Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 4 дні

Автор Тема: Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал  (Прочитано 128693 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #100 : 18 Лютого 2009, 11:56:30 »

 :D :D Вибачайте що не на українській.

 1. Я уже в таком возрасте, когда согласие женщины пугает больше чем отказ
2. Мужчина считается зрелым, когда перестает выделяться среди беременных женщин (Джакомо Казанова)
3. Если женщина не следит за собой, мужчина следит за другой женщиной
4. Если мужчина женится только потому, что пора, значит, уже поздно.
5. Если мужчина не думает что он делает, то можно быть уверенным в том, что он делает, что думает.
6. Если мужчина требует от женщины только одно, значит, она не способна на другое.
7. Мальчика от мужчины отличает только стоимость игрушек.
8. Мужчина - как банный лист: сначала он к женщине пристает, а потом смывается.
9. Мужчине легче отказаться от двадцатилетней связи, чем от связи с двадцатилетней.
10. Мужчине с возрастом трудно бегать за женщиной, поэтому он вынужден волочиться за ней.
11. Мужчины, вообще, очень застенчивы по своей природе. Например, когда они мочатся на улице, они всегда отворачиваются к стенке.
12. Настоящие мужчины пьют за женщин не раньше десятого тоста. А если они не дойдут до десятого, какие же они мужчины?
13. Вылепленный из снега мужик – это все равно снежная баба
14. Настоящий русский мужик найдет выход из любого запоя
15. В споре нескольких мужиков прав тот, кто предлагает взять и выпить прямо сейчас
16. Если ты русский мужик, если тебе давно за сорок, а ты живой, здоровый и практически трезвый... Знай, помни и гордись: ты - дефицит!
17. Сколько мужика ни корми - а он все равно на сиськи смотрит...
18. Сначала мужчина говорит женщине: "моя дорогая", а потом: "слишком дорогая"
19. Женщина сначала хочет, чтобы мужчина поводил ее по театрам и ресторанам, чтобы понять, стоит ли идти к нему домой. А мужчина сначала хочет сводить женщину к себе домой, чтобы понять, стоит ли водить ее по театрам и ресторанам
20. Мужчине надо сделать в жизни три вещи, а вот купить надо гораздо больше
21. Беда мужчин в том, что они любят глазами, забывая об оптическом обмане
22. Чем щедрее мужчина на первых свиданиях, тем на меньший срок ему нужна женщина
23. В том, что мужчины лгут, виноваты, несомненно, женщины, так как задают слишком много вопросов
24. Каждый уважающий себя мужчина должен знать две фразы: "Дай пожрать!" и "Дай пожрать спокойно!"
25. Традиция дуэлей умерла вслед за женщинами, ради которых мужчины были готовы рисковать своей жизнью
26. В хоккей играют настоящие мужчины, поддельные играют в очко
27. Мужчины делятся на козлов и баранов. Бараны - это мужчины, которые плохо разбираются в женской психологии. А козлы - которые разбираются слишком хорошо.
28. Тайна, которую мужчине труднее всего сохранить, - это его мнение о себе
29. Есть мужчины, которым дано дотянуться до звезд только рогами
30. Если вы считаете, что "размер не главное", значит вы мужчина
31. Муж - это мужчина многоразового пользования (Арон Вигушин)
32. Мужчины желают секса, женщины - любви. А занимаются все одним и тем же...
33. Когда женщина моет пол, она верит, что пол станет чище, а когда мужчина моет пол, он верит, что пол когда-нибудь закончится (В.А.Нюхтилин)
34. Наверное, каждый женатый мужчина хочет хоть раз в жизни услышать от жены фразу "Дорогой, стукни меня по голове, а то я что-то расп**делась"


Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30273
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:28:31

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #101 : 18 Лютого 2009, 12:03:08 »

Наверное, каждый женатый мужчина хочет хоть раз в жизни услышать от жены фразу "Дорогой, стукни меня по голове, а то я что-то расп**делась"
 :D :D :D

правда 100%
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #102 : 18 Лютого 2009, 12:10:43 »

Наверное, каждый женатый мужчина хочет хоть раз в жизни услышать от жены фразу "Дорогой, стукни меня по голове, а то я что-то расп**делась"
 :D :D :D

правда 100%
А ти відважний   :-D
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30273
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:28:31

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #103 : 18 Лютого 2009, 12:11:32 »

ні. я чесний і дурний. То заміняє відважність  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #104 : 18 Лютого 2009, 12:16:22 »

ні. я чесний і дурний.  То заміняє відважність
краще зупинимось на: чесний  ;)
+1 ще й скромний  :good
Записаний

beauty

  • Модератор
  • *
  • Карма +87/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 243
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2021, 21:27:23

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #105 : 18 Лютого 2009, 20:21:37 »

23. В том, что мужчины лгут, виноваты, несомненно, женщины, так как задают слишком много вопросов
То, напевно, про мене, бо мій чоловік ще на перше питання не встиг дати відповідь, я вже задаю десять наступних :P
Записаний
If one doesn't have what one loves one must love what one has

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #106 : 19 Лютого 2009, 12:22:19 »

23. В том, что мужчины лгут, виноваты, несомненно, женщины, так как задают слишком много вопросов
То, напевно, про мене, бо мій чоловік ще на перше питання не встиг дати відповідь, я вже задаю десять наступних :P
  Ти би ще хоч уточнила, що Твій чоловік любить давати грунтовні відповіді навіть на елементарні питання і це в нього займає багато часу, а то тут всі подумають, шо він в Тебе якийсь тугий. :-*
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30273
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:28:31

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #107 : 19 Лютого 2009, 13:22:51 »

Зря ти так. Я от зразу подумав, що просто жінка за швидко ставить питання. То хіба дівчата так могли подумати, бо вони приміряють ситуацію їз свого боку. :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #108 : 19 Лютого 2009, 13:28:28 »

Наверное, каждый женатый мужчина хочет хоть раз в жизни услышать от жены фразу "Дорогой, стукни меня по голове, а то я что-то расп**делась"
 :D :D :D

правда 100%
А ти відважний   :-D
Він просто чесний і знає що його жінка любитель вечерком розказати всі новини які були на роботі. Але головне що він знає як сильно я його люблю. :-*
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #109 : 19 Лютого 2009, 13:58:11 »

23. В том, что мужчины лгут, виноваты, несомненно, женщины, так как задают слишком много вопросов
То, напевно, про мене, бо мій чоловік ще на перше питання не встиг дати відповідь, я вже задаю десять наступних :P
В нас дома так само,  та і в багатьох інших парах теж. Ми мабуть задаєм питання не особо чекаючи на відповідь, або терпіння не стає дочекатися її. Та й нащо, ми для себе вже все вирішили самі і вирок винесли.  :=)
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #110 : 29 Квітня 2009, 21:05:41 »

Думаю ми й самі не впевнені, що знаємо, що хочемо. Тобто знаємо, але подаємо це так, що чоловікам реально не зрозуміти, в чому він винен і що від ноьго вимагалось.  :=)
А це мабуть жіноча привичка все ускладнювати. Частково це мабуть з казок :unknow  - принц має нам принести то, сама не знаю, що, ще й не знаю навіщ воно мені.  :unknow   На таких казках ми ростем, і переносим омріяного принца в реал. Шкода, що в той час коли дівчата захоплюються казками про принців і принцес, хлопці грають "войнушки". Отак і виходить непорозуміння.  ;)

А ідеалів мабуть і не буває. ;) Головне щоб недоліки були незначні :P

Записаний

bodya

  • Новачoк
  • Карма +7/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    06 Листопада 2014, 18:41:01

    Звідки: калюш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #111 : 22 Травня 2009, 21:28:07 »

Необхідно просто памятати шо ідеалу як чоловіка так і жінки нема. Кожна людина має свої певні недоліки та переваги. однозначно сказати шо це є мій ідеал неможливо коли до кінця не дізнаєшся про особу. Шо майже неможливо. Адже навіть одружені чоловік і жінка до кінця не розкриваються. Про акторів співаків та інших відомих сучасних людей мало що відомо про них особисто. Адже все що є в пресі неті, телепередачах це гра на публіку і рейтинг передачі, газети, насправді все не так. Приклад Ніколаєв і Корольова. як про них розповідали всі засоби інформації шл в них ідеальна пара і все в них чудово. а насправді? Переважна більшість акторів спортсменів і відомих осіб вживають наркотики зловживають алкоголем роблять що їм заманеться зневажають інших людей ставлять їх на рівні тваринному  бо в них є великі гроші вони можуть собі дозволити зробити те що колись каралось смертною карою. Тож чи можна рівнятися на наркоманів психічно хворих алкоголіків? І обирати їх собі за ідеал?
Записаний

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #112 : 23 Травня 2009, 10:16:31 »

Думаю що мало хто собі обирає актора як ідеала, дівчата напевно більше по зовнішності обирають акторів як ідеалів.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30273
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 12:28:31

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #113 : 23 Травня 2009, 12:23:23 »

ГГ. Ти сама собі заперечуєш. Тобто сама себе палиш. Звісно обирають через зовнішність, але потім ідеалізують їх, а коли ти засліплений ідеалом то не помічаєш що він творить і задурено почитаєш робити і хотіти то що й він. Це все підсвідомо діється і вини підлітка у тому що він(вона) мавпує нема. Така природа. 
На жаль тільки з роками і на власних помилках людина вчиться, що 
ідеалу як чоловіка так і жінки нема. Кожна людина має свої певні недоліки та переваги. однозначно сказати шо це є мій ідеал неможливо коли до кінця не дізнаєшся про особу. Шо майже неможливо
А ось тоді і починає проявлятися то що ви хочете від чоловіків  ;)
То що думаєте що хочете, то що не вмієте пояснити.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 18:45:43

    Звідки: пр. Л.Українки
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #114 : 23 Травня 2009, 13:55:16 »

піди туди не знаю куди і принеси то, не знаю що. а як не принесеш, то сильно ображусь, бо ти тупий і черствий.
 :=)

десь у нас є тема про жіночу логіку, там можна знайти пояснення про жіночі ідеали...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #115 : 23 Травня 2009, 20:55:19 »

дівчата напевно більше по зовнішності обирають акторів як ідеалів.
я написала слово напевно, і не думаю що жінки такі сліпі від кохання, що конкретно з самого початку незнають чого вони хочуть.
піди туди не знаю куди і принеси то, не знаю що. а як не принесеш, то сильно ображусь, бо ти тупий і черствий.
Я незнаю таких жінок які незнають чого хочуть, всі знають чого хочуть, але завжди хочуть більшого чим дваєте ви нам чоловіки. Наприклад уваги, турботи, і т.д.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 18:45:43

    Звідки: пр. Л.Українки
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #116 : 23 Травня 2009, 23:20:17 »

щоб отримувати, треба щось давати взамін. наприклад розуміння, терпіння.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Рибка

  • Модератор
  • *
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #117 : 24 Травня 2009, 12:09:56 »

ну слава Богу у нашій сім"ї все чудово і всім всього вистачає, так що мій ідеал живе зі мною. :)
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #118 : 14 Серпня 2009, 00:21:38 »

Искать мужчину без изъянов может только женщина без извилин. :=)
Записаний

Ne-TA

  • Старожил
  • ****
  • Карма +218/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 359
  • Життя-не ті дні,що пройшли,а ті,що запам'ятались
  • Останні відвідини:
    24 Грудня 2012, 18:18:30

    Звідки: Лесі Українки
Що ми хочемо від чоловіків або неідеальний ідеал
« Прочитано #119 : 28 Грудня 2009, 01:52:52 »

Ми самі придумуємо ідеали у других людях для того щоб або підкреслити їх, або ж знищіти.
Давайте для початку розберемося...
Що Ви маєте на увазі під словом "ідеал"
Зовнішність, Розум, Манери... ?!?
У різних суспільствах це усе різне...

Комусь подобається одне, комусь інше.
Погано, коли лудина вважає себе ідеалом, а усіх інших, нижчими істотами недостойними її уваги...


Вся проблема в тому, що люди марять якимось ілюзіями (отими ідеалами) і не бачуть реальності, яка їх оточує. Вона марить про ідеал, про якесь нереальне майбутнє, а він стоїть зовсім поруч, він щодня поруч, він - то і є її ідеал, та, на жаль, цього вона не збагне.......Так, за звичай, найчастіше і трапляється.



           Як на мене то правильніше казати: Людина, що прагне до ідеалу. Тобто розвивається у всі боки: фізично, морально/духовно, розумово.
            Постійно вчиться. Бо всі ми є як шмат пластиліна з якого самі здатні виліпити щось.
І від нас залежить що то буде. Ми можемо розвиватися все життя.І з такою інтенсивністтю,як самі того бажаємо. І відповідно - отримаємо на стільки, наскільки ми старалися.
Але, я вважаю, наш особистий ідеал недосяжний всеодно. Це шлях, в якого немає кінця. Тим він і прекрасний......

          Про ідеальну жінку/чоловіка ......притча є .....
Жив колись чоловік.......красивий.....багатий....але неодружений.......багато батьків пропонували йому своїх доньок в жінки....бо всі його любили......але він відмовлявся....казав, що шукає ідеал..........так йшли роки....і одного разу він пішов на пошуки ідеальної жінки......пройшов час....всі вже забули про нього........дівчата, які могли стати йому дружинами вже внуків мали.....і от чоловік повернувся в рідне село.....його спитали.....чи знайшов він ідеал жінки....він відповів, що так........а коли його запитали...де ж вона....він відповів, що вона шукала ідеального чоловіка.....

           Висновок.....кохану людину треба прйимати з її недоліками,.....бо те, що легко прийшло....легко і піде....а коли любиш....і десь переступаєш через себе....і він робить так само....тоді імхо....це набагто щиріше почуття....ніж коли вдаєш, що він ідеал..........імхо 

  (ІМХО (ІМГО), НМСД (на мою скромну думку)  — акронім, що походить від англійського «IMHO» — англ. In My Humble Opinion — (на мою скромну думку), рідше також вважається розшифруванням In My Honest Opinion (відверто кажучи)

          Ідеальна зовнішність, ідеальний характер, ідеальні погляди... Це все настільки залежить від кожної конкретної особистості, що бодай щось спільне знайти важко. Ідеал - це як ліміт у математиці: вічно наближається, але ніколи не досягає...... Якщо ідеал як приклад для наслідування - дуже великий ризик втратити себе в погоні за кимось.

Тому, на мою думку, ІДЕАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ НЕ БУВАЄ.


На щастя, існують дуже хороші, прекрасні зовнішньо і душею люди, які є МАЙЖЕ ІДЕАЛЬНИМИ. МАЙЖЕ настільки, щоб бути РЕАЛЬНИМИ, ЖИВИМИ ЛЮДЬМИ.

Придивіться, вони поряд, вони біля нас.
« Останнє редагування: 28 Грудня 2009, 02:08:26 від Ne-TA »
Записаний
Не статками багатими, а в сльозах каяття,
Ми все частіше втратами вимірюєм життя.