Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 17 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1054459 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #640 : 21 Липня 2010, 11:48:52 »

До чого тут матеріальне,Ющенко за свої дрібні  інтереси здав Україну Януковичу ,а значить Москві ! Вам цього мало??до чого тут ковбаса?Вам мало,що творить жид Табачник?що творить жид Фірташ ?якого хера сюда Кіріл швендяє як до себе на дачу?
Шо хотіли - то і маєм ! Треба було більше не ходити на вибори і голосувати проти всіх !

Перераховувати недостатки кожного з президентів можна годинами ! Я ще раз повтрюю політика - грязне діло, і ні ви і ніхто інший на цьому форумі не знаю чи мала б мати Україна "сильного премєра", хто розвалив банк Україна і т.д.
Я знаю одне, що з приходом Ющенка Україна стала демократичною Європейською державою з курсом на Європу. Вона отримала президента, за якого не встидно коли він їде за бугор, який відроджував Українські традиції. Журналісти могли обливати його брудом скільки хотіли - ніхто їм за це ні слова не сказав.
Зараз Саркозі в франції звинувачують в махінаціях з фірмою Лореаль - і шо ? Це звичне діло для політики.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новини України
« Прочитано #641 : 21 Липня 2010, 12:16:10 »

Хто допомагав разом з Стельмахом під час кризи банкам грабувати людей.

А як банки грабували людей?  :unknow

між іншим от і відповідь не питання

про гроші пишете,хто тут крім Вас їх згадує?
іще одна відповідь:
кожен раз на заборону піднімати ціни на життєво необхідне-ліки,накладав вето.



Мені до вечора часу не стане перераховувати тут його заслуги.
та до вечора не треба, хоча б одну, тільки не типу "грабував зі стельмахом людей", а нормально, аргументовано, можна з посиланнями на укази президента, якщо такі були.

Ющенко за свої дрібні  інтереси здав Україну Януковичу ,а значить Москві !
 =))
добре що у Вас немає часу продовжувати в тому ж дусі
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #642 : 21 Липня 2010, 14:53:52 »

Переливати з пустого в порожнє в цій темі можна довго ! Я просто висловлю свою кінцеву думку - в політиці святих немає ! Ніхто на цьому форумі не може точно стверджувати, що хтось там когось зрадив, хтось шось завалив, хтось на шось наклав ....... вето. Кожен хаває то, що подають ЗМІ і робить відповідні висновки для себе, але як воно є насправді ніхто не знає. З того шо я бачив і чув - можу стверджувати одне, що тільки за правління Ющенка Україна йшла правильним шляхом (це моя субєктивна думка), за його правління мені стипендію підняли з 125 грн до 700 - значить відповідно покращились умови життя, мені було приємно коли світі його сприймали як інтелігентну людину, рахувались з ним, мені приємно коли в нього вихована, культурна, толерантна дружина, чудова велика сімя, яка ходить до церкви, мені приємно шо він ходив в вишиванці ( і тільки від коли він став президентом ця традиція в Україні відродилась), мені приємно коли під час його правління в день памяті голодомору практично усі люди запалювали свічки на вікнах в память загиблим (чого раніше не робилось), мені приємно шо він не боявся їхати як на Донбас так і у Львів, мені приємно шо тільки після того як він став президентом люди почали дружньо співати гімн і ставити руку на серце, мені приємно шо на велику кількість москальського хамла було накладено заборону вїжджати в Україну, мені приємно шо під час війни він поїхав в Грузію і підтримав Саакашвілі і т.д. Але Ющенко - це вже минуле України ! І як на мене минуле не таке вже й погане !
Відповідь від: 21 Липня 2010, 14:50:29
Гірше сьогодення і майбутнє... Шо було здобуто - ми втратили. І в першу чергу - це провина Ющенка. Але ця провина полягає не в тому, що він був поганим президентом, а в тому шо він був безхребетним президентом, а Україна до такого президента не доросла і напевно ніколи не доросте ! Це все відпечаток москальського ярма !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #643 : 21 Липня 2010, 15:00:09 »

До cgr.  Хм ,я спочатку хотів був накидати тут посилань,але передумав,ніхто швидше за все їх і так всі не буде переглядати.хто хотів і кому пам'ять ще не відшибло той і бачив і пам'ятає.Я  вам скажу простіще.Український народ,той народ який виступив за свободу і демократію,свідомий народ ,і на руках виніс Ющенка на владний олімп,той самий(не інший) народ виказав методом голосування Ющенку недовіру ,і дав позорний результат на рівні комуняки Симоненка.Якщо і це для вас не аргумент,то ви і інші не сприймете.
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новини України
« Прочитано #644 : 21 Липня 2010, 15:01:52 »

а в тому шо він був безхребетним президентом

Бандерівець, ну не повторюй цю єрунду яку бабки на базарі з вуст в вуста передають. Тільки у ющенка і був хребет говорити  з москалями на рівних. всі інші перед москалем по стійці струнко стають і рукою козиряють.

а те що він діяв  виключно в межах своїх конституційних повноважень та не намагався узурпувати владу це не безхребетність, навпаки.

та ти правий в тому, що
Україна до такого президента не доросла
не буду тут спекулювати чому це так, але це факт.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Новини України
« Прочитано #645 : 21 Липня 2010, 15:36:24 »

Всьому свій час . на даний момент пахан покаже нарешті що для нього україна - це козли по повній програмі так як справні ідеї які ним керують були і є общак його бандюків . це є погані і добре  з тої точки зору що та частина україни яка підтримувала пахана виявилась тричі козлами :)
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #646 : 21 Липня 2010, 16:59:51 »

Український народ,той народ який виступив за свободу і демократію,свідомий народ ,і на руках виніс Ющенка на владний олімп,той самий(не інший) народ виказав методом голосування Ющенку недовіру ,і дав позорний результат на рівні комуняки Симоненка.Якщо і це для вас не аргумент,то ви і інші не сприймете.
Одного разу... один народ народив сина... і виніс того сина на небачену висоту... лідером собі обрав, вчителем, навіть царем народ його називав... А потім взяв, і розіп'яв... Так і кричали люди прокуратору - "Розіпни його!"... А один з його друзів - зрадив його, тричі, ще доки півні заспівали... Історія ця трапилась майже 2000 років назад... Давно...
Тільки українців нічого не навчила...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #647 : 21 Липня 2010, 17:21:57 »

Одного разу... один народ народив сина... і виніс того сина на небачену висоту... лідером собі обрав, вчителем, навіть царем народ його називав... А потім взяв, і розіп'яв... Так і кричали люди прокуратору - "Розіпни його!"... А один з його друзів - зрадив його, тричі, ще доки півні заспівали... Історія ця трапилась майже 2000 років назад... Давно...
Тільки українців нічого не навчила...
М-дя, ну і порівняння  :=) :=) :=) :=)
Та , власне , ІУДЕЇ (чи простіше євреї) НЕ ХРИСТИЯНИ  :unknow Що найменш дивне порівняння...  :P

Нє, ну блін, відколи АРАМЕЇ стали ХРИСТИЯНАМИ???
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    16 Травня 2024, 09:13:23

    Звідки: пр. Л.Українки
Новини України
« Прочитано #648 : 21 Липня 2010, 17:47:16 »

тут я з ЯЯ.  :!!
порівняння невдале і неправдиве.
І давайте переливати з пустого в порожнє у відповідних темах.  ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #649 : 21 Липня 2010, 17:51:27 »

порівняння невдале і неправдиве.
1. Що в моєму порівнянні неправдивого, Романе?
2. І що невдалого? ДВаня привів як аргумент, що Ющенка нема за що поважати, бо його власний народ "виніс" і "скинув"... Ісуса, теж власний народ виніс і скинув - хіба це аргумент для неповаги до Ісуса??
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #650 : 21 Липня 2010, 18:09:45 »

2. І що невдалого? ДВаня привів як аргумент, що Ющенка нема за що поважати, бо його власний народ "виніс" і "скинув"... Ісуса, теж власний народ виніс і скинув - хіба це аргумент для неповаги до Ісуса??
ДВаня тут трохи не так сказав(але  питання до нього),
нород в своій більшості голосував тоді в 2004 проти Януковича,а не за Ющенко.
Ігор,це дійсно не аргумент рівняти Христа до Ющенко :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #651 : 21 Липня 2010, 18:12:40 »

Ігор,це дійсно не аргумент рівняти Христа до Ющенко
Вибачте, я у своєму прикладі не називав ні імен, ні націй... Та й суть не в іменах - є десятки схожих прикладів у різних народів...
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Новини України
« Прочитано #652 : 21 Липня 2010, 18:50:33 »

А один з його друзів - зрадив його, тричі, ще доки півні заспівали... Історія ця трапилась майже 2000 років назад... Давно...
Вибачте, я у своєму прикладі не називав ні імен, ні націй...
Для аналізу ваших слів і висновків що це Христос вистачить спинного мозку.  :kulturno

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #653 : 21 Липня 2010, 18:59:04 »

Для аналізу ваших слів і висновків що це Христос вистачить спинного мозку.
А Ви робіть висновки щодо Ющенка, а не Христа... І все буде нормально.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #654 : 21 Липня 2010, 19:17:11 »

Не знаю як кому,а мені вже чесно кажучи надоїло обговорювати "заслуги" сім'ї Ющенків,тема взагалі то про новини,а нового тут нічого нема.Пане Ігор з натяком на Хреста то Ви трохи переборщили,погодьтесь.Я взагалі дивуюся як нас ще тут не позабанювали :))) 
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #655 : 21 Липня 2010, 19:25:17 »

Пане Ігор з натяком на Хреста то Ви трохи переборщили
ДВаня, мені дивно, що ні Ви, ні Річі, ні ще дехто не зрозуміли суті..... Суть же на в Христі чи Ющенку! Можна було привести приклади Юлія Цезаря чи Наполеона Бонапарта... Ті ж випадки... Суть в тому, що народ може помилятися! Народ може вознести, може кинути в болото і розтоптати... Чи можна оцінювати людину з відношення до неї народу в конкретний проміжок часу? Вчора кричали "Ющенко - Так!", завтра - "Ганьба!", післязавтра знову - "Слава!"... І що, ДВаня, так і будете метатись?...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #656 : 21 Липня 2010, 19:35:16 »

У кафе яке належить донці Тимошенко провели обшук з виїмкою документів.
Що знадобилося міліції в ресторані дочки Тимошенко

У столичному управлінні МВС спростували інформацію, ніби міліція провела обшук у  ресторані дочки Тимошенко.

В інтерв`ю «Газете по-киевски» колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко сказав, що недавно співробітники Управління по боротьбі з економічними злочинами провели обшук і зробили повну виїмку документів в ресторані Ciro`s Pomodoro, який належить дочці Юлії Тимошенко –Жені Карр. Юрій Луценко підкреслив, що йому сказали – це справа під особистим контролем начальника ГУ МВС Києва.

Столична міліція відразу ж поспішила ці відомості спростувати.

- Цей ресторан розташований на вул. Шота Руставелі в житловому будинку і в міліцію скаржилися мешканці, що там постійно допізна голосно грає музика, якісь оглушливі рок-концерти проводять, - говорить Володимир Поліщук, начальник прес-служби столичної міліції. – Не так давно перед рестораном спорудили літній майданчик, який своїм дахом впирався у вікна однієї місцевої мешканки. Вона написала скаргу і виявилось, що літня споруда розміщена незаконно, без всяких дозволів.

Правоохоронці повідомили "Газеті...", що відвідували ресторан тільки з метою проконтролювати чи проводиться демонтаж споруди, на яку скаржаться мешканці. На нинішній момент прибудову вже знесли.

постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-387672.html
Відповідь від: 21 Липня 2010, 19:26:38
Можна було привести приклади Юлія Цезаря чи Наполеона Бонапарта...

Треба було...
А так, просто не гарно получилося.
Відповідь від: 21 Липня 2010, 19:27:33
Ваня метатися точно не буде.
Відповідь від: 21 Липня 2010, 19:28:29
Він і не метався, в принципі. От про себе можу сказати що буду "метатися". Хоча мені то теж не грозить. Я не був солдатом ані Ющенка, ані Тимошенко.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


РЕАЛ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +242/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 644
  • Останні відвідини:
    31 Січня 2015, 20:22:03

Новини України
« Прочитано #657 : 21 Липня 2010, 20:06:42 »

2. І що невдалого? ДВаня привів як аргумент, що Ющенка нема за що поважати, бо його власний народ "виніс" і "скинув"... Ісуса, теж власний народ виніс і скинув - хіба це аргумент для неповаги до Ісуса??
НЕВДАЛЕ ПОРІВНЯННЯ! Як можна порівнюватити СВЯТЕ з земним та грішним. ШОК!  :o
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новини України
« Прочитано #658 : 21 Липня 2010, 20:15:18 »

Як можна порівнюватити СВЯТЕ з земним та грішним.

ну ось так і всі "віруючі". в церкву ходять, а чого, самі не знають. а ходять тому що всі йдуть от і вони.
а для чого ісус взагалі робив те що він робив, для чого вчив, для чого приклади подавав? хіба не для того щоб порівнювали??? ШОК! 
звичайно легше  відмежуватись, не звертати уваги на святе, закривати на нього очі, ніж порівнювати з святим своє життя, та намагатись, хоча б намагатись, жити як людина.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #659 : 21 Липня 2010, 20:20:36 »

От мене теж це питання цікавить

Опозиція хоче знати, хто заплатив за трансляцію виступу Кирила на УТ-1


Приховано: Показати
Народний депутат від групи “За Україну!”, член Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Ярослав КЕНДЗЬОР вимагає оприлюднити інформацію, за які кошти була здійсненна пряма трансляція на Першому національному телеканалі виступу патріарха Московського і всія Русі КИРИЛА в Одесі, яка тривала з 08.30 до 12.00.

Про це йдеться в депутатському зверненні Я.КЕНДЗЬОРА, яке він направив до Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України, повідомили УНІАН у прес-службі партії “За Україну!”.

Депутат зазначив, що візит російського патріарха здійснюється практично за рахунок державного бюджету України. «Безпрецедентні заходи охорони, у яких задіяні тисячі працівників міліції, прямі трансляції на державному телебаченні й інші заходи, що супроводжують візит російського патріарха, коштують українських платникам податків сотні мільйонів гривень», - наголосив член групи «За Україну!».

Також Я.КЕНДЗЬОР зауважив, що візит московського патріарха не є пастирський. «Цілком зрозуміло, що цей візит є політичним. Московський патріарх, який у своїх виступах розповідає про «єдіний народ», виконує політичну агітаційну місію», - заявив депутат.

Як повідомлялося, сьогодні 21 липня, патріарх Московський КИРИЛ освятив в Одесі Спасо-Преображенський кафедральний собор. УТ-1 транслював захід 3,5 години.

 
постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-387663.html

Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.