Навіть згідно математики - невірно. Бо одружені чоловіки частіше гуляють з незаміжними жінками, які нікого не зраджують.
Так, це правда. Математика невірна. Якщо йдеться про співвідношення "рецидивів", то більше чоловіків сходить на "узкую тропу любви" (за біологічною природою чоловік полігамний - тобто за один і той період часу може покласти початок більшій кількості потомства - в той час як жінка здатна виносити 1-2-3), якщо йдеться про теорію ймовірності любовних походів, - то 50% на 50%, якщо йдеться про статистику, то тут складніше.
Так як чоловік може "встигнути" більше аніж жінка в питанню приплоду - природа економить і відбраковує хворих і слабких (чоловіча смертність до 3 років значно перевищує) - чоловіків менше (як правило завжди) аніж жінок. На 1000 мужчин в репродуктивному віці припадає десь близько 1072 жінки.
І що робити тим 72 жінкам???
Ясно що - вони борються за свого мужчину і в той самий час також відфільтровують хворих, слабких, з "неякісним генетичним матеріалом"...
І такі жінки є, самостійно без чоловіків виховують дітей, інших вдовольняє становище коханки (із поступовим акцентом зайняти місце дружини) чи так званої "вільної жінки"... дехто впадає в кар'єризм та непримиримий фемінізм, хтось рятується лесбійством чи комерцією (по типу корпорацій чи ПП - роздрібна торгівля любов'ю), хтось тихо страждає на самоті... У всіх по різному.
Сама природа "походу наліво" різна, тому математика тут не зовсім підходить, як наука, котра щось пояснює...