Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 16 днів

Автор Тема: Які книжки ви читаєте?  (Прочитано 164158 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #240 : 27 Липня 2010, 23:46:43 »

звичайно з висоти Вашого досвіду Ви можете казати що лукоморье це гімно, а куельо геній сучасності )
Висота мого досвіду починає мене переконувати у тому, що життя не є чорно-білим, а ще що я не експерт у колористиці, тому вважаю НЕ МУДРИМ вивішування ярликів. Зауважте, якраз я ніяких ярликів не вішав.

Ну і ще, не сприйміть за особистий укол, але посудіть самі, якщо людина підсвідомо (бо якщо свідомо то і говорити нема про що  ;) ) пише прізвище літератора з малої букви та ще й неправильно, то вона вже не може претендувати на незаангажованість в оцінці творчості того літератора.
куельйо

Відповідь від: 27 Липня 2010, 23:26:07
Хоч я не надто впевнений у тому, що мені варто далі обсмоктувати цю тему але я все є ще трішки продовжу.
Хотів було почати з того що я не фанат Коельйо, але мені то нагадало наші політ суперечки, де я починав з того, що не є фанатом чи навіть ярим прихильником Тимошенко, але скільки б я то не талдичив, все одно прихильники Ющенка мені не вірили. Мабуть вони просто і не читали того що я писав, бо побачили у тексті велику літеру "Т" і цього було досить  :-D

Тепер про мистецтво. Загалом. Не лише літературу. Та ні. Ще більш загально. Взагалі про суперечки в смаках.
Хіба то не кумедно?
То так якби ми тут зараз доводили чи спростовували тезу про те, що "блондинки рулять!".
Я б доводив шо блондинки гарніші, а ви, що вони ацтой, а в той же час ваша негативна про них думка не заважала б мільйонам чоловіків закохуватися в них, втрачати розум, робити їм дорогі подарунки і т.п.

Інший приклад. Мода.
Є королі «от-кутюр». Вони створюють колекції, про які знають мільйони, але носять одиниці, і не лише через їх вартість.
У той же час є скромні труженики "прет-а-порте". Їх теж знають, правда може не всі, зате їх творіння у тих чи інших "перекладах" "читають" мільйони.

Хто з них геніальніший? Не знаю та й з рештою не мені вирішувати, не така вже та моя дзвіниця і висока, щоб її висоти вистачало для настільки категоричних суджень. Але якщо мої слова зробили хоч декілька людей щасливішими чи відвернули їх від поганого вчинку - то я вже щасливий і для мого щастя мені не конче необхідно бути великим класиком. Переконаний, що так само і Коельйо.
Як казав Віктор Федорович "Не пам'ятаю хто це сказав, але ж це ж хтось сказав..."
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #241 : 28 Липня 2010, 00:53:01 »

є одна група з якою в мене асоціюється куельо (і книжки з тезами типу "Мужчины — как рагу, их надо хорошенько потомить.")
знаєте яка? - група Стекловата!

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=DCqvYaxJv24" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=DCqvYaxJv24</a>



на вашу думку, яка з композицій групи стекловата в майбутньому стане класикою?
новий год, чи кораблік?

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=45M6N1UVHvM" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=45M6N1UVHvM</a>
Відповідь від: 28 Липня 2010, 00:43:18
Але якщо мої слова зробили хоч декілька людей щасливішими чи відвернули їх від поганого вчинку - то я вже щасливий і для мого щастя мені не конче необхідно бути великим класиком. Переконаний, що так само і Коельйо.

 :good
переконаний, що так само і стікловата!
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #242 : 28 Липня 2010, 01:20:54 »

Для того, что-бы обсуждать чьи-то литературные пристрастия - нужно хотя бы сперва прочесть те литературные произведения, которые  являются предметом этого обсуждения. Что может сказать человек, чьи суждения основываются лишь на статье с сайта, который является для него авторитетным? Простите, но именно такое мнение у меня и сложилось, cgr.

Вы дали понять, что лично Вам - не нравится беллетристика. Для себя я это уяснила. Думаю и остальные форумчане уже поняли, что  cgr - она не нравится.

Может быть продолжим делится впечатлениями от прочитанного, а не увязать в негативе?

 :)



В данной теме намерена излагать собственные мысли о прочитанном, собственный взгляд на прочитанное. Но, ни в коем случае не оскорблять мнения и вкусов остальных участников собственными поверхностными суждениями.


Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #243 : 28 Липня 2010, 01:57:43 »

 désolé Madame, mais je ne parle pas russe
 Entschuldigen Sie, aber ich spreche kein russisch
 I Bag your pardon but I don't speak russian
 
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=fijBUeqiW0g" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=fijBUeqiW0g</a>
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #244 : 28 Липня 2010, 08:03:42 »

Коельйо звісно не буде мабуть причислений до класиків (хоча то не нам вирішувати а нащадкам)

Відповідь від: 28 Липня 2010, 08:02:42
на вашу думку, яка з композицій групи стекловата в майбутньому стане класикою?

Відповідь від: 28 Липня 2010, 08:03:10
А Васька слушеєт да єст...  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #245 : 28 Липня 2010, 11:06:43 »

Высказывания носившие манипуляторный характер перешли в разряд провокационных.

Не думаю, что из подобного диалога я почерпну для себя что-то полезное для ума или приятное для души. Поэтому - продолжать его не буду.

 :)
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #246 : 05 Серпня 2010, 15:36:29 »

Відкрила для себе Габліеля Гарсію Маркеса. :)

Закінчила читати його твір "Любовь во время чуми".

Близько року тому, по телевізору побачила закінчення фільму. Назви я не знала. Відклалося в памяті...
Перед тим, як приступити до цієї книги, дізналася, що й справді вийшов фільм "Любов під час холери" по твору Г.Маркеса. Але він  - доволі поверхово охоплює сам твір. Важко візуально відобразити описи, переживання героя, його думки. Тоді я і зрозуміла, уривок з якого фільму бачила,- провівши аналогію.

Роман  у формі спогадів літніх вже людей, життя яких переплелося в маленькому містечку. Спогади просочені любовю.

На думку прийшов вислів, який й характеризує цей твір.
 "Любовь не в ком-то, а в нас самих. А для того, что би ощутить ее и нужен кто-то другой".


Записаний

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #247 : 05 Серпня 2010, 15:57:54 »

Відкрила для себе Габліеля Гарсію Маркеса.
Да Маркес суперовий письменник. Колись читав його "Полковнику никто не пишет" - хороша книжка.
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #248 : 05 Серпня 2010, 16:07:40 »

Обязательно прочитаю. Я ж понимала, что у песни группі БИ-2, существует подтекст. Но, до сути докопаться все как-то  :unknow. Темнота я.  :)


І ще - "Сто лет одиночества".

Чуствую, что понравится. :bouquet:
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #249 : 05 Серпня 2010, 17:51:51 »

Декілька цитат з "Любовь во время чумы" Г.Г. Маркеса: :bouquet:



Совсем другой, наверное, могла бы стать жизнь для них обоих, знай они заведомо, что в семейной жизни куда легче уклониться от катастроф, нежели от досадных мелочных пустяков. Но если они и научились чему-то оба, то лишь одному - знание и мудрость приходят к нам тогда, когда уже не нужны.

Ни тот, ни другой не могли бы сказать, основывалась ли эта взаимная помощь и прислуживание на любви или на жизненном удобстве, но, ни тот, ни другой не задавали себе столь откровенного вопроса, поскольку оба предпочитали не знать ответа.


Тогда он был еще слишком молод и не знал, что память сердца уничтожает дурные воспоминания и увеличивает добрые и что благодаря именно этой уловке нам удается вынести груз прошлого.


...он предлагал ей земные блага:  надежность. порядок, счастье - все то, что при сложении вполне могло показаться любовью; почти любовью. Однако не было ею, и эти сомнения приумножали ее замешательство, потому что она вовсе не была убеждена, что для жизни больше всего ей не хватало любви.

слишком поздно заподозрила она, что за профессиональной уверенностью и светским обаянием мужчины, которого она выбрала в мужья, таился безнадежно слабый человек, державшийся, словно на подпорках, на общественной значительности своего имени.

Она ни на минуту не переставала чувствовать, что проживает жизнь. дарованную ей супругом: она была полновластной владычицей огромной империи счастья, выстроенной им и исключительно ради него. Она знала, что он любил ее больше всего на свете и никого в целом мире не любил больше нее, но любил он ее для себя, на благо себе, любимому.

... не было на свете мужчины, с которым ей было бы лучше, потому-что не было и не могло быть на свете другого, который бы так нуждался в любви.

Воспоминания о прошлом не приближали будущего.

...настала пора и для нее задать себе вопрос с достоинством, великодушием и с неукротимой жаждой жизни: что делать с любовью, которая осталась без хозяина.

У них было такое чувство, будто они проскочили голгофу брака и прямиком вышли к самой сути любви. Точно супруги, пожившие много лет вместе и наученные жизнью, они вступили в тишину и покой - за границу страсти, где кончались глупые шутки несбывшихся мечтаний и обманчивых миражей: по ту сторону любви.
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #250 : 05 Серпня 2010, 21:12:10 »

 :goodХто читав інші твори Фредерика Бегбедера ? Попрошу відклик.
May! :bouquet: Ви читали?
 :bouquet:А Рибка вже прочитала "Любовь живет 3 года" ?
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #251 : 05 Серпня 2010, 21:34:33 »

Ні, РЕАЛ, не читала. :(
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #252 : 05 Серпня 2010, 21:47:33 »

треба собі  купити якись pocketbook  :)
а то з'являєтся час почитати деколи досить не передбачувано,
витянув і насолоджуєшся читанням :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #253 : 05 Серпня 2010, 22:25:50 »

Шкода,але час на читання зявляється все рідше та рідше.... Згадую страшний час-місяць ,коли криза довела "до ручки" і працював просто водієм - "чебурашкою" на пару з симпатяшкою-"чебурашкою" :-* :=) ( Олександр знає - про що йдеться) . Так тоді хлопав кришкою нетбука від села і до села Тернопільщини. Не так начитувався,як хлопав.....  =))
А тепер люблю виїхати на природу самотнім робінзоном з ноут та нет буком , аби ніхто не заважав почитати. Добре,що літечко триває.... ФАЙН!  :=) ;) :=)
P.S. "....паперові теж читаю.....ммммм..."
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #254 : 05 Серпня 2010, 22:34:08 »

з симпатяшкою-"чебурашкою" Цілую

Сорі за зайву цікавість, а Чебурашка що робила поки ти читав і хлопав?  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #255 : 05 Серпня 2010, 22:48:04 »

Чебурашка агентурну сітку закидала ;) ( Олександр знає,як то.... =)) ). Напевно і Річі теж знає.
Юра! Ну ти і "гостряк" ......гггггггггг ....   ;)
« Останнє редагування: 05 Серпня 2010, 23:17:18 від РЕАЛ »
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #256 : 17 Серпня 2010, 13:53:35 »


Януш Вишневский "Молекулы эмоций".

Книга известного ученого и писателя Януша Вишневского «Молекулы эмоций» — это истории человеческих драм, любви, страданий. Это картина того, что глубже всего укрыто, наиболее болезненно, наиболее важно. Волнующая правда о другом человеке. Рассказ о нем бывает рассказом о нас.


В действительности в картинках чужих судеб просматривается собственная жизнь. :)
Відповідь від: 17 Серпня 2010, 13:51:59
Хто читав інші твори Фредерика Бегбедера ? Попрошу відклик.


Ну, а Ви, РЕАЛе, які твори цього автора прочитали?
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #257 : 17 Серпня 2010, 14:28:42 »

Прочитав книгу "Любовь живет....." ,May! Мені сподобалась.Дякую ,May!
May! Поки що тільки цю одну книгу в Wordі . Але обовязково прочитаю і інші книги цього автора. Сподобався стиль написання.
В даний час перечитую книгу для щоденного використання "Дистихи Катона". "Коньяк з дощем" від О.Гавроша (від якої в знайомої "лоскоче" в животіку чи нище) збираюсь почитати.Заінтригувало....
Записаний

May

  • Старожил
  • ****
  • Карма +68/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 306
  • Останні відвідини:
    30 Вересня 2016, 00:15:37

    Звідки: Калуш
Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #258 : 17 Серпня 2010, 14:49:10 »

"Коньяк з дощем" від О.Гавроша (від якої в знайомої "лоскоче" в животіку чи нище) збираюсь почитати.Заінтригувало..


Х-м-м... Пішла цепна реакція - мене теж заінтригувало... Що ж спробую знайти ії і прочитати - хоча б зявиться спільна тема для розмови в цій темі. :)

Щось мало читаючих на форумі. :( Чи , може, соромляться висловитись? :unknow
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Які книжки ви читаєте?
« Прочитано #259 : 17 Серпня 2010, 15:14:01 »

Щось мало читаючих на форумі.  Чи , може, соромляться висловитись?
я читающий,а шо ;)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..