Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 17 днів

Автор Тема: Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?  (Прочитано 130883 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

яничар

  • Старожил
  • ****
  • Карма +24/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 257
  • Останні відвідини:
    13 Липня 2014, 14:09:02

    Звідки: закордон

етика -- тобто  програма  поведінки -- на  період  епохи  Риб,  яка  чітко  написано,  існує.  Це  заповіти  Хреста.
Я про "Хреста" нічого не знаю, а що гороскопи не приймаються ні мусульманами, ні християнами- кажу Вам впевнено.
Записаний
краще з мудрим загубити, чим з дурним знайти
Прогноз погоди по Калушу

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Цитувати (вибране)
Я про "Хреста" нічого не знаю, а що гороскопи не приймаються ні мусульманами, ні християнами- кажу Вам впевнено.
Да, я Вам говорю, там такая мешанина из "этики", "религии", "науки" и "астрологии" (причем "ещё той — языческой"  :unknow) !!! что все целительки перехрестятся!  :dopovid
Кстати, в учении Христа не всё так однозначно с астрологией. В самом начале Евангелия упоминаются некие мудрецы "с Востока", которые вычислили пришествие Спасителя ... по звёздам. А ещё в самом начале Библии написано, что Господь дал звёзды для ... знамений. Что будем делать?

Цитувати (вибране)
Хто  такий  "дядя"  всі  чудово  знають.
Если бы знали, то не стали бы спрашивать. Я не понимаю. Для меня это, вообще, не вопрос. Ладно, читай дальше  ;)

Цитувати (вибране)
Бог  тоже трудился ... на "дядю" что ли?
  :) А, то! И я даже вижу этого дядю каждый день в зеркале )))

Цитувати (вибране)
Л. Толстой  працював  ВИКЛЮЧНО  на  себе  і  заради  себе.  А  кому  дісталися  плоди  то  вже  інше  питання.
Обратимся к логике! Если человек хотел (в чём я сомневаюсь) присвоить себе все результаты своего труда, то, во-первых: он укладывается только в одну систему ценностей, а именно, в систему ценностей навязанную собственным эгоизмом и тупостью, и, во-вторых: если у человека это всё-таки не получилось, это свидетельствует о том, что он либо где-то ошибся, либо Вы его неправильно поняли и он, на самом деле, работал ради удовольствия и не заморачивался такой фигнёй, типа "ах, вы работаете на дядю, а я такой вумный решил этот вопрос."
А, ведь, он действительно решил этот вопрос! Но, чувствую, что мозги новоиспечённым язычнечгам промывают намного лучше, чем свидетелям Иеговы ((

Честно говоря, я бы тех "авторов", которые подсунули нашим детям эту гремучую смесь из псевдоучений (вы ещё услышите про сварожий камень и прочие дела), отправил бы на ... трудотерапию, а то, по-ходу, этим англо-саксонским специалистам давно заняться нечем  :!!

Цитувати (вибране)
УСІ  езотеричні  практики  направлені  на  прискорення  думок.  Те  що  ви  описуєте  є  процесом  підвищення  швидкості  думок.  До  речі,  повна  зупинка  розумового  процесу  означає  смерть.
Чтобы так говорить, нужно попробовать хотя бы часть из них.
Вот, Вы, ДДК, лично, какие практики освоили? Я так понял, с йогой Вы даже в первом приближении не знакомы.
А, когда, Вы, первый раз в жизни остановите свой "розумовый" процесс бесценных на Ваш взгляд, но абсолютно чужих "думок", то Вы в первый раз в жизни поймёте, что не жили до этого момента. И, если, для этого придётся, на некоторое время побыть "немножко мёртвым" оно того стоит! Я Вам отвечаю )

Не верь книгам, доверяй личному опыту.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

вы библию как читаете? Может у вас там что-нибудь другое написано?
Там написані взаємовиключні речі, причому не стиковки не лише НЗ із СЗ, а й в сентенціях, приписаних Ісусу.
в противовес, так часто упоминаемой фразе (мол, Бог это сказал!) про добывание хлеба в поте чела, говорил про птичек и цветочки?
Протиріччя замітили,- прогрес.


Відповідь від: 25 Листопада 2011, 15:53:16
Не верь книгам, доверяй личному опыту.
-"ЗАЛАТЫЕ славА, Юрий Бенедиктович!

Відповідь від: 25 Листопада 2011, 15:55:16
на самом деле, работал ради удовольствия
Труд уже сам по себе - наслаждение - Labor est etiam ipse voluptas
Відповідь від: 25 Листопада 2011, 16:01:58
подсунули нашим детям эту гремучую смесь из псевдоучений
Во-во, і християнство так само підсовували в свій час.

Відповідь від: 25 Листопада 2011, 16:04:30
Толстой  працював  на  себе  і  був  досить  релігійним.  А  вашому  розвитку  і  самовдосконаленню  перш  за  все  сприяє  прискорення  ваших  власних  думок.  Подумайте  чим  іх  можна  прискорити.
  РПЦ оголосила Толстому анафему за його розуміння Євангелій. 
Це як у пісні:"Мои мысли - мои скакуны".
-Торопись медленно,- так казали древні латиняни: "Festina lente" [фэстина лентэ]
« Останнє редагування: 25 Листопада 2011, 16:30:44 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

Друзі,  мені  здається,  ми  знов  трохи  відхиляємось  від  теми.  Я  пропоную  зробити  так.  Спробуйте  чесно   відповісти  як  ви  собі  уявляєте  своє  самовдосконалення  і  що  саме  ви  отримаєте  якщо  будете  займатися  цим.  Зауважте,  ви  маєте  чітко  уявити  мету  заради  якої  ви  будете  так  себе  «мучити».
Відповідь від: 25 Листопада 2011, 18:46:30
Моя  уява  самовдосконалення – це  безкінечно  висока  швидкість  думок,  миттєва  обробка  інформації + повне  зрозуміння  інформації,  здатність  визначати  і  блокувати  хибні  дані,  здатність  створювати  нову  реальність,  бути  причиною  будь-якої  ситуації  але  не  її  наслідком.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Моя  уява  самовдосконалення – це  безкінечно  висока  швидкість  думок,  миттєва  обробка  інформації + повне  зрозуміння  інформації,  здатність  визначати  і  блокувати  хибні  дані,  здатність  створювати  нову  реальність,  бути  причиною  будь-якої  ситуації  але  не  її  наслідком.
Цікаво! Я якраз сьогодні читала інтерв"ю з дитиною Індиго. Він стверджує щось подібне. Зараз наведу кілька його відповідей (бо всього їх було 295)
Это разговор с мальчиком-Индиго Сашей, с которым общались все желающие, в одном из форумов интернета... 295 самых разных вопросов, касающихся всех тем...
Цитувати (вибране)
1.Спросите у Саши - какой он видит будущее Земли и Человечества.
Хорошим, если только люди не начнут войну.
7.Знания существуют сами по себе или их создают?
Знания существуют сами по себе в мире, где мы живём. Вне мира знаний нет. Их создают те, кто создают жизнь на звёздах и планетах. Нужно уметь пользоваться знаниями. Сейчас мы пришли объяснить и научить, как это делать. Потом мы уйдём, и люди будут делать это сами. У Земли есть целая Книга Знаний. Люди пользуются ею немного. Им мешает то, что они не умеют читать. Книга "написана" на языке, который люди разделили. Теперь его нужно опять собрать.
9.Почему люди делают все неправильно? Их такими принесли на землю? Или они заснули?
Люди спят. Этот сон больной. Раньше люди были другими. Я иногда боюсь людей. Многие из них злые и неприятные. Они не знают этого, но я вижу. Их боятся и мои друзья. Но люди не все такие. Когда их приносили сюда, они были совсем другими. Я их такими видел. Они добрые и хорошие! Поэтому я очень их люблю!
12.Как он будет проходить? (постепенное нарастание вибрационного уровня или резкий скачок?)
Изменение происходит не быстро для людей, но быстро для Солнца и его планет. То, что произойдёт, чувствуют и понимают мало людей. Лучше, чтобы не понимал никто, кроме тех, кто способен быть полезным в происходящем. Остальные будут мешать, потому что их понимание слишком медленное.
16.Насколько сильно индиго отличаются от людей (в пример можно взять бородатого просветленного мудреца)?
Индиго по своим физическим возможностям люди. Но когда они думают, то не похожи на людей. Умный человек может быть совершенно не похож на ум таких детей. Ум Индиго охватывает всё, что люди называют Землёй, а ум просто умного человека состоит из знаний, которые он получает от других людей или из книг. Ещё Индиго хорошо чувствуют. Люди же совсем холодные в чувствах.
20.Почему рассказываешь? Зачем тебе это надо?
Я рассказываю это, потому что на Земле скоро будут изменения. Мне сказали, чтобы я ещё раз сказал об этом Вам. Это будет по-настоящему. Если Вы будете понимать, что происходит, Вы сможете жить дальше. Ещё мне интересно найти светящихся людей. С ними можно говорить на расстоянии. Они всегда понимают друг друга. Среди Вас есть те, кто имеет возможность понимать надвигающееся. Если мы будем думать об этом вместе, то понимать станет легче.
24.Если ты что-то знаешь про Иисуса Христа и христианство, что ты об этом думаешь? Откуда приходил Иисус?
Иисус - не человек. Он только принял облик человека. Это и не Бог. Богом его сделали люди. Он один из живущих раньше вас. Он принёс вам то знание, которое должно вырасти. Но люди многое не выполняют и смеются. Так нельзя делать. Те, кто отправляли Иисуса, думали о людях иначе.
76.Что значит сделать все в жизни?
Это значит: сделать самого себя. Человек в жизни делает самого себя. Каждый приходит на Землю только за этим. Всё - не значит сразу.
77.Есть Система Естественного Исцеления Рэйки/духовного роста, основателем которой был доктор Микао Усуи в конце 19 века. Что ты думаешь по поводу этой системы исцеления/духовного роста?
Рейки - это значит Дышать как Мир. Чтобы дышать как Мир, нужно почувствовать его движение и пропустить его внутрь себя. Если Вы болеете, значит у Вас неправильно двигаются органы. Мир может Вас настроить. Тогда таблетки не станут нужны. Человеку никогда не были нужны лекарства. Он придумал их, потому что не хочет настраиваться.
Чем сильнее движение, тем быстрее произойдёт настройка. Но она не проникает в человека насильно. Только, если человек с нею согласится. Так же делал Иисус. Его прикосновение несло движение Мира, а слово было ещё сильнее. Лучше всего люди лечатся словами.
87.Кто эти 11? Они не люди? И куда делся 12-й? Почему эти верховные правители допускают войны? (вопрос очень важный)
Это не люди. Они связаны с самой Землёй. Вы называете их 12 качествами. Одно из них вами отторгнуто. Его источник - на Сатурне. Война - это неумение использовать те качества, которые вам даны. Они должны помогать вам развиваться так, чтобы вы менялись постепенно, но люди хотят делать это быстро и воюют. Быстрое изменение даёт маленькое понимание. Вы всё больше не понимаете эти качества и теряете с ними связь. То, как сейчас научились обрабатывать информацию, должно помочь вам, но вы заставляете это делать вместо себя компьютеры и телевизоры. То, что по ним показывают, приведёт к войне.
92.Что ты можешь сказать о связи жизни Иисуса и внеземных цивилизаций?
Иисус дал людям возможность соединиться со Вселенной. Он не давал религию, которая получилась из веры. Это люди сделали неправильно. Верить - значит делать всё обдуманно, а не давать делать это за себя другому. Иисус не говорил, что всё это сделает за людей. Он сказал, что это будет понято ими, когда они придут к нему. Люди не должны умолять и молиться. В Мире нет высших и низших. Иисус не высший, а просто более умный. Люди тоже могут стать такими. Ему не надо служить. Его надо понимать. Он также стремится понимать людей. Иисус - не человек и никогда им не был. Каждое тело - это форма, которая может быстро создаваться. Иисус связан не с телом, а с разумом, который во Вселенной везде. Иисус может говорить со всеми во Вселенной. Этому он хотел научить и людей. Он не первый. Первый раз был Прометей. Они приходили два раза.
93.Что ты можешь сказать о знании, говорящем о том что когда-то на Землю пришли высокоразвитые существа с Венеры (7 Кумар) и повлияли на эволюцию человека?
Венера всегда помогала и помогает Земле. Те, кто пришли оттуда до сих пор среди вас. Они продолжают исследование и удерживают порядок на Земле. Это для них трудно. Земля не стабильна. Венера появилась после всех планет. Те, кто помогают вам, не люди. Им не нужны тела, но они иногда ими пользуются. Теперь согласны помогать вам не все.  Людям нужно научиться работать со знаниями иначе, потому что то, что знают жители Венеры, большое по объёму и скорости. Сейчас люди понимают слишком медленно. То, что на Земле называют плохим, создали частью люди, частью те, кто участвуют в исследовании. Это должно подтолкнуть людей пониманию того, как надо работать со знаниями, даваемыми другими.
108. Ты говоришь, что люди захотят учиться, но это будет не только в школе. Где они будут учиться?
Они будут учиться у Земли. Там больше знаний, чем дают в школе. Можно учиться не только на Земле. Это происходит тогда, когда люди понимают необходимость этого. Если они не хотят - их не заставляют.






« Останнє редагування: 25 Листопада 2011, 20:47:44 від сонечко я »
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Цитувати (вибране)
Протиріччя замітили,- прогрес.
Противоречием это выглядит лишь до тех пор, пока между первым и вторым утверждением отсутствуют необходимые связующие звенья. Так, как сказано Христом: Возлюби «Возлюби Господа Бога твоего всем сердцем твоим, и всей душой твоей, и всей крепостью твоей, и всем разумением твоим и ..., приступим ))

Итак, представим себе, что некто (допустим, я, бугогы) зохавал плод с Древа-Познания-Добра-и-Зла.
Так, как я был четко предупреждён о последствиях такого меню, но последствия пока меня ещё не накрыли, то тыняюсь я весь такой на непонятках по райскому саду...
Слышу, зовёт меня Бог... тут очко у меня взыграло и я нык в кусты... сижу...
Ну, потом вы все в курсе.
Я вот думаю, а, если бы Адам осознал, какую фигню впорол, как он должен был бы себя повести?
Бог ему уже и так, и сяк намекал...
Я, думаю, что, когда я бы услышал, что мне придётся ради того, чтобы просто выжить трудиться, и не просто, а в поте чела своего, то я бы задумался...
Понятно, что это серьёзный "залёт", но откуда у Адама взялся страх???
Даже после всего, что произнёс Господь у Адама был шанс сказать: "Батя... А, может, это... Может не надо???"
Он же молчал.
А не молчал бы, поторговался, может и образ жизни наш отличался от теперешнего.
Хотя, если рассматривать историю о Райском саде, как модель поведения в нашем сообществе, каждого человека, то у нас у всех до сих пор есть шанс повернуться к Богу и сказать:  "Батя... А, может, это... Может не надо???"
Но мы молчим.

Цитувати (вибране)
Моя  уява  самовдосконалення – це  безкінечно  висока  швидкість  думок,  миттєва  обробка  інформації + повне  зрозуміння  інформації,  здатність  визначати  і  блокувати  хибні  дані,  здатність  створювати  нову  реальність,  бути  причиною  будь-якої  ситуації  але  не  її  наслідком.
Тобто зараз Ви не являєтесь причиною ніяких ситуацій??
З Вашого дозволу, відкрию Вам один потужню таємницю: Будь що у Всесвіті, чим, або ким воно не було — завжди було, є і буде одночасно і причиною, і наслідком усіх ситуацій. Більше того, це ніяк не залежить від швидкості будь-яких процесів (а тим більше думок) у цих явищ.

А тепер розшифровочка: Ви, ДДК, свідомо чи не дуже свідомо, прагнете все контролювати. Ймовірно (за Вашею теорією), що досягнувши найвищої швидкості думок (я в прострації) Ви несподівано опинетесь ... першопричиною усіх ситуацій! Іпать-колотіть! БОГ! І чо????
Все, що Ви хочете, це бути Богом.
А, що, я вважаю, нормальне таке бажання ))) Я, щоправда, ніколи про таке не думав, але...
Є спосіб НАБАГАТО простіший (відносно) і так само незрівнянно ефективніший.
Полягає він в тому, що ...
краще, ніж в тому, анекдоті, де студент тряс пальму з бананами, а мавпа "тупо" кинула палицю, не розкажеш.

Будь яке явище, що здатне рухатися, має дві властивості відносно швидкості: сповільнення і прискорення.
Чому Ви вирішили, що саме прискорення дасть Вам потрібний результат?
Є конкретні приклади?


Цитувати (вибране)
1.Спросите у Саши - какой он видит будущее Земли и Человечества.
Хорошим,
пардон, в цьому місті занавес.
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Цитувати (вибране)
Будь що у Всесвіті, чим, або ким воно не було — завжди було, є і буде одночасно і причиною, і наслідком усіх ситуацій.

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Gmr9qJF3NUI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Gmr9qJF3NUI</a>

 :P :) :dopovid

Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

З Вашого дозволу, відкрию Вам один потужню таємницю: Будь що у Всесвіті, чим, або ким воно не було — завжди було, є і буде одночасно і причиною, і наслідком усіх ситуацій. Більше того, це ніяк не залежить від швидкості будь-яких процесів (а тим більше думок) у цих явищ.
Оце і є - висловлювати думку з книжок і телебачення. Ви це ЗНАЄТЕ, що так стверджуєте?
Не знаю чому ДДК мовчить, але я не побачила у його постах стремління ВСЕ КОНТРОЛЮВАТИ - здається він мав на увазі - СЕБЕ. Але не як Бога, а як БОЖЕ створіння, яке несе у собі Боже начало.
Мені сподобались слова цього хлопчика-індиго, повторю їх ще раз:
Это значит: сделать самого себя. Человек в жизни делает самого себя. Каждый приходит на Землю только за этим. Всё - не значит сразу.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Цитувати (вибране)
Оце і є - висловлювати думку з книжок і телебачення. Ви це ЗНАЄТЕ, що так стверджуєте?
А, що, Ви теж (так само, як ДДК) не є причиною нескінченної кількості явищ та подій???  :o

Тобто, Ви визнаєте себе виключно такою собі більярдною кулькою, яку всі товчуть заради своїх цілей?
А між тим, навіть сама непримітна більярдна кулька в самому задрипаному клюбі, у самому занедбаному куточку планети у кожний момент є складовою частиною абсолютно певної ситуації.
Хіба це не так??
Ви пробували грати у більярд?
А у боулінг?
 :pardon
Відповідь від: 25 Листопада 2011, 22:22:59
Цитувати (вибране)
Мені сподобались слова цього хлопчика-індиго, повторю їх ще раз:

Так багато вже сказано, що ще пара слів від хлопчика чорнильного кольору мало що змінять.
Всі (і ми з вами не виключення) говорять багато слів...

Ви скажіть, що конкретно треба робити, щоб "зробити себе"?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

Чи  є  я  причиною якихось ситуацій?   Ми  розглядаємо  тему  а  не  мою  особисту  поведінку  чи  рівень.  Тому  не  варто  відхилятися.  Одночасно  причина  і  наслідок  -- це  еклектика,  це  хибні  дані.  Таку  філософію  зробили  навмисно  щоб  порушувати  циклічність  в  уяві  людей.   А  ще  Вам  напевно  буде  цікаво   прочитати  тут  що  саме  думки  створюють  все  що  є  навколо.  Ну  і  прагнути  повернутись  до  стану  Бога  чи  хоча  б  рухатись  у  цьому  напрямку  зовсім  непогане  заняття.  Тим  більше  що  ми  усі  є  його  частинками  які  майже  розгубили  почуття  Бога  в  собі.  І  на  останнє: контролювати  УСЕ --  це  величезна  розкіш.  Хоча  колись  цю  здібність  Бог  повністю  віддав  сину  своєму.  Спробуйте,  будь  ласка,  контролювати  хоча  б  щось.  Тільки  повністю.  І  тоді  ви  побачите  як  зміниться  ваше  життя.  Також  повністю.
Відповідь від: 25 Листопада 2011, 22:47:27
Щодо  швидкості  думок  і  будь-якіх  процесів  взагалі  і  чому  це  так  важливо -- дивитесь  фізику  або  просто  повірте  на  слово.
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

не є причиною нескінченної кількості явищ та подій??
Зараз Ви пишите про причину. А у своєму пості вище писали - про причину і наслідок ОДНОЧАСНО УСІХ ситуацій.
Наприклад, я не є причиною того, що фізично народилась, а лише наслідком. Зате, мої поступки є причиною того, що зараз відбувається зі мною. Тобто, я розділяю причину і наслідок в одній і тій же ситуації. Моє бачення стандартне тут - я (як діюча особа) є причиною того, яка я і ситуація навколо мене СТАЄ ПІСЛЯ моїх дій і слів. А не стараюсь бути наслідком того, щоб ХТОСЬ пояснив.
скажіть, що конкретно треба робити

А від певних вібрацій і швидкості оброблення інформації щей як залежить якість сутності та  природніх процессів.
и скажіть, що конкретно треба робити, щоб "зробити себе"?
у кожного своя задача. Питайте, але не у інших людей, і Вам відкрито буде. А загальні правила, які у цьому допомагатимуть, нам дано у вигляді Божого заповіту
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Цитувати (вибране)
у кожного своя задача. Питайте, але не у інших людей, і Вам відкрито буде. А загальні правила, які у цьому допомагатимуть, нам дано у вигляді Божого заповіту
Ну, по-суті, згоден.

Все решта, вибачте, трошки не те )))
Відповідь від: 25 Листопада 2011, 23:17:04
До речі:
Цитувати (вибране)
Всё - не значит сразу.

чого це так раптом?
Я більш ніж впевнений, що найбільший шок людина переживає у мить смерті через те, що дізнається про те, що можливість жити щасливо вона мала завжди.
І на підтвердження цього пригадує усі епізоди свого життя, коли вона так робила.

Техніка Перегляд життя.
При першій більш-менш можливості пригадайте своє життя. Намагайтеся як можна чіткіше пригадати певні епізоди. Відновіть по-можливості максимум обставин і деталей цієї події.
Робіть так, поки не переглянете все своє життя.
Таким чином, ви, не очікуючи моменту смерті, будете мати "мапу" свого життя.
Не полінуйтеся і зробіть це ще пару раз.
Висновки буде неможливо не побачити.
Результати вас вразять.
Стронгли рекомендед ))) фор олл пипл ху експлорінг херселф )))


Тееекссс.
Десь, Ви, ДДК, довго ходили )))
Підемо з кінця.

Цитувати (вибране)
Спробуйте,  будь  ласка,  контролювати  хоча  б  щось.  Тільки  повністю.  І  тоді  ви  побачите  як  зміниться  ваше  життя.  Також  повністю.
Тобто? Ви знаєте, як це робиться? Як це, контролювати хоча б щось, тільки повністю??
Я сиджу на стільці,
стільчик стоїть на підлозі,
підлога в будинку,
будинок на поверхні Землі,
Земля (як тепер стверджують) обертається навколо Сонця,
Сонце летить навколо центру галактики,
галактика рухається навколо центру скупчення галактик,
скупчення галактик ...

звичайно!!! Якщо я встану зі стільчика ВСЯ ЦЯ НЕЙМОВІРНО БЕЗМЕЖНА СИСТЕМА ... зміниться.
Опа. Ніфігасобіііі...

далі за Вашим текстом:
Цитувати (вибране)
І  на  останнє: контролювати  УСЕ --  це  величезна  розкіш.  Хоча  колись  цю  здібність  Бог  повністю  віддав  сину  своєму.
1. Чому це розкіш? Я ж продемонстрував, як я можу контролювати систему Я-стільчик-підлога-будинок-Земля-Сонце-галактика-сукупчення галактик-...-Всесвіт.
Все дуже просто.
2. Як це сталося, що Бог повністю віддав здібність все контролювати Своєму Сину? Що мені для цього треба зробити?

Цитувати (вибране)
Тим  більше  що  ми  усі  є  його  частинками  які  майже  розгубили  почуття  Бога  в  собі.
тільки той знає, що він щось загубив, коли перед цим мав це і раптово цього вже в нього немає.
Ви мали це почуття, що так говорите?

Цитувати (вибране)
Ну  і  прагнути  повернутись  до  стану  Бога  чи  хоча  б  рухатись  у  цьому  напрямку  зовсім  непогане  заняття.
Хо-хооо!
Кажете непогане?!
А з якою метою???? Стати супер-компьютером, ще не означає стати хоч троха кращим!
Ваші здібності можуть бути використані для різних цілей і, що Вам буде найцікавіше знати: без Вашого відома. А це вже серйозний "прикол".

Цитувати (вибране)
А  ще  Вам  напевно  буде  цікаво   прочитати  тут  що  саме  думки  створюють  все  що  є  навколо
Ну, так.
Якщо вони є.
Наслідки цієї залежності, я підозрюю, Вам, поки що, не зрозумілі.

Цитувати (вибране)
Одночасно  причина  і  наслідок  -- це  еклектика,  це  хибні  дані.  Таку  філософію  зробили  навмисно  щоб  порушувати  циклічність  в  уяві  людей.
Не може бути...
А завжди думав, що будь-яка дія є підставою для певних наслідків... І всі речі і явища у світі так чи інакше пов'язані між собою...
Хіба, вже щось змінилося у Всесвіті?!?

Цитувати (вибране)
Чи  є  я  причиною якихось ситуацій?   Ми  розглядаємо  тему  а  не  мою  особисту  поведінку  чи  рівень.
Ми розглядаємо тему, а тема називається: "Хто чим займається..."!

Цитувати (вибране)
Тому  не  варто  відхилятися.
Це слушно. Так, що давайте, розкажіть нам про свої практики саморозвитку.
« Останнє редагування: 25 Листопада 2011, 23:28:01 від chuck »
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ

"Это значит: сделать самого себя. Человек в жизни делает самого себя. Каждый приходит на Землю только за этим. Всё - не значит сразу."
Вот и весь ответ. СДЕЛАЙ СЕБЯ САМ.
Записаний

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Я, конечно, понимаю, что речь идёт всего-лишь о психологическом, интеллектуальном т.е. личностном "селфмейде".

Ну, делайте.
Этот мальчик, наверное, ещё очень маленький, чтобы осознать, что его уже сделали. И как тело, и как личность.
Ещё, кто-нибудь тоже сам себя сделал?
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Ещё, кто-нибудь тоже сам себя сделал?
 :) Насильно мил не будешь, не получится :)

Сколько нужно для счастья?
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

chuck

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +249/-9
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1382
  • Мачете не sms-ить...
  • Останні відвідини:
    21 Грудня 2018, 21:54:27

    Звідки: Тут не дуже далеко =)

Цитувати (вибране)
Сколько нужно для счастья?

Всё возможно, если знаешь как ))) В том числе и счастье. )
Записаний
Живя, будь жив, будь совершенно жив. И делай все, что хочешь. Всё будет хорошо. Учитель
Не спрашивай, по ком звонит колокол: он звонит по Тебе. Эрнест Хемингуэй
Есть только миг, между прошлым и будущим — именно он — называется «жизнь»! © Леонид Дербенёв

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Всё возможно, если знаешь как
"Знав би прикуп - жив би в Сочі" :)Знання - сила (а не віра).
Записаний
Следи за контекстами!

Доктор Хаос

  • Старожил
  • ****
  • Карма +67/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 268
  • Мля..
  • Останні відвідини:
    19 Квітня 2021, 21:56:35

    Звідки: м. Київ

НЕТ ПРЕДЕЛА СОВЕРШЕНСТВУ. 
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

yaro my  ви ж вірите що знання сила?! ;)

Ніхто не винен в тому, що погана погода чи складна дорога
Чи ніби Бог надто строгий,
Питання не у чиїйсь вині, поганого просто немає
Коли за всім уважно спостерігаєш
Помічаєш, що сьогодні й завтра одні й ті самі речі
По інакшому відображають путь життєвих течій
Сьогодні це добре, завтра це погано
Сьогодні не хочеш це їсти,
завтра це для тебе як з неба манна
Приховано: Показати
Я так люблю не напрягатись, коли мені усе до сраки
Роблю свою справу, хай далі гавкають собаки
Караван іде вперед, мене влаштовує маршрут
Я не намагюсь відразу бути там і тут
Я насолоджуюсь тим місцем, де перебуваю
Я знаю, якщо мене щось не задовольняє.
Я не б"ю верблюдів, не сварюся з тими, хто ними керує
Кожен з них так, як і я просто подорожує

Ніхто не винен в тому, що погана погода чи складна дорога
Чи ніби Бог надто строгий,
Питання не у чиїйсь вині, поганого просто немає
Коли за всім уважно спостерігаєш
Помічаєш, що сьогодні й завтра одні й ті самі речі
По інакшому відображають путь життєвих течій
Сьогодні це добре, завтра це погано
Сьогодні не хочеш це їсти,
завтра це для тебе як з неба манна

Я не напрягаюсь, я не нервуюсь,
Я насолоджуюсь, я тусуюсь
Я маю те, що люблю, бо люблю все, що маю
Усіх перепрошую і пробачаю

Так багато тих, хто хоче дізнатись, що буде далі
Аби знати наперед, які сьогодні вдягнути сандалі
Хочуть на старті знати, як фінішують на раллі,
Щоб зрозуміти, треба сильніше тиснути педалі
Так мало віри у себе і Божу ласку
Скептики не знають, що життя може бути як казка
Так багато тих, хто заплутався у власних масках
Замість впевненності в перемозі, бояться поразки
Так багато песимістів дефіс пропагандистів
Їх наміри не щирі, їх погляди не чисті
Я співчуваю їм і я за них молюсь
Та я продовжую свій шлях , вперед рухаюсь, вперед дивлюсь
Я не боюсь або принаймні не боятись вчусь
І я клянусь, я буду там, де хоч я проб"юсь
Так, я веселюсь, я щасливий, я радію
Я назад не повернусь, бо я крокую до мрії

Я не напрягаюсь, я не нервуюсь,
Я насолоджуюсь, я тусуюсь
Я маю те, що люблю, бо люблю все, що маю
Усіх перепрошую і пробачаю

Мене збивають з пантелику і до якихось бздурів агітують
Я себе на краще налаштовую, а мене провокують
Кайфую процесом, а мене хочуть переконати,
Що варто не на це увагу звертати
А на результати: п"яте, десяте, стільки порожніх слів,
Розмов порожніх так багато,
Раді, консультують, проганяють, кіпішують, нав"язують
Такі думки, що навіть на них не працюють
Бояться всіх і всього: себе, людей, Бога
Повсюди небезпека, ризик, загроза, тривога
Хочуть і мене налякати, питається: якого?
Бо мало свого чи у вас нема нічого святого?
Я обираю не боятися, а знати
Я обираю не говорити, а працювати
Я обираю не плакати, а висновки робити,
Я обираю себе, усіх і все любити

Я не напрягаюсь, я не нервуюсь,
Я насолоджуюсь, я тусуюсь
Я маю те, що люблю, бо люблю все, що маю
Усіх перепрошую і пробачаю
« Останнє редагування: 27 Листопада 2011, 09:56:09 від bornslippy »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Только самые мудрые и самые глупые не поддаются обучению :)

Мудра людина - це той, у кого багатий життєвий досвід, той, хто творить більше можливостей, ніж знаходить.
Мудрий не те саме, що і розумний.
Мудра людина - це той, хто зазвичай знає, як правильно діяти в тій чи іншій життєвій ситуації.
Розумна людина вміє знайти вихід зі складної ситуації, мудра людина звичайно в такі ситуації не потрапляє. :)

Невпевненість - постійний ворог людині! Це постійно приводить нас в ступор. :)
Мудрість приходить з вірою.

Тому, перед тим, як просити у Бога мудрості, спочатку потрібно визначитися.
 А поки в нас немає віри в те, що просимо, і впевненості, що ми отримаємо - можна про проханні забути взагалі!
Але не варто порівнювати мудрість людини лише за її багатим досвідом - мудрість більше, ніж особистий досвід.
 Можна бути освітченною  людиною, з двума вищими освітами, дуже вумним, і бути абсолютно безалаберним по життю. :)

Наше знання - мізерна частка від нашої природної мудрості,
і віра - це доступ до мамки-природі, а не до пелюшок і пустушок культури природного стану :)


Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..