Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 16 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1054384 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Новини України
« Прочитано #780 : 17 Серпня 2010, 03:43:27 »

В ній живуть багато різних народів, вони вчаться, розмовляють, працюють , спілкуються своєю мовою,АЛЕ ЖИВУТЬ ВОНИ В УКРАЇНІ,  повинні поважати АТРИБУТИ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА
я вважаю що силою нікого не зможеш переконати тому требаробити так щоб люди самі бажали жити в україні і спілкуватись українською . покоління що жило при ssср повинно померти як мінімум і тоді уже не буде тих божевільних хто буде нити про "те життя"  . час - вилікує націю !
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #781 : 17 Серпня 2010, 10:31:36 »

повинні поважати АТРИБУТИ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА
Люся права,любиш ти чи ні країну в який живеш,но неповажати атрібути тої країни кощунственно з людської і правової точки зору :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #782 : 17 Серпня 2010, 16:24:00 »

я вважаю що силою нікого не зможеш переконати тому требаробити так щоб люди самі бажали жити в україні
правильно зробили прибалти. Вони просто сказали - ми нікого не заставляємо жити тут і мати місцеве громадянство, тому ми нікого не тримаємо. Але хто все-таки хоче тут жити - повинен довести свою лояльність до цієї держави. Не треба силою переконувати поважати свою державу і мову - треба просто сказати - або ти поважаєш - або забирайся туди, де тобі буде краще.  Я чомусь впевнена - що якщо так зробити - нашу державу і її атрибути почнуть поважати без якихось там умов. А головне - я впевнена, що не дуже хтось буде через це тікати з України. Швидко всі і мову вивчать і навіть гімн напам"ять українською мовою. І питання зникне само собою. Бо в цих питаннях "зайва" демократія не потрібна. Тут або ТАК або НІ.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #783 : 17 Серпня 2010, 16:46:24 »

+1
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #784 : 17 Серпня 2010, 16:58:54 »

+ то +, але хто повинен то зробити? Хто буде мати сміливість то ініціювати.
Подумаймо розважливо, то справа або президента, або більшості у парламенті.
Так що марно мріяти.
Відповідь від: 17 Серпня 2010, 16:57:11
Добре хоч те, що вже багато хто зрозумів, що "єволюційним" шляхом намазування на пряник більшої кількості меду, українізації добитися ще більш неймовірно.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #785 : 17 Серпня 2010, 17:02:59 »

треба просто сказати - або ти поважаєш - або забирайся туди, де тобі буде краще.
щеб вказали країни першого світу,і ті би ще брали,(повід - я не люблю ні державу,ні мову)
то половина "щирих" спакувала би чумадани :=)
говорив якось недавно з австралійськими українцями ,
вони так і кажуть,що ми любим Україну,тільки з далека(і це тож правильно) :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #786 : 17 Серпня 2010, 17:06:20 »

Хто буде мати сміливість то ініціювати.
Ви, наприклад.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #787 : 17 Серпня 2010, 19:12:12 »

"єволюційним" шляхом намазування на пряник більшої кількості меду, українізації добитися ще більш неймовірно.
100%
Відповідь від: 17 Серпня 2010, 18:44:54
Хто буде мати сміливість то ініціювати
треба голосувати за того, хто пообіцяіє це ініціювати.
Відповідь від: 17 Серпня 2010, 18:45:58
щеб вказали країни першого світу,і ті би ще брали,(повід - я не люблю ні державу,ні мову)
то половина "щирих" спакувала би чумадани
Це Ви очевидно хотіли пожартувати, тільки не розумію в яку тему. я вважаю, що людина вправі вибирати, де їй буде краще і не треба її за це зневажати.  А країни "першого світу" зроблять так само - спочатку перевірять цих "потенційних громадян" на лояльність. І строго перевірять, без зайвої "мармуляди"  А оті, що люблять Україну здалеку, - є громадянами тих країн, де вони живуть. І поважають закони і атрибути тих держав. Ми зараз говоримо не про "щирість", чи "нещирість" чи які ще там ви маєте "миролюбні" категорії, а про повагу до атрибутів держави і як ту повагу "розбудити" в її громадянах. І ще одне - не обов"яззково ти "щирий українець", якщо ти живучи в Україні вдягаєш в неділю вишиванку. Ти можеш жити де завгодно, знати і поважати закони тої землі, де ти живеш, але не забувати про землю, з якої ти походиш, розповідати про неї своїм сусідам, популяризувати її своїм добрим ім"ям, своєю доброю працею, не забувати своєї мови і навчати її своїх дітей. Чому ви вважаєте, що живучи в Україні Ви її любите і знаєте більше, ніж Ваші родичі в Австралії? І чому, якщо людина живе там, де їй і її сім"ї краще - вона вже зрадник своєї батьківщини? 
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #788 : 17 Серпня 2010, 19:18:23 »

голосувати за того, хто пообіцяіє
Сама певно читаєш і аж якось смішно то звучить, нє?
А от коли усвідомлюєш, що смішно не смішно, а нічо то не дасть от тоді вже зовсім не смішно.

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #789 : 17 Серпня 2010, 19:26:31 »

Чому ви вважаєте, що живучи в Україні Ви її любите і знаєте більше, ніж Ваші родичі в Австралії? І чому, якщо людина живе там, де їй і її сім"ї краще - вона вже зрадник своєї батьківщини?
де я таке писав,щодо зрадників,у вас Люся бурна фантазія :P
треба голосувати за того, хто пообіцяіє це ініціювати.
шутка напевно :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #790 : 17 Серпня 2010, 19:40:37 »

щеб вказали країни першого світу,і ті би ще брали,(повід - я не люблю ні державу,ні мову)
то половина "щирих" спакувала би чумадани
де я таке писав,щодо зрадників,у вас Люся бурна фантазія
добре, Ви прямо не сказали таке, але натякнули, що австралійці "не так" люблять Україну як Ви, чи не так?, і ті, що живуть, там, де їм краще у Вас чомусь називаються зневажливо "щирими", тільки я не розумію за що їх треба зневажати?
Відповідь від: 17 Серпня 2010, 19:38:09
треба голосувати за того, хто пообіцяіє це ініціювати.
шутка напевно
не зрозуміла де ви тут бачите "шутку" чи жарти
Відповідь від: 17 Серпня 2010, 19:38:59
А от коли усвідомлюєш, що смішно не смішно, а нічо то не дасть от тоді вже зовсім не смішно.
у тебе сьогодні якийсь фаталістичний і песимістичний настрій. Чи ти повірив уже що "жіть стало лучше"?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #791 : 17 Серпня 2010, 19:41:46 »

Чи ти повірив уже що "жіть стало лучше"
Я вже і переконався... :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #792 : 17 Серпня 2010, 20:21:33 »

добре, Ви прямо не сказали таке, але натякнули, що австралійці "не так" люблять Україну як Ви, чи не так?, і ті, що живуть, там, де їм краще у Вас чомусь називаються зневажливо "щирими", тільки я не розумію за що їх треба зневажати?
Люся,ви знов все перекрутили,я прямо написав шо люблять здалека(австралія далеко) і дописав шо то правильно :)і де там є шо не так(в лапках) як я :)
я деколи в ступорі :=) коли вроді досить простий комент без уточнення,можна сказати утопічний, перекручуєтся не в моїй голові і видаєтся вже в фантазіях співрозмовника.
кого я зневажаю,щирі я поставив в лапки :)
Відповідь від: 17 Серпня 2010, 20:19:44
не зрозуміла де ви тут бачите "шутку" чи жарти
а голусувати за обіцянки,ви правда вважаєте правильним.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Новини України
« Прочитано #793 : 18 Серпня 2010, 04:31:05 »

правильно зробили прибалти.
цікавий приклад . але прибалти ( кожна країна зокрема ) то є єдина нація на землі . у нас же вічно україна поділена на тих хто на захід і тих хто на росію . крім того скільки там тих прибалтів і що там вони мають - а україна завжди буда бажаним шматком для різних "добродіїв" . тому тут є і історичні причини і політичні і економічні ( можливо ще і природні )
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #794 : 18 Серпня 2010, 14:55:41 »

Янукович не виключив "невелике" подорожчання хліба

Приховано: Показати
Президент Віктор Янукович прогнозує "відносну стабільність" у питанні ціни на хліб.

"У нас немає підстав говорити, що буде значно дорожчати хліб", - сказав він журналістам у середу під час відвідання Сорочинського ярмарку.

"Відносна стабільність цінова на хлібному ринку буде", - запевнив Янукович, повідомляє Інтерфакс-Україна.

У той же час президент не виключив невелике подорожчання хліба, але запевнив, що влада буде робити все можливе, щоб цього не сталося.


http://www.pravda.com.ua/news/2010/08/18/5309943/
Відповідь від: 18 Серпня 2010, 14:54:43
Як в тому приколі: "В звязку з подорожчанням хліба в Україні посту не буде - буде невеличкий пістець !"
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #795 : 18 Серпня 2010, 18:10:59 »

Цушко вирішив ні з ким не об'єднуватися

Приховано: Показати
СПУ буде брати участь у місцевих виборах самостійно.

Про це заявив лідер партії Василь Цушко, повідомляє прес-служба партії.

"У нас створено майже 200 партій, і сьогодні немає ніякої логіки в будь-яких об'єднаннях. Це ті самі особи, що переходять з одних партій в інші і нічого не змінюють. Потрібно, щоб люди об'єднувалися навколо ідеї", - заявив Цушко.

Він також сказав, що не вірить в об'єднання, особливо перед виборами, "тому що амбіції у всіх дуже великі. Об'єднувати треба народ у вигляді підтримки ідей і програм".

"Не бачу змісту з кимсь об'єднувати СПУ. Партія піде на вибори самостійно. Буде мати підтримку - добре, не буде - тоді будемо думати, що далі робити", - сказав він.


http://www.pravda.com.ua/news/2010/08/18/5311145/
Відповідь від: 18 Серпня 2010, 17:23:37
Ой, не можу...  :D :D :D :D :D Оце я розумію самостійний мужик  :D :D :D вирішив ні з ким не обєднюватись  =)) =)) =))
Відповідь від: 18 Серпня 2010, 17:24:15
Перед виборами все нові повії про свою незалежність від сутенера оголошують  :) Боюсь для них це може погано закінчитись  :)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #796 : 18 Серпня 2010, 19:47:36 »

Та їх просто вже до того від цицьки відняли от вони і фиркають  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #797 : 18 Серпня 2010, 22:57:14 »

Янукович: Надежда на «улучшение жизни» еще есть

Приховано: Показати
За первое полугодие текущего года реальный ВВП в Украине вырос на 3,6%. Об этом во время открытия Национальной Сорочинской ярмарки сообщил президент Украины Виктор Янукович, передает корреспондент ИМК.

«Показатель инфляции держится на уровне ниже, чем планировалось, и он составил за полгода всего 3,3% при годовом планировании около 13%", — подчеркнул президент.

Он также отметил, что производство в промышленном секторе выросло на 2%, а в сельском хозяйстве — почти на 3,5%.

«Такие положительные сдвиги вселяют надежду, без которой мы не можем жить, надежду на улучшение жизни наших людей, благосостояния граждан Украины уже в ближайшем будущем», — резюмировал Янукович.


http://news.online.ua/328205/
Відповідь від: 18 Серпня 2010, 22:50:53
А де doctor-maks пропав ? Він колись так усердно агітував за Януковича - сильний лідер, сильна країна ! Цікаво було би зараз його думку послухати.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #798 : 18 Серпня 2010, 23:17:57 »

Мій тато хоч за нього і не голосував теж вірить що той наведе "порядок"...
Відповідь від: 18 Серпня 2010, 23:17:10
І я вірю. Наведе. Такий як йому треба.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Новини України
« Прочитано #799 : 19 Серпня 2010, 00:28:44 »

І я вірю. Наведе. Такий як йому треба
Неправильно - наведуть такий як їм треба (кукловоди, ті хто керує цим цирком), але точно не Янукович
Записаний