Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 8 днів

Голосування

Яке з друкованих видань Калуша, що мають свою сторінку в неті Ви вважаєте найцікавішим

Вікна
- 69 (59.5%)
Вісті Калущини
- 12 (10.3%)
Дзвони Підгір♥я
- 17 (14.7%)
Західний вісник
- 16 (13.8%)
Калуський нафтохімік
- 2 (1.7%)

Всього голосів: 115


Автор Тема: Газети Калуша (онлайн)  (Прочитано 418815 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #300 : 05 Серпня 2010, 22:08:58 »

Служителі Феміди покарали ще двох злодіїв
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1568

така стаття...  :(
звернімо увагу на деякі факти
Цитувати (вибране)
Заробляти на хліб насущний тяжкою працею вони не звикли, а пристрасть до наркотиків вимагає чималих коштів.
то як я розумію, ці двоє були безробітні
а наркоманію вилікувати без бажання самого наркомана - НЕМОЖЛИВО

сумма грошей на котру було викраденно речей складає 8700 гривень + 2767 гривень, тобто 11467 гривень, та цікаво за який термін

То я до того, що надто часто у нас людина, що звільнилася з місць позбавлення волі просто таки немає куди подітися "від" загального безробіття, ще й з ТАКОЮ відміткою.
То є окрема дуже складна тема...  :(
Відповідь від: 05 Серпня 2010, 22:08:15
Як то не ростуть?

Просто у лісі не ростуть, бо вони ростуть на полі у траві.
ти знаєш такі місцини???
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #301 : 05 Серпня 2010, 22:10:44 »

Я практично не знаю де їх нема. У центрі старому на клумбах навіть бувають. Там колись за польщі ринок був і коней припинали у тому місці. Як відомо печериці люблять той вид добрива.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #302 : 05 Серпня 2010, 22:14:28 »

yurko, перепрошую, та може ти їх плутаєш із тими грибами, що "вибухають" оті сорняки й справді в нас дуже поширені й зовні вони дуже схожі, а так, щоб печериці росли  :unknow
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #303 : 05 Серпня 2010, 22:19:59 »

Підтверджую - шампіньйонів валом росте в нас. Але тільки не в лісі.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #304 : 05 Серпня 2010, 22:21:44 »

Ті шо вибухають - то дощовики (порхавки). Погугли. "Шампіньйони".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #305 : 06 Серпня 2010, 09:35:43 »

Підтверджую. Сама в дитинстві навіть назбирувала їх досить багато у центрі під деревами біля фонтану, а ще в дворах позаду бані.  :)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #306 : 06 Серпня 2010, 10:31:19 »

Ті шо вибухають - то дощовики (порхавки).
досить смачні гриби :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #307 : 06 Серпня 2010, 10:39:11 »

Поки молоді так. Але у нас і онлайн газети обговорюються. Заминаймо, поки ЯЯ щось нового не вичитає  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #308 : 06 Серпня 2010, 13:49:15 »

а шампіньони у нашій місцевості не ростуть, по крайній мірі мені вони не попадалися.
Ростуть тільки ми їх називали печериці. :)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #309 : 06 Серпня 2010, 14:55:59 »

Ну, млинець :), як знайду - то погоджуся.  ;)
Відповідь від: 06 Серпня 2010, 14:06:16
Заминаймо, поки ЯЯ щось нового не вичитає
А ЯЯ таки вичитала
Насалик задекларував свої статки розміром  10 млн. доларів
http://www.vikna.if.ua/news/article/nasalik_zadeklaruvav_svo_statki_rozmrom_10_mln._dolarv/

Что-то Насалик обнищал, всего 10 ???  :o  :-D
Ото криза по чоловіку вдарила...  ;) Чи то я недобре зрозуміла?  :-[
Відповідь від: 06 Серпня 2010, 14:10:56
У Вікнах уточнюють, що основні дороги повинні бути впорядковані ще до дня Незалежності
До Дня Незалежності місто отримає чотири дороги
http://www.vikna.if.ua/news/article/do_dnya_nezalezhnost_msto_otrima_chotiri_dorogi/
далі там нічого нового  :unknow
Відповідь від: 06 Серпня 2010, 14:21:07
ще одна стаття з Вікон
Лікарі Прикарпаття готуються до нової хвилі грипу
http://www.vikna.if.ua/news/article/lkar_prikarpattya_gotuyutsya_do_novo_hvil_gripu/

цікаво, про що ота стаття здатна "сказати" вам...

Мені ж вона говорить про те, що у нас (чи то у місті чи то по всій Україні) досі немає діагностичного обладнання для визначення вірусів ГРИПу.  :ganba
І все, що нам залишається - то їсти цибулю...
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #310 : 06 Серпня 2010, 15:29:52 »

досить смачні гриби
Ти їх готуєш? Ніколи не їла.
тільки ми їх називали печериці.
Печериця - то українська назва гриба, а по російськи - шампіньон.
У Вікнах уточнюють, що основні дороги повинні бути впорядковані ще до дня Незалежності
Раз визначили дату - точно будуть ті дороги у дощ класти. Прикмета така ;)
І все, що нам залишається - то їсти цибулю
А ще краще - багато пити та багато бувати на свіжому повітрі, вживати смачні вітамінчики,а у кого є чоловіки - ще дуже допомагає секс і ніжність. Ну і звичайно гарний настрій.

Відповідь від: 06 Серпня 2010, 15:22:45
Цитувати (вибране)
захворюваність на пневмонію в області залишалася на досить високому рівні у зв’язку з епідемією грипу і розвитком його ускладнень, одним із яких є пневмонія. На жаль, незважаючи на інтенсивне лікування у лікувальних закладах області, у відділеннях інтенсивної терапії тоді померли 45 пацієнтів
Тому що лікуємо ми ще по-старому. Уже давно кричать про те, що вірусну пневмонію, бронхіти і т.д. не можна "лікувати" антибіотиками. Вони нічого не дають. ТІЛЬКИ УСКЛАДНЮЮТЬ ХВОРОБУ. Бо не діють на віруси. Вони вбивають лише бактерії. І ефективні лише тоді коли пневмонія дала ускладнення в плані розвитку бактерій. А ще завжди при любій хворобі ставлять капельницю з гормонами.
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #311 : 06 Серпня 2010, 16:02:10 »

Что-то Насалик обнищал, всего 10 ???
 :=)криза,а шо багатше був :unknow
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #312 : 06 Серпня 2010, 17:11:17 »

Цитувати (вибране)
Заробляти на хліб насущний тяжкою працею вони не звикли, а пристрасть до наркотиків вимагає чималих коштів. Тож саме вона знову й штовхатиме їх на протизаконні дії.

через цю фразу захотів глянути на автора статті. Автор - А.П. Що це за підпис такий?
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    07 Травня 2024, 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #313 : 06 Серпня 2010, 17:17:37 »

Адепт Пауло  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #314 : 06 Серпня 2010, 19:10:35 »

Крейзікриза,а шо багатше був не знаю
десь колись читала, ще років чотири тому, що наче його статки обраховувалися у понад 40 млн., а задекларований прибуток близько 4-х млн. (в рік, коли він балатувався до нас у мери)
Записаний

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #315 : 07 Серпня 2010, 05:19:20 »

Ото криза по чоловіку вдарила...
То певно вона не по чоловіку ударила, а по його статкам та так сильно, що частину із них загнала у землю...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #316 : 13 Серпня 2010, 11:53:39 »

Стаття просто СУПЕР!!!     ВАРТО ПРОЧИТАТИ    І ІНФОРМАТИВНО , І ДУЖЕ ЛЕГКО ЧИТАЄТЬСЯ  :good
автор - Ігор Ткач, житель м. Калуша  :good + до карми  :)

Полювання на лохів

Приховано: Показати
Давайте уявно помандруємо в хлібний магазин за булочкою. У крамниці, сподіваюсь, кожен із нас вважає логічним для себе побачити усі ціни на хліб, булочки та рогалики… Уявімо, що в нашому магазині ціна на свіженький хліб і на вчорашній-позавчорашній різна. Це здається нормальним. Тепер залишилось сказати продавцю, що ми б хотіли хліба, у відповідь той мав би уточнити, що саме нам до вподоби. Ми вибираємо хлібину за три гривні (свіжоспечену) або ж за дві гривні (учорашню). І тут найцікавіше: нам кажуть що ми маємо заплатити п’ять гривень… Як? За що? За «інформаційно-консультативні послуги» і «підготовку пакета продуктів» в хлібному магазині… Правда абсурд?

Схоже, що абсурд повний, але він успішно живе у державному органі – секторі громадянства та реєстрації фізичних осіб у структурі МВС, і не тільки в Калуші, але й інших містах нашої неньки, котра незабаром святкуватиме незалежність.

6 серпня 2010 року в газеті «Дзвони Підгір’я» була опублікована стаття «Закордонний паспорт: що входить в його вартість» (http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1577), присвячена депутатському запиту депутата Калуської міської ради Володимира Полицького до міської ради та начальника Калуського МВ УМВС України на основі моєї заяви до депутата.

Ось кілька слів стосовно моєї заяви і опублікованої статті. Зайшовши в Калуський паспортний стіл, ви не знайдете стенда про вартість закордонного паспорта, про призначення і розмір платежів та про їх обов’язковість чи факультативність. А ви ж такий самий клієнт, як і в хлібному магазині…

На запитання, скільки коштує паспорт, вам скажуть: шістсот десять гривень. Я б це назвав «швидким і гарячим розводом», своєрідною державною грою в наперстки, бо реальна вартість інша… І це аж ніяк не можна назвати «всестороннім і повним інформуванням населення з надання державних послуг». Чому так? Все дуже просто!

Вся вартість виготовлення закордонного паспорта регулюється Наказом №369/1105/336 від 05.10.2007 р., виданим спільно МВС, Мінфіном та Мінекономіки України «Про затвердження Розмірів плати за надання послуг органами та підрозділами МВС та Порядку їх справляння» із змінами, внесеними згідно з Наказом МВС №73/272/152 від 24. 02. 2009 р. (http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z1235-07). Згідно з цим документом, якщо клієнт не поспішає і нічого не збирається терміново виготовляти, вартість виготовлення закордонного паспорта становить триста сорок три гривні тридцять вісім копійок, і ні копійки більше.

Ті ж самі цифри ви побачите на веб-сторінці Міжрегіонального центру видачі паспортних документів (http://www.passport-ua.org/ua/price.html), котрий успішно функціонує в м. Києві та яким гордиться МВС і вся паспортна служба. Ніяких інших документів, які регулюють ціни на виготовлення закордонного паспорта, не існує.

У вищезазначеній статті начальник сектору громадянства і реєстрації фізичних осіб Калуського міськвідділу міліції, виправдовуючи цифру 610 гривень, згадує міфічне розпорядження МВС України від 04.12.2009 р. №1057 «Про посилення ролі у фінансовому покритті витрат щодо комп’ютерного оснащення та модернізації програмно-апаратних потужностей служби ГІРФО та забезпечення чіткого виконання розпорядження прем’єр-міністра України від 16.10.2009 р. №57973/1/1-09», котре, до речі, ніяк ніхто не може знайти (як і згадане доручення прем’єра…) на порталі всеукраїнського законодавства (http://zakon1.rada.gov.ua/). Може, його взагалі немає в природі або ж воно втратило чинність? Відповіді немає. Але справа навіть не в тому, чи є таке розпорядження, чи нема… Слава Богу, юристів, в тому числі і безробітних, в Україні останніми роками стало багато, і здається, багато хто вже знає, що вищу юридичну силу має конституція, закон, зрештою, наказ міністра… і аж ніяк не якесь розпорядження.

Може, розпорядження, про яке згадує начальник паспортного стола, й має якесь відношення до того, як «збивати бабло» з громадян «на розвиток фірми», але ніякого відношення до виготовлення мого паспорта – це точно!

У газетній статті згадується про те, що, наприклад, довідка про відсутність судимості коштує шістдесят шість гривень двадцять копійок. Але це не зовсім так. Дійсно, за десять днів (термінове виготовлення) вартість довідки становить 26 грн. 20 коп., а от за двадцять днів — наполовину менше. Але в Калуському паспортному столі цього вам не скажуть ніколи, тому що здерти з вас додатково 13 грн. 10 копійок – то святе. Як-то кажуть, з миру по нитці… і буде голуба сорочка з погонами.

Про згадані додаткові послуги вартістю сорок гривень я взагалі мовчу, бо ці «послуги» ви вже оплатили в сумі 13 грн. 10 копійок (і це не ціна бланка, а вартість довідки, куди вже включені і ціна бланка, і роботи з виготовлення такої довідки). Хто не вірить – зверніться в м. Івано-Франківськ на вул. Коновальця у відповідний кабінет. Але ж ми, громадяни міста, маємо право звернутися за місцем свого проживання, чому нас футболять в обласний центр?

В усній розмові в Калуші мені пояснили, що ці кошти (40 гривень) йдуть на витрати кур’єрської пошти. Дивно. А якщо б ті бланки доставляли вертольотом, я теж мав би за це платити? Думаю, що ні. А хто платить за доставку робочих внутрішніх документів паспортного столу, хіба не сам паспортний стіл? Не забувайте, що купуючи батон, вартість доставки його із полиці вам у руки – то робота продавця, і вона вже оплачена.

Цікавий момент із страхівкою: той, хто їздить часто за кордон, знає, що нормальну страхівку можна придбати і за 40-50 гривень, а не за 75, котра пропонується паспортним столом. Я як клієнт маю право вибирати страхову компанію і розмір страхового платежу. Крім того, за страхівку краще платити безпосередньо перед поїздкою, для чого зараз витягати із кишені кошти? Це те ж саме, що платити сьогодні за хліб, котрий будете їсти через півроку… А може, платити треба вже і негайно, бо хтось має «свій процент» від кількості оформлених страхових полісів? Можливо, це й так, а, може, й ні, – сподіваюсь, що люди спеціально на те навчені, дослідять це питання.

Ще цікавіша історія із Державним підприємством «Документ», яке нібито надає мені якісь «інформаційні послуги» і «послуги з підготовки пакета документів». Цікаво, де і коли? Ксерокопії необхідних документів я робив сам, на купку їх складав сам, то як же ДП «Документ» готувало мій пакет документів? Вважаю, що коли продавець складає в пакет придбаний мною рогалик і бублик, то його робота. Зрештою, я й сам можу це зробити, не потрібно мені як клієнту платити за «підготовку пакета продуктового набору», бо це додатково, за словами начальника сектору ГІРФО, сто двадцять гривень… А є ще одне запитання: працівники паспортного столу одночасно на двох роботах гарують? І в паспортному столі, і в ДП «Документ»? А де офіс того підприємства, хто ним керує?

Обурює і ще одна фраза в статті: «це не якісь накрутки окремо взятого Калуського чи Івано-Франківського ВГІРФО, а держави в цілому»…

А, то це все ж таки НАКРУТКИ! Іншою мовою, з нас просто збирають гроші ні за що, десь по 250-260 гривень з особи за кожен паспорт. Напевно, так наповнюють державний бюджет в економічну кризу… чи, може, це йде в якийсь інший бюджет?

Тепер ясно: мої законні права та інтереси всім до одного місця, бо фірма з оформлення паспортних документів дуже бідує, і тому створила собі державне підприємство, яке нібито надає якісь послуги. Все оформлено так, аби було як законно і легально гроші щибати з громадян. Ну і що з того, що це протиправно. Навар мусить бути, хоча б і на модернізацію апаратних потужностей…

Підсумовуючи все сказане і зважаючи на те, що мені відмовили у виготовленні паспортних документів при належній оплаті обов’язкових платежів, вважаю, що працівники державних органів влади, а саме працівники сектору громадянства та реєстрації фізичних осіб Калуського МВ УМВС України в Івано-Франківській області, навмисно не інформують громадян про справжню вартість виготовлення паспортних документів, чим вводять громадян в оману, а також схиляють клієнтів паспортного столу до додаткових платежів за, ймовірно, фіктивні, надумані й необов’язкові, на мою думку, послуги, котрі не включені в перелік обов’язкових платежів і котрі нав’язуються громадянам, чим порушують їхні конституційні права. Таким чином здійснюється «здирництво в законі», котре, я сподіваюсь, припиниться завдяки втручанню прокуратури чи інших правоохоронних органів.

Хотілося б зазначити, що зростання недовіри до правоохоронних органів є чинником дестабілізації суспільства і несе загрозу національній безпеці. Тому довіру громадян треба берегти, бо вони громадяни, а не лохи.


http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1586
Відповідь від: 13 Серпня 2010, 11:15:50
У Калуші воду подавали за урізаним графіком
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1592
млинець :), ну а наперед попередити про таке не можна було???   :hot
невже до такого не поставилися би жителі із розумінням  :unknow
добре, що встановили оті фільтри, то є  :good , та про зміни графіку подачі води НЕОБХІДНО ПОПЕРЕДЖАТИ  :evil
Відповідь від: 13 Серпня 2010, 11:19:05
В Україні спростили процедуру розлучення
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1587
інформативна стаття, та я на знайшла в ній згадки про указ Ющенка, згідно з яким розірвання шлюбу спрощувалося через стан здоров"я - точніше той указ не згадаю  :-[ , то треба шукати його, та саме згідно з тим указом тепер заручені повинні були проходити медогляд.
у цій статті взагалі про таке не згадується  :unknow
може отой указ відмінили???
Відповідь від: 13 Серпня 2010, 11:42:41
На вулиці Б. Хмельницького заплановано капремонт дороги
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1591
ото стаття  :=)  :D - верніше отакою є позиція Олега Кушлика, як представника ТОВ «Карпатнафтохім» і ЗАТ «Лукор»

ще одина цікавинка у статті зазначено, що Олег Кушлик є депутатом міської ради -
Питання напрошується - пане Кушлик, а Ви чиї інтереси у Калуській міській раді відстоюєте - міста чи то ТОВ «Карпатнафтохім» і ЗАТ «Лукор». З усім розумінням до Вашої посади й того, що займаючи оту посаду Ви там одержуєте зарплатню, котру відпрацьовувати таки треба та така заява депутата міської ради - то є  :ganba

то ж є унікальним - коли спершу заявляють про те, що наче міською інфраструктурою не користуються, тому й на розвиток тієї інфраструктури платити грошенята у місцевий бюджет їм немає жодної потреби чи то необхідності - а потім вимагати ремонту доріг, що ведуть до їх заводів, з бюджету того ж таки міста.
 :=)  :D
ні, ну позиція ТОВ «Карпатнафтохім» і ЗАТ «Лукор» тут просто таки  :censore

і ще,
Цитувати (вибране)
В останньому номері газети «Калуський нафтохімік» з’явилося колективне звернення до міської влади від промислових підприємств промзони щодо стану проїжджої частини дороги на вул. Б. Хмельницького.

нажаль на сторінці газети "Калуський Нафтохімік" я такого звернення не знайшла  :P

хоча..., я там і ще дещо не знайшла...
Цитувати (вибране)
Про Калуш в Інтернеті:

1.Сайт міста Калуш. http://www.kalush.osp-ua.info/

2.Місто Калуш http://www.kalush.if.ua/

3.Про Калуш http://www.kalushcity.if.ua/

4.Електронний Калуш http://e-kalush.if.ua/
дві з отих електронних адрес - порожні - а адреси форуму - НЕМАЄ  :hot
« Останнє редагування: 13 Серпня 2010, 12:32:40 від ЯЯ »
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #317 : 13 Серпня 2010, 11:57:08 »

дякую ЯЯ за статті :),все вірно,чиновники хапуги друть собі по кишенях де тільки є можливість здерти,за любий "папірець".Тут я всю провину звалюю на державу :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

SumpatjashkA

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    13 Серпня 2010, 12:07:26

    Звідки: Калуш рідненький
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #318 : 13 Серпня 2010, 12:04:50 »

Оперативники прикарпатського Управління боротьби з організованою злочинністю затримали з речовими доказами злочинної діяльності 35-річного жителя Івано-Франківщини, який у своєму автомобілі перевозив велику партію психотропної речовини синтетичного роду і наркотичного засобу рослинного походження. Згідно з висновками експертного дослідження, прикарпатець перевозив 130 грамів психотропної речовини амфетамін і 210 грамів марихуани. За цінами «чорного» ринку, загальна вартість вилучених з незаконного обігу наркотиків сягає 30 тисяч гривень. Щодо затриманого порушено кримінальну справу
Відповідь від: 13 Серпня 2010, 12:02:45
Нещодавно у Польщі відбувся  міжнародний турнір з вільної боротьби « Кубок Варшави»
В ньому нашим українкам вдалось здобути 4 медалі. Серед чотирьох медалісток були і наші калушанки, які показали хороший результат.
Мар’яна Квятковська перемогла у ваговій категорії  до 63 кілограм  .У фіналі вона здолала бронзову призерку торішнього чемпіонату Європи шведку Хану Йохансон. А у  категорії до 55 кг  наша Ірина Харів у сутичці за бронзу здобула впевнену перемогу з рахунком 6:1 над Катажиною Кравчук з Польщі.

Відповідь від: 13 Серпня 2010, 12:04:23
Новини взяті із Радіо Шанс 104.00 фм
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #319 : 13 Серпня 2010, 13:42:51 »

На вулиці Б. Хмельницького заплановано капремонт дороги
http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1591
до цієї ж теми - тільки додивилася  :-[
http://www.lukor.com.ua/city.shtml
подивіться у верхній правий кут, там світлина пана Олексія Смірнова (ак я розумію) і під нею текс
Цитувати (вибране)
В березні 2004 року генеральний директор ЗАТ „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” Олексій Смирнов та Калуський міський голова Роман Сушко підписали чергове доповнення до угоди про довгострокове співробітництво між міською радою та нафтохімічною компанією від 27 червня 2002 року. Згідно з цим документом, „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” взяв на себе зобов’язання надати у 2004 році місту Калушу цільову фінансову допомогу на підтримку і розвиток його комунального та соціального господарства в обсязі 6 млн. 463,3 тис. грн.
цікаво, чи не так??? чому отаке написано у офіційному сайті на сторінці МІСЦЕВИХ НОВИН, проте - РІК, РІК то який???
Відповідь від: 13 Серпня 2010, 13:10:31
ще до теми
У Калуші воду подавали за урізаним графіком
ну як так можна непопереджати про зміни у графіку подачі води  :evil :hot :butcher
я того не розумію - то ж є "школа" рабсько-совковського менталітету ото ЯЯ "нагородила" у вислові , а як інакше отаке назовеш???

ЗМІНИ У ГРАФІКУ ПОДАЧІ ВОДИ ТРЕБА ОГОЛОШУВАТИ ЗАВЧАСНО!!!  :evil :evil :evil
Записаний