Знаєте, очевидно що то не заважає тим, хто туди ходить. Бо владі воно взагалі ніде не заважає. І поки ми самі не візьмемо когось за яйця, чи не ткнемо моською в то багно - нічого не зміниться.
То не Нова Зеландія, де стежку на вулкан (на 19 км пішого маршруту) викладають рівненьким дерев'яним настилом, який у місцях підйомів і спусків ще й гумовими пупирками покривають, аби ся турист не послизнув
У нас таке виглядає як страшна непотрібна дивина.
А там реально дбають, про зручність і вигоди.
Тому то і їхали люди на майдан. Не за гроші. Хотіли щоб у нас почало щось змінюватися.
А в Кацапстані людям і так харашо.
Тому природно, що воно біснуються, коли хтось збоку робить щось, що може поміняти їх уклади.
Ми різні!
Ми може і були братами. Колись. Років тисяч так півтори тому. І то двоюрідними. А далі татаро-монголи знівелювали ту подібність.
Тепер ми різні.
То не завжди відразу помітно, але так є.
А західняків ще більше змінили Габсбурги.
Коли були у Херсонській області, з нами відпочивала пара з Тлумаччини. Він шофер, вона вчителька, але ще мають якийсь бізнес. Розказували цілу дорогу одне одному всілякі байки, от я і чув все поневолі.
Так от вони і ще з іншими (пара фельдшера і вчительки) за 10 днів, тільки то шо я чув, разів 3 чи 4 то і робили, що йойкали, як то місцеві ґазди коло хати такі срачі тримають. У нас так не прийнято, бо сусіди заклюють. А там приїхали звідкись, бо тартія сказала, що тре рис вирощувати. Колгосп побудував халупку 3,5х5,5 метрів і так як то було 40 чи 60 років тому, так воно і по нині виглядає.
Ніхто не париться євроремонтами і пластиковими вікнами. Лише у деяких коло хати ростуть квіти.
Трава сама всихає, нащо її косити...
Такий у людей менталітет і вони тому не винні, бо їх такими виховала та влада, яка була там десятки років.