Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 16 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1054376 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #620 : 20 Липня 2010, 17:42:19 »

який в кінці ще й став явним зрадником
То для вас він став зрадником !
Політика діло грязне, але за 19 років незалежності України Ющенко був єдиною світлою плямою ! Якшо ви думали шо ви постоїте на майдані 3 дні і потім як Ющенко стане президентом гроші до вас рікою поллються, і зажевете як в раю, то ви не за тим там стояли !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #621 : 20 Липня 2010, 17:50:28 »

як Ющенко стане президентом гроші до вас рікою поллються, і зажевете як в раю
Це дуже дивно, але я сьогодні чув слово в слово ту ж фразу. Таки дійсно психологічно подібні люди голосують за однакових кандидатів...

Ім ще також притаманна цікава політична і логічна "послідовність".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #622 : 20 Липня 2010, 17:58:00 »

Це дуже дивно, але я сьогодні чув слово в слово ту ж фразу
Від кого то чув (якшо не секрет) ? Може знайду собі споріднену душу  :D :D :D
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #623 : 20 Липня 2010, 17:59:57 »

Народ своє що міг,зробив
 Ваня, ну не так все. Ну не стояли ми за Ющенка, ми стояли за право обирати!!! Ну помилились ми у виборі, але не можна сказати, що ми ВЖЕ ВСЕ ЗРОБИЛИ!!! НЕ зробили, значить, раз зараз незадоволені! Значить треба далі робити. НЕ НАРІКАТИ, А РОБИТИ ВИСНОВКИ І ПРАЦЮВАТИ ДАЛІ. Тай чи помилились ми так у виборі? Згадай які тоді були альтернативи?. Не можна сприймати тодішні події через призму сьогоднішнього дня. А я вже не раз говорила і говорю - діяльність Ющенка ми зможемо по справжньому оцінити тільки коли все "застигне". Надто багато ще емоцій сюди приплелися. Не можна сказати, що ми зробили все, що могли. Що наше право вибору уже незаперечне??? Наша свобода совісті уже незаперечна? (сам казав, що нам підбирають уже духовного лідера), що свобода слова у нас уже безперечна? а рівність перед законом, а ..... ой багато ще казати. А ти "народ вже все зробив..." Та це тільки початок! Зробили крок і спіткнулись трошки, то що? Все? Назад? Плакати тепер , що Ющенко не виправдав сподівання і записатись в стадо рабів, бо там комфортніше, пастухи за нас подбають, скажуть що говорити, кому молитися і т.д.?
Я
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #624 : 20 Липня 2010, 18:06:48 »

який в кінці ще й став явним зрадником
То для вас він став зрадником !
Політика діло грязне, але за 19 років незалежності України Ющенко був єдиною світлою плямою ! Якшо ви думали шо ви постоїте на майдані 3 дні і потім як Ющенко стане президентом гроші до вас рікою поллються, і зажевете як в раю, то ви не за тим там стояли !
Плямою він може і був,а де я сказав про гроші??Вже не раз писав,на майдані не стояв,Ющенкові не вірив спостерігаю за ним з 1997 р.і скажу коли я тоді говорив про нього що він ненадійна людина на мене дивилися як на ідіота,бо Ющенко цееж Ющеенко!але як виявилось я був правий.Вже майже пів року москальсько-жидівська кримінальна хунта при владі,і за цей час,ні вони Ющенка не чіпають,ні він про них нічого поганого.ЧОГО Б ТО,їм подобалось то що він робив?йому подобається що вони тепер з Україною роблять.????за які красиві очі??
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #625 : 20 Липня 2010, 18:11:37 »

Від кого то чув (якшо не секрет) ? Може знайду собі споріднену душу  Посміхаюся Посміхаюся Посміхаюся
Як то кажуть ліпше мати ворогів...  ;)
Відповідь від: 20 Липня 2010, 18:09:08
ні вони Ющенка не чіпають,ні він про них нічого поганого

Зате на цьому полі він не покладає рук
Ющенко думає, що Тимошенко у вишиванці - це така гра

Приховано: Показати
Лідер партії «Наша Україна», екс-Президент України Віктор ЮЩЕНКО вважає, що сьогодні демократичний рух потребує серйозної інвентаризації та переосмислення.

Про це повідомляє прес-служба партії “Наша Україна”.

В.ЮЩЕНКО пояснює це тим, що сьогодні демократичний рух переживає своєрідні «ракові метастази», породжені псевдодемократичними силами.

«Ряд політичних сил, і в першу чергу БЮТ, паразитують на демократичному полі», - наголосив В.ЮЩЕНКО. За його словами, зараз простій людині дуже складно розрізнити, де є справжні демократи, а хто лише прикривається демократичними гаслами.

На його думку, те, що нині відбувається у демократичних колах, не сприятиме їхній консолідації. «Йде велика гра, велике маскування, за якими не стоїть ні демократія, ні свобода, ні нація. Це спосіб отримати владу. Треба вишиванку одягнути для галичан – одягнемо вишиванку, однак я повторюю: це – не більше, ніж маскування», - наголосив В.ЮЩЕНКО.

 
постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-387487.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #626 : 20 Липня 2010, 18:36:18 »

Ющенко думає, що Тимошенко у вишиванці - це така гра
Ющенка бачу - а ДЕ Тимошенко у вишиванці???  :=)
Відповідь від: 20 Липня 2010, 18:34:13
Політика діло грязне, але за 19 років незалежності України Ющенко був єдиною світлою плямою !
 :o :=)
інших коментаів не буде, лише  :o :=)
Записаний

travolta

  • Початківець
  • *
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    30 Січня 2011, 18:52:36

    Звідки: калуш
Новини України
« Прочитано #627 : 20 Липня 2010, 20:22:51 »

Згадай які тоді були альтернативи?
Так імено, що альтернатив Ющенку не було - от він використав.
Записаний

travolta

  • Початківець
  • *
  • Карма +6/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 43
  • Останні відвідини:
    30 Січня 2011, 18:52:36

    Звідки: калуш
Новини України
« Прочитано #628 : 20 Липня 2010, 21:29:39 »

В  Донецьку вже думають про подвійне громадянство Абхазький сценарій???
ото точно - дві мови, два громадянства - тут проснешся, а ти вже не в незалежній Україні......
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #629 : 20 Липня 2010, 21:56:57 »

і головне в тім Ющинківськім злі - то є розчарування Українців у демократичних політичних силах.
Я ж казав, кожен сам створює собі ідолів. Ющенко дав нам демократію, котрою ми не скористались. І звинувачуємо у цьому його. Тепер по заслузі отримали Якуновича.
Тобто в неї МОЖЛИВОСТЕЙ втілити будь який проект у життя в "n100" більше -  і не перекручуй моїх слів. А Катерина Ющенко власне, що ОБ"ЯВИЛА себе благодійнецею - але аж ніяк нею не стала.
Коли вона себе обявляла? Це ви навішуєте ярлики.
то що означає - що по твому -  Катерина Ющенко зібрала гроші, наче як на оту лікарню, і я навіть спитати, ДЕ ж оті гроші, не маю права???
Якраз і маєш, та хіба хтось питає, простіше просто нести маячню і розповсюджувати плітки , не підкріплені фактами!
Сліппі, я не знаю, що то є з тобою - ти відмовляешся бачити очевидних речей
Я відмовляюсь серйозно відноситись до пліток і до політичних повій.
А пані Ющенко ніколи НЕ побачить того, що і як роблять прості громадяни - бо вони їй просто "до дупи".
  Можливо. Та це не можливо довести. І не можливо перевірити.
і ще,кого майдан розачарував,
той і доси не поняв шо він там робив
Я не був на майдані, але зараз позитивно сприймаю цю подію.
Александре, боюся, що мені не доведеться згадувати Ющенко "по хорошему", нажаль...
Нажаль українцям ніколи не вгодиш.
І тому потрібно і нам від них відмовитись, тобто і нам зрадити. Ну раз Ющенку можна, то нам і поготів
  :drink Люсь легше на когось пальцем тикати, ніж собі під ніс подивитись.
Ой ну до чого тут "ми в кущі"люди місяць на майдані протестували,мерзли не знаючи що буде,а раптом  омон на них напустять.Вистояли і що???довго Ющенко ті ідеали відстоював?"МИ В КУЩІ",а що ми мали замість нього його обіцянки,і його роботу виконувати?вибачте він був президент?чи хто?Ніхто і нічого йому не мішало,він в одному з інтерв'ю(треба було зберегти)сказав,"не думайте,що якщо я щось роблю,то це на мене хтось впливає,це мої рішення",тут може я не дослівно цитую,але суті це не міняє.Народ своє що міг,зробив.А він ні.Тому люди і виказали своє "фе"пустопорожньому банкіру-пасічнику,який в кінці ще й став явним зрадником.
Знову ж таки Ющенко як і його дружина наприкладі з лікарнею, почав добре діло, але це добре діло нафіг нікому не потрібно, бо всі чекають що хтось зробить добре, а сам нічого не робить. Ще раз переконуюсь ми заслужили Якуновича.
З.і Люсі +
Ми вибирали, ми помилились. Ми і розплачуємось. І робимо висновки. І Ющенко дав нам можливість навчитись вибирати. Ми нею не скористались, надіюсь що в нас ще буде такий шанс!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новини України
« Прочитано #630 : 21 Липня 2010, 00:27:52 »

Політика діло грязне, але за 19 років незалежності України Ющенко був єдиною світлою плямою

+1
ну реально нігде не можу прочитати якоїсь більш-менш об"єктивної критики ющенка. окрім того що україна програла румунії шельф навколо зміїного - кажуть треба було просто тягнути справу, не йти до суду і румунія б сама погодилась відступити. а, ну судей ще мало ющенко пересажав, але при ющенко от зварича затримали, а при януковичі судді людей розстрілюють, і потім розстріляних ще винними роблять..
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #631 : 21 Липня 2010, 08:10:18 »

То ми вже порівнюємо Ющенка з Януковичем? і тішимося з того що Ющенко кращий. Сила...
Можна ще зі Сталіном порівняти...
Ющенко дав нам можливість навчитись вибирати
Трохи не так, він втовкмачив людям у голову думку, що чи Юлька чи Яник всерівно зле буде, отже не партеся і голосуйте за кого небудь, а краще проти обох і тоді хоч Юлька не пройде. А потім ми краще отримаємо щеплення Януковичем ніж Юлькою перехворіємо. Чи навпаки, вже і не пригадую ту "геніальну" думку.
Чесно причесно, я ДУЖЕ хочу виявитися неправим! Я хочу аби під кінець каденції Януковича ми ну не в 20-ку кращих держав, а хоч на 20 сходинок піднялися, щоб нашу мову не запхали знов у глухі села, і т.д. І тоді я визнаю, так, я помилявся і мені все одно яке прізвище у президента. Але поки зайвого оптимізму у мене нема.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #632 : 21 Липня 2010, 08:43:39 »

То ми вже порівнюємо Ющенка з Януковичем? і тішимося з того що Ющенко кращий. Сила...
А з ким ще порівнювати ? Ще з Кучмою можна...
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #633 : 21 Липня 2010, 09:07:45 »

Ну от багато хто вже каже що і Кучма ліпший був. Я так не думаю. Але воно береться з того, що коли від людини від початку мало очікують а вона ще щось та й зробила - то її хвалитимуть, а колинавпаки - то і ганитимуть.
Знаєте біблейську притчу про те, як господар відїзджаючи дав трьом слугам однакову суму грошей, а коли приїхав то похвалив лише того котрий примножив гроші, а того що лише зберіг - не хвалив.
Мало лише хотіти, а не зберегти то взагалі "гріх"
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #634 : 21 Липня 2010, 10:14:56 »

Ще трошки про лікарню майбутнього
http://www.pravda.com.ua/articles/2009/03/3/3774731/
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #635 : 21 Липня 2010, 10:21:29 »

Цитата відгуку під статею
Цитувати (вибране)
васcя_ _ 05.03.2009 14:06
на "містецкий арсенал" 200 млн грн у 2009 році
нафіга ця больниця??
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Новини України
« Прочитано #636 : 21 Липня 2010, 10:37:44 »

Але воно береться з того, що коли від людини від початку мало очікують а вона ще щось та й зробила - то її хвалитимуть, а колинавпаки - то і ганитимуть.

ну поясніть вже мені хто-небудь, будь-ласка, що таке ви очікували від ющенка, що він не зробив? золоті гори в тарілочці с галубой кайомочкой? їх вам ніхто ніколи не дасть. що ж ви очікували, і вам не дали, що тепер дуєте губки?
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #637 : 21 Липня 2010, 10:50:55 »

Ще трошки про лікарню майбутнього
http://www.pravda.com.ua/articles/2009/03/3/3774731/
Бажано було вказати хто автор статті: Андрій Мирошніченко, голова  наглядової ради благодійного  фонду "Дитяча лікарня  майбутнього", для УП,  вибач Леся в об'єктивності сумніваюсь.
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #638 : 21 Липня 2010, 11:03:58 »

ну поясніть вже мені хто-небудь, будь-ласка, що таке ви очікували від ющенка, що він не зробив? золоті гори в тарілочці с галубой кайомочкой? їх вам ніхто ніколи не дасть. що ж ви очікували, і вам не дали, що тепер дуєте губки?
Це ж ясно, що люди хотіли матеріального і то зразу на другий день коли Ющенко став президентом.

Чому ви не виставляєте притензії до людей які разом з ним стояли на майдані - до Мороза, Кінаха, Томенка, Луценка, Тимошенко, а всі заклинились на Ющенко і його жінці ? Ющенко перед виборами того року був в Дрогобичі і сказав наступне: "Ззаді мене на сцені під час помаранчевої революції стояло близько 50 осіб (більше сцена не витримувала), а ззаді сцени ше близько 300 осіб. Я кожного з них після перемоги на виборах відвів за руку або в міністерське крісло, або на інші високі посади - це на той час була моя команда... " І ви бачили де та команда зараз ? Ше в одному інтервю він також сказав: "Найбільшою моєю помилкою за весь час була Тимошенко..." І я в цьому повністю згідний. Він не розбирається добре в людях, та й в політиці взагалі важко розібрати who is who ! Під час помаранчевої революції Тимошенко в груди билась, мол Віктор Андрійович та я вас буду підтримувати на майбутніх перзидентських виборах, балатуватись не буду... Пройшов час - під час парламентських її блок набирає найбільше голосів - більше 30% вроді. І тоді вона  :censore продажна побачила шо має реальний шанс вигребсти на президента ! З того всьо й почалось... От тобі маєш команда, а потім Мороз і т.д. З цих людей спрос беріть, а не з Ющенка.  
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #639 : 21 Липня 2010, 11:33:20 »

ну поясніть вже мені хто-небудь, будь-ласка, що таке ви очікували від ющенка, що він не зробив? золоті гори в тарілочці с галубой кайомочкой? їх вам ніхто ніколи не дасть. що ж ви очікували, і вам не дали, що тепер дуєте губки?
Це ж ясно, що люди хотіли матеріального і то зразу на другий день коли Ющенко став президентом.

Чому ви не виставляєте притензії до людей які разом з ним стояли на майдані - до Мороза, Кінаха, Томенка, Луценка, Тимошенко, а всі заклинились на Ющенко і його жінці ? Ющенко перед виборами того року був в Дрогобичі і сказав наступне: "Ззаді мене на сцені під час помаранчевої революції стояло близько 50 осіб (більше сцена не витримувала), а ззаді сцени ше близько 300 осіб. Я кожного з них після перемоги на виборах відвів за руку або в міністерське крісло, або на інші високі посади - це на той час була моя команда... " І ви бачили де та команда зараз ? Ше в одному інтервю він також сказав: "Найбільшою моєю помилкою за весь час була Тимошенко..." І я в цьому повністю згідний. Він не розбирається добре в людях, та й в політиці взагалі важко розібрати who is who ! Під час помаранчевої революції Тимошенко в груди билась, мол Віктор Андрійович та я вас буду підтримувати на майбутніх перзидентських виборах, балатуватись не буду... Пройшов час - під час парламентських її блок набирає найбільше голосів - більше 30% вроді. І тоді вона  :censore продажна побачила шо має реальний шанс вигребсти на президента ! З того всьо й почалось... От тобі маєш команда, а потім Мороз і т.д. З цих людей спрос беріть, а не з Ющенка.  
Що Ви весь час про гроші пишете,хто тут крім Вас їх згадує?До чого тут матеріальне,Ющенко за свої дрібні  інтереси здав Україну Януковичу ,а значить Москві ! Вам цього мало??до чого тут ковбаса?Вам мало,що творить жид Табачник?що творить жид Фірташ ?якого хера сюда Кіріл швендяє як до себе на дачу?Чи Вам нагадати хто  ще в 2005 поліз з Яником обніматися,хто розвалив банк "Україна",а тепер привів сили,що розвалюють державу Україна.Хто допомагав разом з Стельмахом під час кризи банкам грабувати людей.Хто постійно лобіював фармвиробників і кожен раз на заборону піднімати ціни на життєво необхідне-ліки,накладав вето.От тільки на закон про вибори  для Януковича вето не наклав,а знаєте чому??бо "через пів року Україна буде мати сильного прем'єра',ан не вийшло.лоханувся,Мені до вечора часу не стане перераховувати тут його заслуги.І не треба весь час принижувати людей пишучи тут.що люди хотіли від Ющенка матеріального,грошей.Ті що хотіли грошей вибрали Януковича,але і ті здається ніфіґа не получать.
Записаний