Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 9 днів

Автор Тема: Обговорюємо відомих політиків  (Прочитано 299478 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #260 : 25 Березня 2009, 22:33:32 »

він не собака а дешевик(по російськи дешевка) :ganba
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #261 : 26 Березня 2009, 06:18:00 »

Хто Вам його так представив? Не приписуйте мені не моїх слів - прошу вже вкотре!
що ж нагадаю Вам списочок з попередньої сторінки
Любомира Тхір - вчитель математики, завуч ЗОШ №10
Надія Марій - держслужбовець
Володимир Климентій - держслужбовець, секретар фракції
Василь Питлик - відомий лікар (оперуючий щодня, а не бумажкотворець) - голова фракції
Володимир Сорохтей - комунальник
Анатолій Гетьманчук - редактор "Нафтохіміка"
Люба Вовк - вчитель математики, ЗОШ № 10
Василь Любас - директор автопідприємства
Роман Гавриляк - держслужбовець (Івано-Франківськ)
Любас тут гармонійно виглядає, правда? 
Ви зараз скажете, що я Вас невірно зрозумів, можливо.
Тоді поясніть, будь-ласка:
Це я назвав лише тих, хто "...але просто ще і грошей трохи мають..." за Вашими словами.
Може я просто не в курсі, що вчитель середньої школи має трохи грошей, що може рівнатись з "газдою" підприємства. Чи то у "газди" рівень доходів бюджетника?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #262 : 26 Березня 2009, 09:33:47 »

Любас тут гармонійно виглядає, правда? 
Ви зараз скажете, що я Вас невірно зрозумів, можливо.
Тоді поясніть, будь-ласка:
А в чому негармонійність? Ви справді щось плутаєте: 1.Спочатку висловили припущення, що у список НУ потрапили виключно "грошові мішки". 2. Коли я Вам навів список, замість визнати свою неправоту - вчепилися до Любаса.
Хочу пояснити, чому Любаса я поставив поруч з вчителями - тому що він є керівником підприємства, а не його власником! По "фінансовій вазі" він ближче саме до цієї групи, ніж до "групи підприємців", яка у нас теж існує.

До цієї групи входять:
Богдан Семак
Володимир Полицький
Олег Євчук
Василь Лазоришин
Володимир Іваницький
Михайло Черепій
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #263 : 26 Березня 2009, 09:42:39 »

1.Спочатку висловили припущення, що у список НУ потрапили виключно "грошові мішки". 2. Коли я Вам навів список, замість визнати свою неправоту - вчепилися до Любаса.
ви ж самі кажете, що я висловив припущення, а не доказував щось.
І я визнав, що припущення було помилковим, принаймі на місцевому рівні.
А відносно Любаса... нехай буде, бідний чоловік, ви мене переконали.  :=)
просто, ми говорили про тих, що можуть собі дозволити купити статейку в газеті. Я думав, що він може, але раз ні, то ні....
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #264 : 26 Березня 2009, 10:18:42 »

Йому просто непотрібно купувати статті.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #265 : 26 Березня 2009, 10:37:58 »

а кому ж він так насолив що про нього по всьому калуші намальовано?????????7
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #266 : 26 Березня 2009, 11:02:00 »

Я думав, про це всі в Калуші знають...  :=)
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #267 : 26 Березня 2009, 13:00:02 »

Нафік мені - людині яка пару раз в рік користується послугами транспорту Калуського АТП, знати за що всі решта нелюблять Любаса? :unknow Тому пропоную відкривати завізу до кінця. ;) Бо написи на стіна я таки бачу. :)
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #268 : 26 Березня 2009, 13:29:39 »

Написи робив не народ, в всього-навсього один чоловік. Відома особа, в деякій мірі. Звати того чоловіка Арон. Прізвище - Б.
Про причини - я промовчу.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #269 : 26 Березня 2009, 14:00:22 »

Йому просто непотрібно купувати статті.
звичайно ні, він просто заплатив "тисічу гривень" і став почесним членом фракці НУ.   :-D
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #270 : 26 Березня 2009, 17:02:43 »

звичайно ні, він просто заплатив "тисічу гривень" і став почесним членом фракці НУ.
Ви знову плутаєте поняття. Всі кандидати в депутати наповнювали передвиборчий фонд блоку - це передбачено Законом. Звіт з використання цього фонду знаходиться в ТВК. Тому прошу не використовувати слово "заплатив".
І у нас немає поняття "почесний". Любас працює у бюджетній комісії - і працює реально, а не почесно. Про деякі результати я писав вище.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #271 : 26 Березня 2009, 17:12:12 »

народ хто знає за що Арон Б написав таке на стінах!!!! дійсно цікаво????!!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

юрист

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +47/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 110
  • Останні відвідини:
    19 Грудня 2015, 18:02:07

    Звідки: Калуш
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #272 : 27 Березня 2009, 10:16:23 »

без малейшего на то понятия
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #273 : 28 Березня 2009, 01:24:42 »

народ хто знає за що Арон Б написав таке на стінах!!!! дійсно цікаво????!!!!
Декілька років тому можна було прочитати риму на прізвище високошановного члена НУ.  :=) Любас - П...
У Підгірках красувалось довший час, ви повинні пам'ятати.

Ви знову плутаєте поняття.
я просто пожартував.   :P а так я вірю, що Любас чесно трудиться на благо калуської громади.   
просто цікаво було читати, як Ви його просили, а він погодився.... Я мало не плакав...

ок, досить вже про того члена НУ, забагато уваги вийшло.  :(
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #274 : 28 Березня 2009, 07:51:52 »

Декілька років тому можна було прочитати риму на прізвище високошановного члена НУ.   Любас - П...
У Підгірках красувалось довший час, ви повинні пам'ятати.
я памятаю не тільки в підгірках, але питання за що??????
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #275 : 01 Квітня 2009, 09:15:36 »

Ну от! Ще один експерт прочитав мої пости про Потяг і Машиніста, і зайнявся плагіатом...  :=)

http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/1/92391.htm
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #276 : 01 Квітня 2009, 22:19:16 »

про Потяг і Машиніста
Головне, щоб не відчували надмірний нездоровий потяг до машиніста
Записаний
When doctors differ who is to decide?

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #277 : 17 Квітня 2009, 20:34:10 »

Позитифф від Обкому  :=)
Цитувати (вибране)
Киевский мэр вписал свое имя в науку
Приховано: Показати

Именем столичного мэра назовут новую болезнь. Израильские врачи, лечащие киевского городского голову Леонида Черновецкого, обнаружили, что болезнь, из-за которой столичный градоначальник был вынужден оторваться от решения важных проблем жителей Киева, не имеет аналогов в мировой науке.

– С подобными симптомами ранее сталкиваться не приходилось, – говорит профессор Моше Глюкман, проработавший 30 лет в элитных психиатрических больницах Европы и США. – Такие значительные отклонения стоит выделить из обычной шизофрении в отдельное заболевание, которое, безусловно, будет названо именем Черновецкого.

Киевляне смогут узнать подробнее о феномене Черновецкого уже в мае из нового психиатрического справочника «От мэра, с любовью», который готовится к выпуску Киевской городской государственной администрацией. «На издание книги не будет потрачено ни копейки из городского бюджета, – обещает куратор выпуска Казбек Бектурсунов. – Деньгами согласился помочь благотворительный фонд Виктора Пинчука».

Книга обещает стать бестселлером на книжном форуме в галерее «Лавра», прогнозирует директор галереи Аида Джангирова. Стоить она будет около 200 гривень, а все вырученные от продажи деньги пойдут на социальные нужды киевлян.

– Я безумно рад, что смог прославить нашу лучшую в мире столицу Украины, – делится сам виновник событий Леонид Черновецкий. – В этом не только моя заслуга, но и всех киевлян, которые меня избрали. И, конечно же, моих любимых бабушек, благодаря которым я теперь полностью реализован. Теперь все мои нехорошие завистники убедились, что я – лучший мэр и буду им всегда.



Закарпатский лес – в надежных руках
Приховано: Показати

Областной совет Закарпатья принял решение о передаче всех заповедных карпатских земель в собственность Главы Секретариата Президента Виктора Балоги. Лесоводы радуются – наконец-то у вековых деревьев появился надежный хозяин.

– Честно говоря, уже и не верили, – говорит руководитель лесного хозяйства области Иштван Цидулка. – Столько лет нас кормили обещаниями, но в облсовете постоянно этот вопрос откладывали. А зайдешь в лес – куда ни глянь, туристы всякие, грибники. Там намусорят, там нужду справят. А сколько лесу пропадает каждый год! Дерево – оно же гниет со временем, а то и вообще ссыхается, если не спилить его. Просто душа болела…

Сам счастливый хозяин, говорят, как узнал о решении, даже купил новый самолет – и сразу в Мукачево. Настолько хотелось пройти, подышать воздухом сосновым. Про таких здесь говорят – «файний газда».

На работе коллеги настолько обрадовались за Виктора Ивановича, что решили сделать сюрприз. Тайком взяли из его стола президентское факсимиле, написали указ – и теперь летать к родным деревьям Балога будет за счет конторы.

– Когда меня этим сюрпризом ошарашили, я сначала не поверил. А потом расчувствовался, даже слезу пустил, – чуть смущенно рассказывает Балога. – Молодцы ребята, спасибо им большое. Оно ведь – летать каждый день – по правде говоря, в копеечку влетает.

Виктор Ющенко признан самым разносторонне развитым президентом

Приховано: Показати
У нашей страны появился очередной повод для гордости – украинский президент с большим отрывом занял первое место в рейтинге несоответствия президентов занимаемому положению, составленном Американской академией социологических и политологических наук.

Так, согласно данным исследования, непосредственными президентскими обязанностями за всю каденцию Ющенко занимался лишь 4% своего рабочего времени. В то же время высадка калины отобрала у Виктора Андреевича 22% времени, собирание черепков – 13%, толоки – 5%, музеи – 7%, скорбь и панихиды – 30%, письма к Тимошенко – 3%, пресс-конференции о Тимошенко – 3%, катание за рулем чужих автомобилей – 2%, акцепт – 10%. К сожалению, пчелы и то, что у Ющенко очень хорошо получается, в список не попали – видимо, американские ученые посчитали, что первое делается по выходным, а второе – ночью. Впрочем, и без этого обидного упущения список украинского президента намного длиннее, чем у конкурентов. Даже президенты Зомбезии и Румунды, занявшие 2 и 3 места, в перерыве между ритуальными танцами, шаманством, охотой и поеданием оппозиции занимались президентскими обязанностями 12% и 18% соответственно. И это при том, что в их списки то, что у Ющенко хорошо получается, как раз вошло.

– Чудовий результат Віктора Ющенка зайвий раз підтверджує, що перший справді український Президент є людиною гуманітарного суспільства, – считает народный депутат Украины Лилия Григорович. – Ті речі, якими змушені займатися ми, політики, – для нього вже давно пройдений етап.

Депутату вторит и политолог Вадим Карасев:

– Стратегия Президента выбрана очень верно. Таким образом он доносит обществу ключевой месседж своего понимания трендов развития страны, и это не остается без внимания мирового сообщества.

Сам победитель гордится достигнутым результатом. Как сообщает пресс-служба Президента, уникальная амбиция в экстазе.


Экономия во время кризиса: рецепты от премьера

Приховано: Показати
Премьер-министр Украины Юлия Тимошенко рассказала, как простым украинцам выжить во время кризиса.

Многие люди поражаются, каким образом, имея не такую уж и большую зарплату, Юлия Тимошенко умудряется даже при кризисе постоянно покупать себе новые наряды от «Луи Виттон» и содержать имение в Конча-Заспе. В этом нет никакого секрета, объясняет премьер.

– Ви знаєте, мене ця криза абсолютно не зачепила. Я просто перестала їсти. Як була у Путіна востаннє, то з‘їла одне тістечко, так і то мене пан Балога після того досі брудом обливає. І я тоді для себе вирішила, що жодної крихти тепер у рота не візьму. І ось уже три місяці нічого не їм, хихи.

Понятно, что не каждый решится на такое. Однако то, как прилично выглядит Юлия Тимошенко после трехмесячного голодания, показывает: если человек действительно верит в справедливость, то для него нет ничего невозможного.

– Ви знаєте, Тимошенко не лише три місяці нічого не їсть, але й уже півроку не спить. У неї просто вражаюча працездатність, - рассказывает зам и соратник Юлии Владимировны Александр Турчинов.

Не спит Тимошенко тоже из экономии. Для того, чтобы ее дочери и зятю хватило денег на открытие ресторана в центре Киева, премьеру пришлось продать свою знаменитую кабминовскую раскладушку. Правда, даже за нее денег выручить удалось немного – за время пребывания Юлии Владимировны в оппозиции лежанку основательно продавил Янукович.

А что касается «Луи Виттона», то, как сообщает пресс-служба БЮТ, его Тимошенко покупает в кредит, по знакомству, со скидкой, на распродаже, на Троещине, не каждый месяц, не новый и вообще не «Луи Виттон». И, кстати, не покупает, а одалживает. Просто политическим конкурентам с Банковой и лахудрам из оппозиции больше не к чему прицепиться.

А обещанный рецепт от Тимошенко, как видим, оказался очень прост: главное – верить. И тогда кризис не страшен.


Виктор Янукович получил благословение от русского патриарха

Приховано: Показати
Лидер Партии регионов Виктор Янукович провел официальную встречу с выдающимся алтайским шаманом Худайбалды Мирзоевым, моральным авторитетом двух горных племен Российской Федерации.

Янукович высказался за углубление духовного сотрудничества между Россией и Украиной. «В день, когда мы празднуем двухсотлетие со дня рождения выдающегося малороссийского писателя Гегеля, как говорят, мы братья», – сказал Янукович священнику. Эти простые и понятные слова растрогали струнки сердец представителей двух братских народов.

Общение стало еще более теплым, когда оказалось, что Мирзоев и Янукович – люди со схожей нелегкой судьбой, причем шаман победил всемогущую государственную машину и вышел только сейчас. Впрочем, несмотря на существенный срок, полученный за мошенничество, патриарх, только приехав в алтайскую глубинку, завоевал духовный авторитет среди простых людей и сумел подняться после тяжкого удара судьбы. Судя по дому, где состоялась встреча, неслабо подняться. Так же, как и Лидер Партии регионов Виктор Янукович – авторитет и духовный ориентир для миллионов украинцев.

Схожие судьбы, схожие думы… На прощание г-н Мирзоев передал духовное послание братскому украинскому народу, а Виктору Федоровичу дал в дорогу целебную мазь от больного колена Лидера. Хоть и говорят, что компресс никто не ставил на колени, но сейчас – можно. От духовного старшего брата – можно.


Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #278 : 17 Квітня 2009, 21:40:42 »

>> Виктор Янукович получил благословение от русского патриарха
А "православна" Тимошенко від кого благословіння отримає?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #279 : 17 Квітня 2009, 22:18:45 »

Янукович заслуговує  :=)
Він Христа похоронив... а Юля де була?
http://www.unian.net/ukr/news/news-311776.html
Цитувати (вибране)
“Сьогодні будемо ще далі скорбіти. О 17 годині – поховання Ісуса Христа. Це найскорботніший день для усіх православних”, - сказав В.ЯНУКОВИЧ
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)