Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 19 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1054684 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3248
  • Останні відвідини:
    Вчора в 17:13:31

    Звідки: korotka
Новини України
« Прочитано #800 : 19 Серпня 2010, 00:29:49 »

Неправильно - наведуть такий як їм треба (кукловоди, ті хто керує цим цирком), але точно не Янукович
+500 :)
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #801 : 19 Серпня 2010, 10:37:50 »

МВФ не вимагав підвищення ціни на газ?

Приховано: Показати
Міжнародний валютний фонд не вимагав від українського уряду підвищення ціни на газ на 50%.

Про це заявив міністр комунального господарства в уряді Юлії Тимошенко Олексій Кучеренко в інтерв`ю агентству "УНІАН".

На його переконання, тарифи та тарифна політика - головний чинник існування та розвитку житлово-комунального господарства, передусім таких структур, як теплокомуненерго, водоканали.

"Але до останнього моменту ми підміняли розумну, прозору, чітку, послідовну, оптимальну політику гаслами: чим більше бюджетних грошей засадимо комунальникам, тим, мовляв, краще. Усі уряди вели гру: щороку комунальники намагалися витягти якомога більше грошей з державного та місцевих бюджетів, а потім безконтрольно їх кудись запустити", - зазначив Кучеренко.

За його словами, саме тому в ЖКГ йшли мільярди гривень, але нічого не покращувалося.

І тарифами як інструментом розвитку цих підприємств просто нехтували.

"Сьогодні нічого в тарифній політиці не змінилося, бо і методологія, і інструментарій залишилися старі, але прийнято вольове рішення підвищити ціну на газ. При цьому, як жупелом, прикриваються вимогою МВФ. Хотів би уточнити. Це не було вимогою МВФ - підняти ціну на газ на 50%. МВФ завжди казав: зробіть ціну на послуги ЖКГ економічно обґрунтованими", - сказав Кучеренко.

"А сьогодні, після цього вольового і в принципі необхідного рішення, виникає запитання: а куди підуть гроші від подорожчання? На збільшення газу власного видобутку? На покращення роботи та зменшення втрат газових мереж? На поліпшення якості газу?" - наголосив він.


http://www.epravda.com.ua/news/2010/08/19/245339/
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #802 : 20 Серпня 2010, 09:18:29 »

а голусувати за обіцянки,ви правда вважаєте правильним
А Ви за яким принципом голосуєте? За гарні очіц, чи за красивий костюм? Я взагалі-то голосую за те, що говорять. Але оскільки говорять що БУДЕ в майбутньому, коли їх обернуть - то це і є обіцянки. Інша справа, чи їх виконають в повному обсязі, але то не про це зараз. Так за ЩО Ви голосуєте?
Відповідь від: 20 Серпня 2010, 09:07:58
кого я зневажаю,щирі я поставив в лапки
оце мене власне і навело на ту думку. Не зрозуміла про кого це Ви "щирі"? Про тих, хто поїде собі туди, де на його думку буде краще? І чим кращі за тих, ті, що вже там і "люблять здалеку"? Чому на Вашу думку "щирі" гірші за них?
Відповідь від: 20 Серпня 2010, 09:11:19
але точно не Янукович
А я думаю, що Янукович не зовсім "кукла". Він хоч і не знає географії, і не розбирається в літературі, але керувати він вміє. У нього порядок такий, як йому треба, або тим, хто йому заплатив і написав сценарій. Хоч він і виконує не сцені головну роль, але виконує її талановито. Хоч імпровізації і не відхиляються від "головної лінії" але видно, що ним "не водять" він сам ходить, і менших за себе "водить".
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Новини України
« Прочитано #803 : 20 Серпня 2010, 10:14:39 »

А я думаю, що Янукович не зовсім "кукла". Він хоч і не знає географії, і не розбирається в літературі, але керувати він вміє
Смішно  :D :D :D
Якщо б він був справжнім керівником, то б не проводив все літо на показ у відпустці за 1000км від місця роботи в криму. (Навіть Ющенко хоч яким би він не був собі такого не позволяв). Тим більше, що як недавно вибраний презик, мав би вкалувати по-чорному, виконувати свої передвиборчі обіцянки.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #804 : 20 Серпня 2010, 11:26:53 »

Навіть Ющенко хоч яким би він не був собі такого не позволяв
Та ну...
Він просто більше по зимових видах спорту виступав  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Новини України
« Прочитано #805 : 22 Серпня 2010, 22:28:19 »

Помер Олесь Ульяненко   :(

http://blogs.pravda.com.ua/authors/pantyuk/4c6bbc8d3aeb1/
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #806 : 23 Серпня 2010, 07:27:45 »

А Ви за яким принципом голосуєте? За гарні очіц, чи за красивий костюм? Я взагалі-то голосую за те, що говорять. Але оскільки говорять що БУДЕ в майбутньому, коли їх обернуть - то це і є обіцянки. Інша справа, чи їх виконають в повному обсязі, але то не про це зараз. Так за ЩО Ви голосуєте?
Розуміеш Люся,політики приходять і уходять.
І шо має обєднювати людей? На мою думку це - ІДЕЯ!
Початок, принцип, форма духовно-пізнавального відображення певних закономірних зв'язків та відношень зовнішнього світу, спрямована на його перетворення.
За своєю логічною будовою ідея є формою мислення, різновид поняття, зміст якого своєрідно поєднує в собі як об`єктивне знання про наявну дійсність, так і суб`єктивну мету, спрямований на її перетворення.
Але ідея може бути істинною або хибною, і критерієм істинності ідеї є суспільно-історична практика.
 :) но це по філософськи,а по простому скажу так - коли говорить(обіцяє) політик - слухати треба більш себе,ніж його! :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #807 : 23 Серпня 2010, 09:42:39 »

оце мене власне і навело на ту думку. Не зрозуміла про кого це Ви "щирі"? Про тих, хто поїде собі туди, де на його думку буде краще? І чим кращі за тих, ті, що вже там і "люблять здалеку"? Чому на Вашу думку "щирі" гірші за них?
Все ви зрозуміли Люся, :)
і шо щирий,це образ,
вас збили з пантелику дужки,ну тут я без сили,
я не можу впливати на ваші думки стосовно образів і прообразів,
це сугубо ідентична справа :)
і ще раз кажу, я не ділю нікого на чорних і білих,наших і не наших,
гірших і ліпших,і взагалі холіварством не займаюсь ;)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #808 : 23 Серпня 2010, 12:23:39 »

ідентична
Ви мабуть мали на увазі індивідуальна.  :), бо слово ідентична означає "така сама"... А щодо того, що Ви говорите, то вважайте мене дурною, бо Ви спочатку кажете одне,  (тобто висмієюте і засуджуєте тих, хто любить Україну здалеку, але згодом мені пояснюєте, що тих, хто любить здалеку Ви поважаєте, не поважаєте тільки щирих, бо Ви це слово взяли в лапки)потім сам собі заперечуєте (кажете, що лапки збили мене з пантелику, а Ви мали на увазі зовсім інше -  якийсь "образ", хоч не розумію тоді для чого він був ) а в кінці взагалі заявляєте що нікого ніяк не ділите, тото всі ми однакові незважаючи на те, що маємо різні погляди, різні судження, різні переконання, незважаючи на те , що одні вважають, що красти, це не гріх .... собак треба стріляти прямо на вулиці, корида - це просто така традиція..... Педофіла і вбивцю Ви також вважаєте за такого самого, як і всі решту? Може, його і ізолювати не треба від суспільства, бо це порушує його права на свободу переміщення? Я з Вами не згідна. Людей все ж треба ділити на категорії. Навіть для Господа ми всі неоднакові, бо одні заслуговують бути з Ним, іншим треба для цього попрацювати. А в цьому грішному суспільстві не можна ставитись однаково до і вбивці і до Матері Терези. Хтось з них заслуговує поваги і наслідування, а хтось заслуговує бути ізольованим від суспільства. Чи не так? Ви б не могли взяти той свій пост де Ви про "щирих" говорите і пояснити мені його - мені просто незрозуміло ЩО я не так зрозуміла, а що Ви хотіли сказати.
П.С. не знаю що таке "холіварство" , але гарне слово :)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #809 : 23 Серпня 2010, 12:57:19 »

Ви мабуть мали на увазі індивідуальна.
пардон :)так мав на увазі індивідуальна
не ділити я мав на увазі,не осуджувати не знаючи порядок речей і "сам предмет осудження"
Я вам відповідаю Люся на ваші коменти,а ви мою відповідь розцінюєте як окремий пост.
причому тут чокотіло до матері Терези.
Почитайте знову той комент,де я написав про щирих в лапках :)
П.С. не знаю що таке "холіварство" , але гарне слово
А шо таке холіварство,скажу таким  стішком :)

Я спорю искренне и честно,
Я чистой истины посредник,
И мне совсем не интересно,
Что говорит мой собеседник
 :P
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #810 : 23 Серпня 2010, 13:26:06 »

И мне совсем не интересно,
Что говорит мой собеседник
Ок. Продовжуйте говорити сам із собою....
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #811 : 23 Серпня 2010, 13:32:00 »

Люсю, то він тобі пояснював шо таке холіварство, а не казав шо йому пофіг шо ти пишеш ;)
Відповідь від: 23 Серпня 2010, 13:31:31
я не ділю нікого на чорних і білих,наших і не наших,
гірших і ліпших,і взагалі холіварством не займаюсь
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #812 : 23 Серпня 2010, 13:43:09 »

Юра, дякую, я зрозуміла.... просто я до того, що я себе до таких не відношу. Якщо мені дають СПРАВЖНІ аргументи, а не сьогодні так, а завтра - "ти мене неправильно зрозуміла", то я можу і згодитися. Або не згодитися, але якщо Є ПОЗИЦІЯ, то я її розумію ( якщо вона є...). Я просто суті позиції не зрозуміла.... Власне це перейшло вже в офтоп, тому не хочу більше продовжувати. 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #813 : 23 Серпня 2010, 13:44:02 »

Ок. Продовжуйте говорити сам із собою....
 :unknow  :(
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #814 : 29 Серпня 2010, 08:49:36 »

прихильники ПРдонів можуть це не читати і ще хочу трошки освіжити пам'ять  це можуть і ПРдонські прихильники читати,не знаю які вони висновки зроблять,а я зробив висновок такий, головний ПРдон-БРЕХУН. Ось ще навіть пів року не пройло як він це обіцяв[ 22.04.2010 13 :38 ]   Янукович: тарифи на газ і  ЖКП для населення в  2010- му не підвищаться Враховуючи домовленості щодо  ціни на газ, досягнуті в  результаті переговорів  президентів України і Росії 21  квітня, тарифи на газ і житлово- комунальні послуги для  населення в 2010 році  підвищуватися не будуть. Як передає кореспондент УНІАН,  про це сьогодні на прес- конференції заявив Президент  України Віктор ЯНУКОВИЧ.
« Останнє редагування: 29 Серпня 2010, 09:50:44 від DVania »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #815 : 29 Серпня 2010, 10:26:53 »

За Тимошенко вже ніхто не піде. По перще вона вже "довела", що нічого не може зробити. По друге не має ідеї, при чому спільної ідеї котра могла би об"єднати всю країну. Необхідний новий лідер. Котрого зараз на жаль нема.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #816 : 29 Серпня 2010, 16:09:49 »

Нового лідера нема,до виборів залишилися лічені дні,тобто вже до остаточного закріпачення людей і встановлення цієї влади на дуже довгий термін .Який висновок Ви робите?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #817 : 29 Серпня 2010, 16:20:03 »

Який висновок Ви робите?
Я не можу зробити жодного висновку поки не побачу списку кандидатів.  Ви його маєте? виставляйте.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #818 : 29 Серпня 2010, 17:11:59 »

Нове не завжди краще старого,хоть би з тією причини ,що важкпрогнозоване і основане на обіцянках,а як відомо "обіцянка-цяцянка,а дурному радість".Коли Ви говорите про список,то лукавите. Ви чудово розумієте,що в найближчий час там якийсь новий лідер якого би підтримали всі не появиться. Значить у нас буде влада, а також"Батьківщина"з Тимошенко,яка як би Вам це особисто не подобалось,але єдина добре організована політсила з найбільшою підтримкою серед опозиційних сил,і інші маловідомі,або  підтримувані в небагатьох регіонах лідери.Про їх фінансування зараз не буду.Висновок простий,єдина сила яка може зупинити тріумфальну ходу антиукраїнської хунти,це Тимошенко.І якщо ми не хочемо повторити помилку минулих виборів,і не хочемо перетворити УКРАЇНУ на "малороссийскую губернию"то вибираємо "Батьківщину".Правда через Ваше особисте не сприйняття Тимошенко Вам це важко зробити.Але треба вибирати,або свої суб'єктивні почуття,або майбутнє країни.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #819 : 29 Серпня 2010, 18:30:31 »

Це всього на-всього слова. Скажіть що Тимошенко як реальна опозиція зробила? Тимошенко старе при чому вже забуте старе і нічого зробити не може. Потрібен новий лідер патріот для котрого честь і правда не прості слова. Ви кажете що я лукавлю, повірте ні. Я не знаю жодного з кандидатів хоча б в міську раду чи на крісло мера. Тому і попросив список бо без нього я навіть не можу уявити які сили йдуть на вибори. Підозрюю що і ви не знаєте хто хоче нами керувати. Та бачу ви засліплені вірою в добру тьотю. Я ж їй не вірив і не вірю. І мене дивують опозиційні сили. Невже вони вважають що з таким підходом можуть зайняти якісь пости. Перепрошую я забув що опозиції нема. Тому і дій нема інакше була би інформація ці люди щось робили би для того що б бути обраним. А так я не знаю хто які ідеї має хто і з чим іде до влади. думаю що більшість просто їдуть красти.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.