Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 17 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1054454 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #840 : 09 Вересня 2010, 16:18:12 »

Затриманого історика СБУ переконувала «йти працювати вчителем у школу»?
  більш повна версія.
Приховано: Показати
Директор Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» (Львів) Руслан ЗАБІЛИЙ заявляє, що Служба безпеки України затримала його за роботу із розсекреченими документами.

Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні на прес-конференції в Києві Р.ЗАБІЛИЙ розповів, що вчора о 7:30 на Київському залізничному вокзалі його затримали шестеро співробітників СБУ і відвезли на Володимирську, 33 (приміщення СБУ).

Там його тримали чотирнадцять з половиною годин, “без жодних санкцій на затримання, без права зателефонувати, без можливості дізнатися прізвища співробітників, які проводили допит”.

Р.ЗАБІЛИЙ зазначив, що підставою для його затримання, за словами службовців, була усна вказівка керівника Служби Валерія ХОРОШКОВСЬКОГО. Мета затримання - перешкодити роботі із раніше розсекреченими матеріалами і таким чином обмежити їх поширення.

За словами історика, в нього без законних підстав вилучили ноутбук і 2 зовнішніх жорстких диски. Там містилися електронні копії історичних матеріалів і його наукові дослідження, які, у випадку неповернення, будуть втрачені. Р.ЗАБІЛИЙ зауважив, що пише про стратегію і тактику УПА.

За його словами, вчора співробітники СБУ переконували його йти працювати вчителем в школу, цікавилися контактами із закордонними науковцями, питали, чи може він надати докази, що тема його досліджень не є державною таємницею. У ході допиту в СБУ «з’ясовувалось питання моєї історичної тематики, чим я займаюсь, що я досліджую. Також після пояснень, які співробітникам СБУ здалися невичерпними, мені було запропоновано добровільно віддати особисті речі, які зі мною були, для перевірки на наявність інформації в історичних документах під грифом «Цілком таємно і таємно», які нібито були несанкціоновано зняті», - сказав Р.ЗАБІЛИЙ.

Він також повідомив, що співробітники СБУ повідомили йому, що загалом 19 осіб підозрюються у використанні секретних документів з архівів СБУ.

В той же час Р.ЗАБІЛИЙ зазначив, що він використовував у своїй науковій роботі тільки документи, які були розсекречені СБУ у період з 2008 по 2009 роки, і містяться у відкритому доступі на сайті відомства.

Р.ЗАБІЛИЙ повідомив, що співробітники СБУ не вимагали у нього надання конкретних історичних документів, якими він користувався у своїй роботі.

Той факт, що розсекречені 2008-2009 роках документи, які стосуються визвольного руху в Україні, є у відкритому доступі на сайті СБУ, підтвердив також колишній директор Архіву СБУ, історик Володимир В’ЯТРОВИЧ.

На думку В.В’ЯТРОВИЧА, «співробітники СБУ не лише намагаються приховувати злочини сталінізму, але й використовують його практику сьогодні, наче за вікном не 2010, а 1937 рік».

В.В’ЯТРОВИЧ переконаний, що «полювання на істориків» - все це ланки одного ланцюга, поряд із цензуруванням підручників з історії та припиненням доступу до архівів.

«Я раджу владі витрачати кошти платників податків не на «спецоперації» із затриманням науковців, а зосередити свої зусилля на боротьбі зі шпигунами і корупціонерами», - сказав екс-директор Архіву СБУ, зауваживши, що Служба безпеки зараз встановлює коло осіб, яким призначалася «таємна» історична інформація від Р.ЗАБІЛОГО. «Я як законослухняний громадяни допомагаю слідству і говорю — ця інформація призначалася історикам, журналістам, громадянам, всім, хто цікавиться правдивою історією України», - заявив В.В’ЯТРОВИЧ.

Р.ЗАБІЛИЙ також повідомив, що коли сьогодні співробітники музею “Тюрма Лонцького” прийшли на роботу, представники СБУ не пустили їх на робочі місця.

Тому Р.ЗАБІЛИЙ подав скаргу на ім’я голови СБУ, в якій, зокрема, йдеться: «Я вимагаю від пана Валерія ХОРОШКОВСЬКОГО пояснити дії співробітників служби і негайно повернути мої приватні речі - комп’ютер і зовнішні накопичувачі. Там знаходяться лише копії історичних документів, мої наукові дослідження та приватна інформація». Також директор музею просить керівництво СБУ роз’яснити, на яких підставах була дана вказівка керівника Львівського обласного СБУ не допустити на робочі місця і до робочих комп’ютерів дирекцію і наукових співробітників музею. (У 2009 році СБУ передала приміщення колишньої тюрми КГБ для створення музею - УНІАН.)

Також Р.ЗАБІЛИЙ звернувся до журналістів “допомогти спільними зусиллями припинити цензуру та тиск, які поширилася вже на історію та істориків”.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 9 вересня, СБУ розповсюдила повідомлення про те, що Службою безпеки України порушено кримінальну справу за фактом готування до розголошення співробітником СБУ відомостей, що становлять державну таємницю. “Встановлено, що співробітник СБУ ЗАБІЛИЙ Р. В. з метою передачі третім особам несанкціоновано зібрав відомості, що становлять державну таємницю. 8 вересня 2010 року після прибуття зі Львова до Києва він був затриманий із цими відомостями. Наразі встановлюється коло осіб, яким призначалась зазначена інформація”.

Відповідь від: 09 Вересня 2010, 16:07:40
Київрада ліквідувала райради у столиці

Приховано: Показати
Київська міська рада ліквідувала районні у м. Києві ради з 31 жовтня.

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 95 депутатів Київради з 110 зареєстрованих в залі, проти висловилися 12.

Київрада припинила з 31 жовтня шляхом ліквідації районні в місті Києві ради: Голосіївську, Дарницьку, Деснянську, Дніпровську, Оболонську, Печерську, Подільську, Святошинську, Солом’янську, Шевченківську райради, а також їх виконавчі органи – відповідні районні державні адміністрації.



Згідно з рішенням Київради, повноваження депутатів районних у місті Києві рад п’ятого скликання вважатимуться припиненими з 31 жовтня 2010 року.

Рішенням також передбачається у десятиденний термін, з дня набрання чинності цього рішення, утворити ліквідаційні комісії районних у м. Києві рад та адміністрацій, а також вжити заходів щодо забезпечення функціонування райадміністрацій на базі виконавчих органів районних рад, які ліквідовуються відповідно до цього рішення.

Крім того, рішенням доручається Київській міській державній адміністрації протягом місяця з дня набрання чинності рішення Київради, подати на її розгляд пропозиції щодо прийняття у власність територіальної громади міста Києва нерухомого та рухомого майна, коштів, підприємств, установ та іншого майна райрад Києва та їх органів.

Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-395074.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #841 : 09 Вересня 2010, 21:28:59 »

У Азарова хочуть заборонити імпортний секонд-хенд
http://www.epravda.com.ua/news/2010/09/3/246888/

В Азарова запланували заборонити секонд-хенд
http://simya.com.ua/articles/38/35982/

Азаров отучит украинцев одеваться старомодно
http://ua3.proua.com/analitic/2010/09/07/164248.html
Відповідь від: 09 Вересня 2010, 21:21:21
ЯЯ "фигею без баяна" з цієї влади - вони й справді космонавти хай їм...
Працюючи на держ роботі де одержують держ зарплатню, в мене пів колективу одягається саме на секондах - дивно - чому  :=) Чому моя колега, що залишилася вдовою й виховує сина, працюючи на більше ніж ставку, не може собі дозволити купити нову річ, а як накупувала сорочок на секонді по 50 копійок - так в них і ходить, як накупувала старих светрів - перев"язала їх - то в них й одягається.
Ну я то не сприймала й не сприймаю - але ж є люди для котрих то є чи не єдиним виходом з ситуації.
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #842 : 10 Вересня 2010, 19:41:30 »

Во Львове в РОВД умер мужчина. Родственники говорят о пытках

http://news.online.ua/337427/
« Останнє редагування: 10 Вересня 2010, 20:56:08 від yurko »
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Kwinto

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +77/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 103
  • www.geostart.ru
  • Останні відвідини:
    21 Квітня 2012, 21:47:01

    Звідки: п-iв Ямал. Бованенково.
Новини України
« Прочитано #843 : 12 Вересня 2010, 00:32:33 »

Затриманого історика СБУ переконувала «йти працювати вчителем у школу»?
 
Задержание львовского историка: новые подробности
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Новини України
« Прочитано #844 : 12 Вересня 2010, 12:52:52 »

Заява політичного увязненого в Україні - Олексія Макарова

"....Генеральная прокуратура Украины приняла решение о моей экстрадиции в РФ. Это является очередным доказательством того, что украинские «правоохранительные органы» подчиняются Кремлю.

РФ является полицейским государством, в котором любой человек может оказаться за решеткой даже за оппозиционную статью у себя в Интернет-блоге. Сотни российских оппозиционеров находятся в тюрьмах и лагерях. В 2007-09 годах сотрудниками российских спецслужб были убиты мои товарищи Юрий Червочкин, Антон Страдымов и Рим Шайгалимов. Юрий и Антон были до смерти забиты бейсбольными битами, а Рим был выброшен из четвертого этажа барака колонии, в которой отбывал наказание по сфабрикованному уголовному делу. И это далеко не полный список политических убийств по заказу Кремля.

Любые попытки проведения оппозиционных акций в Эрэфии жестоко подавляются. Участники протестных митингов и шествий подвергаются жестоким избиениям, часто в их отношении фабрикуются уголовные дела. Деятельность оппозиционных организаций запрещается, и они объявляются вне закона. Правящие круги РФ проводят агрессивную внешнюю политику.

Украину кремлевские правители видят как свою будущую колонию. В Украине, как и в России, они хотят устраивать заказные политические процессы, убивать политических противников, запрещать оппозиционные организации. Я верю, что украинский народ осознает нависшую угрозу со стороны чудовищной империи РФ и встанет на борьбу с врагом.

В 2006-08 годах я уже отбывал двухлетний срок по сфабрикованному уголовному делу. В случае моей экстрадиции в Россию я буду опять несправедливо осужден уже на более длительный срок лишения свободы. Для моей экстрадиции в РФ нужно решение суда.

Я ненавижу государство Российская Федерация – наследницу империи Романовых и сталинского СССР, уничтоживших миллионы людей. Я готов отдать жизнь, чтобы Украина не стала частью этой империи. Поэтому я надеюсь, что украинский суд примет правильное решение по моему делу.

Также я буду рад поддержке со стороны общественных организаций и небезразличных людей. Вместе мы победим!..."

Одеський слідчий ізолятор.
Записаний

РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Новини України
« Прочитано #845 : 12 Вересня 2010, 18:21:16 »

Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #846 : 12 Вересня 2010, 18:50:41 »

Головна  »  Новини БЮТ вимагає  відставки і справи  проти Азарова. І щоб  Янукович відбив  йому руки П'ятниця, 10 Вересня, 2010 - 17: 27 Парламентська  фракція “ БЮТ-Батьківщина” вимагає  від Президента Віктора  Януковича відправити у  відставку прем’єр-міністра  України Миколу Азарова та  порушити проти нього  кримінальну справу  за  причетність до можливих  корупційних дій з  нерухомістю. Про це народний депутат  від “БЮТ-Батьківщини”  Віктор Швець заявив  сьогодні на прес- конференції в  УНІАН . За словами В.Швеця, він  звернувся до Президента  України В.Януковича та  генерального прокурора  України Олександра  Медведька з проханням  відреагувати на публікації  в засобах масової  інформації стосовно  можливої причетності М. Азарова до корупційних  дій з нерухомістю.  Зокрема, у зверненні В. Швець посилається на  публікацію в одному з  інтернет-видань, в якій “ наводяться численні факти і докази вчинення  корупційних дій колишнім  головою ДПА, а нині прем’ єр-міністром України  Миколою АЗАРОВИМ”. Народний депутат  зауважив, що вимагає від  генпрокурора негайно  порушити кримінальну  справу проти глави уряду і почати розслідування цієї  кримінальної справи. “Ми є свідками того, що  прем’єр-міністр однієї з  найбільших країн  підозрюється в здійсненні  серйозних корупційних  дій”, - сказав В.Швець. Він  наголосив, що в будь-якій  цивілізованій країні після  таких звинувачень главу  уряду мали б звільнити з  посади. “У всякому  випадку, проти нього  почали б серйозні  перевірки, і на період  перевірок він був би  відсторонений від  виконання своїх  повноважень. Але  належної реакції з боку  влади та правоохоронних  органів немає”, - сказав  народний депутат. В.Швець нагадав, що,  згідно зі статтею 94  Кримінально- процесуального кодексу  України, повідомлення, які  були зроблені і  оприлюднені в пресі про  скоєння злочину, є  підставою для порушення  кримінальної справи. Народний депутат також  зауважив, що у своєму  зверненні до Президента  просить негайно дати  доручення генпрокурору  порушити кримінальну  справу проти М.Азарова. “ Вчора Президент, коли  був на засіданні Ради  регіонів, сказав, що він  повідбиває руки, і ці руки  більше нічого не будуть  красти . То ми, виходячи з  лозунгів Президента  Януковича,  даємо йому  зараз можливість  реалізувати цей свій  лозунг і повідбивати руки.  Хай він почне відбивати ці  руки у прем’єр-міністра  України ”, - наголосив  народний депутат. Крім того, він додав, що  фракція “БЮТ-Батьківщина” ініціюватиме розгляд  Верховною Радою питання про відставку М.Азарова з  посади глави уряду. “Всі  належні проекти постанов  про відставку Азарова  будуть нами підготовлені і зареєстровані у ВР  найближчим часом”, -  сказав В.Швець. Вимоги до Президента і  Генпрокуратури фракція « БЮТ-Батьківщина»  сформулювала у своїй  офіційній заяві,  оприлюденій на  сайті  політсили .   Експрес
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #847 : 13 Вересня 2010, 00:17:41 »

Фаріон в своєму репертуарі  :good
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=VYJEW93gxKU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=VYJEW93gxKU</a>
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #848 : 13 Вересня 2010, 08:11:39 »

А що. Молодець. Все правильно каже! Руками правла махає шо Гітлєр, але за змістом все правильно  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #849 : 13 Вересня 2010, 10:07:08 »

А що. Молодець. Все правильно каже! Руками правла махає шо Гітлєр, але за змістом все правильно
Але шо мені найбільше подобається - це те як емоційно вона це робить ! Це відео можу передивлятись кілька разів ! Вона справжній фанатик, справжній націоналіст !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #850 : 13 Вересня 2010, 10:13:36 »

Ще гарно підмітили як Юлька з страхом на неї дивиться. По очах видно що вона дуже здивована, мовляв "Ну блін, а чо я так само не сказала. Круто мочить чувіха".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #851 : 13 Вересня 2010, 10:22:11 »

Ще гарно підмітили як Юлька з страхом на неї дивиться
 :D :D :D
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #852 : 13 Вересня 2010, 10:35:11 »

А що. Молодець. Все правильно каже! Руками правла махає шо Гітлєр, але за змістом все правильно
Бра через таких мі ніколи не обєднаємо східну і західну Україну.
Вона справжній фанатик, справжній націоналіст !
Вона сліпа дура. <a href="https://www.youtube.com/watch?v=fGsMVti9ueE" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=fGsMVti9ueE</a> я б за таке до психіатра відправляв.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #853 : 13 Вересня 2010, 10:40:20 »

Бра через таких мі ніколи не обєднаємо східну і західну Україну.
Це ідея яку навязали ПРдуни. Якщо маєш память то згадаєш.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #854 : 13 Вересня 2010, 10:48:32 »

Це ідея яку навязали ПРдуни. Якщо маєш память то згадаєш.
Це не ідея а реальність. Ти постав себе на місце батьків дитини десь в Луганську і тут приходить тьолка з поглядом шизофренічки і вчить дітей що ви хреново називаєте один одного. Зрозумій що б обєднати українців треба не перевчати когось, бо там такі дії сприймають як насильство. Згадай як мі ставимось до россійської мові а все через насильне впровадження. Вона фанатичка.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #855 : 13 Вересня 2010, 10:54:29 »

По більше би таких як ти кажеш варятів було то би щось хоч рушилося, а схід (прогресивна його частина) самі би потягнулися за ними. І не треба думати що там всі такі совково сліпі.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #856 : 13 Вересня 2010, 10:55:24 »

тільки не насильно. Такі варяти тільки відбивають охоту.  і на разі совково сліпі ми. Бо йдемо шляхом совка . всіх українізувати насильно. Повір це буде мати протилежний ефект. Ми втратимо Крім Схід та Південь.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #857 : 13 Вересня 2010, 11:00:57 »

Вадиме, яке насильно. То що ми тепер насильно робимося бидлом то нічо?
То що ти збираєшся "обєднати" (прирівняти) схід і захід за рахунок зниження національної свідомості західняків, то нічо?
Ли ш би не дай Бог не настрашити комуністично засліплених старперів.
Яке насильно? Чим, Як?
Відповідь від: 13 Вересня 2010, 10:59:13
Тільки свідомістю, небайдужістю і діями.

Відповідь від: 13 Вересня 2010, 10:59:45
А то що вона і їй подібні з трибун лялякають то і так ніхто не сприймає і не слухає. Давно вже, причому. Завдяки Ющенку зокрема не в останню чергу.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #858 : 13 Вересня 2010, 12:25:54 »

Вадиме, яке насильно. То що ми тепер насильно робимося бидлом то нічо?
оце вже наша проблема. Насильно не стати бидлом, це нас стосується. А вибирати для себе рідну мову і мову для совоїх дітей е справа кожної людини окремо.. Це права людини.
То що ти збираєшся "обєднати" (прирівняти) схід і захід за рахунок зниження національної свідомості західняків, то нічо?
В чому зниження свідомості західняків в тому що я проти що б шизофренічка переконувала Петю що він Петрик ? Я свого сина називаю в основному Євген, дуже рідко Женя. Та ні я ні Фаріон не вправі когось вчити як називати дитину . Уявіть собі як дитя приходить зі школі мама питає як в тебе справи Наташенька а дитя їй мама мені казали що я не Наташа. Це ідіотизм.
Ли ш би не дай Бог не настрашити комуністично засліплених старперів.
Яке насильно? Чим, Як?
Юра скажу тобі так . Мені не потрібно слухати Фаріон що б ідентифікувати себе українцем. Справжній патріот України ніколи не буде принижувати інші нації.  Тим більше що більшість наши"націоналістів" вже показали своє справжнє лице і відношення до українців.
Тільки свідомістю, небайдужістю і діями.
кожного особисто а не ляляканням з трибуни щоб стати депутатом і заробляти на довірі українців.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #859 : 13 Вересня 2010, 12:54:27 »

Коли 99% тихо соплять у дірочки, то треба хоч 1 % варятів мати. На рахунок ролика з дітьми і взагалі на рахунок того що РОБИТЬ та пані я мовчу, бо тут я з тобою згідний, але на рахунок того що треба аби хоч хтось людей розрухував то є тоже факт.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.