Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 14 днів

Автор Тема: Чи може людина бути незалежною від Творця?  (Прочитано 104823 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #80 : 11 Червня 2008, 00:36:38 »

Добре,хто докаже, що Бога нема !

 Може дж.влад ?

« Останнє редагування: 11 Червня 2008, 00:46:54 від newroman »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #81 : 11 Червня 2008, 00:52:50 »

Та звичайно енергія.але бог є дух це ж також енергія.ми ж саму теле чи радіо хвилю не бачимо але можемо через приймач почути.так і бога ми не бачимо але бачимо створене ним.на рахунок хаосу.попробуйте розібрати свій комп.покидайте деталі в якусь бочку і потрясіть може хаос поможе скласти все знову;-) без бога все залишилось би в хаотичному стані.і раджу не сприймати нечистого так іронічно це також дуже потужна істота яка власне і хоче щоби його так сприймали.
Записаний

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #82 : 11 Червня 2008, 10:49:05 »


Юрко твоє порівняння супер!  а,що до того чи може людина бути вільною від Творця? може таку людину називають "божевільною".

 :-D :-D =)) =)) =)) Добре підмічено!!! +1
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #83 : 11 Червня 2008, 11:13:51 »


и засуджуэте гомосексуал1зм-люди в1дкрийте оч1 це не якась похоть чи нав1ть не хвороба...це природа а вашими словами бог такими робить таких людей ъх не можливо зробити 1ншими х1ба вбити...содом 1 гомора де якраз у б1бл1ъ засуджуэться гомосексуал1зм та розпуста бог караэ тих людей 1 тут же в1н ъх такими робить як було написано вище для кожного бог вир1шуэ його дорогу та життя-ось вам 1 противор1ччя в б1бл1ъ...

Хлопче, ти помиляєшся!!! Бог не створював чоловіка гомосексуалістом! Це не приррода чоловіка!!! Чоловіки не народжуються гомосексуалістами, вони ними стають, піддаючись впливу різних факторів. Гомосексуалізм - це наслідок дошлюбних стосунків та сексуальної пожадливості.
Гомосексуалізм - це повстання проти природи!!! Це явище, яке може знищити людство! Бог не може цього допустити, тому, щоб ця загроза не розповсюджувалася, Бог знищив Содом і Гомору. Він знав серця цих людей, що вони жорстокі і не захочуть покаятися. Але таке місто, як Ніневія, хоч було грішне, але Бог знав, що серця цих людей можуть відкинути гріх і тому послав до них пророка Йова. Все місто покаялося!!! Бог хоче рятувати людей завжди і робить все можливе для цього.


дореч1 як атеъст 1 запеклий матер1ал1ст якби я був богом н1 точн1ше як би мен1 таку силу як ви йому приписуэте в першу чергу яб припинив ц1 ворожнеч1 на земл1 та р1зн1 в1йни....

Біблія пише: "Иоан.10:34 Иисус отвечал им: не написано ли в законе вашем: Я сказал: вы боги?"  Давай! Вперед!!!

Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #84 : 11 Червня 2008, 11:24:59 »

на життэвому досв1д1 переконався нав1ть 1слам набагато правильн1ша рел1г1я чим християнство...

здаэть в сам1й б1бл1ъ написано що т1льки один...чому ну чомуж господь не обэднаэ нев1рних людей в одне ц1ле...чому вс1 параф1ъ св1ту не стануть одн1эю ц1лою????

коран б1бл1ю не сасуджуэ а всьо навсього написно-бог э один простот в нього багато 1мен-1 якраз мусульмани не  починали н1 зким воювати вони просто в1дпов1дають вм християнам взаэмн1стю...вивчайте 1стор1ю про виникнення 1зраълю тепер1шнього зрозум1эте чому мусульмани так люблять эвреъв та християнство

1) Поїдь у Саудівську Аравію з Біблією в руках, тоді на життєвому досвіді переконаєшся як сильно люблять християн мусульмани!!!
2) Бог не об`єднує всі церкви у одну "парафію", бо, по-перше, Він не деспот і не має бажання насильно керувати людьми, Він люблючий Батько, який хоче мати здорові стосунки з своїми дітьми, засновані на любові і взаєморозумінні. По-друге, церква, як організація, не є метою Бога. Церква - це засіб розповсюдження Царства Божого на землі, через який всі можуть навчитися спілкуватися і будувати стосунки з Отцем Небесним!
3) Коли ти говориш, що зупинив би всі війни, в мене виникає питання: Ти вже думав які б методи ти для цього застосував, бо жоден з великих вождів не зміг цього зробити без Бога?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #85 : 11 Червня 2008, 11:42:33 »

знаэте з усього прочитаного зрозум1в одне...н1хто з вас не намагаэться зрозум1ти св1ту в якому ми жевемо...

Ти розумієш світ, в якому живеш? Скільки законів життя ти знаєш? Які з них використовуєш, щоб бути гармонійним з цим світом?
Відповідь від: 11 Червня 2008, 11:37:59
н1хто з вас не намагаэться зрозум1ти св1ту в якому ми жевемо...

Це не у нас проблема. Це ти, Влад, хочеш щоб весь світ звернув увагу на тебе, на твої проблеми і переживання! І, парадокс, нікому нема до цього діла!!! :( Не переживай, Бог знає, що тебе хвилює, Він хоче допомогти тобі, просто поговори з Ним. Ти ніколи не зможеш примусити світ звернути увагу на себе, якщо спершу не звернеш свою увагу на Бога.
« Останнє редагування: 11 Червня 2008, 14:08:23 від Juli »
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #86 : 11 Червня 2008, 12:19:11 »

Juli,повністю з вами згідний,а знаєте,ще спражні християни виходять якраз із таких як dj vlаd.гірше коли людині байдуже.правда не завжди на жаль.
Записаний

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #87 : 11 Червня 2008, 12:44:24 »

Влад, поміть, навіть найдикіші племена мали своїх богів. Ніколи не було безвір*я, люди завжди відчували присутність вищої сили.
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

Juli

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +101/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 556
  • "...эти всесветные возмутители пришли и сюда"
  • Останні відвідини:
    17 Червня 2011, 10:55:53

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #88 : 11 Червня 2008, 14:31:01 »

В житті багатьох людей бувають моменти, коли вони сперечаються з Богом, кричать Йому у вуха: "Тебе немає!!! Ти злий!!! Мені погано!!! Але я можу без Тебе жити!!!"  :'( 
Закінчуються вони по-різному: або людина зрозуміє, що більше не може сама і призове Ім`я Господнє - як наслідок мир і радість в серці та життя з чистого листа;
або стане ще більш жорсткою, замкнеться і буде ненавидіти світ. :(

Я вибрала перше. А що вибираєте ви?
Записаний

" Так как ты дорог в очах Моих, многоценен, и Я возлюбил тебя, то отдам [других] людей за тебя, и народы за душ

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #89 : 14 Червня 2008, 11:29:36 »

Хлопче, ти помиляєшся!!! Бог не створював чоловіка гомосексуалістом! Це не приррода чоловіка!!! Чоловіки не народжуються гомосексуалістами, вони ними стають, піддаючись впливу різних факторів. Гомосексуалізм - це наслідок дошлюбних стосунків та сексуальної пожадливості.
Гомосексуалізм - це повстання проти природи!!! Це явище, яке може знищити людство! Бог не може цього допустити, тому, щоб ця загроза не розповсюджувалася, Бог знищив Содом і Гомору. Він знав серця цих людей, що вони жорстокі і не захочуть покаятися. Але таке місто, як Ніневія, хоч було грішне, але Бог знав, що серця цих людей можуть відкинути гріх і тому послав до них пророка Йова. Все місто покаялося!!! Бог хоче рятувати людей завжди і робить все можливе для цього.
ОСЬ ОСЬ ЦЯ ЦИТАТА ДОВОДИТЬВАШУ ПОВНУ НЕ ОСВ1ДЧЕН1СТЬ 1 СЛ1ПОТУ В ЖИТТ1 ТАК ЯК Б1БЛ1Я 1 РЕЛ1Г1Я ПОВН1СТЮ ЗАМИЛИЛА ВАМ ОЧ1.....НАУКОВО ДОВЕДЕНО ДЖЕРЕЛО ТЕЛЕКАНАЛ Д1СКАВЕР1,ЩО ЛЮДИНА У ЛЮДИНИ Э ОРГАН ЯКИЙ В1ДПОВ1ДАЭ ЗА СЕКСУАЛЬН1 ВПОДОБАННЯ ТОБТО Г1ПАТАЛАМУ 1 ЯК ЩО В1Н МЕНШИХ РОЗМ1Р1В Н1Ж СТАНДАРТНО ПОВИНЕН БУТИ ТОД1 ЛЮДИНА СХИЛЬНА ДО ГОМОСЕКСУАЛ1ЗМУ....ТУТ ВАМ Н1ЯКИХ ЗОВН1ШН1Х СИЛ Т1ЛЬК ЯК РАЗ ПРИРОДА СЬ ТАК ОТ 1 СТАЛОСЯ ВЖЕ ЩО В КОГОСЬ ЦЕЙ ОРГАН ТР1ШКИ 1НШИЙ 1Н1ЧОГО НЕ МОЖЛИВО ВЖЕ ВКОЪТИ....А ОТ НАРАХУНОК ТОГО ЧИ Я БУДУ В1РИТИ У ШОСЬ НАДПРИРОДНЭ-НАВ1ТЬ НЕ МР1ЙТЕ...1 Я НЕ КРИЧУ ЩОБ МЕНЕ ПОБАЧИВ ВЕСЬ СВ1Т Я САМ НА НЬОГО ДИВЛЮСЯ...БУВАВ У ТАКИХ М1СЦЯХ ЯК1 ВАМ 1 НЕ СНИЛИСЯ  1 ДОБИВСЯ ДУЖЕ БАГАТО ЧОГО В ЦЬОМУ ЖИТТ1 ОПЕРУЮЧИ ЗДОРОВИМ ГЛУЗДОМ 1 ВИСОКОЮ МОРАЛЬН1СТЮ ЯКУ МЕН1 СФОРМУВАВ НЕ РЕЛ1Г1ЙНИЙ СВ1Т А АТЕЪСТИЧНЕ БАЧЕННЯ ЯКРАЗ ЦЬОГО СВ1ТУ....ЗНАЭТЕ НАПРИКЛАД ЯК ЩОБ ВИ ТАКИЙ ФОРУМ П1ДНЯЛИ ДЕСЬ НА КИЭВСЬКОМУ САЙТ1 АБО ХАРК1В ДН1ПРОПЕТРОВСЬК МОСКВА АБО САНКТ ПЕТЕРБУРГ ВИБ ПОБАЧИЛИ НАСК1ЛЬКИ ТАКИХ БАГАТО ЛЮДЕЙ ЯК Я...В НИХ ПРОСТО В1ДКРИТ1 ОЧ1 1 ПОМАГАЛИ ЪМ ЪХ В1ДКРИТИ ВИСОКООСВ1ДЧЕНЕ СУСП1ЛЬСТВО В ЯКОМУ ВОНИ ЖЫВУТЬ...А В НАС В КАЛУШ1 ПРОСТО Н1ЧОГО НЕ ЛИШАЭТЬСЯ ЯК ВПАДАТИ У РЕЛ1Г1ЁЮ.....
Записаний

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #90 : 14 Червня 2008, 12:11:58 »

Доктор Макс у темі про педиків писав, що гомосексуалізм  - це прокляття.
Не забуваймо, що за гріхи батьків відповідають діти
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

doktor-maks

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +426/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2740
  • Останні відвідини:
    15 Квітня 2017, 11:04:31

    Звідки: Івано-Франківськ
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #91 : 14 Червня 2008, 13:25:08 »

Гомосексуалізм - це наслідок дошлюбних стосунків та сексуальної пожадливості
Mrs Juli
А генетична схильність існує чи ні?
Записаний
When doctors differ who is to decide?

Ассоль

  • Старожил
  • ****
  • Карма +202/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 335
  • Останні відвідини:
    12 Вересня 2012, 23:00:28

    Звідки: Калуш
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #92 : 14 Червня 2008, 21:37:38 »


Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Відповідь #88 : 11 Червня 2008, 14:31:01 »   Цитувати виділене Цитувати

В житті багатьох людей бувають моменти, коли вони сперечаються з Богом, кричать Йому у вуха: "Тебе немає!!! Ти злий!!! Мені погано!!! Але я можу без Тебе жити!!!"   
Закінчуються вони по-різному: або людина зрозуміє, що більше не може сама і призове Ім`я Господнє - як наслідок мир і радість в серці та життя з чистого листа;
або стане ще більш жорсткою, замкнеться і буде ненавидіти світ.

Я вибрала перше. А що вибираєте ви?
І я вибираю перше.
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #93 : 14 Червня 2008, 22:33:21 »



Доктор Макс у темі про педиків писав, що гомосексуалізм  - це прокляття.
Не забуваймо, що за гріхи батьків відповідають діти
так вот 1 прокол омер два...як в1до це догмы...1 як десь писалося в цьому топ1ку догми засуджуються 1 вважаються неправильними
...де тод1 правда гааа...ви вже почали запутувати сам1 себе......шо буде дал1 почнете вбивати в 1мя господа...1 казати шо люди яких ви вбили в1дпов1дають за гр1хи своъх батьк1в а ви буднте зброэю в його рках!!!!!!!!!????? :D
Записаний

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #94 : 14 Червня 2008, 22:38:43 »


генетична схильність існує чи ні?
а ти схожий на своъх батьк1в...а звички у тебе э схож1???от 1 в1дпов1в на своэ питання...а як вам таки...що робити чолов1кам в яких дв1 пари 1грик хромосоми або ж1нкам у яких одна!!!???? як ви вбачаэте роль бога у тому що вони такими родились...нну...але давайте оперуйте фактами 1 до догм не чипляйтесь....
Записаний

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #95 : 15 Червня 2008, 12:31:48 »


.ви вже почали запутувати сам1 себе.
Ми себе розуміємо, а от ти нас ні


шо буде дал1 почнете вбивати в 1мя господа...1 казати шо люди яких ви вбили в1дпов1дають за гр1хи своъх батьк1в а ви буднте зброэю в його рках!!!!!!!!!?????
Ми не збираємось нікого вбивати, Бог не хоче вбивства
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #96 : 15 Червня 2008, 13:04:19 »

та от якраз бачу що не розум1эте бо на прям1 моъ питання н1хто не в1дпов1даэ чимось п1твердженим...написати ми себе озум1эмо а ти н1 це втеча в1д в1дпов1д1 тобто так саме легше але ж обясн1ть мен1 щоб я зрозум1в....чи може це не можливо...як що не можливо то щож виходить...людина яка э запеклим матеар1ал1стом не може зрозум1ти чи бочати чогось що бачите ви...гах...а мен1 здаэться у вас роз1гралась уява...я он зара соб1 придумаю шось чого бачу 1 чого ви не можете побачити так як не э такими як я...1 от ви не будете х1ба мен1 перечити...апелювати гучними словами не п1тверджен1 жодним з факт1в чи нав1ть лог1чним аргументом не довотить а н1 на чучуть 1снування чогось вищого над нами...
Записаний

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #97 : 15 Червня 2008, 21:51:35 »

Фарисеї також Ісусу Христу казали, щоб дав докази, що він Син Божий, але Він творив чуда і наказував їх не розголошувати.
А скільки з*яв Діви Марії, Ісуса Христа було у світі???
А в одному храмі в Італії хтось засумнівався, що хліб - це тіло, а вино - кров Христова, і замість хліба та вина стали реальні кров і м*ясо...не доказ???
і такого є багато, всього не згадаєш
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"

dj vlad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +32/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 154
  • Останні відвідини:
    25 Травня 2011, 11:05:47

Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #98 : 16 Червня 2008, 02:39:00 »


А в одному храмі в Італії хтось засумнівався, що хліб - це тіло, а вино - кров Христова, і замість хліба та вина стали реальні кров і м*ясо...не доказ???
а коперф1лд л1таэ мов птах по сцен1...може в1н бог а може диявол...а я впевнений що 1люз1он1ст....а ти знаэш ск1льки раз церква фальсиф1кувала р1зн1 чуда для привернення народу до в1ри????н1 тод1 читай код дав1нч1
Записаний

npopok

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +111/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 734
  • Останні відвідини:
    16 Березня 2012, 00:01:05

    Звідки: З Слобідки!
Чи може людина бути незалежною від Творця?
« Прочитано #99 : 16 Червня 2008, 10:09:04 »

Код да Вінчі?.. хм.. у мене є ця книга. Обов*язково почитаю, коли буду мати час. Але вона навряд чи щось набагато більше, ніж вигадка письменника
Відповідь від: 16 Червня 2008, 10:07:47
До речі, коперфільд то сам не літає, хоча як вони це роблять я не знаю  :unknow
ти ж атеїст, а тут в магію повірив  ;)
Записаний
"...it's better to burn out than to fade away"