Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 9 днів

Автор Тема: Обговорюємо відомих політиків  (Прочитано 299475 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #640 : 14 Листопада 2009, 14:47:44 »

То таки правда, що ми добре жити ніколи не будем...  :'-(
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #641 : 14 Листопада 2009, 14:48:32 »

Вже й злодія зробили з президента, бо купив собі горшок ! Ото нація.....
Перепрошую, поперше - то не просто горщик, а подруге - НЕ КУПИВ, бо навіть купити такі речі можливо лише на ЧОРНОМУ РИНКУ,
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #642 : 14 Листопада 2009, 14:50:55 »

То не може бути національною ідеєю - не ганбіть нас - адже я люблю й поважаю своїх батьків та предків й без ідей нації.
Батьків своїх предків всі люблять і поважають ! Ви ні слова не сказали про свою країну. Знаюте, в нас з вами трохи різні погляди на то всьо....
Відповідь від: 14 Листопада 2009, 14:49:12
Перепрошую, поперше - то не просто горщик, а подруге - НЕ КУПИВ, бо навіть купити такі речі можливо лише на ЧОРНОМУ РИНКУ,
А ви звідки знаєте чи можливо чи ні ? Особисто я по телевізорі бачив як купляв на ярмарках  :)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #643 : 14 Листопада 2009, 14:57:32 »

Саме за правління Ющенка носити вишиванку стало модно, люди вивчила слова гімну власної держави і не встидаються його співати, тримаючи руку на серці. Шось це та й значить...
Особисто була присутня на урочистій сесії міської ради міста Калуш 23 серпня 2007 року, де пан мер вирішив поспівати гімн у три куплети - здогадайтеся скільки чоловік з усіх присутніх доспівали гімн до кінця - ДВОЄ. Й пан мер у числі тих двох не тому, що знав - а тому, що наперед нього була грамота із текстом національного гімну, з якої він дочитавав - "...з Сяну до Дону..."
Тому Ваше твердження - безпідставне.
Відповідь від: 14 Листопада 2009, 14:54:02
Особисто я по телевізорі бачив як купляв на ярмарках
Пам"ятки трепільської культури на жодній з ярмарок не продаються й взагалі у вільному продажі не існують.
Відповідь від: 14 Листопада 2009, 14:56:00
Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 15:07:10
Ющенко не гребував методами сходження до влади, впритул до власного особистого життя.
То за вашими словами виявляється він знав шо на нього буде замах ? Брєд !
Я не про замах вела десіду - а про особисте життя.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #644 : 14 Листопада 2009, 15:00:12 »

Нині ЯЯ +  :D

У кожного є гарні дні для писанини. То Суддя порадує, то ЯЯ, то ще хтось.

Ми не можемо жити як у Європі і у тому розумінні ми дійсно ніколи не будемо жити добре, бо нам самим зле коли навколо порядок. Ми починаємо кричати про загрозу демократії.
Звісно Тимошенко у випадку приходу до влади стане чимось на зразок Бацькі, але сумніваюся, що така диктатура приведе до порядку в країні. Мусимо змиритися з тим, що матимемо ще 5 років багна.
А ті кому те, що зараз є подобається - можете не переживати, кардинально ніщо не зміниться, хто б не став президентом.  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #645 : 14 Листопада 2009, 15:01:00 »

Пам"ятки трепільської культури на жодній з ярмарок не продаються й взагалі у вільному продажі не існують.
Звідки ви знаєте ? Він навіть не знаєте як правильно та культура називається.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #646 : 14 Листопада 2009, 15:01:59 »

Ага, так між іншим, я ж радив користуватися браузером з перевіркою орфографії
Трипільська а не Трепільська  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #647 : 14 Листопада 2009, 15:02:12 »

І тим самим підтверджуєте свою "самозакоханість" і те, що вам наплювати на свою країну. Голосуєте ви проти всіх, і шо з того ? Кому ви шось хочете доказати ? Нікому, крім себе ! Якшо вже прийшли на вибори, то голосуйте, а не страдайте фігньою.
Не підверджую свою самозакоханість - а використовую своє право надане демократичною державою, бо у іншому випадку там би не було того пункту - не за радянського часу живемо.
А ходжу на виборчу дільницю - обов"язково на те, щоб моїм правом не міг скористатися будь хто інший у власних цілях - голосувати - то мій обов"язок громадянина держави.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #648 : 14 Листопада 2009, 15:08:04 »

Ми самі, і то всі ми, не заперечуємо, що наші політики не чисті на руку і то всі поголовно.
Один горшки збирає інші клуби колекціонує. Яка різниця хто чим займається. То вже аморально просто бути багатим у країні жебраків.
Відповідь від: 14 Листопада 2009, 15:04:32
Чиновники із зарплатнею в 20 000 платять 2000 000 внеску і то так легко як ми 2 гривні. це так якби ви чи я із зарплатою в 2 000 тисячі мали назбирати 200 000  грн. Реально?  Мені ні. Не знаю як вам.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #649 : 14 Листопада 2009, 15:09:21 »

Чиновники із зарплатнею в 20 000 платять 2000 000 внеску і то так легко як ми 2 гривні. це так якби ви чи я із зарплатою в 2 000 тисячі мали назбирати 200 000  грн. Реально?
Якшо вся сімя буде колядувати і сіяти цілу зиму, як у Зварича, то реально  :D
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #650 : 14 Листопада 2009, 15:26:38 »

Цитата: ЯЯ від Сьогодні в 15:57:32
Пам"ятки трепільської культури на жодній з ярмарок не продаються й взагалі у вільному продажі не існують.
Звідки ви знаєте ?
Таке мені відомо, бо я цікавлюся історією, а історію культури навіть вивчала окремо як предмет.

Перепрошую за Трепільську - бо й справді Трипільська.  :-[
Відповідь від: 14 Листопада 2009, 15:17:16
Курс гривні був привязаний до доллара ше з 16 вересня 1996 року, коли таку запровадили.
Курс гривні прив"язали до доллара після дефолту у росії.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #651 : 14 Листопада 2009, 15:32:41 »

фішка в тому що ми самі не знаєм що хочем! Що би Ющенко, чи хтось інший не зробив, ми всеодно будем недовольні. Бо нам треба щоб як при совку за нас все вирішували. Задача будьякого керівника країни, з ринковою економікою, створити умови для розвитку однакові для всіх. Щоб усі платили податки не порушували закони, щоб бідні жили за рахунок багатих, і т.д. Створити такі умови і слідкувати за їх дотриманням. В країні де 70 років процвітала корупція і хабарництво неможливо навести порядок за 5-10-20 років. Ми вимагаєм щось від Президента а самі не можем відмовитись від дачі хабаря. Скажіть хто з попередніх Президентів і Премєрів був більшим патріотом? А ми і це ставимо йому в провину. Скажіть з трійки фаворитів на пост Президента хто кращий?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #652 : 14 Листопада 2009, 15:34:59 »

А Ющенко хіба входить в трійку ?  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #653 : 14 Листопада 2009, 15:36:58 »

Про вишиванку.Таке враження,що до Ющенка ніхто їх не носив,та згадайте 90-і роки ,перші мітинги за незалежну Україну,ми з хлопцями саморобні значки робили і носили їх не дивлячись,що ще СССР був.І той же Чорновіл в стоптаних капцях,Рух, зробив для цього немало."Червона Рута",та наші пісні таджики тоді у нас в роті співали.Ще збирає Ющенко різні історичні речі,то це його хобі,як колекціонера,але мене цікавить що він робить як президент.Конституцію він написав,гм а до тепер ми що без конституції жили.?За банки він виявляється як тут пишуть не відповідає,за аптеки теж.В зовнішній політиці теж одні "успіхи"що на заході ,всі вже давно на нас махнули рукою,що особливо на сході,там він особливих успіхів досяг.А взагалі мене більше цікавить як і за що люди які заробляють нещасну тисячу,або т.н. пенсію мають собі ліки купити якщо захворіють,і чи ще хоть на хліб лишиться.А Вікто Андрійович порадився з фармацевтичними королями і вирішив накласти вето на мораторій який стримував і так жахливі ціни.Це замість того щоби як гарант наших прав розібратися,чому та ж марля до епідемії коштувала копійки,а тепер ще раз так.До речі я повторююсь минулого року була абсолюто та ж ситуація.А ті черепки я заслугою не вважаю,бо голодним фіолетово з якої миски їсти.
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #654 : 14 Листопада 2009, 15:46:08 »

Ви ні слова не сказали про свою країну. Знаюте, в нас з вами трохи різні погляди на то всьо....
Поясню вияв власної любові до України - під час "помаранчевої революції", я не тікала з роботи наче мітинги (я говорю про своє державне місце роботи), а залишалася там, тому - що то є робота. Я надаю перевагу товарам Українського виробництва - таким чином підтримую нашого виробника. Цікавлюся й навіть подекуди пропагую знання історії нашої країни. Й багато йнших речей, про які не говориться. Можу зазначити лише те, що я залишаюся жити й працювати тут попри можливість виїхати за кордон хоч завтра. Проте, як співається у пісні - "Я не хочу бути героєм України , не цінує героїв моя країна."
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #655 : 14 Листопада 2009, 15:47:17 »

Про вишиванку.Таке враження,що до Ющенка ніхто їх не носив,та згадайте 90-і роки
проблема в тому, що багато хто з дописувачів в той час не цікавився політикою з тих чи інших причин. так звана Помаранчева революція пробудила у них те, що повинні прививати батьки з пеленок. От вони і пов'язують своє пробудження з тими подіями і з ідолом тих подій. Критику Ющенка, вони чомусь сприймають як критику всього, що тоді відбувалось. Ющенко випадкова людина, щось подібно, як тепер хотів виплисти Яценюк. Але тепер не ті умови, та і противники навчені. Все зарубали ще у зародку.
Питаєте кого нам вибирати? НОВИХ людей, щоб ті, кого виберуть знали, що чекає їх, якщо брехати виборцям і не поважати їх.


Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #656 : 14 Листопада 2009, 15:52:25 »

проблема в тому, що багато хто з дописувачів в той час не цікавився політикою з тих чи інших причин
Ви так і кажіть, шо я ше тоді "шмаркатий" був !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #657 : 14 Листопада 2009, 15:59:14 »

Ви так і кажіть, шо я ше тоді "шмаркатий" був !
 :D й справді - Ви ще тоді були дрібненьким.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #658 : 14 Листопада 2009, 16:02:17 »

Роман це тільки твоя думка. Я вже казав ніхто не плекає ілюзій щодо Ющенка а революція пробудила всіх!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #659 : 14 Листопада 2009, 17:17:31 »

Чого тільки його? То думка переважної більшості людей і в Україні і за її межами.
Відповідь від: 14 Листопада 2009, 17:08:34
НРУ розколовся через Тимошенко
Цитувати (вибране)
Харківська обласна організація Народного руху України вийшла зі складу Руху. провід облорганізації НРУ вважає, що таке рішення з’їзду НРУ є помилковим, оскільки національно-демократичні сили України «не уповноважували Рух висувати Ю.ТИМОШЕНКО єдиним кандидатом у президенти України». Харківський Рух заявив про підтримку на президентських виборах 2010 р. кандидата в Президенти України В.ЮЩЕНКА, який, на думку «рухівців», «на сьогодні реально відстоює українські національні і демократичні цінності, що задекларовані у програмних документах Руху»
Ніби все правильно, а насправді
Цитувати (вибране)
Йде переорієнтація обласних осередків НРУ з підтримки Тимошенко на підтримку Януковича під тиском Ющенка.
Усі осередки НРУ підпорядковані губернатору, а губернатора ставить Ющенко. Тому нічого дивного в цьому нема. Не переорієнтуєшся - позбудешся роботи. Отака демократія по-ющенківськи.

Відповідь від: 14 Листопада 2009, 17:15:56
Звісно то все бездоказово, але аналізуючи всі реверанши Ющенка у бік Януковича я схильний вірити...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.