Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 3 дні

Голосування

Яке з друкованих видань Калуша, що мають свою сторінку в неті Ви вважаєте найцікавішим

Вікна
- 69 (59.5%)
Вісті Калущини
- 12 (10.3%)
Дзвони Підгір♥я
- 17 (14.7%)
Західний вісник
- 16 (13.8%)
Калуський нафтохімік
- 2 (1.7%)

Всього голосів: 115


Автор Тема: Газети Калуша (онлайн)  (Прочитано 418492 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #580 : 17 Лютого 2011, 18:22:28 »

звороти типу "подейкують", "кажуть люди" і т.п. є в українській мові
Ну але ж згодіться, що в виданні, що себе вважає солідним використовувати такі звороти принаймні не зовсім професійно... можна схитрувати і замінити наприклад на : "за інформацією джерела, яке побажало бути неназваним" або щось типу цього. Воно одне і те ж але звучить солідніше. Чи ви "на хлопський розум"  працюєте?  Тоді друкуйтесь на жовтому папері і всім буде зрозуміло - до якого контингенту відноситься ваш читач. Якщо є відеозапис то й треба спиратися на відеозапис а не на "подейкують" Чи відеозапису в момент аварії не було? Він зявився пізніше?  ;)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Azazello

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 123
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2014, 22:28:02

    Звідки: Kalush siti
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #581 : 17 Лютого 2011, 19:04:40 »

Дані звороти вживають багато видань. І нічого тут поганого не бачу. Крім них у газеті вживаються й інші, типу "за інформацією з неофіційних, але достовірних джерел", " у кулуарах точаться розмови" і т.д. Якщо б Ви читали даний тижневик постійно, то помітили б це.  А на рахунок відеозапису, він справді є і зроблений випадковими людьми, які просто виявилися моїми знайомими і на даний момент поверталися додому. І якщо буде потрібно можу його використати. Але, поки що потреби в цьому не бачу.:zakryto
Записаний
Я - Ангел. Только крылья - в стирке, нимб - на подзарядке, а рожки и хвост - это у меня наследственное.

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #582 : 17 Лютого 2011, 20:59:40 »

менше тексту - більше справ! є відео - давай! нема - нічого плескати губами і просторікувати про словесні звороти. а то і про вас напишуть: "подейкують, є відео з ДТП за участю міського голови. джерело не назвалося і відео не надало". хі-хі!
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #583 : 18 Лютого 2011, 11:16:38 »

Дані звороти вживають багато видань. І нічого тут поганого не бачу
І я не бачу. Кожен висловлює свою думку в спосіб, який йому подобається. А інший в свою чергу робить свої висновки стосовно правдивості інформації, яка в такий спосіб подається. От і все. Але Ви плутаєте свободу слова із законами жанру журналістики.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #584 : 18 Лютого 2011, 11:43:00 »

Чого чекати 18 лютого від потужного спалаху на Сонці

Приховано: Показати
До нашої планети долетить величезний плазмовий згусток. Про це пише "Комсомольская правда".

У ніч на вівторок, 15-е, супутники GOES зафіксували на Сонці спалах класу X2 — найвищого за потужністю. Таких колосальних вогненних сплесків не було на світилі ось вже п`ять років — з грудня 2006 року.

Спалах супроводжував так званий корональний викид — Сонце видало потоки заряджених частинок. Зараз ці плазмові згустки наближаються до Землі із швидкістю 410 кілометрів в секунду. І досягнуть нашої планети до кінця дня у п`ятницю, 18 лютого. Тому очікується сильна магнітна буря, яка продовжиться від 10 годин до доби. Тобто захопить і ніч на суботу, і саму суботу.

Геомагнітні наслідки від спалаху неминучі, запевняють фахівці. Адже джерело коронального викиду знаходилося майже точно по центру сонячного диска і прямо навпроти Землі.

Невідомо, які конкретно неприємності відбудуться в результаті струсу електромагнітного поля нашої планети, що приймає на себе удар плазми. Фахівці не прогнозують нічого катастрофічного в глобальному масштабі. Але не виключені локальні порушення в радіо- і телефонному зв`язку, скачки напруги, короткі замикання і навіть аварії на трансформаторних підстанціях. У зв`язку з цим розумно було б у п`ятницю увечері не користуватися енергоємними побутовими приладами — електричними духовками і потужними калориферами.


Дзвони Підгір♥я

Відповідь від: 18 Лютого 2011, 11:38:42
Ветерани проти заводу з переробки гексахлорбензолу

Приховано: Показати
Ветеранська спільнота цінує дії місцевої влади, спрямовані на оптимізацію соціально-економічного розвитку нашого міста, поліпшення життя його громадян. Люди вдячні міському голові Ігорю Насалику, який доклав немало зусиль, аби кардинально зрушити з місця вирішення вельми болючого для нас питання — офіційного визнання Калуша зоною екологічного лиха та виділення коштів з державного бюджету на ліквідацію загрози виникнення надзвичайної ситуації. Чи не тому восени минулого року калушани так потужно підтримали кандидатуру Ігоря Степановича на виборах до органів місцевого самоврядування.

Останнім часом увага громадськості прикута до робіт, що проводяться на Домбровському кар’єрі та полігоні токсичних відходів, звідки вже вивезено на переробку за межі України 8,5тисячі тонн гексахлорбензолу. Люди зітхнули з полегшенням, що, нарешті, позбуваємося життєво небезпечних отрутохімікатів, які завдали немало шкоди довкіллю. І раптом, як сніг на голову, крутий поворот у інший бік. У пресі читаємо, що міський голова пропонує не виділяти більше кошти на подальше вивезення гексахлорбензолу, натомість ініціює будівництво в Калуші заводу з переробки токсичних відходів. Дотумкали, бачите, наші очільники, що задорого обходиться державі вивезення хімічної нечисті, вирішили вдатися до економії бюджетних коштів. А чисте повітря, яке так потрібне усім нам, нарешті, саме людське життя, вже наче не мають ніякої цінності.

Калуш, без перебільшення, можна назвати багатостраждальним містом. Скільки того страху зазнали наші городяни через провали грунту над шахтними виробітками, скільки хлору, іншого хімічного смороду наковтались за часів розвою так званої «великої хімії», скільки калуського люду без воєн, без природних катаклізмів викосила ота «хімія» і продовжує свою чорну справу! Гаснуть люди, немов свічечки. Не можна без болю у сердці читати розвішані на деревах і стовпах скорботні, у чорному обрамленні повідомлення «Після тривалої тяжкої недуги відійшов/ла/ у Вічність?!» Що характерно, відпливають у соснових човниках в інший світ люди переважно молодого, працездатного віку. Медична статистика свідчить, що Калуш займає перше місце в області з онкозахворювань. Це про щось говорить! Що, накажете цнотливо опускати очі й не бачити рясноти сумних горбиків на міському цвинтарі, що за якихось три десятиліття так розрісся і захоплює усе нові гектари землі?

Після цього калушанам для повного щастя бракує лише заводу з переробки гексахлорбензолу та інших токсичних відходів, куди, ясна річ, будуть звозити хімічну нечисть з території області, а то й всієї України.

Спочатку нам говорили, що такий завод потрібен для вирішення проблеми з гексахлорбензолом. І все. Ніби мова йде про ін’єкційний шприц одноразового застосування. Тепер уже підсовують ідею використання його у перспективі для переробки побутового сміття. Треба, мовляв, забезпечити рентабельність приватного підприємства. При цьому малюють райдужну картину, буцімто, побудувавши такий завод, Калуш за два роки стане найчис тішим містом України.

Та нас уже на м’якуш не купиш. Наслухались тих обіцянок по саме нікуди. Ціною заподіяної шкоди навколишній природі та власному здоров’ю заплатили за свою легковірність. Тож радіти, плескати в долоні, даруйте, не виходить.

У розмовах з людьми домінує категоричне несприйняття будівництва такого об’єкта в Калуші. Ветеранська громада міста також каже своє тверде «Ні!». Не місце йому в густонаселеній місцевості нашого зеленого смерекового краю. Повірте, не про себе клопочемося. Ми вже, як мовиться, йдемо з гори. Про дітей, онуків правнуків, їх здоров’я, майбутнє наша печаль.

Панове владці приходять і, відбувши свій термін, відходять, шукаючи для себе більш густої юшки. А людям жити на цій землі, господарювати, розбудовувати нашу Українську державу. То невже не можна знайти інший, більш прийнятний, мудрий, безпечний спосіб виходу із ситуації, що склалася?

Рада і члени міської організації ветеранів України: О. Крижак, Н. Кадигроб, В. Михайленко, М. Машталір, М. Парило, Н. Касич, У. Синиця, З. Льовкіна, Н. Мироняк, Л. Михайлюк, Р. Носович, Н. Магон, В. Луцан, Л. Дідошак, Ф. Дзержинський, К. Литвинська , Т. Буренко, М. Левицький, І. Китаєва, всього 50 підписів.


Дзвони Підгір♥я за 18.02.2011

Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #585 : 23 Лютого 2011, 01:33:35 »

Категорично з Вами не згоден. Паспорт в мене вже є (за 343 грн 38 коп.). Завдяки цій статті (http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1586) вже кілька людей собі зробили документи по реальній ціні.
В понеділок була в ОВІРі - ціна 600 з чимось грн. А за 343грн і мови немає. За терміновий 1200грн.
Чи за цей час ціни знов помінялись?
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #586 : 23 Лютого 2011, 12:59:44 »

До 3 робочих діб    1205 грн. 75 коп.
До 10 робочих діб    862 грн. 08 коп.
До 30 календарних діб    343 грн. 38 коп.


Детальніше тут

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #587 : 23 Лютого 2011, 13:16:53 »

Я вже писав як то виглядає у дійсності. Ти йдеш в ОВІР і чекаєш годинами у черзі. Коли заходиш у кабінет, то вже маєш мати квитанцію про оплату. А скільки платити знають у касі. І платиш 600 з гаком. А коли таки заходиш у кабінет то підписуєш маленький папірець, який ніхто не читає, але там написано, що ти хочеш отримати паспорт і є варіанти (бо загубив, бо змінив прізвище, ще щось) а перша графі - хочеш зробити паспорт за 10 днів. Я питаю жіночку, тут мені мовляв жодна відповідь не пасує до мого випадку. Вона відповідає - кладіть галочку у першій графі і підписуйтеся.

Все. Міліція легально отримала від мене + 300 грн.
Відповідь від: 23 Лютого 2011, 13:15:42
Ага. Забув.
Якщо хочеш бути Дон-Кіхотом, то можеш і не підписувати, але тоді ту годинну чергу доведеться вистояти 3 рази, а паспорт тобі дадуть місяців за 3.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #588 : 23 Лютого 2011, 13:40:05 »

Та вже десь в місцевій пресі недавно піднімалось це питання.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #589 : 23 Лютого 2011, 14:55:52 »

Та вже десь в місцевій пресі недавно піднімалось це питання.
Ну так ми обговорювали статтю Ігоря Ткача ( D.J. Kardan) у Дзвонах була здається... АЛе ж він і коментує що отримав, бо наполіг на своєму ;)
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #590 : 23 Лютого 2011, 15:37:43 »

Якщо хочеш бути Дон-Кіхотом, то можеш і не підписувати, але тоді ту годинну чергу доведеться вистояти 3 рази, а паспорт тобі дадуть місяців за 3

НЕПРАВДА
Паспорт можна зробити звичайним способом за 30 днів за 343 грн 38 коп
Я знаю як. І можу навчити. ;)
Відповідь від: 23 Лютого 2011, 15:26:40
Якщо є люди, які реально мають 343 грн 38 коп і хочуть собі зробити паспорт
-можем зустрітися в реалі і все обговорити.

На цю тему пишіть в приват або телефонуйте, - буду радий допомогти!!!
Я паспорт маю, і не проти щоб Ви також мали. По нормальній ціні.

Дерти з людей додаткове бабло в теперішній час - то просто злочин!!!! :evil
Відповідь від: 23 Лютого 2011, 15:30:04
стаття тут http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1586
Відповідь від: 23 Лютого 2011, 15:31:32
А почалося все із моєї заяви до депутата, потім депутатського запиту і потім статті в газеті http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1577
Відповідь від: 23 Лютого 2011, 15:33:20
Прийшла і відповідь мені, отут можна віднайти:
http://www.facebook.com/album.php?id=1814109027&aid=27630#!/photo.php?fbid=1256593074310&set=a.1240469111221.27630.1814109027&theater

Ну я це питання просто так не залишу!!! :evil

Не отримую жодного задоволення від того, що хтось або сяде або піде з роботи, але я жіночку чесно попереджав...

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #591 : 23 Лютого 2011, 18:04:36 »

А коли таки заходиш у кабінет то
Справа у тому, що я заходила у кабінет  і уточнила, що мені не терміново. Тоді мені пояснили, що нетерміново буде через місяць за 600грн. Я в касу не ходила

Відповідь від: 23 Лютого 2011, 17:59:10
НЕПРАВДА
Паспорт можна зробити звичайним способом за 30 днів за 343 грн 38 коп
Я знаю як. І можу навчити
Правда. Бо я особисто була. Я почала було казати, що 600 - то терміново. Але мені відповіли у кабінеті де "підписують бумажки", що теміново - 1200грн. А 600 то офіційно затверджена ціна. А статті тоді я не мала під рукою.
Тому дуже хочу, щоб мене навчили.
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #592 : 23 Лютого 2011, 19:57:42 »

  На рахунок виготовлення закордонних паспортів Тенді скинула гарну інформацію в темі: http://forum.kalush.info/index.php?topic=206.msg99683;topicseen#msg99683
 Думаю там знайдете відповіді на поставлені питання. (Знайшовши відповідь, не забудьте Тенді поставити відзнаку в карму) :frend
Відповідь від: 23 Лютого 2011, 19:57:02
http://forum.kalush.info/index.php?topic=206.msg99683;topicseen#msg99683 :drink
« Останнє редагування: 24 Лютого 2011, 00:11:03 від Tandylight »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #593 : 24 Лютого 2011, 00:49:30 »

Щойно зареєструвалась онлайн, та записалась в чергу у міжрегіональний центр отримання закордонних паспортів. Як це все проходить, буду Вам розказувати ;)
Зареєструвалсь на отримання паспорту і свого і Санькиного (у нас у обох закінчився строк дії).
Якщо додавати туди дані дитини (додаткова послуга) - то загальна вартість одного паспорта становить  356,48 ( без комісії банку) ну нехай ще 10 гривень - комісія :)
Триматиму Вас в курсі. Записалась на 04 березня на другу половину дня ;) Побачимо ;)

Міжрегіональний центр видачі паспортних документів


Тут вся можлива інформація про видачу паспортів  :bouquet:
« Останнє редагування: 24 Лютого 2011, 00:56:28 від Tandylight »
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #594 : 24 Лютого 2011, 09:47:22 »

Правда. Бо я особисто була. Я почала було казати, що 600 - то терміново

Коли я кажу, що НЕПРАВДА то не маю на увазі, що хтось із нас щось вигадує, а маю на увазі, що нас і далі тримають за лохів.

Те, що кажуть (610-670 грн) і те що записано в нормативно-правових актах - різні речі .
Нетермінове виготовлення коштує 343 грн 38 коп і крапка!
Саме стільки я за свій заплатив. Все рещта - від лукавого.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #595 : 24 Лютого 2011, 21:48:33 »

Вже втретє за тиждень зустрічаю таку інформацію...

Час, коли потрібно піти?

Приховано: Показати
«Я завжди був готовий залишити посаду і завжди пам’ятав, що посаду ніхто не приватизує, що прийде час, коли треба буде піти. І таке розуміння дуже допомагає, утримує в певних межах щодо слів і дій...»

Кадрова революція, яку затіяв Віктор Янукович, схоже, на­бли­жається й до Прикарпаття. В цілому ротація кадрів, заснована на чіткому усвідомленні напряму розвитку й на критеріях професіоналізму, зовсім би не завадила. Однак якщо на першому місці особисті зв’язки, а та чи інша посада опиняється в центрі політичних інтриг і торгів, як це традиційно буває в Україні, то над кандидатурами на владні крісла варто задуматися. Особливо, коли зміни стосуються (проте, чи стосуються?) керівництва області.
Нова сесія Верховної Ради України відзначилася не лише внесенням змін до Основного закону й сумнівним із погляду Конституції продовженням терміну повноважень представницьких органів усіх рівнів, але й відкликанням цілої низки депутатів-сумісників, яких нарешті таки позбавили мандата. А оскільки сумісниками в основному були «регіонали», серед претендентів на заміщення вакантних місць опинився й Ігор Зварич. Заступник голови ОДА таки дочекався просування списку й тепер може спокійно працювати в столиці.
Слід визнати, що Зварич на мандат напрацював. В умовах політичної непевності недоторканість та гарантія пільг і почестей без обтяжливої відповідальності навіть на півтора року є великою спокусою. Тим паче, що чутки про близьку відставку Михайла Вишиванюка з посади голови ОДА та перехід на дипломатичну службу лунають все частіше...
Власне, професійна діяльність Вишиванюка завжди супроводжу­валася байками про близьке звіль­нення. Однак байки залишалися байками, але останнім часом вже і сам Михайло Васильович підкидає дров у вогонь репліками типу «Я завжди був готовий залишити посаду і завжди пам’ятав, що посаду ніхто не приватизує, що прийде час, коли треба буде піти. І таке розуміння дуже допомагає, утримує в певних межах щодо слів і дій...»
Друге «пришестя» Вишиванюка в кабінет голови ОДА стало наслідком тривалих політичних консультацій та домовленостей. А оскільки загальна політична ситуація в країні у зв’язку з останніми подіями доволі різко змінилася, перегляд домовленостей і перерозподіл областей виглядає не таким вже й безпідставним. Зміна губернаторів в окремих областях є цілком можливою і, зрештою, вже розпочалася.
Разом з тим, особливих мотивів для заміни Вишиванюка в Президента немає. Михайло Васильович невтомно демонструє відданість Віктору Януковичу, постійно захищає його ім’я від нападів політичних опонентів і при кожній нагоді величає «українським Черчілем». Не слід забувати й про результат Партії регіонів на останніх місцевих виборах: регіонали пройшли чи не в кожну раду. Новий-старий губернатор також досягнув непоганих результатів у місцевій господарці. Свідченням цього є комплексне 5 місце Івано-Франківщини серед областей за соціально-економічним розвитком протягом 2010 року. Відтак звільнення губернатора, який демонструє одні з найкращих результатів у країні, через незадовільні господарські показники було б не лише безпідставним, але й нелогічним.
Єдиний видимий і доволі вагомий промах Вишиванюка – провал голосування з обрання голови обласної ради. Однак це не так невдача особисто Михайла Васильвича, чий авторитет в області практично не піддається сумніву, як наслідок іміджу Партії регіонів і реакція національно-патріотичних сил на чергову «загрозу». Втім, якщо Банкова таки піде на зміну губернатора, вже сьогодні найбільш імовірними претендентами на губернаторське крісло вважаються нардеп Василь Чуднов, Зіновій Митник, а також Нестор Шуфрич.
Про особу Нестора Шуфрича вже встигли дещо призабути. Після «заслання» в РНБО ображений на всіх Шуфрич зійшов із політичної авансцени, однак супроти «своїх» не повстав. Посада губернатора цілком може стати свідченням реабілітації Шуфрича, потреби його політичної харизми у протистоянні з «націоналістичним елементом» Західної України. Прихід Шуфрича на Франківщину, для якої він є «чужинцем», був би свідченням того, що Банкова взяла курс не на господарський розвиток краю, а на ідеологічне «змагання язиків».
На відміну від Шуфрича, і Чуднов, і Митник походять із Прикарпаття і з проблемами області знайомі не на словах. Окрім того, якщо би Шуфрич перетрусив увесь керівний склад адміністрації (що дуже ймовірно), то Чуднов із Митником у вже сформований «управлінський кістяк» внесли б хіба невеликі корективи.
Василь Чуднов уже пізнав усі радощі депутатського життя. Для повного щастя, як кажуть, залишилося лише очолити область. Тим паче, що саме Чуднов розцінювався, як основний претендент на крісло губернатора ще 2010 року. Однак тоді все змінилося практично в останній момент. Саме призначення Чуднова на посаду голови ОДА, вочевидь, найбільшою мірою виправдало б сподівання місцевих регіоналів, яких, власне, й очолює нардеп.
Зіновій Митник, який донедавна очолював Міністерство охорони здоров’я, вважався претендентом на ректорське крісло Медичного університету, що забезпечило б чиновнику спокійне й сите завершення кар’єри. Подейкують, що в працевлаштуванні Митника, якому не вдалося вдруге стати головою облради, особисто зацікавлений і Микола Азаров. Крім того, проти позапартійного Митника на посаді губернатора не надто б заперечували і місцеві націонал-демократи.
Наразі, пропри всі чутки й кулуарні кадрові сценарії, твердо прогнозувати відставку Вишиванюка передчасно. У чинного губернатора є сильний козир: у регіоні він залишається втіленням і гарантом «стабільності», яка для регіоналів є політичним фетишем. Та й управління Михайла Вишиванюка неефективним не назвеш.
Однак логіку в діях влади останнім часом знайти все важче. Сьогодні не зрозуміло, що від­бу­вається в державі: наводиться лад чи впроваджується «керований хаос»? Чутки про звільнення Вишиванюка можна сприймати, як один із симптомів боротьби цих двох тенденцій. Втім, до роботи в таких умовах Вишиванюку не звикати.
На черговій прес-конференції для представників масмедіа, яка відбулася 12 лютого, Михайло Вишиванюк зробив сенсаційну заяву про те, що 70% жителів Прикарпаття на президентських виборах у 2015 році проголосують за Віктора Януковича. Він наголосив, що день, коли було зроблено такий прогноз, слід запам’ятати усім, особливо журналістам.
– І запам’ятайте сьогоднішню  дату, сьогоднішню прес-конференцію, сьогоднішній мій прогноз, коли Івано-Франківська область у 2015 році проголосує за Віктора Федоровича 70% голосів, – сказав обласний очільник.
Щоб не бути голослівним, губернатор зауважив, що все буде так, як він сказав, завдяки покращенню життя українців через низку реформ, що вже запроваджені і будуть запроваджуватися до 2015 року.
– Реформи будуть проведені не заради реформ, а заради результату – покращення стандартів життя і вступу до євроспільноти, – заявив Михайло Вишиванюк.
Не забув голова ОДА спростувати усі чутки, які стосуються призначення на посаду голови ОДА Нестора Шуфрича. Він ще раз нагадав, що ніякого Шуфрича на Івано-Франківщині не буде. Сам же Михайло Вишиванюк збирається працювати з Віктором Януковичем аж до 2020 року.
P.S. Спроби нових кадрових призначень постійно проходять і в нашому районі. Після того, як затія міського голови Ігоря Насалика посадити у крісло голови РДА Василя Турчина з тріскотом провалилася, а сам Турчин став одним із головних фігурантів у кримінальній справі стосовно розкрадання повеневих коштів в особливо великих розмірах, Ігор Насалик зробив черговий кульбіт і на політичній арені з’явилася нова фігура з його оточення – лояльний до мера заступник з питань будівництва Василь Петрів.
Чим усе закінчиться – покаже час.
Підготувала Світлана ЯКИМЕНКО



Західний вісник за 18.02.2011 р.

Відповідь від: 24 Лютого 2011, 21:32:04
Дежавю якесь:
Paralleli за 11.02.2011 р.

Відповідь від: 24 Лютого 2011, 21:39:29

Галицький кореспондент за 17.02.2011 р.

Цікаво що Паралелі 11 лютого посилаються на статтю в ГК за 17 лютого :unknow
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #596 : 26 Лютого 2011, 23:25:15 »

 Стаття-ультиматум від Ігора Гаврилюка. (цікавий він чолов'яга) :)

Перетворимо європейське місто на місто живих трупів!

Приховано: Показати
Екологічного лиха з грядущими проваллями нам замало. Тож дочекалися ще одного – на ймення Ігор Насалик.
За яким правом смію називати пана ще одним лихом?
Чому дозволяю собі ображати всенародного улюбленця, який сотворив новітню партію, що перемогла на виборах і до міста, і до району, і до області?
Причина прозаїчна. Чув (по телевізії) на власні вуха, що вищезгаданий пан виношує ідею спорудити у Калуші завод із переробки гексахлорбензолу! І що, буцім, отой завод  дуже велике благо для нас, майже європейців. Він (завод), після побудови, миттю переробивши поклади гексахлорбензолу та забрудненого ним ґрунту, негайно перетехнологується на переробку сміття.
І що зведення його дуже дешеве в порівнянні з вивезенням гексахлорбензолу до Англії, і що переробляти в Калуші будуть виключно свою отруту...
Читав у місцевій пресі (достовірність викладеного там не гарантую, звісно), що таке попереднє (чи остаточне) рішення прийняте в Азаровському кабміні.
Залишилось єдине – провести з цього питання референдум,  і справу зроблено. Збудуємо завод і на майбутньому наших дітей, внуків та правнуків можна ставити хрест...
А тепер невеличкий відступ. Нинішня влада вельми полюбляє притягати до відповідальності винних у різних діях (з ознаками злочину) своїх попередників. Гадаю, незле було б провести розслідування: чому при проведенні приватизації колишнього хімічного гіганта звалище гексахлорбензолу залишилось безхозним? Чи правильно складувався (захоронявся) гексахлорбензол, якщо він зараз становить таку небезпеку? Чому за вивезення його і переробку має платити Україна зі свого бюджету? Хто винен, якщо при захороненні гексахлорбензолу були порушення чинного законодавства? Хто і як (якщо такі порушення мали місце) уже покараний і ще буде покараний?
Сподіваюсь, прокуратура і Калуша, і Генеральна  уже зацікавились цим, а якщо ні, то зацікавляться найближчим часом... І ми ще дужче обидві інституції заповажаємо...
Повертаючись до основної теми своїх роздумів, хочу наголосити на наступному. Є таке поняття, як антропогенне навантаження на середовище. Для  всеміського улюбленця пояснюю: термін цей простою мовою означатиме, скільки природа (навколишнє середовище) може витримати наруги над собою. Йдеться про викиди у воду, ґрунт, повітря...
Так от. Існує межа, перевищувати яку недопустимо. Інакше природа дуже швидко і дуже жорстоко помститься. Помститься не тому, що лиха до людей, а помститься тому, що з результатами людської нерозумної (часто-густо бездумної  чи злочинної) діяльності дати раду не в змозі.
Тому запитання до Ігоря Насалика. А в Калуші, часом, межу допустимого уже не перейдено? І скільки шкідливих виробництв (навіть із найкращою технологією, бо й там без небезпечних викидів не обійтись!) у місті та околицях ще можна збудувати? Хтось такі дослідження проводив? Може, ознайомите нас, сірих, із їх результатами? І чи не здається Вам, шановний, що, не знаючи відповіді  на ці запитання, вести мову про завод­ську переробку надзвичайно небезпечного продукту – звичайнісінька (не перепрошую) дурість?
Отож, допоки гексахлорбензол Англія бере, то й вивозити його туди треба. Скільки б це не коштувало! Бо ніякими грішми, ані  їхньою економією не можна вимірювати здоров’я нинішніх калушан та їх нещасних нащадків.
До речі, а хто Вам дасть таку гарантію, що переробляти у Калуші будуть лише гексахлорбензол? Та ж наш уряд швиденько укладе угоди з найближчим сусідом і до Калуша хлине непотріб із неосяжних просторів від Москви до найдальших околиць. Там  чекають не дочекаються, коли довірливі українці зведуть на свою погибель оцього омріяного Вами заводу... заводу, який нам потрібен, як зайцю галіфе, а Вам... Ви, часом, не маєте особистого бізнесового інтересу в його зведенні?
А ще й таке. А чи не хочете Ви, пане Насалику, ощасливити таким  об’єктом рідне село на Рогатинщині, попередньо провівши там із цього приводу референдум? Ваше село і від Калуша недалечко, і до нього на кілька миль ближче, аніж до Англії... (Витрати на перевезення гексахлорбензолу скоротяться в кілька разів!)
Як Ви гадаєте, що на це скажуть Ваші земляки? Переконаний, навіть померлі Ваші сільчани від такої постановки питання в гробах перевернуться!
Чому ж у Калуші Ви таке питання ставите? Чи не тому, що Ви із сім’єю житимете в Конча-Заспі, а ми зі своїми сім’ями здихатимемо в Калуші?
Передостаннє. Я чув (теж на власні вуха), що голова обласної державної адміністрації пан Михайло Вишиванюк заявив: ніякого заводу із переробки гексахлорбензолу під Карпатами будуватись не буде! Туризм тут розвивати треба, а не нові шкідливі виробництва будувати...
Оце мова мудрої людини і державницький підхід!  Не те що Ваші розумування про грядущу новобудову! Гадаю, Ви теж чули виступ Михайла Вишиванюка по телебаченню. Тому ще одне питання: свою думку про цей проект, який Ви хочете протягти через референдум, Ви уже змінили чи й далі на ньому наполягаєте?
Наполягаєте, наполягаєте, шановний. Так просто Ви від своїх ідей відмовлятись не звикли! Отож, референдуму бути!!! Тому пропоную поставити там два питання. Перше: чи підтримуєте Ви (калушани) будівництво у  місті заводу з переробки гексахлорбензолу? Друге: чи довіряєте Ви Українській партії Ігоря Насалика, якій надали всю повноту влади у місті, районі та області,  в голові очільника якої зародилася думка про Ваше жахливе майбутнє без майбутнього?
І якщо калушани не дадуть ствердної відповіді на обидва запитання,  Ви негайно добровільно забираєтесь із Калуша назавжди. Якщо відповідь буде ствердною, я виконаю будь-яке ваше побажання...
Переконаний, що знаєте: я, на відміну від Вас, слова дотримуватись умію...
Принагідно нагадую Вам, пане  Ігоре Степановичу: Вашій пустопорожній обіцянці громадянину Калуша (в моїй присутності) про «єндову» в березні виповниться чотири рочки, а той тиждень, за який Ви обіцяли мені (на той час депутату) забезпечити  безперешкодний під’їзд спецмашин (швидкої, газової та пожежної служб) до під’їздів  будинків, розтягнувся на 145 днів... Ото тиждень!!!
Обдурювати – Ваше ремесло? Сумно, гірко і прикро...
Чесно кажучи, боюсь: референдум Вашу ідею підтримає. Калушани – як маленькі діти, охоче ведуться на різні казки. Та й Ваш вплив на них такий, що Кашпіровський позаздрить... Але на те, на жаль, нема ради, окрім... референдуму... 
Ігор ГАВРИЛЮК, письменник
P.S. Знаю, моя стаття без реагування не залишиться. Тож прошу, друкуючи його, не ховатись, як минулого разу, за псевдоніми та колективні звернення, а ганьбити мене відкрито...
P. P. S. Кілька чоловік із Вашої дуже Української партії (ще кілька таких українських – і нам труба!) казали мені: та ми вже зрозуміли, куди вступили, але вийти не можемо, з роботи виженуть... Недовго грала музика!

Відповідь від: 26 Лютого 2011, 22:51:09
Західний вісник.
http://zahidonline.com/news/article/peretvorimo_vropejske_msto_na_msto_zhivih_trupv/
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #597 : 26 Лютого 2011, 23:43:44 »

Молодець дядько правильно пише !
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #598 : 26 Лютого 2011, 23:45:48 »

Наш мер з такими настроями в людей, передумає робити референдум.  :=)
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #599 : 26 Лютого 2011, 23:54:32 »

Молодець дядько правильно пише !
Саме цікаво цей дядько, ще до не давно, депутат обласної ради, був великим шанувальником нащого мера. Певна якась кішка між ними пробігла. :unknow
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»