Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 15 днів

Автор Тема: Обговорюємо відомих політиків  (Прочитано 301146 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #880 : 22 Червня 2010, 11:12:38 »

В принципі... Закінчення передсмертних конвульсій також можна вважати стабілізацією....

Політичні конвульсії, подібно геологічним катаклізьмам, знаменують собою народження нових епох :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30276
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:51:29

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #881 : 22 Червня 2010, 11:19:46 »

Воно то так, але боюсь у нашому варіанті то ще не конвульсії а паркенсон. А з ним влада  буде нам  :censore стіни мастити ще довгий час.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #882 : 22 Червня 2010, 11:35:35 »

Воно то так, але боюсь у нашому варіанті то ще не конвульсії а паркенсон. А з ним влада  буде нам   стіни мастити ще довгий час.

оце точно  :),паркенсон це - генетична схильність :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #883 : 22 Червня 2010, 12:02:08 »

Генетичні хвороби (і не лише) вдало пробують лікувати в Ізраїлі... Точно нам треба когось з них в "лікарі"...  :)
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #884 : 22 Червня 2010, 12:21:28 »

Точно нам треба когось з них в "лікарі"..
да в нас і так шо не "лікар",то Рабіновіч :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #885 : 22 Червня 2010, 14:57:54 »

то нам дійсно в матеріальному плані не легше. хоча ціни вже не так ростуть. З іншого боку мале підприємництво душать відповідно і роботодавці працівникам врізають. або вимагають більше.
і це по-Вашому називається стабілізацією. Просто нам як мантру з ранку-до вечора повторюють, що ситуація стабілізувалася, от Ви і повелися.
Може, вона і стабілізувалася, лише не для нас, а для тих, хто тепер вже нічого не боїться.
http://www.pravda.com.ua/articles/2010/06/22/5159405/
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #886 : 22 Червня 2010, 20:46:20 »

Може перехворыэмо ы виробиться ымунытет.
Люсь. для мене головне що ціни не ростуть. в цьому я бачу стабільність .
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #887 : 22 Червня 2010, 23:58:00 »

для мене головне що ціни не ростуть. в цьому я бачу стабільність .
Ще не вечір...
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #888 : 23 Червня 2010, 00:47:14 »

напишу в цій темці,мене завжди "прикаловоло" відношення наших людей до політики :)
перед першим туром голосування коли вже більш менш було ясно,
я всім казав шо вкраїна програє(мене тюцькали,шо мол юлька наш президент)
я був проти неї,але воно ж взяло своє,
во цей процент пів мільона наших,всего то ,-аби трошки дав я б за "нього....",
і ше,я якось спілкувався з (чеслово не хочу писати форум) Сенею Битым,
і він мені на лічку вислав пару своіх творінь,я був в шоці як все повторялось,і повторюється :unknow
звідки він знав. :unknow
Я вже давно не слідкую за його творчістю,але пісьма на укр.нет з фотками я напевно збережу поки буде мій ящик
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #889 : 26 Червня 2010, 15:29:16 »

Янукович вже переплюнув  Ющенка. Принаймні у  владному кумівстві П'ятниця, 18 Червня, 2010 - 16:36 Коментарі [ 2 ] Щонайменше 40 людей із  найближчого оточення  Президента Віктора Януковича  - пряма рідня, брати, сестри,  діти, батьки, куми – обіймають різні посади в державних  органах влади, судах і  працюють депутатами  Верховної Ради або місцевих  рад. Про це пише журнал « Корреспондент».  За  підрахунками журналу, всі  разом вони утворюють загін  чисельністю майже 100 осіб .  Причому  виявлені « Корреспондентом» споріднені  групи - лише частина великої  й дружньої «регіональної  родини», в якій не враховані  узи чиновників на ранг нижче,  ніж керівники Кабінету  Міністрів і народні депутати . Аналітики запевняють, що за  показником проникнення  родичів у владу «В.ЯНУКОВИЧ і Ко йдуть на всеукраїнський  рекорд — так багато рідні на  держпостах не працювало  навіть в оточенні Віктора  ЮЩЕНКА, якому його ж  соратники дорікали в кумівстві у кадровій політиці». Величезну роль сімейні  зв`язки виконують в  Адміністрації Президента,  пише журнал. Зокрема,  глава АП Сергій  ЛЬОВОЧКІН є кумом В. Януковича, а сестра С. ЛЬОВОЧКІНА Юлія НОВІКОВА  має депутатський мандат від  Партії регіонів. Ба більше,  серед кумів С.ЛЬОВОЧКІНА є  й депутат-«регіонал» Едуард  ПРУТНІК, і екс-президент  Леонід КУЧМА . Кумом В.Януковича є  заступник генерального  прокурора Віктор ПШОНКА.  Його син Артем – народний  депутат від Партії регіонів . Крім того, дружина  Президента Людмила  Янукович – кума голови Ради  міністрів АР Крим Василя  ДЖАРТИ, чия донька Вікторія  працює суддею  Господарського суду Києва. Син В.Януковича – Віктор- молодший народний депутат  від ПР. У свою чергу, син заступника  голови Адміністрації  Президента Ганни ГЕРМАН  Микола за нової влади став  заступником керівника  Міністерства з питань  надзвичайних ситуацій. Це  призначення стало добрим  злетом для людини, яка до  того була помічником  депутата, відзначає « Корреспондент». Не відстають від АП й « регіонали» в уряді і  парламенті. Зокрема, дружина  міністра Кабміну Анатолія  ТОЛСТОУХОВА працює  заступником міністра у  справах сім`ї, молоді і спорту. Народний депутат від Партії  регіонів Сергій КІВАЛОВ має  споріднений вплив на судову  систему. У С.КІВАЛОВА, який  поєднує своє депутатство з  членством у Вищій раді  юстиції, є кум – Володимир  КОЛЕСНИЧЕНКО, який  нещодавно очолив ВСЮ. При  цьому донька С.КІВАЛОВА,  Тетяна - депутат від Партії  регіонів Одеської міськради.   Експрес
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    14 Червня 2024, 17:30:43

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #890 : 27 Червня 2010, 09:31:34 »

ну погодься що дійсно ситуація в економіці трохи стабілізувалась.
ага, до осені наступить повний стабіліздец.   :(
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #891 : 27 Червня 2010, 09:35:29 »

мейбі . побачимо. може ще революція буде.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"

Нема обмежень щодо обговорення президентів будь-якої країни (хоча найбільше цікавлять наші), головне, щоб інформація була цікава, пізнавальна, і, по можливості, вказувати першоджерела.
 Ось, для затравки:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=9K6gx1VatTg" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=9K6gx1VatTg</a>
Зеленський жжот.
Я пац сталом! Ржу нє магу!
Відповідь від: 22 Червня 2010, 21:00:15
Після приходу Януковича відбулись зміни в керівному складі та діяльності СБУ. Янукович розпочав розворот України від НАТО: http://malchish.org/index.php?option=com_content&task=view&id=339&Itemid=9
Відповідь від: 22 Червня 2010, 21:28:16
З перших років проголошення незалежності стверджувалось на найвищому рівні, і, якщо я не помиляюсь, закріплено в Конституції, -позаблоковий статус України. Але після приходу про-західної влади пішов різкий "крен" в сторону НАТО, ішла масована пропаганда в ЗМІ, формувалась громадська думка щодо "необхідності" вступу в цей військовий блок. Про позаблоковий статус "чомусь" забули. Зараз відбувається розворот від НАТО, цілком логічно, так і обіцяв Янукович перед виборами, тому і проголосувала за нього більша частина виборців.
Відповідь від: 27 Червня 2010, 19:23:41
В Європі Янукович вперше опозорився в ролі президента. В українського керівника хромають знання географії. Інформація звідси http://gazeta.ua/index.php?id=329358&lang=ru  Нашому новообраному ще далеко до бувшого президента США Джорджа Буша, який сипав словесними перлами і вражав своїм "блискучим" інтелектом. Якось на зустрічі з керівництвом Бразилії Буш запитав, чи є у них в країні афроамериканці. Кілька секунд тривала німа сцена. Таке запитання від президента США виглядало дещо дивним, вже не пригадую, що йому відповіли.


Відповідь від: 04 Липня 2010, 21:57:01
В документальному фільмі Майкла Мура "Здравозахоронення" ("Sicкo") http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_(%D1%84%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BC)розповідається про жахливе становище, вірніше про відсутність державної медицини в США, і про поневіряння громадян, котрі часто для отримання меддопомоги їдуть в Канаду, та навіть на Кубу, де існує державне медичне обслуговування і ліки в надцять разів дешевші.
 Президент США Б. Обама вирішив повернути соціальну (не страхову медицину). Отож, критика журналіста М. Мура була не зайва, і можливо, що саме вона викликала відповідні дії президента.

Відповідь від: 04 Липня 2010, 22:02:47
Жіноча впертість Аргентини.http://malchish.org/index.php?option=com_content&task=view&id=323&Itemid=35 Президент країни Крістіна Кіршнер наказала погашати держборги за рахунок золотовалютних запасів. Для цього їй довелось поміняти керівництво Центробанку, так як попереднє відмовилось виконати її розпорядження.
А ось в США такими "дрібницями" не переймаються , хоча держборг у них перевалив за 12 трильйонів, і зростає приблизно на трильйон "зелених" (а це 1000 мільярдів, - астрономічні цифри) щорічно. Можуть собі дозволити. Як кажуть, кому я винен - усім прощаю. А ФРС, як кіноперсонаж Попандопуло,- іще собі намалює.

А буквально на днях поширена свіжа інформація про те, що на черговому зібранні Великої 20-ки обговорювались проблеми державних боргів найбагатших країн. Можливо, що це є наслідком ініціативи президента Аргентини. І тут же буквально ЗМІ повідомляють, що МВФ виділяє для України нові кредити. А може досить жити в кредит? Інформація для роздумів: Загальна сума боргу всіх держав і їх жителів в кілька разів перебільшує загальний об"єм грошової маси, яка існує в економіці.
Записаний
Следи за контекстами!

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #893 : 31 Липня 2010, 23:31:50 »

В звязку з частими візитами в Україну московського патріарха,цікаво дізнатися хто він,духовний наставник?чи"Тютюновий патріах","агент Михайлов"
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #895 : 11 Серпня 2010, 12:17:38 »

 Богословська вкрала два  телевізори, генератор і  сервіз "Мадонна" Домовласник обурений  колишньою мешканкою 10.08.2010 9 :37 Власник дачі в Рудиках  під  Києвом  Роман Ромазанов   заявляє, що  депутат  Інна  Богословська , яка знімала  його  будинок, завдала йому шкоди на  70  тисяч доларів. За його словами після  від'їзду  Богословської, яка три роки орендувала у нього будинок, він недорахувався маси предметів. "Два телевізора,  електростанція- генератор, французький  сервіз " Мадонна", каструлі "Бергоф",  -  розповів він газеті  "Сегодня" . "Я вже написав заяву  в  Обухівський райвідділ міліції.  Будемо  розбиратися. Я думаю, це вона мені так  помстилася за те,  що я попросив її з'їхати  швидше" , - обурився Ромазанов. Водночас у райвідділі  не  підтвердили достовірність заяви. Ромазанов також  звинуватив  Богословську в тому, що вона незаконно зробила ремонт в  його будинку  - зафарбувала  розпис на стінах і стелі,  замінила натуральну пробку на шпалери. Власник дачі оцінює  завдані  йому збитки в $70 тисяч. В оточенні Богословської сказали, що вона перебуває за  кордоном  і ситуацію не коментує,  а заяви Ромазанова  пояснили  так: "Він взяв заставу за  перший і  останній місяць - по $5 тис. І заставу за останній не хотів  віддавати,  мотивуючи це якимсь  ремонтом. Для цього  і  влаштував скандал", -  зауважили представники  депутата. Як відомо, в селі Рудики під  Києвом живуть також  перший  віце-прем'єр Андрій Клюєв, бізнесмен Віктор Пінчук та інші  відомі  люди.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #896 : 11 Серпня 2010, 17:20:52 »

 Тігіпко вважає, що Україна зараз в кращому становищі, ніж Греція. Мабуть, судить по собі....
http://www.imk.com.ua/ua/news/info/141642
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #897 : 11 Серпня 2010, 20:40:06 »

 "11.08.2010 17 :39  |  Planet  Памятаєте нелавню рекламу:  країні потрібні... кохайтеся! Так,  може, й зараз піти тим же  шляхом. Країні потрібні  реформи - кохайтеся? А як що  серйозно, то де, пане Сергію,  ваші реформи? І та грандіозна  програма, про яку так красиво  розповідала ПР, зокрема " Бальцерович" місцевого  розливу - Акімова. Реформа  податкова = податкова удавка;  реформа пенсійна = зростання  пенсійного віку; реформа ЖХГ  = зростання тарифів і нічого  більше; освітня реформа =  зростання хабарництва і  страшенний бардак на вступній кампанії. Яку реформу ви ще  не розпочали? Може,  зупиніться, нарешті, і не  гвалтуйте Україну разом з  іншими ПРОФФЕСІОНАЛАМИ?  Йдіть (а краще - виїзджайте)  геть, дайте нам нормально  жити.  " Гарний коментар до тієї статті,підтримую.Цікаво скільки ще Тігіпко буде вдавати,що не бачить як ПРдуни використали його як одноразовий засіб для запобігання вагітності.=))
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #898 : 11 Серпня 2010, 21:56:29 »

Дивуюся я людям, які за нього голосували і казали шо він сильний кандидат...
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #899 : 11 Серпня 2010, 22:06:12 »

 Тут зіграла своє всього - навсього політтехнологія. - він назвав свою партію "сильна Україна" - люди стали асоціювати і його з силоюю Нічого більше.
Мене особисто це не "завело", через те, що я добре памятаю його минулі "заслуги" як керівника штабу Януковича в 2004. Але, очевидно, у наших людей память ще коротша, ні ж я думала (не бути мені політтехнологом), а здатність приймати доленосні рішення не розумом, а ...... "за красиві очка, чи красиві слова ще вища.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка