Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 4 місяці 22 дні

Автор Тема: Історія чи міф про історію України  (Прочитано 171946 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:00:50

    Звідки: Льондон
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #540 : 13 Квітня 2020, 00:38:44 »

ГЕТЬМАНАТ В ЦИТАТАХ ОЧЕВИДЦІВ

#Калинчук_історія #другий_гетьманат
Я давно хотів це зробити. Ніхто не розповість про гетьманат Павла Скоропадського краще за безпосередніх очевидців. Такі розповіді вщент руйнують більшовицько-петлюрівські байки про «грабіжницьку окупацію» і «бузувірський диктат чорносотенців». Власне – читайте.

«Створити добробут в Україні за теперішніх умов можна тільки відокремившись від Росії», – міністр фінансів Української Держави Антон Ржепецький.

«До мого шефа, віце-міністра внутрішніх справ, Вишневського, прийшов Світозар Драгоманов, щоби зголосити свою димісію (був урядовцем в однім міністерстві Центральної Ради), бо не хотів лишатися при "антиукраїнськім уряді гетьмана". При цій сцені Вишневський говорив по-українськи, а Драгоманов по-російськи» - голова Української Телеграфної агенції Дмитро Донцов.

«За час революції населення достеменно відвикло від сплати податків. Слабке їх надходження потребувало створення більш твердої організації збору», – отаман-міністр (прем’єр) українського уряду Федір Лизогуб.

«Був в опрацюванні закон земельної реформи, обмежуючий власність до 100 гектарів. Землю у великих власників мала викупить держава і переказать-продать селянам на найвигідніших умовах», – старшина Запорізької дивізії сотник Никифор Авраменко.

«Усього наприкінці періоду гетьманської державності було відкрито коло 150 українських гімназій. Міністерство призначило від себе кошти на допомогу тим українським гімназіям, які відкривалися за кошти земського, або міського самоврядування… Відбулося урочисте відкриття Державного Українського університету в його власнім помешканні. Це відкриття мало характер великого національного свята» - Дмитро Дорошенко, міністр закордонних справ Української Держави.

«По замові відвідувачів находячієся в ресторанах оркестри грають монархічні російські пісні…, при тім присутні вислуховуючи навстоячки оддають честь... Наказую: учасників подібних демонстрацій затримувати і відправляти в Росію, щоб вони там з честю могли на ділі, а не в ресторанах, гульбищах виявляти свою преданість дорогим для них політичним ідеям» - міністр МВС Української держави Ігор Кістяковський.

«Гетьманський уряд встановив для офіцерів та унтер-офіцерів дуже недурні, як на ті часи, оклади. У всіх майже офіцерів було переконання, що Українська держава – потужне державне утворення, життя в якому потроху ладнатиметься…», – старшина Лубенського охоронного куреня, а пізніше офіцер Добровольчої армії Микола Раєвський.

«Життя у Києві у ті часи нагадувало бенкет під час чуми. Відкрилося чимало кав’ярень і ресторанів, де солодощів і їдла вистачало не більше ніж на тридцять відвідувачів. Але зовні все справляло враження пошарпаного багатства… У театрах виставляли «Ревнощі» Арцибашева і віденські оперети… Якось в літературно-артистичному гуртку співав Вертинський» - Костянтин Паустовський, відомий радянський письменник.

«Коли я представив гетьманові ціль нашого приїзду, він запитав: «Скажіть відверто: хочете вирізати панів?» «Хочемо будувати українську державу», - відповів я здивований. Він усміхнувся, але сказав що допомогу дасть: добрий полк Січових стрільців… буде відісланий до границі Галичини… Цей полк може опісля перейти без дозволу на галицьку землю. Таку обережність уважав гетьман потрібною аби не вмотатися у війну з Польщею». – Осип Назарук, тоді – посланець Української національної ради Галичини до гетьмана Скоропадського.

«Нема чого і розраховувати, без перекидання значних сил Червоної армії не те що на успіх революційного руху в Україні, а навіть на його виникнення», – Яків Епштейн (Яковлєв), голова Харківського підпільного ревкому партії більшовиків.

«О, ліпше було б не просипатися осіннім ранком 14 листопада!» - поет Євген Маланюк, у ті часи – сотник армії УД.

14 листопада 1918 р. тодішні шанувальники «кінця епохи бідності» підняли проти гетьмана повстання. Далі – відомо. Гетьмана повалили, а за рік Незалежна Україна зникла з мапи світу. Наведені цитати – це лише мізерно мала часточка величезного обсягу розповідей очевидців. Мала – але промовиста.

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:00:50

    Звідки: Льондон
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #541 : 25 Квітня 2020, 09:58:18 »

"Іх там нєт" по-польськи: як Польща Карпатську Україну дестабілізувала

"Ми були свідомі того, що з необхідності акція буде суворо таємна та офіційно її не існуватиме, у зв’язку з чим її учасників не захищатимуть усталені міжнародні конвенції про права комбатантів. Річ Посполита в жодному випадку їх не визнає за своїх військових.." Маловідомі подробиці операції "Лом".

7 БЕРЕЗНЯ 2018

Під час Мюнхенської кризи 1938 року Друга Річ Посполита виявилася ситуативним союзником Німеччини та Угорщини у розчленуванні Чехословаччини.

Слідом за німцями та угорцями поляки вважали Чехословаччину штучною державою без міцних історичних традицій і підвалин для існування, намагалася отримати певні територіальні дивіденди від перекроювання її кордонів.

Результатом такої політики стало насильницьке захоплення Польщею Тешинської Сілезії на початку жовтня 1938 року, що відбулося у той час, коли німецькі війська тріумфально вступали в Судети.


Юзеф Бек крайній справа. Зліва від нього - мінстр пропаганади Третього Райху Йозеф Геббельс, а посередині - очільник Польщі Юзеф Пілсудський, 1934 рік

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15071
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:56:58

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:00:50

    Звідки: Льондон
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #543 : 03 Травня 2020, 19:33:19 »

Сьогодні 100 років від дня перемоги Січових Стрільців у битві за гору Маківка

3 травня, 2015

Сьогодні, 3 травня, 100 річниця героїчної перемоги Січових Стрільців у битві на горі Маківка. з З цього приводу мають відбутися урочистості у Києві та Львові, повідомляє "5 канал".

Бої за гору Маківку відбувалися під час Першої світової війни на східному фронті в Карпатах між підрозділами австро-угорських та російських військ. Цю гору Січові Стрільці зайняли 22 березня, і відтоді утримували 60 діб.

Гора стала ключовим пунктом оборони австрійської Південної армії, адже закривала найкращі підходи російській армії. Протягом чотирьох днів українські Січові Стрільці вистояли під натиском російських військ і зуміли втримати позиції. На честь Героїв на горі встановлено пам'ятний знак.


<a href="https://www.youtube.com/watch?v=nnQDaxsRF3U" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=nnQDaxsRF3U</a>

Ой на горі на Маківці (Стрілецька пісня)

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:00:50

    Звідки: Льондон
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #544 : 04 Травня 2020, 13:10:22 »

29 квітня 1091 галичани, половці та візантійці в складі об'єднаного війська під проводом Олексія І Комніна розгромили печенігів.
.
РОЗГРОМ ПЕЧЕНІГІВ ЯК ЗАЧИНКИ ДО ОСВОЄННЯ ГАЛИЧАНАМИ ПОНИЗЗЯ ДНІСТРА

.
Після послаблення руської влади на Волині та в Галичині в останній третині 11 століття, почастішали зазіхання ляхів та угрів на Галицьку землю. Особливо докучали угри, які заявляли династичні права на Галичину через давні шлюби з галицькими правителями і недавній шлюб королівни Ланки із галицьким Ростиславом. Зміна позиції Угорщини з нейтральної на агресивну змусила синів Ростислава, які зайняли владу в Галичині, активно шукати допомоги у Візантії (опонента Угорщини на Балканах), яка також була у паскудному становищі через напади печенігів та внутрішні чвари. Нові союзники Візантії були потрібні негайно, адже, скориставшись нестабільною ситуацією в реґіоні, на початку 1090х років, печенізька орда прямувала до візантійської столиці Константинополя, грабуючи північні Балкани. Вторгнення становило серйозну загрозу для імперії. Олексій І Комнін був змушений звернутися до інших европейських народів за допомогою. Пропозицію Олексія І прийняло не так багато подальших союзників. Найчисельнішу підтримку проти печенігів (за оплату золотом) надали половці, якими керували хани Тугоркан та Боняк. Ймовірно, з ними прийшли і галичани. Навесні 1091 року половці об'єднали війська з візантійцями, і об'єднана армія виступила проти печенігів. У понеділок, 28 квітня 1091, Олексій та його союзники досягли печенізького табору біля Левуніона неподалік річки Мариця. Напад об’єднаного війська був несподіваним. Печеніги, попри чисельну перевагу, були з жінками, дітьми та старцями, тому не змогли вчасно організувати захисту. Відтак, відбулася різанина, яка завершилася 29 квітня 1091 року. Дочка імператора Анна описала битву так: “В той день відбулося дещо незвичайне: згинув цілий народ разом з жінками і дітьми, чисельність якого складала не 10 тисяч осіб, а виражалась у величезних цифрах.” Після цієї події печеніги взагалі зникають з джерел.
.
В числі нечисельних союзників візантійців, крім половців, Анна називає 5 тисяч “гірських жителів”, які прибули з півночі на допомогу імператору. Найбільш ймовірно, це була військова дружина теребовлянського князя Василька, який був союзником хана Боняка (протягом наступних років галичани разом з ним будуть виступати ще не раз, спільно воюючи з русами, поляками та уграми). Сам Боняк був настільки грізним, що в руському фольклорі пам'ять про Боняка збереглася у демонізованому образі шолудивого Буняка (Буйняка, Буняки), що в точності відповідає літописній характеристиці («безбожный, шолудивый, хыщникъ»), хан став прообразом гоголівського Вія. А “горянами” галичан назвали, ймовірно, бо під владою Теребовлі були не тільки Наддністров’я до Медоборів та горішнє Пониззя (Кам’янець, Ушиця, Бакота), а Прикарпаття з Галичем (який виділився в окреме князівство після 1141 року). Зрештою, в еллінській історіографії Певкіни (Медобори) — це гори, а в середньовічних джерелах Галичину називали “гірською країною”.
.
Після перемоги над печенігами Василько починає колонізацію долішнього Пониззя Дністра, під вплив Галицького князівства потрапила територія у Прутсько-Дністровському межиріччі. Василько навіть мав намір перейти Дунай і “болгар дунайських посадити в себе”. А Візантія, вбачаючи союзника в Галицькому князівстві, сприяла галицьким князям в освоєнні Нижнього Подунав’я. Союз двох держав вилився у династичний зв’язок: через 13 років після битви — 20 липня 1104 року - Ірина, дочка Звенигородського князя Володаря Ростиславича, була видана за Ісаака, сина візантійського імператора Олексія І Комніна. Шлюб Ірини з Ісааком був успіхом зовнішньої політики Ростиславичів, але, водночас, така політична комбінація була потрібною передусім Візантії, яка дуже розбірливо ставилася до династичних шлюбів - це був перший випадок прямого союзу Візантії з окремим словянським князівством, до того ж скріплений династичним шлюбом.
.
За грамотою князя Івана Ростиславича (внука Василька Ростиславича Теребовлянського) месембрійським купцям вiд 20.05.1134 року, до його володiнь в Пониззi Днiстра та Дунаю входили Малий Галич (Галац), Бирлад і Текуч. У 1143 році князь Володимирко Володаревич мусів йти в пониззя Дунаю і воювати з болгарами і греками, яких сюди привів, ймовірно, його племінник Іван Ростиславич Берладник, що зазіхав на Галич, а “...захопивши всі міста до Дунаю, [Володимирко] мир з греками і болгарами вчинив”. Можливо, як символ миру, на виховання при дворі Володимирка було відправлено його племінника, сина Ірини, Андроніка. Про те, що влада галичан в Попрутті та Нижньому Подунав’ї могла сягати Дунаю і по Дунаю від устя – до Дрістри (Доростола), а Малий Галич (сьогоднішній Галац) міг бути як колонія стольного міста Галича, свідчить і повідомлення літопису, що в 1151 році “Володимирко, дізнавшись, що угорський король, увійшовши в згоду з Ізяславом, великим князем, на нього хочуть йти, велів негайно всім своїм військам від Дунаю і цього боку Дністра до Галича збиратися, а також найняв болгар і сербів 30 000 за гроші, які, прийшовши, стали по Дністру поблизу Галича. І було його війська більше 70 000”. У 1165 році, за літописом, Ярослав Осмомисл надав Андронікові Комніну, своєму двоюрідному братові, “міста на розраду” “до Дунаю”, а пізніше допоміг стати імператором Візантії (і помстився Візантії за смерть брата, підтримавши повстання у Болгарії). За “Словом о полку Ігоревім”, Ярослав міг «затворити Дунаю ворота» і «суди рядити до Дунаю».
.
Візантія розглядала галицького князя як hypospondos, що за візантійською вселенською термінологією прирівнювалось до давнього “союзний Риму народ” – “socіі populі Romanі” і це був унікальний випадок — жодна інша держава на уламках Русі не мала такої честі. Цікаво, що найбільше свідчень візантійських авторів відноситься до Галицького князівства, володар якого протиставляється володарю Києва і розглядається як цілком самостійний.
.
З річницею перемоги над східними ордами, галичани!
Перемагали і перемагати будемо!
Галичино, будь щаслива!

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15071
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:56:58

Історія чи міф про історію України
« Прочитано #545 : 05 Травня 2020, 12:02:37 »



Рубрика "Хвилинка мистецтва": Генрик Родаковський (1823, Львів - 1894, Краків) "Рутенка" / "Селянка тіпає льон", 1859, Національний музей у Варшаві.

Рутенами чи русинами поляки називали галицьких українців.

Прогрес , рутени краще нiж загальноприйняте у них - бидло .
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:00:50

    Звідки: Льондон
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #546 : 05 Травня 2020, 15:49:41 »

Ну і кого вони називали бидлом ? давай уже , розкажи    :=)   

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15071
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:56:58

Історія чи міф про історію України
« Прочитано #547 : 05 Травня 2020, 19:46:58 »

Так вони тебе так і називають поза очі  , мабуть ти того й вартий  :=)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:00:50

    Звідки: Льондон
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #548 : 05 Травня 2020, 21:59:26 »

Так вони тебе так і називають поза очі  , мабуть ти того й вартий   :=)   

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15071
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:56:58

Історія чи міф про історію України
« Прочитано #549 : 18 Травня 2020, 11:22:21 »



Ну тепер панятно  :D
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30351
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:48:14

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #550 : 18 Травня 2020, 12:07:20 »

Як про концтабір - то "на паркані".
А як чоловік написав собі художній твір (який ніхто і ніде серйозно не сприймає, окрім таких самих "фантастів" як він сам) - то вже все понятно.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D1%96%D0%BD_%D0%AE%D1%80%D1%96%D0%B9_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
Цитувати (вибране)
Канигін є одним з апологетів так званої «трипільсько-арійської теорії походження українського народу», яка визнана маргінальною та псевдонауковою[5]. Достовірність фактів у працях Канигіна неодноразово піддавалася сумнівам[6]. Зокрема у книзі «Новітні міфи та фальшивки про походження українців» такі теорії, зокрема й праці Юрія Канигіна, були рішучо заперечені науковцями, які фахово, протягом багатьох років вивчають етногенез (походження) українців та давню історію України в інститутах НАН України та провідних навчальних закладах, є авторами численних наукових публікацій та мають авторитет серед колег в Україні та поза її межами[7]:
«    Те, що дійсно знає світова історія та археологія, з опусами Ю. Канигіна просто не має перехрестя для зустрічі й організації дискусії    »

— Кирило Галушко, канд. іст. наук, доцент, директор Центру імені В. Липинського

Такий самий Каганець, з своїми дослідженнями походження Ісуса.

Але для лишньохромосомних - то все як маслом по грудях.
« Останнє редагування: 18 Травня 2020, 12:13:35 від yurko »
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15071
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:56:58

Історія чи міф про історію України
« Прочитано #551 : 18 Травня 2020, 14:07:39 »

Книжка , то вже не паркан , то вже школi викладають  ;)
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30351
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:48:14

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #552 : 18 Травня 2020, 15:10:30 »

Бо там не все неправда.
То що кацапи - як і болгари не є слов'янами - правда.
Про болгарів то навіть кацапи не заперечують.
http://www.portalostranah.ru/view.php?id=13
А от чого білорусів "відлучили" - незрозуміло.

Добре, що зараз не совок і нікого не розстріляють, а всяка дурниця виходить на яв дуже швидко.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15071
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:56:58

Історія чи міф про історію України
« Прочитано #553 : 18 Травня 2020, 16:44:53 »



Чого навчать вашу малечу ?  :facepalm:



Цитувати (вибране)
"Невероятно богатая, разнообразная и красивая природа Украины породила феноменальные качества украинской нации, которые она разнесла по всему миру.
Везде на Земле, где есть черноземные почвы, живут и обрабатывают землю украинцы— самая древняя хлеборобская нация мира.
Сегодня генетически украинской пшеницей которую завезли украинские переселенцы в США, Россию, Канаду, Казахстан, Аргентину, питается весь мир". 
Украинцы создали более 200 тысяч народных песен:
"Столетиями  украинцы создавали самые мелодичные в мире народные песни. Ни одна нация на нашей планете не имеет более 200 тысяч народных песен.
Стало известно, где Бах и Бетховен черпали вдохновение:
"Украинская народная мелодика была положена в основу европейской музыки, а украинские народные мелодии стали народными от Польши до России, от США до Японии. Кроме хлеба украинцы дали миру Песню".
"Американские ученые считают  украинцев самой древней  нацией мира. Они объясняют свое утверждение тем, что украинская нация — единственная в мире, которая ведет свое начало из тысячелетних глубин матриархата.
Только у украинцев человеческое существо называется словом женского рода — «людына». Только у украинцев человеком является женщина, во всех других нациях им является мужчина (ман, мен, человек, чловек, гомо)""
„Не арабы или мусульмане являются реальной угрозой безумным планам сионистов завладеть миром. Только украинцы с их огромным интеллектуальным потенциалом, помноженным на безграничный потенциал украинской земли и украинской диаспоры, способны реально противостоять сионистам.
Поэтому классическим заданием сионистов, которое они реализовывали во все времена, является: если не можешь помешать возрождению нации или идеи, возглавь её и разрушай изнутри.
Но в отношении украинцев ничего из этого не выйдет. Сионисты могут возглавить только неукраинскую Украину, но никогда не будут заправлять в Украине украинской”
Из статьи профессора Киевского национального университета, завотделом (очистки) Института украиноведения, автора учебника географии, доктора наук Петра Масляка "Миссия украинцев: противостоять мировому злу в лице сионизма, коммунизма, фашизма и нацизма"..
« Останнє редагування: 18 Травня 2020, 16:50:21 від Tad »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:00:50

    Звідки: Льондон
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #554 : 18 Травня 2020, 18:08:01 »

Книжка , то вже не паркан , то вже школi викладають  ;)

та добре що викладають . головне щось не чесали ватний брєд тупих ідіотів про адінорот з смердючими кацапами .

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18254
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 14:00:50

    Звідки: Льондон
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #555 : 18 Травня 2020, 23:25:30 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=sgV7kMJ_Gac" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=sgV7kMJ_Gac</a>

Таємниця Биківнянського Лісу

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15071
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:56:58

Історія чи міф про історію України
« Прочитано #556 : 19 Травня 2020, 12:32:53 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=SfEbiLsD3iY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=SfEbiLsD3iY</a>

Канешно тоту кацапську прапаганду не варто дивитись , але  ;) про фундамент украiнськоi iдентичности розклад чоткий  :dopovid
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8378
  • Останні відвідини:
    21 Листопада 2024, 18:24:41

    Звідки: пр. Л.Українки
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #557 : 19 Травня 2020, 13:20:25 »

там гарний коментар.
Цитувати (вибране)
украину не спасти уже
кидайте гиблу справу "спасать Украіну от укрАінцев".  :=)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30351
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 15:48:14

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Історія чи міф про історію України
« Прочитано #558 : 19 Травня 2020, 13:42:54 »

Нажаль і ТАДа вже не врятувати  :D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15071
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 09:56:58

Історія чи міф про історію України
« Прочитано #559 : 19 Травня 2020, 17:00:27 »

Вам сьодня вже Порошенко з Байденом розказали кого вiд кого треба рiтувати  :P

« Останнє редагування: 19 Травня 2020, 17:10:29 від Tad »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь