Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 22 дні

Автор Тема: Обговорюємо відомих політиків  (Прочитано 299630 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #460 : 09 Жовтня 2009, 11:12:20 »

Чого ж ви, - навпаки цікаво. Саме так добре видно  людей.  ;)
А оскільки серед двох опонентів є  представник політичної партії, та й в Калуші не остання людина - то ж треба знати, як кажуть "своїх героїв в обличчя".  :P

 :=) :=) :=)
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    21 Травня 2024, 00:34:08

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #461 : 09 Жовтня 2009, 11:28:23 »

ок, забули образи, прошу вибачення, якщо десь перейшов на особистість пана Ігора_О
продовжимо по темі.
Щось я пропустив - де питання?

Нація не розуміє - це для Ющенка доконаний факт. Не сказав же він, щось на зразок "якщо нація не зрозуміє". Значить, якщо факт відбувся і є нерозумна нація і пан Ющенко не хоче бути політиком, то як зрозуміти висування кандидатури на майбутніх виборах?
питання - жирним шрифтом
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #462 : 09 Жовтня 2009, 11:57:50 »

Відповім за Ігора_О. Може він не розділить мою думку, але...

Є очевидний факт непідтримки українцями ані самого Ющенка, ані його політики. Іншим фактом є те, що Ющенко того чи то не бачить чи то робить вигляд що не розуміє.
Я особисто зробив такий висновок. Був один французький фільм, де головний герой провалювався не то у минуле не то у неіснуючу цивілізацію. У звичайному житті він був архітектором, а от у тих провалах він був змушений стати поводирем нації, її вождем. І він став ним завдяки випадковості. Його носили на руках, співали йому пісень і виголошували дифірамби, а він розбудовував державу на зразок древньогрецької чи древньортмської. Навчив дикунів як провести водопровід, як зробити палаци і дороги, одним словом приніс у їх життя всі блага цивілізації.
Але з часом люди, що мусіли тяжко працювати на створення і підтримання  тих благ збунтувалися і скинули вождя, який на той час вже був їх царем. Скинули із гаслами, ми не хочемо того, нам і так було непогано. Не допомогли навіть армія, каральні  акції і зміна ладу з демократії на диктатуру
Здавалося б він хотів для них найкращого, та ніби і робив все добре, то що ж не так? Чому невдячні дикуни не оцінили його добрих намірів. І "мудрий" цар зробив те, що зараз робить Ющенко. Він просто кричав своїм людям що вони невдячні і тупі дикуни, раз не цінують і не хочуть розуміти його намірів і не підтримують його курсу.
Дуже корисно подивитися той фільм, поставити себе на місце того царя і зробити висновки. Я особисто зробив такий, що якщо нація не поділяє поглядів вождя, або розчарувалася у них то потрібно мінятися самому, а не нарікати на націю.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #463 : 09 Жовтня 2009, 12:28:50 »

Ющенко сам у цій статті відповів за себе і за Ігора_о, що він має на увазі:
"Я 5 років мав шанс реалізовувати те, у чому я глибоко переконаний. Очевидно, мій виклик був у тому, що більшість речей, про які я говорю, сприймаються нацією специфічно. Але це ще не говорить про те, що я не правий. Якщо мене зрозуміють – добре. Не зрозуміють – у мене є почуття свого обов’язку, я його зробив"
Якщо цього нація не розуміє і не визнає, я не хочу бути політиком у цій країні! Я не хочу номінально представляти владу, яка творить державу. Це речі, які не можуть мати компромісів
Тому він юбуде будувати іншу країну і формувати іншу владу, яку номінально буде представляти, тобто формувати знову команду однодумців...
І буде він це робити з почуття власного обов'язку, навіть якщо для цього йому потрібно буде торкатися речей які для багатьох некомфортні.

Відповідь від: 09 Жовтня 2009, 12:23:28
Тобто Влада яку він зараз номінально представляє не може привести людей додому у Європу, вона зайнята іншими речами і Нація яка не хоче водопроводу, бо його важко провести і ще важче підтримувати - не права.
Можливо тому, що ніколи не бачила, як то має бути і здається на півшляху, ще не встигла дійти до того, щоб збудувати машини, які дозволять цьому народу не так важко працювати над підтримкою дикунскього водопроводу, але така машина існує, її вже придумали інші народи, хоч спочатку вони дуже важко працювали і бунтували, але прийшли і зараз вони не помічають того водопроводу, бо через лсвою лінь придумали як працювати легше і жити краще.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #464 : 09 Жовтня 2009, 12:32:06 »

Не можна так ставити питання! То розмова з позиції, або слухаєте що я кажу, або йдіть  :censore

Не важливо, що президентові погляди правильні, коли він президент демократичної країни, а демос тієї країни вважає, що його погляди не правильні. Тут треба або йти, або вчитися відображати погляди свого народу, а не казати, що народ не дозрів і сліпий.
Бо якщо просто сказати я свою справу зробив і піти -то означає розписатися у неспроможності робити свою роботу.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #465 : 09 Жовтня 2009, 12:41:39 »

а він і не каже, що йдіть на...
він пропонує - подумайте будь ласка чи варто здаватись? Чи може пішли далі? Подивіться навкруги і оберіть з ким Вам по дорозі. Я знаю, що Ви мене не сприйняли, але  маєте знати, що я все рівно з Вами і ще раз прошу у Вас шанс...
Відверто кажучи, просто потрібно зробити цей вибір з ким тобі по дорозі саме зараз. Не потрібно чіплятись до окремих висловів і сприймати це настільки гонорово, бо це буде дисксія з переходом на "ти" яка ні до чого не приводить - то деструктив. :unknow
Відповідь від: 09 Жовтня 2009, 12:36:37
І до речі демос цієї країни не весь не підтримує його погляди... Думаю що той демос який бачив водопроводи підтримує йогонапрямок, але більшість з нас втомилася кудись йти, вона хоче трохи зупинитись іжити, навіть у тому що є...
Але  потрібно просто набрати розгону,  бо коли потяг лише набирає швидкість його може зупинити перший ліпший камінчик, але коли він вже на швидкості, тоді його дуже важко зупинити, зараз якраз той випадок.. Головне вибрати правильний потяг ;)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #466 : 09 Жовтня 2009, 12:45:39 »

Мабуть він таки те хотів сказати, але говорить то такими фразами і словами, що його хіба серцем можна почути але не вухами. А аби сприймати на такому рівні то потрібно на то настроїтися, а він не вміє настроїти слухача на свій лад.
І толку з того, що я такий гарний і пухнастий.
Так люди радо одягають на вуха лапшу, так люди радо вірять у те, що їм приємно чути. Але політик повинен вміти коли це потрібно говорити те що потрібно саме у той момент.
Коли тебе не слухають і не сприймають значно ефективніше говорити з позиції "так я був неправий і багато у чому помилявся, АЛЕ основа моєї концепції була правильна і..." .
Немудро стоячи чолом до стіни продовжувати товктися об неї чолом.
І я тут не говорю про зраду інтересів.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #467 : 09 Жовтня 2009, 12:46:30 »

Рівень довіри та підтримки народу був у В.А.Ющенка дуже великий,  і що через 5років... Рідко якому політику випадає такий шанс.  :unknow

Я так розумію народ не виправдав надій В.А. Ющенка  :=)
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #468 : 09 Жовтня 2009, 12:49:44 »

І до речі демос цієї країни не весь не підтримує його погляди... Думаю що той демос який бачив водопроводи підтримує йогонапрямок, але більшість з нас втомилася кудись йти, вона хоче трохи зупинитись іжити, навіть у тому що є...
Але  потрібно просто набрати розгону,  бо коли потяг лише набирає швидкість його може зупинити перший ліпший камінчик, але коли він вже на швидкості, тоді його дуже важко зупинити, зараз якраз той випадок.. Головне вибрати правильний потяг Підморгую
Гарні слова і здається я вже десь то чув. Але то лише слова. А коли йдеться про долю ТІЄЇ країни, яка ніби і небайдужа, то не можна розраховувати лише на підтримку маленької частинки пасажирів того потяга, бо вийде, що він ніколи не розженеться.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #469 : 09 Жовтня 2009, 12:57:33 »

Думаю, що таки правда, йому не вдалось зробити те що хотів, але шансів у нього з його командою - н е  б у л о   :unknow
Хоча це теж його проблема, але все таки думаю, що не все так просто.
Згадайе, без команди з якою він прийшов, він би не прийшов, але виявилось що вони різних поглядів на будівництво країи і його команда  просто пслала його на... і почала робит те для чого до цієї влади прийшла, націоналізувати, реприватизувати я б сказала не будувати а РОЗ будувати ( не плутати з розбудовуванням)...
Думаю і так все зрозуміло, що багато чого не вийшло і він нас розчарував, але я не бачу іншого кандидата, який би мав стержень причому духовний... Вибачте, тому я і сперечаюсь зараз за Ющенка бо хочу щоб ми далі рухались туди куди почали ;)
Інакше через пять років не факт що ми згадаємо Хто ми і куди йдемо, абудемо борсатись знов у своїй бігнюці пливучи за течією :offense :(
Відповідь від: 09 Жовтня 2009, 12:55:48
Гарні слова і здається я вже десь то чув.
То слова одного західного бізнесмена Бодо Шефера, вони просто дуже гарно передають зміст того, що я хотіла донести
Але  потрібно просто набрати розгону,  бо коли потяг лише набирає швидкість його може зупинити перший ліпший камінчик, але коли він вже на швидкості, тоді його дуже важко зупинити
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #470 : 09 Жовтня 2009, 13:02:25 »

Мене цікавить чого по трубі досі нема чому йти у аверсному напрямку і з чиєї мовчазної згоди мало бути віддано третину Чорноморського шельфу?
Знов мішали, не давали, команда грала проти. То може капітан все ж винен і у тому, що команду не з тих набрав і у тому що не хотів зігратися з тими що вже набрав. Виглядає так, що капітан за що не береться все на півдорозі кидає.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #471 : 09 Жовтня 2009, 13:03:04 »

Ні рух потягу не залежить ані від маленької купки ані від великої купки, він залежить від машиніста і маршруту.
Просто у потяг не сядуть люди які не хочуть ним їхати... Тому певне Ющенко і не має шансів...
Він цього разу "гнав порожняк"  ( не думала, що ці слова наберцть такого сенсу по відношщеню до нього) бо машиністом його зробили і відправили у потрібному напрямку, сказали, що заповнюють вагони, а виявилось що навіть не збирались сідати у цей потяг  :(
І коли на якійсь із зупинок він то зрозумів, то було вже пізно, а їхати потрібно.... І він досі хоче бути машиністом, але з пасажирами ;)  :bouquet:
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #472 : 09 Жовтня 2009, 13:05:11 »

А може він поїхав не провіривши чи вагони повні.   ;) А пасажири так і лишились чекати не зрозумівши, куди це потяг  :unknow
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #473 : 09 Жовтня 2009, 13:11:47 »

Та ні думаю, знали, просто дорога неблизька і проводникам не дуже хотілось займатися розміщенням пасажирів і їхати у такі далекі та небезпечні тури, тому вони залишились вдома і нікуди не поїхали, а машиніста разом з потягом відправили в "Загадочниє далі" :)
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #474 : 09 Жовтня 2009, 13:12:00 »

Та який з Ющенка машиніст? Він стрілочник
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #475 : 09 Жовтня 2009, 13:13:15 »

Перекладіть будь-ласка  :!!
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #476 : 09 Жовтня 2009, 13:13:50 »

"Стрілочник" - у переносному значенні
Записаний
When doctors differ who is to decide?

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    20 Травня 2024, 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #477 : 09 Жовтня 2009, 13:14:19 »

І він досі хоче бути машиністом, але з пасажирами
Ну хотіти то як кажуть справа добра. Але аби то хотіння втілити у життя то треба не кричати з паравоза, а виходити на платформу і розмовляти з людьми так, аби вони зрозуміли що то таки їх потяг.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #478 : 09 Жовтня 2009, 13:16:19 »

"Стрілочник" - у переносному значенні
Переклав відповідальність на тих, кого нема - на націю. Нація ще не сформована
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #479 : 09 Жовтня 2009, 13:20:47 »

Ну хіба ми не знаємо куди потяг їде? Або сідаймо або залишаємось..
Але крім машиніста і пасажирів у потягу є проводникиякі і забезпечують комфорт при подорожі.
І вони якраз і покинулли той потяг хоча були призначення на цей потяг їхати разом з машиністом, щоб підтримувати життя у вагонах
Маршрут і зупинки - відомі, якщо нам  у цей потяг то їдьмо, якщо ні то сідаймо у інший, за тим напрямком який потрібен нам кожному ;)
Записаний