
Людина, яка хотіла - брала палку і добувала вогонь чи вигадувала сірники чи користувалась телекінезом і харчувалась гарячою їдою. А яка не хотіла - казала, що вона і так щаслива, витягаючи зі свого організма  глистів. Ну, це я про фізичний розвиток...(також відволіклась)
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Цитувати (вибране)
О-хо? І хто ж з Вас дорослий хлопчик зробив особистість?
Бог.

Цитувати (вибране)
А знаєте, це буде для людей певного рівня розвитку свідомості досить важко.
Згідно старого анекдота, то є проблема саме тих людей "певного рівня свідомості".
З іншого боку, все можна пояснити, якщо справді це потрібно.

Цитувати (вибране)
А розповісти як влаштована ракета для їх стану розуму - я навіть не знаю які то треба було б підібрати слова...
Як би самі знали, то й слова б знайшлися ))) Це так, це так  ;)

Цитувати (вибране)
то може і в школі не потрібно навчатися? Там-то як ніде нас перетворюють на ПК ))))
Абсолютно вірно. Там нас перетворюють на ПК.
Для того, щоб бути кращим в школі вчитися не потрібно.
В школі навчають жити і працювати в суспільстві та на суспільство.
І саме це там називають доброю здатністю.
Можете не погоджуватися. Це буває складно, я знаю.

Цитувати (вибране)
Ми не уміємо, наприклад лікуватись самі. А таких людей, які як Ісус Христос, що лікували руками ми називаємо або екстрасенсами, або шарлатанами, або...просто говоримо, що це не може бути. Хоча таку здібність нам дано від Бога - лікувати себе самим.
Це не зовсім так.
Христос взагалі нічого сам не робив (це Він сам так про себе казав, до речі).

Цитувати (вибране)
А Ви не допускаєте. що дехто ще може пам"ятати
Допускаю. Тому і запитав.
А Ви пам'ятаєте?

Цитувати (вибране)
Це - не контроль. Це всього навсього усвідомлення і рефлексія
Та, що ви кажете?!
Тобто від моїх дій система не змінюється??
Ну, добре. Але:
Цитувати (вибране)
Щоб контролювати потрібно хоча б утримати у своїй свідомості цю систему
Ви вважаєте це неможливим?
Ви пробували?

Цитувати (вибране)
Не можна контролювате те, чого не розуміємо і не відчуваємо хоча б  імпульсів, хвиль,
Не існує до тепер наукового пояснення електричного струму. Є тільки гіпотези.
Людина витрачає час на те, щоб розшифрувати код ДНК.
І чим більше розшифровує, тим краще розуміє, що до тих можливостей, яких ми прагнули цим досягнути, поки що надто далеко.
Ви вважаєте розумним витрачати час на такі речі??
А життя всього одне, між іншим.

А контроль потрібний, ой потрібний! )))

Відповідь від: 29 Листопада 2011, 00:08:09
------------

Цитувати (вибране)
Людина, яка хотіла - брала палку і добувала вогонь чи вигадувала сірники чи користувалась телекінезом і харчувалась гарячою їдою. А яка не хотіла - казала, що вона і так щаслива, витягаючи зі свого організма  глистів
Не хотів бути жорстким, але Ви самі все зробили.
В людини "певного рівня розвитку" слова щастя та їжа (або різні "зручності" типу телекінезу), чомусь часто опиняються поруч.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Наше знання - мізерна частка від нашої природної мудрості,
і віра - це доступ до мамки-природі, а не до пелюшок і пустушок культури природного стану
 :goodТак - мізерна. Саме знання нам потрібні лише для того, щоб уміти відшукати, почути і скорстатись нашою природною мудрістю. І віра - це основний ключ для цього, але без знань ми не знатимемо куди ж той ключик вставляти - шляхів і дверей багато.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Знання, знання, бл...
Я вже питав, чому ті знання, якими ми вже володіємо, до тепер не допомагають нам відперти ті потрібні для щастя двері??
Чи може ми не ті ключики підбираємо?

От, як ви вважаєте: знав Христос як збудувати міжпланетний корабель? Міг би його збудувати?
Чи Він був такий "тупий", через те, що тоді такого в школі не навчали?
Може Його не тої мудрості навчили?
А може Він нам голову морочить?
А може, Він знав, як збудувати, але знав ще й те, що ніякого справжнього щастя це не принесе.
Хтось задавав собі ці запитання, хоч раз?
Ми такі розумні, сучасні, обізнані... А такі речі, які робив син теслі 2000 років тому називаємо чудесними!
Та на хрін ті знання, якщо вони тільки все ускладнюють та ускладнюють.

"У попа была собака.
Поп её любил!
..."
Яких би то ще знань здобути?!
Ето пыпец!
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Ти прискорюєш швидкість думок, і тут з"являються варіанти:
в результаті чого підбираєш частоту коливання частинок валуна і розколюєш його пополам, використовуючи явище резонансу. Або відправляєш той камінь на якусь мить у паралельний вимір...
А ті варіанти, що Ви назвали :) є результатом звичайного руху думок.
Про зміну Всесвіту казати не можна - для того потрібно Людині( в даному значенні = Людству) бути цілісною, мати об"єднані зусилля. А от ситуацію і оточення навколо себе - дуже легко. Міняється негатив на позитив, цинізм на віру, бездіяльність на дію (ідеально - благодію) і - як результат до вас уже притягуються позитивні люди, природа уже не супитиме брівки, а допомагатиме...
Мені колись поміняти негативне сприйняття на позитивне (це і у християн є  - навіть, якщо подія здається тобі несправедливою чи гіркою - подякуй Богу) порадив хлопець, що 20 років займався йогою. Я, спершу також відреагувала як Чак - а що то дасть, я позитивно мислю, просто так не справедливо, я і так щаслива і т.д.
Але, коли перестала відмахуватись причинами, а знайшла спосіб зробити це - зрозуміла і побачила на досвіді - така практика ДІЄ. І діє завжди. Такий промисел БОжий. Осмисли, покайся чи відрічись, змінись - і проси - тоді тебе почують і дано буде. Не важливо як ми назвемо того хто почує і дасть - Богом, Всесвітом, чи ще якось - важливо, що це дає результат.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 00:35:43
Я вже питав, чому ті знання, якими ми вже володіємо, до тепер не допомагають нам відперти ті потрібні для щастя двері??
Як не допомагають? Може ми не користуємось ними, а знаємо і нічого не робимо? Хочемо скинути 20кг, знаємо, що для того потрібно підкоректувати дієту і зайнятись спортом. Але не робимо. Тобто - знання самі по собі нічого не дадуть без дії.
От, як ви вважаєте: знав Христос як збудувати міжпланетний корабель? Міг би його збудувати?
Міг би :). Але Йому того не потрібно було. Мін міг пересуватись по простору і без нього. А корабель не додав би людям щасття. Тому Він навчав саме тому, що те Щасття і Спасіння нам несе.
Та на хрін ті знання, якщо вони тільки все ускладнюють та ускладнюють.
Тут Ви праві - тут уже говорилось. Ми беремо ті знання, які нам дають ті ж люди - книги, телебачення, Інтернет. То все не ті знання. Мова про ті, які дали природа, син теслі, пророки...А Ви все зациклюєтесь на матеріальних.  Мова про знаня не цивілізації, а знання для "зробити себе самого"
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Цитувати (вибране)
Про зміну Всесвіту казати не можна - для того потрібно Людині( в даному значенні = Людству) бути цілісною, мати об"єднані зусилля. А от ситуацію і оточення навколо себе - дуже легко.
Хотів запитати: "Ну, чому казати не можна?! Чому??"
А я знаю чому!
Бо звалити вину на Людство за те, що воно нібито не цілісне і не має об'єднаних зусиль легше, ніж взяти на себе такий обов'язок.
А, хто Вам сказав, що Людство комусь там щось повинно?
Просто Вам так буде спокійніше?

Цитувати (вибране)
відреагувала як Чак - а що то дасть, я позитивно мислю, просто так не справедливо, я і так щаслива і т.д.
От не треба, прошу.
Я знаю, що це дає.
Крім того, не відрізняю позитиву від негативу (намагаюся і вчуся не відрізняти, якщо чесно).
Я щасливий? Це мене не турбує. Але відчуття задоволення мені приємні. Хоча я можу відключати і задоволення, і незадоволення, і можу не розрізняти приємно / неприємно.
Про справедливість / несправедливість взагалі мовчу.
Читайте оповідання про Дерево Пізнання Добра та Зла — може зрозумієте.


Відповідь від: 29 Листопада 2011, 00:50:13
Цитувати (вибране)
А Ви все зациклюєтесь на матеріальних.  Мова про знаня не цивілізації, а знання для "зробити себе самого"

Я?!
Дякую, що відкрили мені очі на самого себе...

Не може людина сама зробити нічого.
Тим більше сама себе.
Ні в фізичному, ні в духовному плані.
Ой, проговорився...
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

А, хто Вам сказав, що Людство комусь там щось повинно?
повинно має кілька значень. У даному випадку не "должно"(рос. варіант), а "потрібно, щоб".
Дивно, що Ви не розумієте елементарних речей.
Люди- то єдиний організм. Ну типу - як 1 пальцем ми так не зробимо, як цілою рукою. А ми вважаємо, що хай інші щось робимо. На жаль, робити повинні ВСІ - так навчав Ісус. Для того Він і приходив - пояснити людям, як ми повинні себе поводити і по яким правилам жити. Щоб жити було в радість. "Любіть один одного", допомагайте, об"єднуйтесь, прощайте, "ідіть і проповідуйте" ці знання...Він нікого не заставляв, але пояснював і навчав.
Не може людина сама зробити нічого.
Тим більше сама себе.
Якщо не хоче - то не може. І ніхто її не заставляє цього робити.
І на щасття - людина себе вдосконалює і пізнає все життя, якщо також хоче і для цього є багато практик і напрямків. А Ви, напевно народились відразу таким, що умів говорити, ходити, мислити, розрізняти, рахувати, терпіти, розуміти... ? Людині "зробили" лише оболонку - і то її ми коректуємо :) з часом.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Цитувати (вибране)
А Ви, напевно народились відразу таким, що умів говорити, ходити, мислити, розрізняти, рахувати, терпіти, розуміти... ?

Звичайно, що ні. Мене навчили.

Цитувати (вибране)
На жаль, робити повинні ВСІ - так навчав Ісус.

Щось не можу пригадати, щоб Він таке казав. Може наведете цитаток?

Цитувати (вибране)
Для того Він і приходив - пояснити людям, як ми повинні себе поводити і по яким правилам жити. Щоб жити було в радість.

Христос своїх правил дотримувався чи ні?
А в Нього самого було радісне життя?
Ось так!
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

Христос  правил  не  дотримувався.  Він  іх  створив  для  нас,  синів  його.  А  ви  просто  неуважно читали  про  Христа.  Радість  життя -- створювати  себе  і  навколо  себе.  А  для  нас -- робити  це  спільно  з  Богом.  А фактично  це  значить  відкривати  Бога  у собі  кожну  мить.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:22:07
А  щодо  навчання...  Навчатись  можна  але  щоб  навчитись...  Ніколи.  Бо  не  можна  навчитись  тому що  вам  невідомо.  Під  час навчання  ви  просто  згадуєте  чи  прояляєте  у  собі  те  що  вам  спочатку  дав  Бог,  а  ви  згодом  втратили. І  наївно  вважаєте  що  вас  хтось  чомусь  навчає.  Зауважте,  що  ви  притому  розраховуєте  на  пасивну  дію: вас треба  навчати!
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Цитувати
О-хо? І хто ж з Вас дорослий хлопчик зробив особистість?
Бог.
Бог дав нам душу і тіло. А МИ УЖЕ ТЕ ТІЛО РОЗВИВАЄМО, А ДУШУ НАПОВНЮЄМО І ВДОСКОНАЛЮЄМО.
З іншого боку, все можна пояснити, якщо справді це потрібно.
Пояснити можна, але чи зрозуміють?
В школі навчають жити і працювати в суспільстві та на суспільство.
Так, ми живемо у суспільстві. Тому повинні рахуватись з його правилами, але при цьому не забувати про своє основне призначення.
Христос взагалі нічого сам не робив

Тут важливе слово САМ. Так, але Він  не сидів просто на печі. Він РОБИВ, але не САМ, а з допомогою Отця свого і апостолів.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:54:26
Тобто від моїх дій система не змінюється??
Змінюється система навколо нас.
І чим більше розшифровує, тим краще розуміє, що до тих можливостей, яких ми прагнули цим досягнути, поки що надто далеко.Ви вважаєте розумним витрачати час на такі речі??
Ми, коли народились - нам далеко було ще до уміння ходити, читати і тим більше - шити собі одяг, наприклад. Ви і справді вважаєте, ЩО ЦЬОГО ВСЬОГО НЕ ПОТРІБНО БУЛО РОБИТИ, БО НАМ ДО ТОГО ЩЕ ДАЛЕКО?
 
Мене навчили.
Та ніхто би Вас не навчив якби Ви самі не вчились. Ти скільки хочеш вчи дитину ходити, але, якщо вона сама не зробить для цього кроки, то нічому так і не навчиться. Чак, Ви насправді не такий пасивний, як на себе наговорюєте - мене навчили, мене зробили...Та Ви самі себе робили :), а Вам просто дали для цього можливості.

Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:03:52
Христос своїх правил дотримувався чи ні?
А у Вас є приклади, що Він порушував заповіді Отця небесного?
А в Нього самого було радісне життя?
Судячи з Його поступків - Він мав у душі почуття радості, бо ніс нам життя. Але Його задачею на Землі було не жити - а ВМЕРТИ, щоб ДАТИ ЖИТТЯ ЛЮДЯМ, звільнивши (викупивши) своєю смерттю нас від гріха для вічного життя у Бозі.
Під  час навчання  ви  просто  згадуєте  чи  прояляєте  у  собі  те  що  вам  спочатку  дав  Бог,
Тут я з Вами згідна. Знання потрібні, як я уже раніше казала, для того, щоб витягнути з глибин наших навичків і пам"яті ті уміння та таланти, які нам даровані Богом. Не дарма, кажуть, що Божий дар людина повинна розвивати і проявляти.І на кожну людину у Бога свої плани...
А, якщо хтось вважає, що його уже зробили і він усе розвинув - то він щаслива людина, Обраний - залишається лише користуватись тим во благо людей.
Записаний