Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 22 дні

Автор Тема: Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)  (Прочитано 407834 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #260 : 26 Липня 2011, 21:41:13 »

А чому Ви вважаєте, що клієнт дурніший за продавця. Принаймі я коли йду купляти щось цінніше завжди спочатку перечитую в НЕТі (хоча би характеристики, відгуки, аналоги). Тому не думаю що якась середньостатистична блондінка-продавалка знає хоча б це.
 Не всю інформацію можна знайти в інтернеті. Я багато говорю такого, що на перший погляд не потрібно і смішно того не знати, але були випадки і я вважаю необхідним людей попередити.
 Коли приїхала жінка з Франківська тримаючи жменьку шайбочек і спитала де їх треба прикрутити, бо чоловік 2 дні мудрував і  сказав, що вони лишні, то я була просто здивована. Коли таке сталося вдруге, вже не дивувалась, а почала всіх попереджати, що можуть лишитись зайві запчастини, їх дають про запас на випадок браку.
 Особливо дивує, що у кожної п"ятої жінки в Калуші (за моїми підрахунками) чоловік  - електрик. При цьому світильник на 2 лампи ці "електрики" підключають так: один патрон до фази, а другий до нуля. При цьому пояснень чути не хочуть. Схеми підключення, напевно, в інтернеті шукають. :P
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #261 : 26 Липня 2011, 22:09:58 »

При цьому світильник на 2 лампи ці "електрики" підключають так: один патрон до фази, а другий до нуля. При цьому пояснень чути не хочуть. Схеми підключення, напевно, в інтернеті шукают
 :=)
Записаний

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #262 : 26 Липня 2011, 22:36:41 »

один патрон до фази, а другий до нуля
 :good  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #263 : 26 Липня 2011, 23:44:39 »

ulgur, сходу не зрозуміла чим Ваш комментар  мені не сподобався. Потім усвідомила - зверхністю.
не думаю що якась середньостатистична блондінка-продавалка знає хоча б це.
Якщо Ви с таким настроєм приходите в магазин, то не дивно , що з Вами не спілкуються навіть адекватні продавці. Тому Ви і пишете:
А мені здається що у наших продавців майже постійно "емоційне вигоряння", "критичні дні" (чи то мені так щастить)
Записаний

Lyuba

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    19 Червня 2022, 05:30:17

    Звідки: Вул. Молодіжна
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #264 : 12 Серпня 2011, 11:14:28 »

А мене водили за ніс...  (за мої ж гроші...) три тижні у фірмі "Вікно-Лідер", що знаходиться на пр. Л.Українки, 1. Я замовила у них жалюзі на кухню, проплатила аванс,і стала чекати обіцяного дзвінка. Годували мене "завтрами".... майже місяць, одним словом походивши до них неодноразово.... і нарешті дочекавшись відповіді, що  все готово... я прийшовши почула у відповідь, що -  мого замовлення нема, і не буде...., бо... вони не можуть виконати замовлення (з запропонованої ними ж таки матерії, і замірами, які їхній таки замірщик виміряв). Правда гроші мені віддали, пробували ще годувати мене пропозиціями.., які я категорично відкинула і я розчарована пішла геть. Пішла у магазин "Фантазія", що навпроти базару, по вулиці Хіміків, пояснила ситуацію( про те, як я чекала обіцяного...), дала розміри, матерію вибрала таку ж, як і на "Вікно-Лідер" і....... заплатила ПОЛОВИНУ ціни. Та головне, наступного ранку, а це навіть не повний робочий день, бо попередньо була в них пообіді забрала свої ролетки.
Отож, судіть самі.... куди в разі потреби, звернетесь Ви...., там де Вас годуватимуть обіцянками... чи там де це роблять швидко, та недорого!
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #265 : 12 Серпня 2011, 11:30:18 »

Підкажіть, а скільки коштують такі жалюзі-ролети, будь ласка :-[?
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #266 : 12 Серпня 2011, 12:46:28 »

А мене водили за ніс...  (за мої ж гроші...) три тижні у фірмі "Вікно-Лідер", що знаходиться на пр.
О, у мене також була ситуація, коли ВікноЛідер розчарував по повній програмі, бо НЕ МОЖУТЬ. Тоді як у тій же Фантазії МОЖУТЬ. За ціни не можу судити, бо яку ціну може назвати фірма-імпотент?
Але почула ще одну новину. Виявляється ВікноЛідер (вікно поставили до речі швидко) ставить вікна, які не відповідають ДЕСТам і будівельним стандартам. По-перше, не відповідає товщина рами, по-друге, вони не тієї теплопровідності (не впевнена, що саме це слово правильне тут, може теплоізоляційності?). Тому ці вікна дуже потіють, що приводить до утворення грибка :(. Вікно у мене соїть трохи більше місяця. Але відкривається з перешкодами - тре. Фірма не відмовиться поміняти вікно, бо зобов"язана. Але, для цього вони пропонують зняти вікно і відвезти його назад у Тернопіль на фірму-виробника. Що, відповідно, дорого і як мінімум 2 тиждні прийдеться сидіти повністю без вікна. :(
Цікаво, може і справді подати на суд, щоб поміняли на вікно відповідно до вимог буд.стандартів нашого регіону і поїхати на 2 тижні у відпустку?
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #267 : 12 Серпня 2011, 13:11:27 »

В мене мама теж заказувала  у "Вікно-Лідер" балконний блок,не дуже задоволена,з самого початку двері добре не закривались,казали що так має бути,потім буде добре,все ж таки я маму заставила їм перезвонити,щоб приїхали і нормально відрегулювали.Наступною неприємністю виявилося,коли похолодало,що з низу дверей дуже дує,придивилися,а там резина нещільно прилягає,правда перезвонили на фірму,майстри приїхали ,ніби виправили,а  зараз балконні двері знову погано закриваються .В мене балконний блок(Брілліант-укр. фірма з не дуже доброю репутацією) вже як 6 років і діти малі - і все нормально,а тут ніби така фірма серйозна  і так халтурно працюють.
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #268 : 12 Серпня 2011, 14:13:06 »




з впевненістю не скажу, але, здається, ВікноЛідер жалюзі й ролети замовляє саме у Фантазії. відповідно, й ціна вища (але ж не наполовину!!!!).
Записаний

ksenya

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +303/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1102
  • Останні відвідини:
    12 Лютого 2020, 21:00:36

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #269 : 12 Серпня 2011, 14:43:43 »

відкривається з перешкодами - тре
Не везіть. В нас вікно також терло (правда, замовляли не там, та і стоїть десь 4 роки уже...) Його просто треба "підкрутити" там, де завіси.
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #270 : 12 Серпня 2011, 22:57:46 »

А я вже пару днів не можу заспокоїтись після поїздки до Франківська. Зазвичай їжджу приватниками з Пушкіна. Цього разу сіла у 8-ми місний чорний "Рено" з номерами Євросоюзу (може ще не розмитнений?). Водій їздить професійно, це відчувається. Він майстерно виплутувався з ситуацій, що сам створював на дорозі. Я не ДАЇ і спокійно ставлюсь до перетину суцільної лінії, якщо це не створює аварійної ситуації. Але те саме при обгоні на повороті та на підйомі, де видимість обмежена, - досить ризикована справа. Водій явно не зважав, що з ним пасажири і вони не спішать попасти в лікарню (в кращому випадку). Пару раз він майстерно вивертав, коли на зустрічній "несподівано" з"являлась машина, а одного разу ми явно не встигали вчасно повернутись на свою полосу. Добре, що водій зустрічної машини з"їхав на узбіччя і звільнив нам свою. :good
 Я вийшла з машини з впевненістю, що з цим водієм я більше нікуди не їду.
Записаний

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #271 : 13 Серпня 2011, 00:21:09 »

Я вийшла з машини з впевненістю, що з цим водієм я більше нікуди не їду.
Да. Просто жах.  А Ви якось не пробували словами "спамятати" цього Шумахера в перерві між віражами.
Записаний

Мілана

  • Старожил
  • ****
  • Карма +146/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 455
  • Останні відвідини:
    06 Грудня 2022, 10:49:20

    Звідки: Стуса
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #272 : 13 Серпня 2011, 00:46:32 »

А Ви якось не пробували словами "спамятати" цього Шумахера в перерві між віражами.
Було в мене таке бажання. Але вирішила, що мене він не послухає (він же "ас"), а настрій йому зіпсую і невідомо як це вплине на його їзду.
Записаний

sala-svetlana

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +48/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 247
  • Останні відвідини:
    03 Листопада 2020, 14:40:11

    Звідки: Євшана
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #273 : 13 Серпня 2011, 00:55:50 »

Колись так само користувалась послугами так званими "приватними перевізниками" з Пушкіна і також було не раз страшнувато від "такої" їзди.Тепер відвідую Франківськ тільки автобусами,так спокійніше.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #274 : 13 Серпня 2011, 09:26:49 »

І мені так щастило.  :=)
Я сиділа на передньому місці, страшно було. Але я прямо так і казала, що страшно, їдьте спокійніше, хочу жива доїхати до Івано-Франківська. Їхав спокійніше, а потім знову. Після  четвертого звернення мене нарешті підтримали пасажири, які сиділи на задніх місцях.  :)
Так і доїхали. :hot
 Тепер бажання їхати з таксистами не виникає.  ;)
Записаний

Lyuba

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    19 Червня 2022, 05:30:17

    Звідки: Вул. Молодіжна
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #275 : 16 Серпня 2011, 08:55:22 »

Підкажіть, а скільки коштують такі жалюзі-ролети, будь ласка :-[?
От, в Фантазії мені це обійшлось за 415.00 грн., а в "Вікно-Лідер" ті ж самі жалюзі( себто і система, і матерія) 760.00 грн., тому робіть висновок....
Записаний

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #276 : 16 Серпня 2011, 11:30:24 »

, в Фантазії мені це обійшлось за 415.00 грн., а в "Вікно-Лідер" ті ж самі жалюзі( себто і система, і матерія) 760.00 грн., тому робіть висновок....
Тапк хтось же має платити за всі ці прапорці і величезний-дорожезний офіс
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #277 : 26 Серпня 2011, 20:47:12 »

На своєму досвіді переконалась (на жаль двічі), що звертатись до "майстрів" з "Інтер"єру" не варто. Майстрами назвати важко. 
Обрізали стільницю письмового столу, та обклеїли шпоном не якісно. Ще й кусок шпону обпалений  :o звичайно той хто приймав таку роботу теж винен.  :hot

Кухнею, яку там замовляла кілька років тому теж не задоволена (саме огріхи роботи майстрів та дизайнера). Хоч ціна була чималенька.
« Останнє редагування: 26 Серпня 2011, 20:52:53 від Лалія »
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #278 : 27 Серпня 2011, 14:12:04 »

Магазин Євротоп. Сидить продавщиця, в прямому значенні колупається в нігтях.  :( Роздивляюся цінник парасолі, не найшла ціни, змушена потурбувати продавщицю   :=).  Мені в відповідь: - Там має бути. Коли я завірила, що таки не здатна найти,  піднялася продавщиця і також не знайшла ціни  :offense  Не кажу вже про те, що можна було б запам"яти скільки коштують парасолі - їх там не більше 10.  :hot

Щось схоже помічала вже в Євротопі, при покупці взуття.  :(

Надоїло, що наші продавці вважають себе касовим апаратом.  :(

Тема певно заразна, за два дня я тут вдуге.  :pardon




Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30276
  • Останні відвідини:
    21 Червня 2024, 11:18:02

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Дошка "пошани" - Рагульство в Калуші (ЧОРНИЙ СПИСОК)
« Прочитано #279 : 27 Серпня 2011, 16:23:51 »

То через те. що Ти перед тим як туди зайти мене не помітила  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.