Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 22 дні

Голосування

Яке з друкованих видань Калуша, що мають свою сторінку в неті Ви вважаєте найцікавішим

Вікна
- 69 (59.5%)
Вісті Калущини
- 12 (10.3%)
Дзвони Підгір♥я
- 17 (14.7%)
Західний вісник
- 16 (13.8%)
Калуський нафтохімік
- 2 (1.7%)

Всього голосів: 115


Автор Тема: Газети Калуша (онлайн)  (Прочитано 419437 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #260 : 26 Липня 2010, 19:28:52 »

Юрко, щось то мені твоє інткрв"ю не сподобалося
ну які ж то серед нас "озлобленні на життя"??? В нас тут ціла купа люду позитивних, доброзичливих, ну буває що "зриваються", "чорноротять" та то ж не є чимось постійним, таким, що б було саме характерною рисою форуму.  :unknow
А тим, що охлоблені на життя - то достатньо дати красиву відповідь :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #261 : 26 Липня 2010, 21:44:00 »

і ще одна стаття з ПОТРІБНОЮ інформацією
ВІКНА - стаття - Поріг субсидій знизили на 5%
http://www.vikna.if.ua/news/article/porg_subsidj_znizili_na_5/

ГАРЯЧА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ СУБСИДІЙ працює з 6:00 до 23:00 - 5-21-61
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #262 : 26 Липня 2010, 21:55:30 »

ну які ж то серед нас "озлобленні на життя"???
гг, "на злодію шапка горить" :P
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #263 : 27 Липня 2010, 02:15:09 »

гг, "на злодію шапка горить" Показує язик
Рибко, ти це про кого ТАК???
Якщо, то ти про мене - то скажу лише, що в тебе дуже дивне сприйняття мене.  :unknow
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #264 : 27 Липня 2010, 16:21:47 »

Рибко, так як я НЕ дочекалася твоєї відповіді - то спробую тобі пояснити свою точку зору прямо таки тут
Отже, коли ЯЯ не погоджуюся з тим чи іншим судженням інших - то говорю саме про те, що НЕ ПОГОДЖУЮСЯ саме З СУДЖЕННЯМ чи то висловленною думкою, тому як маю з цього приводу інші міркування чи бачу дану ситуацію "в іншому світлі". Та я не дозволяла й не дозволю собі за висловленне судження чи то думку НАЗИВАТИ співрозмовника чи то натякати на те, що співрозмовник "такий-розтакий".

Якщо ти цього не розуміла - то я спробувала тобі пояснити, в чому полягає різниця між критикою ДІЙ людини й образами.
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #265 : 27 Липня 2010, 16:30:38 »

 :D :D :D
Відповідь від: 27 Липня 2010, 16:29:51
А що тут пояснювати, я просто висловила свою думку, а ти хоч ображайся, а хоч ні.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #266 : 27 Липня 2010, 16:36:21 »

Тобто, тобі байдуже - у якій ФОРМІ твоя думка є висловленною - чи у виді критики чи то образи - ти її "просто" висловлюєш - а там вже почуття інших тобі вкраї байдужі...  :o
Записаний

Рибка

  • Активіст
  • *****
  • Карма +962/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2922
  • Останні відвідини:
    11 Липня 2020, 23:31:29

    Звідки: Калуш
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #267 : 27 Липня 2010, 16:38:04 »

а там вже почуття інших тобі вкраї байдужі...
не інших, тільки твої.
Записаний
І все буде добре, для кожного з нас.  І все буде добре, настане наш час.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #268 : 27 Липня 2010, 16:40:42 »

не інших, тільки твої.
ну то так і скажи - що ти почуваєш ОСОБИСТУ НЕПРИЯЗНЬ до мене, і тобі не важливо які судження я виношу на форум

ще б знати, що то я тобі такого зробила, за що ти оту неприязнь до мене маєш  :)
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #269 : 27 Липня 2010, 18:59:59 »

ну то так і скажи - що ти почуваєш ОСОБИСТУ НЕПРИЯЗНЬ до мене, і тобі не важливо які судження я виношу на форум

ще б знати, що то я тобі такого зробила, за що ти оту неприязнь до мене маєш


дівчата, особисті стосунки - за межі теми. Якщо можна, звісно
Записаний

travolta

  • Початківець
  • *
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    30 Січня 2011, 18:52:36

    Звідки: калуш
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #270 : 27 Липня 2010, 19:55:48 »

і ще одна стаття з ПОТРІБНОЮ інформацією
ВІКНА - стаття - Поріг субсидій знизили на 5%
http://www.vikna.if.ua/news/article/porg_subsidj_znizili_na_5/
ну і що з того, що пенсіонери будуть платити не 15 процентів, а 10. Та субсидія нараховуєтся на 30 м квадратних, а якщо живе одинокий пенсіонер у квартирі 60 м квадратних - то йому будуть нараховувати субсидію тільки на половину квартири, а другу половину - то він буде платити по збільшеному тарифу і ще й як за зайву площу.
Зато для влади проблема рішена.  :=)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #271 : 29 Липня 2010, 00:15:38 »


♥ЛУКОР-Карпатнафтохім♥ не був і не є зайвим для Калуша.


ЦЕ стаття, що розміщена на нашому сайті - точка зору Карпатнафтохіму на конфлікт

Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #272 : 29 Липня 2010, 10:48:50 »

♥ЛУКОР-Карпатнафтохім♥ не був і не є зайвим для Калуша.
"прикольна" стаття, Тенді, напишу свою думку про те трохи пізніше  :-[ мушу бігти...
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #273 : 29 Липня 2010, 12:19:36 »

а я взагалі не зрозумів цю статтю.  :( Що в ній стверджується?
може я неуважно прочитав, але жодного натяку на те чому вони не платять  5% не побачив.
те чи калуш проживе без хімії чи ні взагалі смішно читати. Саме питання пусте, та й і відповідь очевидна, беручи до уваги що раніше на хімії було 15 т., зараз 3 т. Калуш як жив так і живе. проживе коли і з 3 залишиться 30 чоловік.
Відповідь від: 29 Липня 2010, 12:14:28
Цитувати (вибране)
До того ж ці об’єкти ніякого навантаження на інфраструктуру міста не несуть, оскільки підприємство постійно розвиває свою власну інфраструктуру.

ось це схоже на прихований аргумент) Ще б показали де в законі написано, що якщо "об’єкти ніякого навантаження на інфраструктуру міста не несуть", то можна не платити.  Чи показали б в законі визначення поняття "навантаження на інфраструктуру". :)
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #274 : 29 Липня 2010, 18:50:17 »

Цікаво те, що ЛУКОР-Карпатнафтохім ТАК дописують собі заслуги Хлорвінілу у історії розбудови міста, а від проблем - відхрещуються.
Отже, яке таке відношення має ЛУКОР-Карпатнафтохім до радянського Хлорвінілу - мені так і не зрозуміло.  :unknow
Свого часу Хлорвініл утримував на власному балансі не тільки стадіон чи допомагав у побудові школи. У Калуші були дитячі садки (більшість), будинок культури (принаймі один), гуртожитки та їдальні, крамниці та продовольчі бази, пожежна станція, стадіон, лікарня, поліклініка та оздоровчий комплекс, чула, що навіть деякі з ЖЕО що належили Хлорвінілу та ним фінансувалися. Хлорвініл будував житло для свої працівників.
Тому й працівників було 15 тис. люду, в той час як на заводах працювала набагато менша кількість.
Що с усього цього у місті фінансується ЛУКОР-Карпатнафтохім сьогодні??? Стадіон???  :=)

Я не надто розуміюся у тому, що написано у статті в цьому абзаці
Цитувати (вибране)
Дивно, що цього не розуміє міський голова Ігор Насалик, заявляючи що за період з 2005 по 2010 рік "ЛУКОР-Карпатнафтохім" "дав аж велику дулю місту". Це явне введення в оману громади міста. Факти і цифри, які навела начальник планово-економічного відділу ТОВ "Карпатнафтохім" Тетяна Трощенкова, говорять про те, що мер Калуша не володіє достовірною інформацією або свідомо її не забажав оприлюднити на прес-конференції. Так, як наголосила Тетяна Анатолїївна, за період з 2005 року по березень 2010 року ЗАТ "ЛУКОР" і ТОВ "Карпатнафтохім" сплачено до бюджету міста Калуша 258,3 млн. грн. податків й інших платежів. За п’ять останніх років у Пенсійний фонд від підприємств спрямовано 137,7 млн. грн., а плата "ЛУКОРу-Карпатнафтохіму" за землю взагалі зростала у геометричній прогресії: у 2006 р. було сплачено 3,7 млн. грн., в 2007 р. - 7 млн. грн., в 2008 р. - 20,7 млн. грн., в 2009 р. - 25,2 млн. грн., за перший квартал 2010 р. - 6,7 млн. грн. За цей період два нафтохімічні підприємства сплатили в міський бюджет і 54,9 млн. грн. прибуткового податку із заробітної плати.
та мене "збирають сумніви", коли у тому переліку я бачу тезу
Цитувати (вибране)
За п’ять останніх років у Пенсійний фонд від підприємств спрямовано 137,7 млн. грн.
адже, Яке відношення має "Пенсійний фонд" до бюджету міста ?  :=) - як на мене - то ніякого.
Цитувати (вибране)
За цей період два нафтохімічні підприємства сплатили в міський бюджет і 54,9 млн. грн. прибуткового податку із заробітної плати.
так то ж прибутковий податок на зарплатню - його сплачується з зарплатні працівників, а не з прибутку підприємства...  :=)

А в загалом - місто залишається ЗАРУЧНИКОМ одного "власника" - яскравим прикладом є те, як ЛУКОР-Карпатнафтохім массово звільнив людей, отже калушани мали змогу відчути, як то одномоментно залишитися без роботи та ще й без шансів у подальшому на роботу влаштуватися.
« Останнє редагування: 29 Липня 2010, 19:08:35 від ЯЯ »
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #275 : 29 Липня 2010, 20:35:22 »

адже, Яке відношення має "Пенсійний фонд" до бюджету міста ?  Крейзі - як на мене - то ніякого.
Так  пенсійний не має відношення до бюджету міста то точно...
Коротше, як завжди прийом з великими цифрами, які замилюють очі мав би спрацювати :)
Якби не ти ;)
Але на загал то працює...Не кожен розбере усе по поличках,  і не тому, що дурний, а просто тому, що то не така нагальна інформація щоб нею засмічувати свій мозок, але цифри справлять враження і навіть коли їх спростують і пояснять, як от ти зараз, що є що,осад, як кажуть, все рівно залишиться...
Записаний

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #276 : 29 Липня 2010, 21:22:47 »

 Чесно кажучи в газеті від  :moskali-в "калуський нафтохімік" читаю лише оголошення та прграму передач,і деколи статті з фото про бездіяльність комун. служб. Від решти просто вивертає... такого хвалідупства я не зустрічав ні в одному виданні.  :ganba
 
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #277 : 29 Липня 2010, 21:36:24 »

Від решти просто вивертає... такого хвалідупства я не зустрічав ні в одному виданні.  Ганьба
Це точно :) Але, коли конфлікт, то варто знати усі точки зору..Принаймі сторін цього конфлікту ;)
Тому я і дала посилання на хронологію заяв, щодо сплат чи несплат Лукором у місцевий бюджет, тому і розмістила їх точку зору для паовноти картини...
Ще бачила десь на сторінці Франківської ОДТРК пресконференцію Вишиканюка щодо відкриття цих виробництв Лукора, то ще одна особа :)  - третя, що так би мовити "не заявляє самостійних вимог" ( буцімто), але чомусь їздить в гості в об♥їздними від місцевих властей шляхами і так солодко говорить про інтереси інвесторів і їх захист на Україні, тільки не зрозуміло від чого чи від кого :)
Певне натякає, що Калуш має бути обережний і щоб "часом не образився інвестор" через надто складні вимоги і не пішов з Калуша...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #278 : 29 Липня 2010, 23:48:16 »

вона має свою програму на УТ-1 о 07.50
фігасє. То моя сусідка вчилась в першій школі на рік молодша.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #279 : 30 Липня 2010, 12:08:32 »

Якість водопровідної води вже в нормі

Приховано: Показати
Санітарна служба рекомендує владі міста в першу чергу провести реконструкцію ВНС «Хотінь»
Як повідомила «ДП» завідувачка санітарно-гігієнічного відділу Калуської районної санепідстанції Оксана Ананєвич, мутність води, яка подається в місто, нормалізувалася. Якщо в четвер минулого тижня зранку вона становила 5 мг/дм3 при нормі 1,5 мг/дм3, то вже вчора мутність була нижче допустимої норми і становила всього 1 мг/дм3.

Санітарні працівники продовжують двічі на день моніторити показники мутності. Бактеріологічні ще минулого тижня були в нормі.

За словами О. Ананєвич, санітарна служба запропонувала міському голові провести реконструкцію усіх водозабірних споруд і в першу чергу ВНС «Хотінь», оскільки саме від мешканців центра міста і Височанки, куди подається вода з цієї станції, і надходить найбільше скарг на її вкрай незадовільну якість.

Вл. інф.



Розміщено у Дзвонах Підгір♥я

Записаний