Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 3 дні

Автор Тема: Обговорюємо відомих політиків  (Прочитано 299349 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #180 : 17 Лютого 2009, 17:46:23 »

костюми у ющенка дуже кльові. той хто пише що вони піжонські мабуть уявлення не має взагалі про нормальний одяг.  ціна ???!!! думаю ющенко має за що їх купувати адже свої доходи він задекларував на від міну від машиніста. якому диспечер купу раз казав що робити а машиніст все одно гне своє!!! бо машиніст ложив на все і на всіх (хоч і не має що ложити!!! :=))
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #181 : 17 Лютого 2009, 17:52:05 »


чи не Диспетчер призначив того Машиніста? і усіх попередніх. можете заперечити, але якщо б була воля Диспетчера, Машиніст був би інший...

відносно того, що щось казав... то маю сумніви... щось нічого крім критики і то нездорової я не чув.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #182 : 17 Лютого 2009, 17:57:33 »

а хто вимагав того диспечера, чи скажем мякше хотів????!!!!! вам і яник не вгодив і ющенко не догодить!!! мабуть тимошенко догодила!!!???
відносно того, що щось казав... то маю сумніви... щось нічого крім критики і то нездорової я не чув.
ага то він мовчав чи казав??? оприділіться!!!??? якби вона зробила так як він казав вона б була хороша а так диспечер критикував!!!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #183 : 17 Лютого 2009, 19:40:22 »

ага то він мовчав чи казав??? оприділіться!!!???
я ж написав, нічого толкового не казав.
ну не знає диспетчер на які рейки направити поїзд і тут є і наша вина, бо ми самі в тому поїзді не знаємо точно  куди їдемо...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #184 : 18 Лютого 2009, 10:39:11 »

Продовжимо байку?

Ну який же Ющенко Диспетчер?! Ющенко – Начальник Поїзда! Він їде у штабному вагоні в самому кінці потяга. У нього гарний дорогий позолочений вагон з Тризубом і з загратованими вікнами, через які він махає рукою на станціях, зустрічним і попутнім потягам. Двері з вагона йому наглухо забив Безбілетний Пасажир (Медведчук) ще у далекому 2004-му, коли всі дерлися навколо того штабного вагона. Безбілетний Пасажир сказав, що це для того, аби ніхто не турбував Начальника Поїзда. А насправді, щоб він не пробував керувати потягом і не добрався до Машиніста. Так і їде собі Начальник: посміхається у вікно Європі і хмурить брови Братам Москалям, пише укази, дає вказівки Провідникам Вагонів (губернаторам) як заварювати чай і що білизна не зовсім суха. По внутрішньому відеозв’язку (ТВ) критикує Машиніста, що гонить потяг у прірву. Але Машиністу все пофіг: і що Начальник Поїзда волає, і що Кочегар вистрибнув, і що Пасажири (народ) валідол п’ють. Йому головне перескочити на Той Берег (вибори Президента) – тоді мож старого, немічного, низькорейтингового Начальника копнути з його дорогого вагону, при підтримці Пасажирів змінити Конструкцію Потяга (Конституцію) – штабний вагон поставити не в кінці, а на початку і оголосити себе Довічним Начальником і Генеральним Машиністом. Головне добратися... Але як? Рейки чим далі, тим кривіші. Шпали через одну. Вугілля майже на нулі і пара тікає через дірявий Котел (Нацбанк)... Треба просити допомоги! Попросили у Європи (МВФ). Європа дала крупи і сала. Сказала: хлопці, не треба ганяти, зупиняйтесь, сходьте на бік і варіть Пасажирам кулешу. Авось і переживете, доки міст над Прірвою ремонтують. Так, як нормальні потяги зробили. Але не мож Машиністу зупинятися – позаду Басмачі! Тому було вирішено не ставати, крупу вкрасти, сало обміняти на доляри, доляри скинути на Офшорному Полустанку, а Пасажирам пропонувати лежати спокійно на полицях, жувати шкурку від сала і слухати звіт Машиніста. Подумала Європа – ну і дикий же народ! Діти гір! І не стала більше допомогу давати – собі не вистачає. Зато знайшлися тут як тут Брати Москалі. Ну як не допомогти Машиністу?! Ну звичайно ж, допоможуть! Тільки не харчем – вугіллям. Щоб швидше вже доїхали до мосту. Знають Брати, що там, далеко внизу прірви на наш потяг вже чекають ненажерливі волжзькі алігатори. А на випадок, якщо хтось врятується – на Тому Березі облизуються кремлівські шакали. Ставайте, хохли, ми вам вмить допоможемо Конструкцію поміняти!
Летить наш поїзд... Летить, свистить, колеса відлітають, вагони тріщать, з динаміків лунає „Червона калина” почергово з „Владімірським централом”.... Начальник, ображений на Пасажирів за нерозуміння, матюкає Машиніста що веде потяг до краху... Машиніст на кожній ямці і крутому віражі пояснює Пасажирам: у всьому винен Начальник, що смикається у своєму останньому вагоні і розхитує потяг, Провідники, що не докладають цукру до чаю, а також Злий Партизан (Фірташ), що повиймав шпали... Провідники нікого не матюкають, а ховають тушонку і залишки крупи у речові мішки в передчутті евакуації.... Деякі Помічники Машиніста не можуть більше кидати вугілля в топку - заважають валізи, які вони склали в очікуванні примусової катапультації з локомотива. Наївні! Їх просто пристрелять. Треба було стрибати за хитрим Кочегаром....
Стара Європа нервово крутить пальцем біля виска, дивлячись на нашу гонку.... Брати Москалі зло потирають руки...
Щасливої дороги, друзі!
Пасажир з курящого тамбуру.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #185 : 18 Лютого 2009, 14:28:07 »

 :D
шедевр. +1
нехай хоч і начальник поїзда, але вороги закрили у клітку і бідолаха ніц не може зробити. ЯПлакавПівгодиниПідСтолом.
 :'(
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #186 : 18 Лютого 2009, 20:49:43 »

а перед тим що?
Що перед тим? Маленький, нещасний, збідований Ющенко, якого всі копають, як старе відро, у якого рейтинг менше 2% і якого Ви так і не можете забути! Та лишіться вже того Ющенка! Забудьте, як скандували "Ющенко - ТАК" у 2004-му.... Як тішились ним... Як рейтинг у нього був за 75%.... Все ж минає.... Ющенко минув.... І Тимошенко мине.... От  лише гасло "Ми - не бидло, ми - не козли" скоро буде заборонене до використання...
Може і справді нового тут вже швидше за все не буде,хто такий Ющенко вже і так всі знають,хто Тимошенко також,кістки у них вже вимиті і навіть відшліфовані.Лазячи по нету,на жаль вже непам'ятаю де,читав,що новий масонський проект для України,це Яценюк-президент.!??про нього люди знають небагато,мама кажуть по національності вчителька :)і одним словом буде йти його шаленна розкрутка.Я нічого не стверджую,але думаю це цілком можливо.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #187 : 18 Лютого 2009, 21:10:17 »

мама кажуть по національності вчителька
Кажуть.... У Вашому штабі кажуть? А як прізвище Тимошенко дівоче, не підкажете?
Я його маму знаю. І батька. Не говоріть дурниць.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #188 : 18 Лютого 2009, 21:28:23 »

Підкажу Григян,бачу з улюбленої теми ну ніяк,ну що Вам та Тимошенко та забудьте вже про неї,рейтинги вже дякуючи Вашим побратимам недалеко Гарантових,то що визнаєте,що міст підпиляли теж їй вже не допоможе.То вже дайте спокій тій бідній нещасній газовій принцесі.Є ж у нас достойніщі ВІДОМІ політики:) :)а,ще на рахунок штабу, я там не буваю,а читав в неті може згадаю де,то кину ссилку
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #189 : 18 Лютого 2009, 21:36:15 »

Я просто відповідаю Вам Вашою ж монетою... Дуже не люблю зачіпати національне питання, особливо, коли підстав для цього немає.
А Тимошенко.... Вона сама облажалася, без особливої помочі так любих їй "ворогів". І якщо Ви замість того, щоб шукати родословну чиюсь, почитаєте наші ж обоворення на цьому ж форумі річної чи раніше давності- то знайдете мої або Сліппі слова про те що для того, аби народ зрозумів хто є Тимошенко, треба дати їй покерувати Державою. Тільки от Державу шкода - що ми зараз і бачимо...
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #190 : 18 Лютого 2009, 21:47:43 »

Ні я також нічого проти євреїв немаю,Христос також єврей.Мене як і багатьох хвилює масонство і думаю не безпідставно.Всі наші розмови про відомих,і самі відомі наші політики здається непогано плановані і успішно здійснювані проекти  ВПЛИВОВИХ в світі МАСОНСЬКИХ лож.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #191 : 18 Лютого 2009, 21:52:20 »

О! Масонство! Супер! Тільки прошу Вас не ображатися, якщо знову тут Тимошенко "вилізе"! :)
Йду дивитись футбол, а про масонство поговоримо завтра - Ви мене зацікавили цим! :) Згода?
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #192 : 18 Лютого 2009, 21:55:50 »

Ні я також нічого проти євреїв немаю
про тих шо зрадили Христа чи ні?
а про масонство я б і сам радий поговорити
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #193 : 18 Лютого 2009, 22:05:12 »

я не думаю, що то масонський проект.
але особисто мені  Яценюк нагадує починаючого Ющенка...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #194 : 18 Лютого 2009, 22:22:20 »

новий масонський проект для України,це Яценюк-президент.!??
100% на нього вже зробили ставку, він зара тік депутат я його на всіх каналах крутять
а тимошенко вже кинули а ті її останні заяви і таке інше то передсмертні конвульсії
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    Вчора в 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #195 : 18 Лютого 2009, 22:34:12 »

а тимошенко вже кинули
а може Ющенка кинули? так логічніше.  ;)
а взагалі будемо мати Януковича.
І Азарова - великого економіста, то на  90%
Відповідь від: 18 Лютого 2009, 22:28:05
він зара тік депутат я його на всіх каналах крутять
Рейтиги Яценюка надул Фирташ
http://polemika.com.ua/news-29044.html
Приховано: Показати
Экс-спикер Верховной Рады Украины Арсений Яценюк не может претендовать на победу в президентских выборах, его реальный рейтинг не превышает 5%, однако уже в ближайшее время может значительно снизиться.

Об этом в интервью РИА «Новый Регион» заявил украинский политический эксперт Тарас Березовец.

По его словам, в раскрутке Яценюка задействован бизнесмен Дмитрий Фирташ, совладелец компании «Росукрэнерго», которого ранее называли одним из спонсоров проектов Виктора Ющенко.

«Реальный рейтинг Яценюка - около 5%. Причина роста рейтинга Яценюка достаточно проста, поскольку в Украине очень сильные ожидания третьей силы. Так получилось, что благодаря роли медиа и господину Фирташу, в первую очередь, которому принадлежит телеканал «Интер», Яценюк фактически не сходит с телеэкранов. Но если правительство сможет хоть немного затормозить кризис, то перспективы у Яценюка будут достаточно туманны. При этом еще есть один момент, и самый главный, я как специалист могу сказать, что главное не в росте рейтинга, а в том, как он будет падать. А то, что он будет априори падать - это точно. Как показала практика, у Януковича и Тимошенко были периоды падения рейтинга, но они оставались в обойме наиболее сильных политиков. А вот каково будет падение рейтинга Яценюка, сможет ли он после этого подняться, вызывает у меня серьезные опасения. Его способность выходить из кризиса вызывает большие сомнения», - сказал эксперт.

«Рейтинг Яценюка действительно немного растет на фоне разочарования Тимошенко и Ющенко. Но нужно понимать, что Яценюк - это мыльный пузырь, который можно надуть до неимоверных размеров, но он все равно лопнет. По-другому быть не может», - в свою очередь, говорит экс-«регионал» Тарас Черновол.

«Поймите, Яценюк - это парень, который очень быстро надувался. Его политическая карьера стремительно росла, а так не бывает, чтобы в этом процессе было все чисто. Он изначально был простым черновицким парнем, достиг резко успеха в бизнесе, затем стал министром экономики Крыма, затем заместителем губернатора, замом главы Нацбанка, затем спикером Верховной Рады. Такого не бывает, значит, кто-то красиво дергает за ниточки. Если ты где-то чуть-чуть обгадился, то тебя смещают на другое место по горизонтали. Когда человек так по горизонтали скачет с одного места на другое, то, очевидно, за этим стоит поддержка ФПГ. То, что Яценюк сейчас сотрудничает с Фирташем - эта версия сегодня выглядит абсолютно адекватно», - считает депутат.

«Все слухи о его плотном сотрудничестве с Фирташем выглядят очень и очень логично. И посмотрите, когда Яценюк попытался оправдаться, то все свелось в его словах к одной фразе, он говорил, что в 2005 году был единственным, кто выступал против «Росукрэнерго». Но я хочу напомнить, что в 2005 году я тоже занимался темой «Росукрэнерго» и очень хорошо помню, кто тогда выступал против компании. Это делала Партия Регионов. Планировалась специальное заседание политсовета, и Янукович сам выступал против «Росукрэнерго». А голоса Яценюка тогда мы не слышали», - напомнил Черновол.

«Так что то, что сейчас даются деньги на компанию Яценюка, что это большие деньги, это понятно. И то, что это дурные деньги, это тоже понятно. Нужно понять, что никто из олигархов, у кого деньги сделаны из экономики, не может сегодня позволить финансировать политические проекты. Ахметов не может себе это позволить - у него кризис. А те, кто нажил деньги спекулятивно, или это просто украденные деньги из бюджета, или полученные в результате спекуляций в банковском или газовом бизнесе, те сегодня выбрасывают большие деньги на поддержку политпроектов», - резюмировал депутат.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #196 : 19 Лютого 2009, 00:06:22 »

Зацікавив мене був Обама.Трохи дивно,людина ще нічого особливого не зробила,а така інавгурація,почесті в усьому світі.Думаю подивлюсь його біографію,цікаво.Та і надибав ось такий сайт  http://www.klich.ru/2008/11/articles11_02.htm  почитав,здалося брєд полношний,там і про наших лідерів купа всякого.Не знаю може кому не лінь хай почитає.Може то і фігня якась,а може щось там і є варте уваги.Деколи і справді здається що над нами всіма експиременти проводять,і такі ми смішні тут із своїми спорами як жаби в болоті,що ніколи океана не бачили.Масони є,а що ми про них знаєм???
Записаний

Хорс

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 776
  • Син України
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2010, 17:24:54

    Звідки: Станіслав
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #197 : 19 Лютого 2009, 15:05:28 »

а може Ющенка кинули? так логічніше.  Підморгую
та його тоже але його ше раніше а юлька втратила підтримку бізнесменів зовсім недавно
Рейтиги Яценюка надул Фирташ
цілком реально
Зацікавив мене був Обама
дуже цікава тема
програмою обами на призидентських перегонах керував жид який перед тим керував передвиборчими компаніями багатьох негрів шо тепер стали мерами великих міст я навіть прізвище його знав але шось забув((
Записаний
Той, хто знайшов істину сотні років тому; той, хто віддав життя, омиваючи власною Кров'ю Рідну Землю... Той сьогодні попереду нас. Це світло квітучих ідеалів, що освітлюють нам довгий шлях серед духовних порожнеч.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #198 : 19 Лютого 2009, 20:14:22 »

Про Обаму ще тут є  http://www.rian.ru/infografika/20081030/154128195-ig.html  або просто набрати Обама еврей,воно вроді би нічого,але якимось чином фінансова криза розпочалась перед його приходом на олімп,розпочалась в США і з банків власниками яких є євреї.Тут якщо повернутись до протоколів (в темі про протоколи)то якось воно співзвучно,особливо протокол 24.
Записаний

doktor-maks

  • Модератор
  • *
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #199 : 20 Лютого 2009, 22:22:12 »

А Тимошенко.... Вона сама облажалася, без особливої помочі так любих їй "ворогів". І якщо Ви замість того, щоб шукати родословну чиюсь, почитаєте наші ж обоворення на цьому ж форумі річної чи раніше давності- то знайдете мої або Сліппі слова про те що для того, аби народ зрозумів хто є Тимошенко, треба дати їй покерувати Державою. Тільки от Державу шкода - що ми зараз і бачимо...
Згідний. Але подивіться, що останні півроку роблять помаранчеві шизоіди на чолі з Президентом, американським поплічником!
Є тут на форумі хтось із шизоїдної НУ?
Записаний
When doctors differ who is to decide?