Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 4 дні

Автор Тема: Обговорюємо відомих політиків  (Прочитано 299378 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #620 : 13 Листопада 2009, 23:22:26 »

зимно
Василь Противсіх з Франківська ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #621 : 13 Листопада 2009, 23:24:05 »

я не рахував відсотки. та і піар не завжди вдалий буває. От Яценюк так піарився, що аж заробив мінус у відсотках. То що будемо казати, що не піарився?
У його хворобливій голові це здається піаром.
Як і у Юльки боротьба з невидимим ворогом - свинячим грипом. ;)
Відповідь від: 13 Листопада 2009, 23:22:49
Василь Противсіх з Франківська ?
ок не буду тему переводити у загадки, я би за Гриценка голосував. Та боюсь, що він слабаком виявиться..
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #622 : 13 Листопада 2009, 23:26:51 »

Та боюсь, що він слабаком виявиться..
Не думаю - все ж таки військова людина.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #623 : 13 Листопада 2009, 23:34:01 »

ДВаня
1 я спілкуюсь з людьми по всій країні і мене вразило що і на сході і на півдні до Росії вже не хочуть як при Кучмі. Але для вас це пусте![/guote] А ВАС НЕ  ВРАЗИЛО ТЕ,ЩО і НА  СХОДІ і НА ЗАХОДІ ВЖЕ  НЕ ХОЧУТЬ ЯК ПРИ ЮЩЕНКОВІ.
2 ви самі кажете що голосували не за Ющенка а за протест. І після цього ви ще когось звинувачєте? Я не стояв на Майдані, але радий що людей ця подія обєднала. Якщо вам соромно за це, мені вас шкода. [guote] УЯВІТЬ  І Я НЕ  СТОЯВ НА МАЙДАНІ ТОМУ,ЩО КАЖУ ЧЕСНО МЕНІ ЮЩЕНКО НІКОЛИ НЕ  ПОДОБАВСЯ ЯК ЛЮДИНА  і ЯК  ПОЛІТИК.,І МЕНЕ ТІШИТЬ ЩО ЦЯ ПОДІЯ (революція)ОБ'ЄДНАЛА ЛЮДЕЙ ХОТЬ І ВІДНОСНО.А СОРОМНО  МЕНІ НЕ За СЕБЕ А За ПРЕЗИДЕНТА ЯКИЙ ПОТОПТАВ  НАДІЮ. об'єднала Ви шкодуєте за те що протестували?[/guote]!НІ.
3 для мене Голодомор це память про предків. І для мене ,але треба перше думати про живих. Вам це не потрібно ваше право! Але скажіть яким чином Ющенко наплював на живих і знищив країну. ?[/guote]А ВИ НЕ БАЧИТЕ? Але бажано конкретні дії!
4 доречі і поляки і румуни і болгари їздять на заробітки, тому що як і Україна, це країни з розвиваючоюся економікою і на формування нації ніяк не впливає.[/guote]А ВІН КАЗАВ,ЩО НЕ БУДУТЬ ЇЗДИТИ! Чи краще щоб сиділи дома і пропивали останнє?[/guote]З ЧОГО ТАКІ ВИСНОВКИ?КРАЩЕ ЩОБ ДОМА ПРАЦЮВАЛИ І ЗАРОБЛЯЛИ. А націю формує історія, культура, мова. Але ж то не важливо.[/guote]ДЛЯ ВАС?  Головне щоб було проти кого протестувати.  5 вам потрібне вибачення?![/guote]ТИМ ХТО ЙОМУ МИНУЛИЙ РАЗ ПОВІРИВ.  Мені ні! Я себе не вважаю ображеним.
Роман
хтось з українців Ющенка розуміє. Отже має право. А мене більше цікавить чи має право називатись політиком людина котра зрадила інтереси країни для особистої вигоди? Котра нормально сприймає образу свого співвітчизника хоч і опонента. На мою думку така людина не має права називатись українкою!
З.і. ДВаня ви плутаєтесь у повноваженнях. Хто поставив українську економіку на коліна.[/guote]ЮЩЕНКО.  До чого тут банки.[/guote]ДАВАЙТЕ ВИ БУДЕТЕ КЕРУВАТИ ФІРМОЮ,А Я ВА КОЖЕН ДЕНЬ КУРСИ МІНЯТИ :)  Соц стандарти покищо не дали жодного негативного результату.[/guote]/ Аптеки грозилась контролювати Тимошенко. Результат?[/guote]!ТЕПЕР ЯК ПРЕЗИДЕНТ ЗАВЕТУВАВ МОРАТОРІЙ, РЕЗУЛЬТАТ БУДЕ!

Відповідь від: 13 Листопада 2009, 23:28:41
А про те чи має він право іти ще раз - не вам судити. Ющенко здійснив героїчний вчинок - за тих всіх людей, що стояли на майдані він віддав своє здоровя і став інвалідом на все життя. 
[/guote] Вибачте,це доведено??? Це люди зробили героїчний поступок,вони не знали,чи концерт будуть слухати,чи танки на них пустять.Не перекручуйте.
« Останнє редагування: 13 Листопада 2009, 23:47:48 від DVania »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #624 : 13 Листопада 2009, 23:49:08 »

гг от мені цікаво. Василь голова Торгово промислової палати. А застава необхідна для участі у виборах 300000$. Питання звідкі бабкі?
Гриценко моцний чувак.
ДВаня
1 ви заговорюєтесь :)
2 не зрозумів Ющенкові має бути соромно за ваш протест?
3 бачу,але це "заслуга" іншої людини.
4 хіба я казав що Ющенко виконав все що обіцяв. Просто це не така трагедія як ви розписали!
5 так всежтаки голосували за Ющенка чи через протест. За що вибачатись.
З.і. Країна не фірма. І Ющенко курс не міняв. Ви б чіткіше вивчили ситуацію. Початок кризи через банки, а наслідки це вже лаври економістів і фінансистів.
Чекаєм на результати по аптекам.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #625 : 14 Листопада 2009, 00:05:31 »

А що тут чекати,то і до цього вже було видно.Знаеєте ту аптеку в центрі біля базару,там майже всі ті бабки(бабусі) що молоко продають, ліки купують бо кажуть трохи дешевше.Так от от такий собі фрагмент з життя. Питається та бабуля про якісь там ліки не запам'ятав точно,а фармацевтка відповіла щось  біля 70грн за пачку.Шолопала  бабуля в пулярисі хвилин 5,не стало грошей,та й в двері.Подивився я на ту бабу з руками як клешні ,вузлуватими і струдженими і на аптекарку,як ялинка в золоті.От вам і відповідь за кого дбає один з п'яти найкращих банкірів світу своїми ветами.
Відповідь від: 14 Листопада 2009, 00:03:26
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #626 : 14 Листопада 2009, 09:54:54 »

не говоріть дурниць! Ющенко за аптеки не відповідає! Натомість пані Тимошенко вже кілька років грозиться посадити усіх хто завищує ціни. Результат на лице. Так що не перекладайте з хворої голови на здорову!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #627 : 14 Листопада 2009, 10:27:59 »

Різниця між Ющенком і всіма іншими це те, що він підняв національну ідею, нац. традиції - який ще крок потрібен щоб робив президент ?
Щодо національної ідеї - поперше я не бачу жодного підняття такої на Україні - може я сліпа - проте не бачу я підняття національної ідеї в нас за часу презеденства Ющинка.
Розумію, що моє слідуюче порівняння буде сприйнято різко негативно, проте спробую його навести
У ХХ сторічі була єдина постать, що справді справилася з задачею підняття національної ідеї як такої - і то був ніхто інший як Гітлер. Я глибоко негативно ставлюся до цієї постаті, проте мені незалишається нічого окрім визнати той факт, що йому й справді вдалося підняти дух тодішніх німців на дуже високий рівень. Гітлера підвели захмарні амбіції, нереальні завойовницькі проекти та Сталін. Зверніть увагу, я на забула про маніакальний антисемітизм - просто вважаю, що то б не завадило йому з огляду на час у котрому той жив. Справді, прибравши негативні фактори власного правління - Гітлер став би найбільш величним правителем історії світу, що став би христоматійним взірцем  та з якого вартувало б брати приклад - Та не судилося, от він й став злодієм на всі часи.
Панове, в мене до Вас прохання, зверніть увагу на те, як саме Гітлер підняв національну ідею. Розумію, що Ви наштовхнетеся на багато непотрібних й неприйнятних моментів, та якщо зрозумієте, що паради-демонстрації у стилі опер Вагнера та маячня антисемітизму - то лише маячня - побачите багато корисних й необхідних до застосування метод підняття духу народу.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #628 : 14 Листопада 2009, 10:52:05 »

Ой як гарно всі спілкуються! Аж душа радується.

Гм, Гітлер.

Де нам такого взяти?

Тягнибок? Не дурний чоловік. Може за років 3-5 набереться практики і зможе бути не лише "західняцьким нациком" а тим хто буде знов піднімати національну свідомість.
Гриценко?
Ну та може, та й Тігіпко ніби нічо. Але поки вони на низькому старті наші старі рисаки вже по кілька кіл відмотали.
А як би було круто, якби Ющенко, та й із самого початку нормально підтримав когось із кандидатів (Чи то Яценюка, ще до його горе-піарів, чи то Гриценка чи Тігіпка, чи Тягнибока). То реально додало б кандидату ті 7-10% від бабців що сліпо підтримуватимуть Ющенка і від тих хто сумнівається і не визначився.
А тоді і мрія Ющенкова про похорони Юльки збулася може.
Але щоб щось досягти, треба щось зробити! Інколи треба навіть чимось меншим пожертвувати задля досягнення більшого.
І добру память у народу про себе залишити вдалося б.
Але... не той чоловік, як виявилося. Краще піду сам і трохи у Тимошенко заберу голосів. То звісно нічого не дасть, але хоч побуду ще трохи майже президентом.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #629 : 14 Листопада 2009, 11:49:46 »

і я б підтримав Гриценка якби не було Ющенка. Та з іншого боку може Ющенко сподівається ще щось зробити, щось змінити. З одного боку його називають слабаком. І коли він приймає вольові рішення, знов недогода!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #630 : 14 Листопада 2009, 12:37:53 »

Вольове рішення - це піти вчасно!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #631 : 14 Листопада 2009, 14:07:10 »

мені здається ви сплутали Ющенка з Тимошенко. Популізм це її методи.
Я нікого з ніким, поки що не сплутала. Ющенко не гребував методами сходження до влади, впритул до власного особистого життя.
Тимошенко, теж добра, один факт її належності до команди Лазаренка свого часу - говорить про багато.
Відповідь від: 14 Листопада 2009, 13:41:51
. Так хто вас влаштує на посаді Президента? І за які якості
Вже багато років голосую за останнім пунктом - не підтримую жодного з кандидатів - не беру зайвого гріха на душу.
Відповідь від: 14 Листопада 2009, 13:43:46
Різниця між Ющенком і всіма іншими це те, що він підняв національну ідею,
А в мене якраз питання - У чому полягає національна ідея, яку за Вашими словами підняв Ющенко?
Бо національну ідею в ім"я національної ідеї - то надто нагадує комунізм.
У американців - національна ідея полягає у здійсненні "американської мрії" - тобто ідея у можливості кожного громадянина держави здійснити власну мрію - реалізувати себе. Таке широко пропагується й надаються приклади від Рокфеллера та Мухамеда Алі до Дженіфер Лопез та Марти Стюарт.
У Гітлеревській німеччині - національною ідеєю дула сильна здорова нація - де чоловіки повинні були захищати й забезпечувати родину, а жінки народжувати та опікуватися дітьми. (Якщо потрібно обгрунтування цієї моєї думки - я готова його надати).
Тобто можна зауважити, що національна ідея є нічим іншим, як певна загально людська цінність, яку дозволяє реалізувати державна система.
Тому в мене й запитання - Яку національну ідею підняв Ющенко?
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #632 : 14 Листопада 2009, 14:18:36 »

А в мене якраз питання - У чому полягає національна ідея
Любов і повага до своєї країни. Саме за правління Ющенка носити вишиванку стало модно, люди вивчила слова гімну власної держави і не встидаються його співати, тримаючи руку на серці. Шось це та й значить...
Відповідь від: 14 Листопада 2009, 14:14:53
Ющенко не гребував методами сходження до влади, впритул до власного особистого життя.
То за вашими словами виявляється він знав шо на нього буде замах ? Брєд !
Відповідь від: 14 Листопада 2009, 14:15:51
Вже багато років голосую за останнім пунктом - не підтримую жодного з кандидатів - не беру зайвого гріха на душу.
І тим самим підтверджуєте свою "самозакоханість" і те, що вам наплювати на свою країну. Голосуєте ви проти всіх, і шо з того ? Кому ви шось хочете доказати ? Нікому, крім себе ! Якшо вже прийшли на вибори, то голосуйте, а не страдайте фігньою.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #633 : 14 Листопада 2009, 14:24:44 »

У Ющенка немає національної ідеї і свою місію він розуміє у відродженні пам'яток культури і історії. Це рівень директора музею з необмеженими повноваженнями.
А що робити на майбутнє він не знає і не розуміє. Інакше у нього була б команда, яка б згуртувалась навколо ідеї - відродження нації. А де вона? Бачимо купку кар'єристів, які постійно тасуються у владній колоді.

 
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #634 : 14 Листопада 2009, 14:28:21 »

Для прикладу, Ющенко не нагнувся "раком" перед Росією як це робили і будуть робити інші !!!
Лише тому, що нагнувся "раком" у протилежний бік, а от країну, бодай розвернути у положені "раку" - забув? Та ні, він додумався до такої "пози газа по йога", що країна стоїть "раком" водночас у два боки. Поясню, при прямій залежності економіки країни від росіян - то й же російські газ та нафта, та ринки збуту нашої аграрної продукції росіянам - прив"язати курс гривні до американської валюти?!!! Тобто поставити нашу економіку у пряму залежність від політики Америки, в той час як ми неспроможні економічно відмежуватися від росії - це як? Та я ніяким чином не стану критикувати неспроможність від"єднатися від російської  економіки, бо на таке наразі не спроможна жодна Європейська держава. В такому разі, навіщо було прив"язувати курс нац валюти до американської?
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #635 : 14 Листопада 2009, 14:36:08 »

А до чого її привязати: до рубля чи може пустити у вільне плавання ? Долар - це донедавна основна світова валюта, в якій проводяться всі основні міжнародні розрахунки світу ! Курс гривні був привязаний до доллара ше з 16 вересня 1996 року, коли таку запровадили. Можливо, ви мали на увазі про розрахунки між Росією і Україною в долларах. А Росія нам за транзит шо рублями платить ?
Відповідь від: 14 Листопада 2009, 14:34:38
Інакше у нього була б команда, яка б згуртувалась навколо ідеї - відродження нації. А де вона? Бачимо купку кар'єристів, які постійно тасуються у владній колоді.
В цьому він тоже виноватий, шо навколо "сволочі продажні" ?
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #636 : 14 Листопада 2009, 14:40:09 »

Цитата: romashkin від Сьогодні в 15:24:44
Інакше у нього була б команда, яка б згуртувалась навколо ідеї - відродження нації. А де вона? Бачимо купку кар'єристів, які постійно тасуються у владній колоді.
В цьому він тоже виноватий, шо навколо "сволочі продажні" ?

Мдя, залишається застрілитися з рогатки, аби лише не підтвердити свою "самозакоханість"
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #637 : 14 Листопада 2009, 14:44:05 »

У Ющенка немає національної ідеї і свою місію він розуміє у відродженні пам'яток культури і історії. Це рівень директора музею з необмеженими повноваженнями.
 :good
Та ще й саме Ющенко є найбільшим у країні колекціонером пам"яток трепільської культури - звідкіля він їх бере, що, невже приймає участь у розкопках? Ні, все, що він робить - то грабує наші національні музеї. Патріот хоч куди, певно вважає, що ті пам"ятки у нього дома збережуться краще.
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #638 : 14 Листопада 2009, 14:45:26 »

Та ще й саме Ющенко є найбільшим у країні колекціонером пам"яток трепільської культури - звідкіля він їх бере, що, невже приймає участь у розкопках? Ні, все, що він робить - то грабує наші національні музеї. Патріот хоч куди, певно вважає, що ті пам"ятки у нього дома збережуться краще.
Вже й злодія зробили з президента, бо купив собі горшок ! Ото нація.....
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #639 : 14 Листопада 2009, 14:47:08 »

Любов і повага до своєї країни
То не може бути національною ідеєю - не ганбіть нас - адже я люблю й поважаю своїх батьків та предків й без ідей нації.
Записаний