Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 4 дні

Автор Тема: Обговорюємо відомих політиків  (Прочитано 299364 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #960 : 20 Серпня 2010, 13:48:16 »

Бджільництво в Україні розвалив... Ющенко?   :punish


Приховано: Показати
Голова Житомирської обласної державної адміністрації і керівник обласної організації Партії регіонів Сергій РИЖУК заявляє, що дії колишнього Президента України Віктора ЮЩЕНКА призвели до “занепаду бджільництва в Україні".

Як передає кореспондент УНІАН, про це С.РИЖУК заявив учора в Ружинському районі на урочистостях з нагоди Дня пасічника.

За його словами, "Віктор ЮЩЕНКО вважав себе визначним пасічником, однак фактично розвалив бджільництво України".

При цьому С.РИЖУК зазначив, що у 2004 році у першу каденцію керівництва Житомирською ОДА він вжив ряд заходів для відродження бджільництва у Житомирській області.

"Натомість мої наступники з інших політичних партій - мої політичні опоненти - потім зробили все, щоб перекреслити зроблене, і наразі нам в області доведеться починати усе заново - фактично з нуля поновлювати кормову базу для бджіл, виділяти кошти з обласного бюджету для розвитку бджільництва", - сказав С.РИЖУК.

Він також повідомив, що у жовтні в Житомирі пройде Всеукраїнський з’їзд пасічників.

Голова Житомирської ОДА додав, що він не розуміє, "як людина, будучи навіть Президентом держави-пасічником, змогла так нікчемно побудувати свою роботу, що розсварила українських пасічників, бо є вже в Україні у пасічників асоціація окрема, є ще якесь там братство пасічників".

С.РИЖУК закликав політиків не політизувати цю галузь, а вчасно виділяти кошти з держбюджету для її розвитку.

Губернатор наголосив, що його, як пасічника, цікавить не політична складова цього питання, а "коробить те, що при слові "бджола" у декого з політиків виникає іронічна посмішка або маються на увазі політичні пристрасті".

постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-392037.html

Відповідь від: 20 Серпня 2010, 13:27:30
Цікаво, що у неті ніде практично нема інфи про фінансування Тягнибока ПР.
Є на його блозі, де він каже шо то неправда...

Відповідь від: 20 Серпня 2010, 13:46:14
По запиту "тягнибок проект ПР" тоже нічого нема.

ПАне Ігорю_О. Чому б Вам не написати маленьку статтю. Коли вже дійсно маєте переконливі докази, то не гоже їх тримати при собі. То так як бачити дим і не врятувати людей від пожежі...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #961 : 20 Серпня 2010, 14:30:53 »

ПАне Ігорю_О. Чому б Вам не написати маленьку статтю. Коли вже дійсно маєте переконливі докази, то не гоже їх тримати при собі.
Та куди мені... Те, що я знаю - почуто від людей з вищих ешелонів укр.політики. І проаналізовано мною. Для мене особисто тих почутих фактів і власних спостережень вистачило, щоб зробити мої власні висновки. А для інших - цього може не вистачити. Не хочу нікому свою думку нав'язувати, кожен має сам думати...
Щодо пошуку в неті - шукайте зв'язок "Тягнибок-Нетудихата-Клюєв" :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #962 : 20 Серпня 2010, 14:34:13 »

Щодо пошуку в неті - шукайте зв'язок "Тягнибок-Нетудихата-Клюєв"

Дивно, але так вагон інфи з того боку  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #963 : 20 Серпня 2010, 14:55:49 »

Ось така стаття, наприклад:
http://www.vgolos.lviv.ua/events/327.html

Тут, доречі, є пояснення вчорашній п'янці Тягнибока у Туреччині :)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #964 : 20 Серпня 2010, 15:03:00 »

Останній коментар гарний до статті.
З одного боку, якщо то правда, то конче треба аби всі ту правду знали. З іншого, якщо то ніякий не троянський кінь, то все одно на руку ПР бо націоналісти між собою чубляться. І так зле і так недобре...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #965 : 31 Серпня 2010, 20:36:59 »

піти записатися в якусь партію, і спробувати там впливати на події...
А Ви вже спробували? Якщо так, то напишіть, на які події і як вплинули?
Записаний
Следи за контекстами!

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #966 : 31 Серпня 2010, 21:12:15 »

Димінський безперечно людина 90 х, йому не вистачає політики і витонченості щоб прикрити  справжні наміри.
Але те що у газеті "Вголос" біля 5-10 статтей тільки за останніх  два тижня про Димінського, то теж наводить на підозри, що треба то все троха ділити на 32.
Бо вони якось теж не дуже прикривають свою цілеспрямованість щодо його персони.
Хоча у більшість висловлених припущень можна повірити.
Десь щось написали правду а десь трохи примішали припущень і гарна стаття вийде ;)


Та самам стаття - "Димінський сльозам не вірить", що ми тут обговорювали... Ну вже так відверто автар добирав гнилих слів, щоб викликати відразу до тих подій що він описував, лише не зрозуміло до чого там Димінський..Бо головний персонаж - Насалик? То чому це має бути проект Димінського а не Насалика? Що у останнього менше "можливостей" (назвемо їх так ;)) щоб спосорувати свій політичний проект?
Але у назву все рівно втулили прізвище Димінського. Нілби план відробляють...
Занадто якось відверто  :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #967 : 20 Вересня 2010, 15:29:26 »

А от і розіграш старої карти  ;)

Слідча група у справі Ющенка знищила речові докази?

Приховано: Показати
Стосовно екс-керівника слідчої групи Генеральної прокуратури України з розслідування отруєння Віктора ЮЩЕНКА Галини КЛИМОВИЧ можуть порушити кримінальну справу.

Про це «Фокусу» розповіло високопоставлене джерело в Генеральній прокуратурі. За його словами, справу можуть порушити вже цієї п`ятниці.

«Основна претензія до слідчої групи з розслідування отруєння В.ЮЩЕНКА полягає в недбалому ставленні до речових доказів. Наприклад, зараз у справі немає жодного зразка крові екс-президента, тому що всі вони були знищені. Знищені навіть пробірки, в яких були ці зразки», - повідомило джерело.

Крім того, за його словами, слідство поки що не має в своєму розпорядженні переконливих доказів того, що екс-президент В.ЮЩЕНКО був отруєний.

Нагадаємо, колишній керівник слідчої групи у справі про отруєння В.ЮЩЕНКА Г.КЛИМОВИЧ у квітні 2010 року звільнилася з Генпрокуратури. Розслідування гучної справи доручено заступнику генерального прокурора Ренату КУЗЬМИНУ.

За версією слідства, В.ЮЩЕНКО був отруєний 5 вересня 2004 року на дачі тодішнього першого заступника голови СБУ Володимира САЦЮКА. Із червня 2008 року і до зміни влади цього року Генпрокуратура неодноразово заявляла, що факт навмисного отруєння В.ЮЩЕНКА повністю доведено.

постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-396810.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #968 : 24 Вересня 2010, 11:52:07 »

А Ви вже спробували? Якщо так, то напишіть, на які події і як вплинули?
А я окремо взятим громадянам догоджати не збираюся. Те, що я пробую і роблю по мірі своїх сил і можливостей - те від мене навряд чи хто забере. Я це робила і буду робити.  Навіть "активні форумці" які вважають, що вся влада це  :censore і все одно нічого робити не треба, бо все одно нічого не зміниться -  мені на заваді не стануть.  :=)
Відповідь від: 24 Вересня 2010, 11:50:19
   Наш високо духовний міністр освіти уже святкує перемогу. Стільки жовчі, що я дивуюся як він ще не втопився

http://www.ua-pravda.com/analitika/d.-tabachnik-duhovnaya-kapitulyatsiya-natsionalistov.html
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #969 : 24 Вересня 2010, 12:36:23 »

Цитувати (вибране)
Може, не до теми. Але знайшла цікаву статтю

omne ignotum pro magnifico est
Димінський сльозам не вірить

http://www.vgolos.com.ua/politic/6433.html?page=2

стаття красива - читаєш і отримуєш задоволення)
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #970 : 24 Вересня 2010, 17:35:36 »

Наш високо духовний міністр освіти уже святкує перемогу. Стільки жовчі, що я дивуюся як він ще не втопився
З цим ідіотом тре щось рішати, найгірше те що москалі думають що так все в Україні і є як розказує табачник  і йому подібні.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #971 : 24 Вересня 2010, 18:30:36 »

З цим ідіотом тре щось рішати, найгірше те що москалі думають що так все в Україні і є як розказує табачник  і йому подібні.
він на наших москалів працює, :)
а це найменьше із всего шо хтось там подумає шо в Україні і є як розказує табачник  і йому подібні.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #972 : 24 Вересня 2010, 19:44:07 »

Наш високо духовний міністр освіти уже святкує перемогу
Цитувати (вибране)
просто констатировал наличие огромных лингвистических, конфессиональных, исторических и других различий между галичанами и жителями Великой Украины, значительно серьезнее отличающих их друг от друга, чем отличаются баварцы от прусаков

Цей з дозволу сказати  :censore   :censore ить просто не в тему. Він поняття не має про що лепече! Він бачив того шваба (баварця) і прусака в очі???? Він чув як вони розмовляють, він чув як вони говорять про себе і про тих інших німців? Але то собі під ніс, а попробуй їм скажи, що насправді якась частина Німеччини насправді не німці, не великий німецький народ! Та завтра би був депортований нах гаузе (по нашому просто нах...).
Слів нема, коли отаке псевдонаукове бидло не лише тебе самого учить жити з сторінок книжок і преси, це бидло ще й всіх наших з вами дітей учить. Та яйця відірвати то найгуманніша відплата за таку науку. І були б живі ті Франко і Нечуй-Левицький то бігме би його при екзикуції за руки помагали тримати. Га-он!
Відповідь від: 24 Вересня 2010, 19:36:00
Я вже колись писав, що сам на власні очі бачив, як один німець з іншим не могли порозумітися, при чому баварець, який не говорив літературною мовою (БО ПРОСТО І НЕ ВМІВ!!!) після 2-3 спроб щось зрозуміти, махнув рукою і пішов у бік, давши до зрозуміння що вважає співрозмовника неправильним але ніхто там не дозволяє собі публічно говорити про якісь там "вагомі відмінності". А щоб ще міністр освіти таке щось, десь, колись ляпнув, та на наступний день би такий хай підняли, що ще через день би у відставку подав.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #973 : 06 Жовтня 2010, 12:58:24 »

Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #974 : 06 Жовтня 2010, 13:19:25 »

Додаю до цієї ж теми з уже серйозного сайту.

http://www.pravda.com.ua/news/2010/10/6/5449558/
Записаний

travolta

  • Початківець
  • *
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    30 Січня 2011, 18:52:36

    Звідки: калуш
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #975 : 06 Жовтня 2010, 21:18:28 »

Я плачу.....

http://tabloid.pravda.com.ua/scandal/4cac21e9a4e87/

А чо так? Жалко що не побували у його компанії? Так він вже амністірований - є шанс.

Не знаю як там між мужиками - а вот довелося мені бувати у двох калуських подружок - тоді на плач не пробивало, тоточно...  :pardon
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #976 : 07 Жовтня 2010, 00:28:11 »

Іллєнко молодець !!!!  :prapor: :prapor: :prapor:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=HlrtCO0jONM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=HlrtCO0jONM</a>
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #977 : 07 Жовтня 2010, 08:34:23 »

А чо так? Жалко що не побували у його компанії? Так він вже амністірований - є шанс.
Притримайте язика, будь-ласка (поки що).
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #978 : 07 Жовтня 2010, 09:26:21 »

А чо так? Жалко що не побували у його компанії? Так він вже амністірований - є шанс.
Притримайте язика, будь-ласка (поки що).
Ага. А ще краще - інше місце. У житті всяке буває :D
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #979 : 23 Жовтня 2010, 10:10:29 »

Почему я разочаровался в Тигипко

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=cA6f_rskXKw" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=cA6f_rskXKw</a>
Відповідь від: 23 Жовтня 2010, 10:08:24
Заказуха Партії регіонів - але треба визнати, шо тут 100% правда !
Записаний
Experientia est optima magistra...