Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 9 днів

Автор Тема: Обговорюємо відомих політиків  (Прочитано 299476 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #920 : 17 Серпня 2010, 17:59:40 »

Бандерівець сказав, що за Тягнибока голосуватиме на місцевих виборах... Я чомусь подумав, що він це робитиме в Калуші...
а,ну тоді так,я щось пропустив :pardon
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #921 : 17 Серпня 2010, 18:49:26 »

Чому, наприклад, не КУН чи УНА-УНСО?
Такі партії і громадські рухи як НРУ, КУН, УНА-УНСО, УНП, Свобода сповідують приблизно однакові принципи за ідеологією. І я взагалі усіма руками "ЗА", щоб вони обєднались і йшли шо на місцеві шо на парламентські єдиною націоналістичною силою. Але...
Серед них "Свобода" зараз займає лідируючі позиції - і правильно Юра сказав, шо до них тягнеться молодь, а за інші націоналістичні партії голосують здебільшого люди старшого віку. Ну і звичайно харизма їхнього лідера. Єдине шо мені не подобається в Свободі - це те, шо Тягнибок деколи "перегинає палку", за що і втрачає свої голоси. Він занадто категоричний, хоча може і в цій твердості полягає його сила, як лідера політичної партії.

Хоча, з іншого боку - в Тернополі в Раді вони мали більшість, але шось кажуть шо Тернопіль не дуже розвивається (сам не бачив - можу помилятись).
 
Цитувати (вибране)
Все це гарно... Але ж до Калуської міської ради Тягнибок не йде. Чи я чогось не знаю?
Цього я не знав. А чого їх в Калуші не буде ?  :unknow Тоді буду вибирати те шо буде, але точно з націоналістичними ідеями, бо ліберали для цієї держави не підходять.
« Останнє редагування: 17 Серпня 2010, 18:57:59 від BanderiveC »
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #922 : 17 Серпня 2010, 19:33:01 »

Цього я не знав. А чого їх в Калуші не буде ?   Тоді буду вибирати те шо буде, але точно з націоналістичними ідеями, бо ліберали для цієї держави не підходять.
BanderiveC голосуй за П.Д.Р.С  :)
тільки вони завжди виступали і виступають проти партіі регіо..тьфу, мародерів і комуняк :agressive  :=)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #923 : 17 Серпня 2010, 19:43:46 »

ліберали для цієї держави не підходять.
правда. А ще, на мою думку, КУН і йому подібні повинні "обновити", "омолодити" свою ідеологію, "прив"язати її до землі і до сучасного життя", тоді їм повірить молодь. Зараз це організація ветеранів УПА і не більше. Молодь не повірить, що ці поважні дядьки здатні щось змінити в сучасному житті. СВОБОДА якраз має такі якості - християнсько- націоналістичну ідею адаптовану до сучасного світу, спрямовану на вирішення сучасних проблем України. Але, нажаль, вони не будуть мати широкої підтримки, бо у нас переважає поки що совковий страх перед радикалізмом. Будь якого біль-менш яскравого лідера і і деологію ми прагнемо "лібералізувати", "засірити", "замирити", "задружити".... Ми боїмося яскравості, рішучості, реальної перспективи змін. Але і ліберальна "Наша Україна" у нас не надто підтримана чомусь. Навіть вона для нас занадто "радикальна". Та ще й тепер з "підіпсутим" так званою розчарованістю авторитетом. Я чомусь думаю, що в нашому західному регіоні багато людей взагалі проігнорують вибори, або проголосують знову "проти всіх". Це у нас тепер все більше "популярний" кандидат :duvno  Всі тільки на всіх вулицях розказують про свою "розчарованість" політикою, але ні в кого не виникає думка піти записатися в якусь партію, і спробувати там впливати на події...
Відповідь від: 17 Серпня 2010, 19:33:29
http://obkom.net.ua/articles/2010-08/17.1735.shtml?rambler

Цитата звідти :"Коммунисты – не фашисты, коммунисты своих преступлений не признают".
« Останнє редагування: 17 Серпня 2010, 19:49:06 від Люся »
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #924 : 17 Серпня 2010, 19:46:18 »

Всі тільки на всіх вулицях розказують про свою "розчарованість" політикою, але ні в кого не виникає думка піти записатися в якусь партію, і спробувати там впливати на події...
Особисто не записувався, хоча маю бажання, але не маю можливості, але на скільки розказують ті хто пробували записуватись в "Свободу", то приблизно було так - прийшли, спитали чи можна записатись, їм сказали шо можна і навіть треба, взяли дані, сказали шо подзвонять, і по нинішній день дзвонять... Певно так хотіли записатись або так хотіли записати  :=)
Відповідь від: 17 Серпня 2010, 19:44:59
BanderiveC голосуй за П.Д.Р.С
 :-D :-D :-D
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #925 : 17 Серпня 2010, 19:59:27 »

вони не будуть мати широкої підтримки, бо у нас переважає поки що совковий страх перед радикалізмом.
совок якраз і був радікальний,і народ по совковський привичці далі хоче сильноі руки,тобто беруть собі в порівнення
якшо радянський союз зумів частично вбити рух до незалежності,наприклад тут в галичині,
то такими методами має діяти влада шоб вбити той же совок,
це не так!,неможна рванути вперед,з точки зору розвитку країни,а мозги,світогляд лишити десь ззаду :)
а Тягнибок на мою думку ліберал,я би його зрівняв  с Ангелой Меркель.
і то шо він говорить просто звучить радікально,і то ще раз доказує що в нас совкове мишлення :(
"популярний" кандидат   Всі тільки на всіх вулицях розказують про свою "розчарованість" політикою, але ні в кого не виникає думка піти записатися в якусь партію, і спробувати там впливати на події...
можна Люся впливати на політику і події,і не вступати ні в яку партію(ледь не написав лайно)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #926 : 17 Серпня 2010, 20:18:34 »

Цього я не знав. А чого їх в Калуші не буде ?
:)
Та ні, "Свобода" в Калуші братиме участь у виборах. Але я сумніваюсь, чи сам Тягнибок її особисто очолить... :)

Не заперечую нічого вищенаписаного... Багато з чим погоджуюсь... Але...
Але дивуюсь одному - ще вибори навіть не стартували, ще кандидатів ніхто в лице не бачив і прізвищ не читав - а вибір вже зроблено (принаймні, Бандерівцем)...
Біда наша не в різниці між лібералізмом і радикалізмом - біда в тому, що ми обираємо вухами, а не розумом. Не цікавлять конкретні люди, які прийдуть в раду і вирішуватимуть проблеми наших конкретних доріг чи конкретних дахів. Головне, щоб вони біли "від Юлі" чи "від Віті" чи "від Тягнибока"... Але до влади прийдуть не Юлі-Віті-Олеги!... А потім дивуємось, звідки "лозинські" беруться...
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #927 : 17 Серпня 2010, 20:34:05 »

Та ні, "Свобода" в Калуші братиме участь у виборах. Але я сумніваюсь, чи сам Тягнибок її особисто очолить...
Тю, та то було ясно шо Тягнибок її не очолить - просто я написав шо за Тягнибока, а під цим розумілась "Свобода"  :)

Але дивуюсь одному - ще вибори навіть не стартували, ще кандидатів ніхто в лице не бачив і прізвищ не читав - а вибір вже зроблено
Я знав шо ви про це напишете  :)
Ви праві на 100 % - біда в іншому, шо навіть якшо ми будем дивитись хто там в списках, хіба ж це нам про шось скаже ? Можливо вам і скаже, бо ви людина з досвідом і знаєте практично всіх хто може пройти і хто буде проходити по списках, а мені особливо це ні про шо не скаже, бо більшості з тих людей я не знаю, і не знаю чим вони "дихають", а поцікавитись немає толком де.
Правильний хід зараз Тігіпко робить - запустив програму "народний праймеріз", де люди самі вибирають з можливих кандидатів хто буде проходити в списки. Сьогодні в Івано-Франківську був - там уже "бігморди" розвісили з цією програмою.
Коли на Катеринчука ходив - сам трохи здивувався хто в нього в команді з Калуша.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #928 : 17 Серпня 2010, 20:55:45 »

бо більшості з тих людей я не знаю, і не знаю чим вони "дихають", а поцікавитись немає толком де.
BanderiveC,а інет тобі для чого,там можна найти чим вони дихають і чим хотять дихати :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #929 : 17 Серпня 2010, 21:10:32 »

BanderiveC,а інет тобі для чого,там можна найти чим вони дихають і чим хотять дихати
Про тих хто проходить в місцеве самоврядування ?  :o
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #930 : 17 Серпня 2010, 21:11:06 »

угу, впрям :=) Лише деяких найвідоміших, і то багато чого можна знайти неправди, чуток, чи наклепів
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #931 : 17 Серпня 2010, 21:19:04 »

Про тих хто проходить в місцеве самоврядування ?
і про них буде,в крайньому разі на нашому форумі :)
і то багато чого можна знайти неправди, чуток, чи наклепів
vover,а голова для чого,но я тебе розумію,краще ковтати вже прожовану іжу,нам так легше :(
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #932 : 17 Серпня 2010, 22:42:40 »

Цитувати (вибране)
краще ковтати вже прожовану іжу,нам так легше
Я не про те... Незавжди можна розпізнати правду чи брехню пишуть, особливо про тих політиків, про яких ти ще взагалі нічого не чув
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #933 : 18 Серпня 2010, 00:00:34 »

Тягнибок готовий домовлятися з усіма
Приховано: Показати
Всеукраїнське об'єднання "Свобода" готове співпрацювати зі всіма, крім Партії регіонів.

Про це заявив лідер політичної сили Олег Тягнибок в ефірі 5 каналу.

"Ми готові абсолютно зі всіма проукраїнськими актиянуковичівськими політичними силами, які не сповідують Кремлівську політику, з усіма домовлятися", - повідомив політик.

"Ми прекрасно розуміємо, що є певний прагматичний момент. Домовлятися можна скажімо не за пропорційними, а мажоритарним окремим округам", - уточнив він.
   
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Сашко

  • Новачoк
  • Карма +0/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 9
  • Останні відвідини:
    23 Грудня 2010, 20:26:18

    Звідки: Глібова
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #934 : 18 Серпня 2010, 00:05:31 »

Та його фінансують "регіонали", то з ким йому домовлятися. Й у Калуші весь КУН пішов у Свободу, щоб залишитися при "кориті". "Де правда,брат?" Кому віримо?
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #935 : 18 Серпня 2010, 00:09:00 »

Та його фінансують "регіонали"
 :'( Тепер напевно не буду за нього голосувати  :=)
Відповідь від: 18 Серпня 2010, 00:07:41
Вибачте, але це смішно  :D
Відповідь від: 18 Серпня 2010, 00:08:27
Звідки інформація шо його фінансують регіонали ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #936 : 18 Серпня 2010, 04:43:27 »

але шось кажуть шо Тернопіль не дуже розвивається
у свій час Василь Куйбіда був мером львову і львів отримав добрячий поштовх у розвитку і порядку
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #937 : 18 Серпня 2010, 08:41:59 »

шо навіть якшо ми будем дивитись хто там в списках, хіба ж це нам про шось скаже ? Можливо вам і скаже, бо ви людина з досвідом і знаєте практично всіх хто може пройти і хто буде проходити по списках, а мені особливо це ні про шо не скаже, бо більшості з тих людей я не знаю, і не знаю чим вони "дихають", а поцікавитись немає толком де.
Та ну?! Навіть при пропорційній системі місцевих виборів завжди є можливість взнати, за кого голосуєш :)
1. Списки кандидатів обов'язково публікують в ЗМІ.
2. Їх вивішують в приміщенні дільниці за 25 днів до виборів.
3. Виборчі штаби пхають свої агітки прямо в руки кожному перехожому.

Тому якось не зовсім коректно стверджувати, що немає можливості взнати прізвища претендентів, було б бажання. Однак, досвід підказує, що не всі це роблять. А потім йдуть нарікання.

Про тих хто проходить в місцеве самоврядування ?
Лише деяких найвідоміших, і то багато чого можна знайти неправди, чуток, чи наклепів
Але ж можна й не голосувати за "невідомих котів в мішку". Шукайте списки з тими, кого знаєте! Це значно логічніше, ніж голосувати за невідомих осіб під прапором харизматичного лідера!

і про них буде,в крайньому разі на нашому форумі
:)

Та його фінансують "регіонали", то з ким йому домовлятися.
На жаль, це так.

Й у Калуші весь КУН пішов у Свободу, щоб залишитися при "кориті". "Де правда,брат?" Кому віримо?
Не весь КУН пішов, одиниці. Основу Калуської "Свободи" складають "некунівці".

у свій час Василь Куйбіда був мером львову і львів отримав добрячий поштовх у розвитку і порядку
По-перше, Куйбіда не мав жодного відношення до Тягнибока. По-друге, часто буваю у Львові - досі доводиться читати на парканах, що львів'яни думають про *уйбіду (вибачте, мова оригіналу).
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #938 : 18 Серпня 2010, 09:06:36 »

Та його фінансують "регіонали", то з ким йому домовлятися.
На жаль, це так.
Щоб знати чи то справді так не довго залишилося почекати. Хоч я більше схиляюся до думки, що то не правда. Бо тоді автоматично випливає висновок, що ВСІ без винятку політики продажні зволочі. Не обкаканих не залишилося.
Відповідь від: 18 Серпня 2010, 09:01:17
З боку ПР то був би просто геніальний хід. А на таке вони не здатні. (тобто щоб проект Тягнибок від самого початку був задуманий як політична диверсія), а от якщо він сам розкрутився і тепер стриже дивіденди, то ще троха ймовірніше. Але тут уже за самим Тягнибоком діло вирішувати, гроші чи власна честь. От наприклад Тігіпко вибрав перше - і помилився. А кролик автоматично зайняв позицію вичікування і по любому  то йому зараз допоможе на виборах, хоча не у моєму випадку.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #939 : 18 Серпня 2010, 09:18:18 »

На жаль, Юра, з Тягнибоком все саме так і є. Його фінансують, і давно фінансують. Донецькі.
Записаний