Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 5 днів

Автор Тема: Обговорюємо відомих політиків  (Прочитано 300650 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:11:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #440 : 08 Жовтня 2009, 18:31:00 »

Чоловік каже - ну що ж, трагедії нема.
оригінально  :)
але чоловік каже - роботодавець поганий, а я хороший. І хоча роботодавець поганий, той чоловік знову висуває свою кандидатуру на займану посаду, хоча на словах каже, що не хоче її більше займати.
де тут неправда з мого боку?
Ваша Багиня
чого це моя, я маю таке відношення до Богині, як і Ви.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #441 : 08 Жовтня 2009, 18:50:57 »

але чоловік каже - роботодавець поганий, а я хороший. І хоча роботодавець поганий, той чоловік знову висуває свою кандидатуру на займану посаду, хоча на словах каже, що не хоче її більше займати.
де тут неправда з мого боку?
Наведіть слова, де Ющенко каже про народ - "поганий" чи ще якось... Ви вже мені колись приписували нелюбов до свого народу. Нагадати?

чого це моя, я маю таке відношення до Богині, як і Ви.
Ваша, ваша...
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:11:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #442 : 08 Жовтня 2009, 19:18:50 »

то буде Ющенко висувати свою кандидатуру народові, який його не розуміє?

Відповідь від: 08 Жовтня 2009, 19:01:10
ок, давайте спиратимемось на цитату Ющенка
Цитувати (вибране)
Межа дискусій на виборчих перегонах торкатиметься якраз таких понять. Якщо цього нація не розуміє і не визнає, я не хочу бути політиком у цій країні! Я не хочу номінально представляти владу, яка творить державу. Це речі, які не можуть мати компромісів", - заявив президент.
що це за вислів "нація не розуміє" ?  - пан Ющенко розуміє, а нація не розуміє. Очевидно, пан Президент вважає свою націю нерозумною.
Продовжу. Нація не розуміє - це для Ющенка доконаний факт. Не сказав же він, щось на зразок "якщо нація не зрозуміє". Значить, якщо факт відбувся і є нерозумна нація і пан Ющенко не хоче бути політиком, то як зрозуміти висування кандидатури на майбутніх виборах?

Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #443 : 08 Жовтня 2009, 21:22:53 »

Але ж він пояснив чого не буде розуміти нація: "Я думаю про інше: чи в нації є імунітет своєї незалежності, моралі, ідентичності? Зрештою, шанс нації бути державницькою буде загубленим, чи він буде захищений?", - сказав Ющенко.
І може тоді не треба так вже ображатися, бо Нація таки не розуміє і Нація це Захід який вважає, що був окупований радянськими військами і Схід який вважає Бандеру не людиною, що боролася за незалежність України а  зрадником, що стріляв у спини Радянської армії.

Нація це люди зі Сходу які нічого, крім Радянського Союзу і Союзу зараз з Росією не хочуть чути. Бо таки так нація не готова до того, щоб їй розказуували про Євросоюз чи принаймі елементарні речі, що у цій країні кожен має знати свою мову.

І він врешті решт про це говорить, а не використовує у кожній окремій частині країни свої непорозуміння і не підігріває їх для того, щоб дійти до влади... Він просто робив потихеньку. До речі деякі з його заслуг Юля привласнила - це наприклад допомога матерям, це була його обіцянка.

Нація не розуміє і це правда, чому ми говоримо про голодомор, але ми про це принаймі заговорили ізаговорили, бо про це говорив Ющенко і згадали про це усі в усьому світі.. І згадали для того, щоб памятати.

Він пояснює, що попри те, що речі які він робить - не розуміє Нація він буде робити бо вони правильні, і навіть якщо цього поки не розуміють він пишається що це робив...

То зрозуміло, що вони не роблять нас ситими, тому для більшості, до одного місця -  Голодомор 33, чи те що воїни ОУН УПА до цих пір вважаються зрадниками, хіба нам зараз то цікаво?
Я впевнена, що коли він підіймав цю тему - він не розраховува, що вона закінчиться примиренням і додасть йому балів, але він мав мужність піти на цей діалог,ще до того як у сі учасники цього процесу повимирають і підняти це питання у суспільстві яке тихенько замовчувало цю тему бо було налякане ще з часів СРСР і таборів на Соловках про це говорити, але ж це по трібно було... Хіба Нація це розуміє?
Хіба хоч хтось з Президентів підіймав тему Помісної української церкви - Ви вважаєте він не знав чим це обернеться , та звісно знав який буде супротив цій ідеї зі сторони 3 Риму :unknow
Я не думаю, що саме ця стаття сильно принижує Ющенка... Те що він не зміг приструнити усіх для того, щоб втілити гарні ідеї в життя це одне і вже певне не зможе...
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:11:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #444 : 08 Жовтня 2009, 21:39:02 »

Бачите, може у Ющенка і були бажання щось зробити. я навіть впевнений, що не може, а точно. Але, на жаль, все що він зробив виходило дуже кострубато і невдало. 
можна багато писати аргументів за і проти, але результатом 5-ти річки Ющенка є повне несприйняття його самого і його ідей.
Хотіти і могти - різні речі.
І найгірше те, що він не підготовив ґрунт. Тобто з відходом Ющенка забудуть і його добрі ідеї, на жаль.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #445 : 08 Жовтня 2009, 21:52:09 »

У таких питаннях неможливо підготувати грунт вони занадто болючі, але якщо про них не говорити зараз хоч і собі в мінус, то потім вже буде не актуально
Я особисто не хочу щоб ці ідеї канули в лєту. Ці питання неможливо завершити одразу - він дав поштовх до їх громадського обговорення і підготував грунт для наступників, але просто потрібно щоб були ці наступники...
Японія, коли будує стратегію своєї країни (чи будувала) вона будує на 100 років вперед, а ми хочемо, щоб у Ющенка усе вдалось за 5 років, а інакше він лузер.. Ні, час розсудить, хоча визнаю, що зараз операції лише відкриті, для їх завершення потрібен час для того, щоб розставити усе пофайлах у наших головах і зробити дефрагментацію :(
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:11:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #446 : 08 Жовтня 2009, 22:00:00 »

якраз в таких питання потрібно готувати підгрунтя, поступово і далекоглядно. Я наприклад, вважаю, що Ющенка брав наскоком, тобто взагалі не з того боку брався.
до того ж, сам в полі не воїн. де команда Президента?
Богатирьова? Вераванна?
не бачу впевнених кроків до мети, одне метання...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #447 : 08 Жовтня 2009, 22:12:34 »

Він хотів, щоб ці воїни, ще при житті отримали визнання.
Хоча я згідна, що зараз то неможливо, ще живуть люди які думають категорично інакше, і щиро вірять що так воно і є..
Але те що немає команди, то я згідна, я вже не раз на цьому наголошувала, але це проблема не тільки Президента, Команди немає ніхто, або якщо є команда то вона не має ідеї або має її таку, за якою я особисто не піду...
а за Ющенком пішла б ще раз якби була команда і якби Яценюк показав свою команду, то може і за ним би пішла, бо він має ліберальні ідеї але більш прагматичний ніж Ющенко...
але поки він все далі і далі лише розчаровує  :unknow
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30274
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:56:59

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #448 : 08 Жовтня 2009, 22:19:09 »

Та у тому то і справа, що у всії їх лише ідеї...  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #449 : 08 Жовтня 2009, 22:41:11 »

І я ж абсолютно про те ж саме, що немає кому втіллювати ідеї... І от чому ми тут це розуміємо, а вони ні?
Показали би нам принаймі,те що ми хочемо бачити...
Я такий то такий то, хочу зробити це і це,
 буду робити так і так,
в мене є підтримка і досвід моєї команди такого-то і такого-то,
а ще ми хочемо досягнути підтримки парламенту з цього питання таким-то шляхом, бо їм буде цікаво тому-то і тому-то....
Але вони зараз не можуть домовитись хто з ким і за що. а не можуть домовитись бо знають, якби ті ідеї втілювати в життя, то потрібно відмовитись від того, що буде легко і що можна усе красти...
Натомість вони годують нас піпл дурними фразами, які ми піпл хаваємо: "Де ви Азаров взяли дачу, куди її діли?"
А й справді - загомоніли Піпл - яка молодець, яке нагальне питання задала... Вона їх виведе на чисту воду..
 або
 Ми зібрали засідання Уряду з питання: "Як врятувати бюджет" і вирішили: "Цим падлюкам депутатм врізати вдвічі їх офіційні зарплати"
Ура кричать піпл - врятували бюджет...
бідненька, навіть в суботу збирається і рятує бюджет, і як врятувала  :good
Адже так, саме для цього збирався Уряд зрізати по 2 тисячі гривень з 350 депутатів, що складає 700 000 гривень - УРА Врятували бюджет?!?!?!?!
Тому до тих хто має команду приєднуються люди, бо знають що "донбас порожняк не гоне" і якщо вони будуть близько до кормушки то будуть мати  - хтось крихти, а хтось і не крихти, але що далі?
Далі буде реверс, ми будемо рухатись не туди куди хочемо, а туди куди хоче Донбас, а хоче він у протилежну сторону  :offense
І звичайно що туди рухатись легше бо ми недалеко ще втікли...
Записаний

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #450 : 08 Жовтня 2009, 22:49:23 »

Далі буде реверс, ми будемо рухатись не туди куди хочемо, а туди куди хоче Донбас, а хоче він у протилежну сторону 
І звичайно що туди рухатись легше бо ми недалеко ще втікли...

Президент Віктор Ющенко переконаний у своїй перемозі на виборах глави держави 2010 року.

"Якщо говорити просто, я виграю вибори. У мене немає великого сумніву", - заявив Ющенко на прес-конференції на галявині секретаріату президента.

"Якщо я цього не зроблю, повірте, у мене ніколи не буде трагедії, але я повинен до кінця поступити, як громадянин, який любить цю державу", - продовжив глава держави.

"Я маю сказати: "Шановна громада, у вас є два варіанти, або йти назад з іншими кандидатами, або йти вперед, з кандидатом Ющенком", - заявив президент.

Ющенко зауважив, що громадяни всьому дадуть оцінку: "Ви будете гордитися тими чотирма роками, які прожили в цій Україні, яку робив президент Ющенко".

"Я думаю, що ви не повернетеся в 2004 рік, вам не потрібно паханство, популізм. Вам потрібна країна з розумною владою, яка здатна проводити реформи", - зазначив президент.

"Ви не забудете свободу слова, яку принесла політика Ющенка. Ми потихеньку починаємо звикати, що ми державницька нація", - додав він.

Ющенко наголосив, що доки він президент, він завжди буде говорити "цій нації, як приклад, куди треба рухатися": "Бо це моя відповідальність. Я думаю про майбутні покоління, а не про вибори. Майбутні вибори – це епізод".

"Я знаю, що могла бути інша дорога, в іншу сторону. З занепадом національних цінностей, з невідновленою пам’яттю, мовою, книжкою", - додав він.

Ющенко запевнив, що з кожним тижнем громадяни будуть формувати свою відповідь (на вибір президента): "Ви прийдете 17 січня далеко не з тими почуттями, які у вас є сьогодні. Ви будете більш відповідальні, ніж я сьогодні".
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #451 : 08 Жовтня 2009, 23:00:06 »

Дякую Квінто, ти коли писав повідомлення, я чоловіку вже сказала, що зараз мене порвуть  :o
Хоча я не читала цих цитат, але бачиш такої ж думки як і Президент, може мені попроситись до нього в речниці, хоч не надовго до виборів  ;)
Бо я насправді зараз рідко слухаю Президента, бо тоді він своїми словами відволікає мене від його вчинків і якщо не аналізувати то я починаю дратуватись від того, що його доповіді стали осоружно довгі  :unknow
« Останнє редагування: 08 Жовтня 2009, 23:16:08 від Tandylight »
Записаний

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #452 : 08 Жовтня 2009, 23:11:26 »

Якби ми не вiдносились до Ющенка, все таки вiн дещо i доброго зробив.
Все таки нашi нацiональнi засади вiн пiдняв.
А то ми тiльки бруд на нього виливаэмо.
Не питайте президента, що вiн зробив для Украiни? Запитайте себе: що ВИ зробили для нашоi держави?
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #453 : 09 Жовтня 2009, 01:24:54 »

Багато букв,багато слів,багато ідей,а толку мало.От дивився вже вчора новини на ТСН,як Юлька їздила тут по прикарпаттю,перевіряла як мости після повені відремонтували,а то і зовсім нові побудували(і вкрасти не забули),і думаю кого люди підтримають,того хто хороші в цілому речі виголошує,чи хто постарався щоби  вони могли з одного краю села до іншого добратися.Думаю багатьом такі вумні слова,як лібералізм,консерватизм і т.інше незрозумілі,та по суті і непотрібні.Хіба простий хлоп,роботяга в ситій Європі цим переймається,а чому наш повинен?.Просто потрібно хоть щось робити щоби ці люди могли жити,а у нас все зводиться до того,що хто сказав і як гарно це прозвучало.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #454 : 09 Жовтня 2009, 09:44:11 »

Шкода, не встиг я на розвиток дискусії...  :)

ДВаня, ситий хлоп у ситій Європі (не наш батрак, а корінний бюргер) - чудово знає історію своїх предків і своєї країни! Ви поїдьте Європою - всюди пам'ятки, монастирі, храми... ІСТОРІЯ! Саме тому народи Європи вважають себе НАЦІЯМИ. У декого це навіть переходило в нацизм... Тому не треба вважати, що в ситій Європі люди думають лише про гамбургер з кока-колою.

Щодо України... Цьогоріч на Паску був на Тернопіллі. Близька моя знайома, українка, патріоткою себе вважає, на Майдані відспівала - на повному серйозі мені заявляє - ваш Ющенко задовбав уже зі своєю манією українства (!!!) То черепки збирає, то Мистецький Арсенал, то Батурин, то з Голодомором носиться! Людям їсти треба, дай їм зарплату високу і ціни низькі, а не затуркуй історією!.... Ось що має на увазі Ющенко - нація не поділяє його світогляду і його цінностей! Це значить - не потрібно це нації, не потрібен їй і Ющенко! Тоді - він піде. Все просто, чесно і благородно...

А Ви, Романе... Ви мене просто розчарували... Спочатку витягли цитату Адольфа, яку впевнено можна приписати Тимошенко - адже це вона заради своєї безмежної влади готова УБИТИ країну. Готова загнати країну на 100 років в борги, убити підприємництво, загнати бізнес у тінь... Все заради одного - дати піплу КОВБАСИ (читайте вище) і ШОУ (концерт у Калуші) - бо цей піпл є електоратом, що винесе її на трон!....
Потім, Романе, Ви так і не знайшли в словах Ющенка тез про "погану" чи "недостойну" націю... Замість того, щоб вибачитись - Ви почали нести маячню про "Ющенко каже, що нація його не розуміє - тому вважає її нерозумною"... Я розчарований. Щиро надіюсь, що Вам встидно. Якщо ні - то я Вас не розумію і прошу вважати мене нерозумним...
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #455 : 09 Жовтня 2009, 10:15:40 »

Просто потрібно хоть щось робити щоби ці люди могли жити,а у нас все зводиться до того,що хто сказав і як гарно це прозвучало.
Але ж, люди! Будувати, годувати, шукати кошти та їх розприділяти  - то і є Перше завдання Уряду... Формувати бюджет, контролювати платіжну дисципліну сплати податків, регулювати ці самі податки та збори - за рахунок яких і живе країна...То завдання Уряду, формувати той самий резервний фонд з якого будували мости - і раніше ніхто з Прем'єрів не перевіряв будівництво мостів, чи видобуток вугілля в шахтах, бо вони були не політики, а господарники і просто не мали амбіцій на Президентське крісло...
Мости міг спокійно перевірити хтось з місцевої влади і відзвітувати  юлії Володимирівні..
А зараз  оці яскраві речі нашої Берегині робляться саме з метою ПіаРу
Ви колись дуже гарно описали проблеми свого телебачення, ще за часів тієї пані, і Ви тоді назвали її Пусею, а здається Юрко дуже класно описав як вона і передачу дитячу вела, потім привітань, потім як репортер - новини і т.п. і тоді ще дуже смішно порівняв її з виробництвом, коли майстер літає поцеху від одного станка до іншого - як фрезерувальник і наладчик і т.п.
І так усе і всюди розподіляється, Влада це той самий цех:
У кожного мають бути свої функції... Президент - має пропонувати політичні рішення у вигляді Законів та Постанов, Ці Закони які подає Президент має приймати ВР яка збирається і працює, Уряд має подавати свої закони які також приймає ВР.
Політичним рішенням Ющенка було наприклад - надати допомогу матерям при народженні дитини - він з цим йшов у Президенти (не Юля йшла у Президенти у 2004 році з цим гаслом) Президент в ідеальному варіанті має свого премєра, з яким вони працюють у зв'язці, який формує команду Уряду і (в інших країнах Кабмін також  складається з представників різних політичниих сил, але вони домовляються.) І так власне було й розраховано, але Юлія Володимирівна ще 5 років тому розпочала свою компанію сходження на Престол і зараз те, що вона малаб робити бо це її справа, вона загубила, бо якраз кидалась зі сторони в сторону, я вже описувала якось наприклад її Постанови щодо податків та зборів, які не вносились до Законів і відповідно діяли лише в ручномй режимі...
В неї не було цілі працювати разом в команді, їй потрібно було знизити Ющенка як політика, бо вона не буде на другому плані..
Зараз за 6 місяців до виборів вона робить лише те, що мала б робити усі 5 років (з перервами щоправда)і це завдання Уряду... Це не подвиг, це їх робота...А їздити з концертами і перевіряти мости не потрібно, то і так зрозуміло...алеж їзде, бо Батьківщина в обличчя має знати своїх героїв...
Як на мене уся трагедія в тому, що не можна ставити Премєром - людину з політичними амбіціями на Президентство, бо вона буде працювати на знищення опонента, і що б той не пропонував буде протидія. Ющенко зрозумів це Першого разу коли вони почали працювати і знайшов в собі сили зняти премєра, але вже було пізно
« Останнє редагування: 09 Жовтня 2009, 10:24:32 від Tandylight »
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 21:11:28

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #456 : 09 Жовтня 2009, 10:24:55 »

Потім, Романе, Ви так і не знайшли в словах Ющенка тез про "погану" чи "недостойну" націю...
ви не бачите те, чого не хочете бачити, але це Ваші проблеми, не мої.
на рахунок того, що я Вас розчарував. Усім відомо - не зачаровуйтесь, щоб потім не розчаровуватись.  :=)
Взагалі, я Вам про Ющенка, а Ви про мене. Мені звичайно приємно, що така увага до моєї особи.  :-[
Але я Вам навів цитати і задав питання, що стосуються теми, тобто політики, а Ви мене намагаєтесь обговорити.  :o
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #457 : 09 Жовтня 2009, 10:59:47 »

ви не бачите те, чого не хочете бачити, але це Ваші проблеми, не мої.
Звичайно ж мої. Ви ж так мені "очей і не відкрили".

на рахунок того, що я Вас розчарував. Усім відомо - не зачаровуйтесь, щоб потім не розчаровуватись.
Я стараюсь не зачаровуватись. Просто апріорі вважаю людей мудрими, правдивими і чесними. Доки не розчаровуюсь.

Взагалі, я Вам про Ющенка, а Ви про мене. Мені звичайно приємно, що така увага до моєї особи.
Люблю робити людям приємно.

Але я Вам навів цитати і задав питання, що стосуються теми, тобто політики, а Ви мене намагаєтесь обговорити.
Щось я пропустив - де питання?

Як на мене уся трагедія в тому, що не можна ставити Премєром - людину з політичними амбіціями на Президентство, бо вона буде працювати на знищення опонента, і що б той не пропонував буде протидія. Ющенко зрозумів це Першого разу коли вони почали працювати і знайшов в собі сили зняти премєра, але вже було пізно
+1000
Тимошенко - найбільша помилка Ющенка. За 5 років свого президентства він мав справді свій Уряд лише 5 місяців...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30274
  • Останні відвідини:
    Вчора в 16:56:59

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #458 : 09 Жовтня 2009, 11:06:18 »

Ну вже заминайте, бо дійсно обговорюєте не відомих політиків, а один одного  ;)
Все тут правда. І про Тимошенко з її манічкою влади і про Ющенка-мрійника з його несприйняттям обєктивної реальності. Тому в деяких конкретних моментах кожен правий.
Давайте все ж спробуємо бути більш толерантними, а також не відповідати на питанням про одне, відповідями про друге  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #459 : 09 Жовтня 2009, 11:08:25 »

Я підтримую Юрка, Ви просто вже перечипились один з одним.
Зараз Брейк  :agree
Записаний