Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 2 дні

Голосування

Яке з друкованих видань Калуша, що мають свою сторінку в неті Ви вважаєте найцікавішим

Вікна
- 69 (59.5%)
Вісті Калущини
- 12 (10.3%)
Дзвони Підгір♥я
- 17 (14.7%)
Західний вісник
- 16 (13.8%)
Калуський нафтохімік
- 2 (1.7%)

Всього голосів: 115


Автор Тема: Газети Калуша (онлайн)  (Прочитано 418487 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #220 : 21 Червня 2010, 19:41:02 »

Якщо там з♥явились такі журналісти, то може й справді буде цікаво читати :)
Бо дуже гарно пише :)
Прикольно буде якщо то взагалі не журналіст
Гарний "стьоб" :)  :good
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #221 : 21 Червня 2010, 20:33:00 »

А головне те, що справді гарно добрав слова для оповіді про неприємну тему.  :good
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #222 : 21 Червня 2010, 20:44:36 »

Я б сказав, що пише у моєму стилі  :-[ правда я сам вже давно про таке не писав...замахався вже просто. Стільки того є у нашому європейському місті...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #223 : 21 Червня 2010, 20:59:28 »

ШЕДЕВР  :good :=) Молодець писака  :good  =))  Прославляє містечко. От стиль писанини - з г...а  цукерочку зробити. :=)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #224 : 21 Червня 2010, 21:11:08 »

От стиль писанини - з г...а  цукерочку зробити
в цьому й весь "смак" - вміти про некрасиві речі гарно сказати, при цьому не викривляючи існуючих фактів  :good
Відповідь від: 21 Червня 2010, 21:04:43
та самим унікальним, що ота стаття саме у "Мерському віснику" - у котрій головний редактор, на мою думку звісно - взагалі не здатний гарно написати про недобрі речі. Була в нього перша стаття - ще куди не йшло, а далі...  :censore , якщо цензурне, то я змовчала...
Щось було намагався про медицину написати - перша стаття "засвітилася" - то  :good , а далі що... брєд сивої кобилиці... стаття на всю сторнку, а сенсу в ній = 0,0
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #225 : 21 Червня 2010, 22:20:20 »

до речі, "Мерський вісник" заінтригував -

ЯКИЙ СЮРПРИЗ ГОТУЄ МЕР МІСЬКОМУ ТЕЛЕБАЧЕННЮ? - обіцяють у наступному номері
та "унікальним" є те, що й у цій газеті нічого не сказано про причини зміни думки стосовно директора ТБ.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #226 : 22 Червня 2010, 09:14:48 »

І не буде сказано, а якщо і буде - то неправду. Ту т як то кажуть кто жєнщіну угащаєт - тот её і танцуєт!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #227 : 22 Червня 2010, 14:02:37 »

Юрко, а ти вважаєш за правду те, що написано тут???
http://www.vikna.if.ua/news/article/velikij_kombnator/
перепрошую, та де тут - у цій статті ота правда???

і знаєш, коли читала оцю статтю - відчуття виникає, що її написали ДВІ людини - й деякі моменти у тій статті - ну то прям зі слів Очкура. Бо у статті чітко висловлюється точка зору саме Очкура на це питання. (І найбільше це виявляється саме у особистісній неприязні, що висвітлина у цій статті.)
А про партійні "ігри"  =)) - та то є, як Тенді висловлюється - "за вуха притягнутим".

З особистої бесіди із КМТшниками мені чомусь нічого не відомо про заяви на відпустки та подальші звільнення. Зате відомо про інші події, котрі 1_ДУЖЕ ВРАЗИЛИ КМТшників і 2_стали передумовою для
Цитувати (вибране)
Міський голова виплачує заборговану дотацію, залишає на своєму місці директора ДС “Калуське міське телебачення” Віталія Крохту і не має жодних претензій до роботи телевізійників.
- і про котрі тут у цій статті - не йдеться аж нічого.
Панове журналісти - так що стало причиною такиї подій - бо мені собисто відомий що най менш - привід, для розвитку подій із ТБ саме за таким сценарієм.
Відповідь від: 22 Червня 2010, 13:45:31
Юрко, спробуй проаналізувати хоча б таки уривок із цієї статті
Цитувати (вибране)
Як повідомляли “Вікна”, минулої середи 27 депутатів міської ради без жодного обговорення визнали роботу директора міського телебачення Віталія Крохти незадовільною та звільнили його. Цим же рішенням керівником комунального ТБ призначили Романа Матіїва та доручили міському голові у триденний термін укласти угоду з новим директором терміном на один рік, забезпечити процедуру передачі матеріальних цінностей та погасити заборгованість із заробітної плати телевізійникам. Здавалося б, усе зрозуміло: найбільша фракція БЮТ напередодні виборів домовилася з міським головою і за допомогою промерівської УНП та кількох інших депутатів “нашкребла” необхідну кількість голосів за зміну керівника ТБ.
то з цього уривку виходить, що ініціатором звільнення Крохти та призначення Романа Матіїва є саме фракція БЮТ?  :o
Адже йдеться про те, що
Цитувати (вибране)
найбільша фракція БЮТ напередодні виборів домовилася з міським головою і за допомогою промерівської УНП та кількох інших депутатів “нашкребла” необхідну кількість голосів за зміну керівника ТБ.
припустімо...
та, щодо "нашкребли" - пригадай, скільки (кількість) депутатів міської ради відвідують сесії? Що навіть для прийняття бюджету довелося чекати, коли ж то збереться консиліум (поправка - КВОРУМ - спасибі Люсі)?
« Останнє редагування: 22 Червня 2010, 15:11:47 від ЯЯ »
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #228 : 22 Червня 2010, 15:01:50 »

консиліум
"Консиліум" - це коли хворому уже нічого не допоможе і лікарі збираються разом, щоб це констатувати ))) а у нашому випадку мав би бути ще "кворум" :=) Чи ти іншої думки, ЯЯ?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #229 : 22 Червня 2010, 15:07:58 »

 =)), Люся, в мене вже другий день усі слова з голови "вилітають" - я таке ще вчора помітила і писала
Нині у цій темі більше не писатиму - голова зовсім не варить - забула навіть як римські легенди називаються - ЖАХ
в мене таке справді буває  :-[ , та то, як мені пояснювали фахівці, пов"язано з роботою
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #230 : 22 Червня 2010, 16:35:14 »

"Консиліум" - це коли хворому уже нічого не допоможе
  :-D

 То ти до дня медика їх так  :-D
Відповідь від: 22 Червня 2010, 15:37:33
З приводу статей. Всі статті пишуться живими людьми. Часто при зборі матеріалу ці живі люди ще й з іншими спілкуються.
Мене наприклад, як нормальну живу людину, пан Очкур у приватній розмові досить легко може переконати у правильності висловлених ним думок.
Не дивно, що під тим впливом я можу написати статтю, що буде висловлювати МОЮ точку зору на проблему, але народилася вона з допомогою та із скеровуваннями п. Очкура.
Тут десь є мій непрофесіоналізм?
Шановна ЯЯ, якщо є такі конкретні зауваження, то прошу вже хоч в одному реченні написати і суть тих зауважень і як Ти сама писала у розділі про Історію України, аргументовано довести, неправдивість чи неправильність позицій висловлених у статтях.
Я не хочу сказати, що Ти ніколи так не робила але хотілося б все ж зрозуміти, на що ж Ти постійно так прозоро натякаєш.
Відповідь від: 22 Червня 2010, 15:50:39
Партійні ігри...
Якщо хочеш мою відверту думку знати, то я скажу так.
Думаю Несалик хоч і хороший стратег, але любить і часто діє в режимі експромту. Йому подобається вигравати, але ще більше до вподоби сама гра.
Так от, якщо проаналізувати, то виглядає, що у даному випадку то була наперед спланована операція.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #231 : 22 Червня 2010, 16:54:52 »

Юрко, я не хотіла те говорити сама, бо хотілося дочекатися Крохти й вислухати його оповідь цих подій. та коли ти так наполягаєш - то прошу дуже - мені відомо про те, що перед сесією на котрій рада проголосувала за недовіру директору КМТ та призначення Матіїва - Крохта приходив до Насалика та у них відбулася бесіда.

Зауваж - що саме Крохта до Насалика, а не інакше, зауваж - що Крохта два роки (точніше не пам"ятаю скільки) не ходив до нього мотивуючи таке неприязню, зауваж - що від Насалика до КМТшників, в тому ж числі й до Крохти приходили люди намагаючись домовитися (навіть хоча б тоді, як Насалик під час пандемії виступав у прямому ефірі - з Крохтою спілкувався Матвійчук = то сам Крохта писав про те, то й же Зуб з Дзвонів) - і результату =0,0 Крохта увесь той час упирався у ... , А нині??? Що таке мало статися, щоб Крохта "вдруг" підіймає власну "бупцю" й крокує з Насаликом балакати.

Мені не відомо про причини такої поведінки Крохти, та зрозумілим є те, що ота їх бесіда стала приводом подальших дій самого Насалика - та про який так старанно замовчують ЗМІ - з чого би то? - я не знаю.

Там КМТшники - у шоці - що їм довелося два роки терпіти - коли оте вирішилося за півгодини???
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    Вчора в 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #232 : 22 Червня 2010, 17:12:55 »

От тепер значно краще  :drink
Відповідь від: 22 Червня 2010, 17:00:04
Завжди краще сказати все відкрито, навіть якщо щось із сказаного можливо є не зовсім правильним.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #233 : 22 Червня 2010, 17:16:34 »

От тепер значно краще
кажеш -  (то моя емоція) , а ти прочитай з тієї ж статті
Цитувати (вибране)
На мою думку, міський голова зупинив дію рішення про директора КП ДС “Калуське міське телебачення” через безпідставне звільнення і щоб втілити власне твердження про свободу слова і свободу ЗМІ міста.

Відповідь від: 22 Червня 2010, 17:14:08
Завжди краще сказати все відкрито, навіть якщо щось із сказаного можливо є не зовсім правильним.
я своє небажання ВІДКРИТО оте писати - пояснила
я не хотіла те говорити сама, бо хотілося дочекатися Крохти й вислухати його оповідь цих подій.
й , до речі, давно писала про те, що ХОЧУ ДОЧИКАТИСЯ КОМЕНТАРІВ цих подій САМЕ КМТШНИКІВ
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #234 : 22 Червня 2010, 17:21:45 »

Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #235 : 22 Червня 2010, 23:12:26 »

мдя злили. на порубному так просто не ловлять нікого. доречі цей перехід підконтрольний янику.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #236 : 22 Червня 2010, 23:51:01 »

мдя злили.
Ага. Вороги. Стільки вітаміну на вітер :)
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #237 : 25 Червня 2010, 15:20:12 »

той "Мерський вісник" ... - ну що за брудненька газетка
фотошоп із "Вікон" був хоча б смішним - а це ...
брєд!

а стаття там... то який дар фантазії треба мати, аби отаке понаписувати?
http://zahidonline.com/news/article/depresivne_telebachennya/
 
Відповідь від: 25 Червня 2010, 14:51:09
читала я оте читала, та...
панове головний редактор газети "Західний вісник" - А ДЕ СЮРПРИЗ ВІД МЕРА ДЛЯ КМТ???
бо та стаття є не більше, як збірка пльоток пов"язаних з КМТ за отанні два роки  :hot
Відповідь від: 25 Червня 2010, 15:13:39
Тарифи зростуть
http://zahidonline.com/news/article/tarifi_zrostut/
ага, то буо давно зрозумілий намір комунальників збільшити тарифи - та не збираюся їм платити допоки вони не виконуватимуть свої обов"язки

ЯК ЯЯ МРІЄ, АБИ НА НЕЇ ПОДАЛИ ДО СУДУ!!! хто б знав
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #238 : 25 Червня 2010, 16:40:32 »

Ага. Вороги. Стільки вітаміну на вітер
в порівнянні з тим що провозять через Порубне то пилюка.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Газети Калуша (онлайн)
« Прочитано #239 : 28 Червня 2010, 14:56:05 »

Це не калуська преса, але цікаво про Калуш
http://unian.net/ukr/news/news-383976.html
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка