Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 5 днів

Автор Тема: Цікаве фото і відео.  (Прочитано 340590 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #280 : 26 Квітня 2013, 16:14:36 »

По коментарях видно, що ніхто не почитав деталі тих подій. Посилання я давав у відповіді#273
Ті пацани потім каялися, писали лист президенту...

Щодо того, що вийшли і витворили щось на вулиці - то вчитель не сяде. Посадити його можуть лише за фізичний вплив.

Думки, що вчитель має бути фізично сильний - то примітивно. Фізична сила майже не впливає на повагу чи дисципліну.
Вчитель повинен володіти основами колективної психології.
Записаний
Следи за контекстами!

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #281 : 26 Квітня 2013, 16:32:44 »

Перш ніж стверджувати можна погуглити.
Цитувати (вибране)
Вчитель за жодних обставин не має права виганяти дитину з класу під час уроку, - каже начальник відділу охорони здоров'я та безпеки життя Валерій Мусій. - І якщо у цей час з дитиною щось трапиться, відповідальність за це несе ніхто інший як вчитель.

От почитайте основи психології поки, а я вважаю, що вчитель має бути лідер і авторитет для класу-групи. І відповідно до того які діти в класі-групі, які в них цінності, і світогляд такий і лідер.

Але то тре відчути, і колектив, і його реакцію. 

Записаний

Анюта

  • Новачoк
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 5
  • Останні відвідини:
    27 Квітня 2013, 10:23:04

    Звідки: Kalush
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #282 : 26 Квітня 2013, 16:33:28 »

Фізична сила майже не впливає на повагу чи дисципліну
Я б сказала що впливає.Приклад наш президент.Його оточення його поважає і боїться.Кажуть що "дубасить" підлеглих на квасне яблуко.Всі тихо мовчать і ніхто навіть не "тявкне".Тут і "повага" і "дисципліна" :=)
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #283 : 26 Квітня 2013, 16:43:52 »

Ось зовсім протилежне відео попередньому.... не виставляв у плеєрі, бо там матюки  :o, така розмова в бурсаx зі студентами...
Даруйте, не міг токе обійти  :-[

http://www.youtube.com/watch?v=AZnsZ96r6YY
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #284 : 26 Квітня 2013, 16:49:36 »

Співчуваю вчителеві, розумію як важко з такими працювати
Я йому не просто співчуваю - я навіть не уявляю себе на його місці. У нас права людини все таки хоч якось, але захищаються - як дітей так і дорослих. Мені здається, що робити вигляд наче нічого не відбувається не вихід. Діти відчувають свою вседозволеність і сприймають таку поведінку як нормальну уже. Мені здається не так ганебно незручно сходити до директора і попросити його, наприклад, побути присутнім на уроці. Як продовжувати урок, сприймаючи приниження і знущання. Та який би крутий той батько не був би(він все таки людина), але "прикрутити" синка мусів би, якби про це йому на таку поведінку чада вказали чи дирекція чи навіть внутрішні органи міста.
А куди вчитель піде пенсійного чи передпенсійного віку
Так, з роботою важно :(. І зі сторони судити завжди легко. Але то вже не робота - а якась каторга, приниження гідності якимись сопливими виродками. Ким вони виростуть, якщо на таку поведінку спокійно\чи приречено "закривати очі"?
У нас в школі був вчитель над яким знущались діти прямо на уроці. Але таке собі вони дозволяли тільки з ним - інших, навіть слабших(бо жінки) вони поважали чи боялись таке дозволяти, бо така поведінка відразу присікалася.
По коментарях видно, що ніхто не почитав деталі тих подій. Посилання я давав у відповіді#273
Я не читала, правда. Я навіть ролика довше 3хв не подивилась - не з моїми нервами.
Ого, скільки відповідей уже поки я писала свою!
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #285 : 26 Квітня 2013, 16:57:23 »

Ви помітили, що є два види розмови - нецензурна лексика, і досить нормальна розмова, навіть тон низький. Матюки  засуджую, але робота в ПТУ є важкою. І хто та працював зрозуміє.
Відповідь від: 26 Квітня 2013, 16:50:33
Та який би крутий той батько не був би(він все таки людина), але "прикрутити" синка мусів би, якби про це йому на таку поведінку чада вказали чи дирекція чи навіть внутрішні органи міста.

Можу сказати за училище, а думаю ці роліки саме звідти.
Діти на уроках матюкаються, і не всі батьки їх за це сварять.  Більшість дітей виросли в сім"ях де немає батька, мами, або де батьки випивають. В них було важке дитинство, та й є. В них немає грошей, багато дітей восени ходили чуть не в тапочках. Не доїдають. Тому й озлоблені, і їх можна зрозуміти і поспівчувати.  Тому правда як завжди, посередині десь. Багато можна про це писати. Це треба бачити.  :(
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #286 : 26 Квітня 2013, 17:10:05 »

От почитайте основи психології поки, а я вважаю, що вчитель має бути лідер і авторитет для класу-групи. І відповідно до того які діти в класі-групі, які в них цінності, і світогляд такий і лідер.
Може не так лідер, а от авторитет - обов"язково. Вчитель має викликати повагу і довіру і уміти тримати дисципліну на уроці. Лідером у дітей? Я не знаю чи навіть керівник класу таким має бути. У нас була чудова класна керівничка, ми її поважали і слухали, але вона не була нашим лідером. Не зовсім розумію чому саме ним рекомендує бути психологія. Лідером таки має бути хтось із класу  - той же староста, наприклад. А вчитель - знаходити спільну мову з ним, уміти ставити задачі і доносити знання та вимоги. Ну, це я так вважаю. я все-таки не психолог.
Відповідь від: 26 Квітня 2013, 17:06:33
Тому й озлоблені, і їх можна зрозуміти і поспівчувати.
Озлобленість можна зрозуміти, а таку агресивну зневагу і зривання того зла на старшій беззахисній людині - не можу. У першому ролику - то таки школа. Другий ще не дивилась.
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #287 : 26 Квітня 2013, 17:20:45 »

а таку агресивну зневагу і зривання того зла на старшій беззахисній людині - не можу.
Цікаво чи не так до них дорослі відносились. От "дітки" й виросли і показали себе в силі, що бачили те й повторюють.  :unknow
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #288 : 26 Квітня 2013, 17:22:46 »

Можу сказати за училище, а думаю ці роліки саме звідти.
Діти на уроках матюкаються, і не всі батьки їх за це сварять.  Більшість дітей виросли в сім"ях де немає батька, мами, або де батьки випивають. В них було важке дитинство, та й є. В них немає грошей, багато дітей восени ходили чуть не в тапочках. Не доїдають. Тому й озлоблені, і їх можна зрозуміти і поспівчувати.  Тому правда як завжди, посередині десь. Багато можна про це писати. Це треба бачити.  Сумний
Так певно  і  є  :(, 30-40% студентів і навчаються в такиx закладаx , тобто занепад культури, вимирання нормальної мови і примітивізм + деградація майбутнім поколінням гарантований + спивання і все інше...  ними ж буде і поширюватися  це все.... нема на то ради  :(
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #289 : 26 Квітня 2013, 17:24:20 »

І взагалі, тієї поваги, що колись була до вчителів тепер немає. І винні не лише вчителі, а й батьки дітей. Які не визнають авторитету вчителя, говорять зневажливо дома про вчителів. Це все треба брати до уваги.

Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #290 : 26 Квітня 2013, 17:28:07 »

Ось зовсім протилежне відео попередньому.... не виставляв у плеєрі, бо там матюки  , така розмова в бурсаx зі студентами...
Добре, що не виставляли і попередили, бо моя мала частенько стає свідком мого читання і переглядання форуму. :bouquet:
Матюки не признаю від УЧИТЕЛЯ. Яка б важка робота не була - ти працюєш з дітьми і ти - вчитель. Крик - ну, що зробиш, що діти доводять - буває. Але при цьому все-таки вартувало б підбирати слова і не опускатись на вуличний рівень. Це ще прийнятно від бригадира на виробничій практиці. Тому - вчителями бути важче ніж тими ж виробничниками.
Відповідь від: 26 Квітня 2013, 17:24:54
І винні не лише вчителі, а й батьки дітей. Які не визнають авторитету вчителя, говорять зневажливо дома про вчителів.
Це дуже погано, що батьки собі таке дозволяють при дітях. Мене якось завжди менше цікавило хто винуватий, бо не буває винен хтось один. Мене цікавить як поводитись так, щоб таке не допускати чи виправити. Бо приречено опускати руки - то лише на гірше.
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #291 : 26 Квітня 2013, 17:33:43 »

Є тема на форумі про матюки?
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #292 : 26 Квітня 2013, 17:35:58 »

тобто занепад культури, вимирання нормальної мови і примітивізм + деградація майбутнім поколінням гарантований + спивання і все інше...  ними ж буде і поширюватися  це все.... нема на то ради  
Якщо на те таки справді нема ради, то хоча б не підтримувати самим. Хоча, я також розумію того викладача, що зірвався на мат - певно до тих дітей інакше не "доходило". Одна справа, коли це одиничний випадок, а інша - коли це звична мова на уроках.
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #293 : 26 Квітня 2013, 17:38:41 »

До відео, навіть якщо всі учні матюгаються, викладач не має права сповзати до такого рівня, навіть якщо то бурса і перед ним сидять одні імбецили.... :unknow
Відповідь від: 26 Квітня 2013, 17:36:48
А Є тема на форумі про матюки?
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #294 : 26 Квітня 2013, 17:39:54 »

А Є тема на форумі про матюки?
Є. Про зле слово. http://forum.kalush.info/index.php/topic,712.0.html
Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #295 : 26 Квітня 2013, 17:49:55 »

Сюди щоб не офтопити  http://forum.kalush.info/index.php/topic,712.new.html#new
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #296 : 26 Квітня 2013, 18:07:27 »

Кажуть що "дубасить"
"Говорят, кур доят."

Колективна поведінка людей не дуже відрізняється від поведінки в стаді тварин. Часто моделі поведінки абсолютно такі ж.
Цікаво пише на цю тему Дольник "Этологические экскурсии по запретным садам гуманитариев"
Цитувати (вибране)
эти программы поведения срабатывают, задавая определенную направленность некоторых сторон нашего социального поведения, ограничивая возможность свободного выбора.
Приховано: Показати
Что слепое или полуслепое следование им приводит к тому, что люди легко формируют автократические или геронтократические (Олигархические) иерархии, вплоть до весьма обширных, в которых большинство может не знать друг друга в лицо. И что эти структуры легко милитаризуются и ищут поводы для вооруженных конфликтов. (Кому мало уроков прошлой истории - посмотрите, как распадаются социалистические страны.) Понимать это далеко не бесполезно не только для того, чтобы лучше понять историю и события, современниками и участниками которых мы стали. Главное - это уроки на будущее. Осведомленный человек не станет надеяться на спасительность стихийного прихода к власти сильной личности: он заранее знает, какой "порядок" эта личность, наведет. Не может он надеяться и на то, что "авось все само собой образуется"; ведь он знает, что сам собой образуется худший сценарий. Наконец, он не увлечется призывами ни нацистов, ни религиозных фундаменталистов, ни анархистов, ни коммунистов. Ибо первые и вторые откровенно исповедуют жесткую иерархию, построенную на соответствующих инстинктах, а третьи и четвертые неизбежно отдают общество в полную власть тех самых биологических инстинктов, существование которых они столь яро отрицают в теории.
Головні висновки у Дольника:
Приховано: Показати

    Человек, как и все животные, имеет множество врожденных программ поведения (мы родимся с некоторыми знаниями об окружающем мире и правилами поведения в нем), и в нужный момент они срабатывают.
    Эти программы создавались в далекие времена и в совсем иной среде, мало похожей на ту, в которой мы теперь живем. Поэтому реализуемое ими поведение не всегда адекватно обстановке, рационально и даже желательно. (Не все что естественно - хорошо.)
    В силу изначальной запрограммированности, люди не абсолютно свободны в своем поведении, один сценарий его они осуществляют легко, другой - с трудностями, а некоторые сценарии могут быть вообще невыполнимы. (Не все придуманные разумом планы для нас осуществимы.)
    Для большинства ситуаций мы имеем достаточный набор альтернативных программ, на основе которых можно построить несколько вариантов поведения. (Все мы изначально "знаем", как воровать, и знаем, что это плохо; будем ли мы ворами или честными, зависит от нас, а не от нашей природы.)
    Наш мозг так устроен, что его отвечающая за сознание часть не только не может ознакомиться с содержанием врожденных программ, но даже не знает об их существовании. Поэтому когда программа начинает реализовываться, сознание ее обслуживает, не замечая этого. Оно ищет и находит какие-то свои объяснения поведения и его мотивов, совсем не обязательно верные. (Нельзя доверяться собственной рефлекции, т. е. самоанализу на основе субъективных ощущений и идей, и менталитету - бытующему представлению о происходящем, потому что они дают иногда путаную, тенденциозную и алогичную картину.)


В тваринному світі фізична сила має вирішальне значення в домінуванні. Але люди відрізняються від тварин тим, що мають розвинуту другу сигнальну систему, тому в людському колективі авторитетом може бути фізично слабший.

« Останнє редагування: 26 Квітня 2013, 18:13:15 від yaro my »
Записаний
Следи за контекстами!

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #297 : 29 Квітня 2013, 21:57:18 »

http://tvi.ua/new/2013/04/22/yuriy_andrukhovych
Відповідь від: 29 Квітня 2013, 21:50:21
Поезію Андрухович неймовірно читає. Така енергетика....Хоча це не порівняти з презентацією, зустріччю вживу
Записаний

Yana

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +971/-6
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1946
  • Останні відвідини:
    06 Травня 2018, 21:38:53

    Звідки: Калуш
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #298 : 30 Квітня 2013, 09:06:57 »

Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Цікаве фото і відео.
« Прочитано #299 : 01 Травня 2013, 01:17:43 »

Така людяна музика ;). Кому веселий  массажик?
 <a href="https://www.youtube.com/watch?v=X98x2jsHGUM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=X98x2jsHGUM</a> Вибачайте - трохи не пісна муз-терапія :)
« Останнє редагування: 01 Травня 2013, 01:23:26 від Сонечко+ »
Записаний