Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 7 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1052823 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #600 : 20 Липня 2010, 08:50:28 »

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #601 : 20 Липня 2010, 08:56:49 »

Два дні підряд у прайм-тайм на першому національному патріарх Алексій ГОДИНАМИ вчить нас жити!
Не насторожує?
Це той духовний лідер, про якого писав Д_Ваня, а не всі зрозуміли про що він.

Доній вчора добре сказав, що влада Януковича проводить планомірну політику русифікації, що має за кінцеву мету отримання території з назвою Україна, що насправді буде повністю підконтрольна і підвладна Росії.
Я не хочу навіть починати дурну бесіду, про те, що то все через те, що не вибрали Ющенка, бо так само хтось скаже, про Яценюка, Тимошенко, Гриценка і т.д. То вже і так історія. Питання в іншому. Що далі? Хто зараз може бути тим острівцем довкола якого люди могли б гуртуватися у спротиві діям теперішньої влади? Просто почекати ще 4 роки? За той час Янукович перекроїть і конституцію і свої повноваження так, що вже не буде чого і не буде як противитися.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #602 : 20 Липня 2010, 09:41:09 »

Кожна нація має те правління, яке заслуговує !!!
Ми, вибачте за слово, "розісрали" те шо мали самі і почитавши вище деякі пости я бачу шо і далі продовжуєм розсирати, хоча вже нема шо ! Неподобається Катерина Ющенко - правильно, краще Людка Янукович !

За 4 роки є надія, шо народ трохи нарозумиться, але буде пізно, та й реально нема навколо кого обєднуватись...
Колись, як були вибори - я працював на дільниці, і один старий дід розказував легенду, яку ше колись йому розказав якийсь укр. священник в Лондоні. А легенда говорить, шо в 1015 рокі в Києві страчували якось чиновника і перед тим, як відрубати йому голову він викрикнув: "Да будеть проклята ета земля на 1000 лет !" І от цей дідо казав тоді ше, шо Янукович виграє, і тільки після першої його каденції в 2015 році з України спаде прокляття !
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #603 : 20 Липня 2010, 10:11:57 »

 :)
Сам кажеш, що то ми самі розісрали, а потім сам кажеш що то прокляття на нас  :=)

Катерину люди не вибирали і претензій до неї мало що є, а от до Ющенка видно були, раз так мало людей проголосувало.
Ну і ми все оцінюємо лише зі свого боку, а є ж люди які від нього балдіють. От тепер і ми попри них балдітимемо.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #604 : 20 Липня 2010, 11:57:04 »

Росія працює над нашим духовним життям,а т.н.наші плідно допомагають http://www.expres.ua/news/2010/07/19/38770 іде напад по всіх фронтах,на все наше,українське.Весь час згадую бютівські листівки "хлопці рятуймо Україну",але наші "патріоти" спідниці Юльчині рахували...
« Останнє редагування: 20 Липня 2010, 12:02:29 від DVania »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #605 : 20 Липня 2010, 12:24:12 »

"хлопці рятуймо Україну",але наші "патріоти" спідниці Юльчині рахували...
Вибачте а хто їй заважав рятувати країну, коли вона була при владі? Якби вона була патріотом то просто притрималаби свої владні амбіції і працювала а не піарилась!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #606 : 20 Липня 2010, 13:09:06 »

Так-так.
Ми от дружбу з Росією затіяли, а Білорусь вже взялася за розум!

Білорусь і Литва домовляються про диверсифікацію поставок нафти й газу

Приховано: Показати
Прем`єр-міністр Білорусі Сергій СИДОРСЬКИЙ затвердив склад білоруської частини двосторонньої білорусько-литовської робочої групи з співробітництва у питаннях паливно-енергетичного комплексу.

Відповідне розпорядження оприлюднене на офіційному сайті білоруського уряду.

Білоруську частину групи очолив перший заступник прем`єр-міністра Володимир СЕМАШКО. До складу групи увійшли перший заступник міністра енергетики Едуард ТОВПЕНЕЦЬ, заступник голови концерну "Белнафтохім" Володимир ВОЛКОВ, а також представники Мінекономіки, Мін’юсту, Мінтрансу, Держкоммайна, ВАТ "Белтрансгаз", ЗАТ "Білоруська нафтова компанія".

Відповідно до розпорядження, робочій групі доручено до 1 листопада 2010 року в установленому порядку внести прем`єр-міністру Білорусі пропозиції щодо можливості будівництва терміналу скрапленого природного газу на території Литви для поставок скрапленого природного газу через литовську територію до Білорусі. Крім того, робоча група має підготувати пропозиції щодо поставок нафти з Венесуели через морські термінали і територію Литви до Білорусі.

Як повідомляв УНІАН, домовленість про створення двосторонньої робочої групи зі співробітництва у питаннях паливно-енергетичного комплексу було досягнуто під час зустрічі прем`єр-міністра Білорусі Сергія СИДОРСЬКОГО і прем`єр-міністра Литви Андрюса КУБІЛЮСА 28 червня 2010 року в Мінську.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #607 : 20 Липня 2010, 13:53:12 »

Сам кажеш, що то ми самі розісрали, а потім сам кажеш що то прокляття на нас
Розісрали через те, що на нас прокляття  :=) :=) :=)
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #608 : 20 Липня 2010, 14:51:50 »

Ну я не мав на увазі конкретно тебе. Хоча зрештою з твоїх слів зрозумів , що ти не підтримуєш ініціативу пані Ющенко.
 :o ото так собі й висновок. А з моїх ДІЙ тобі щось інакше НЕ ЗРОЗУМІЛО часом???
Мені не довподоби Ющинки як такі, я не підтримувала й не підтримаю Ющенка як презедента - і вважаю його самим ПРОВАЛЬНИМ перезедентом, якив вчинив для України набагато більше поганого ніж доброго - і головне в тім Ющинківськім злі - то є розчарування Українців у демократичних політичних силах.
Та тим не менще - попри усе моє погане ставлення до Ющенків - ЯЯ своїми діями підтримую їх добрі наміри, що мали шанси на успіх - і що з того... з тих намірів... ось, обговорюємо.
Тобто вона не повинна була починати цей проект?
Тобто в неї МОЖЛИВОСТЕЙ втілити будь який проект у життя в "n100" більше -  і не перекручуй моїх слів. А Катерина Ющенко власне, що ОБ"ЯВИЛА себе благодійнецею - але аж ніяк нею не стала.
Слова пана Москаля, це просто дешеві слова. Плітки і нічого конкретного. Повій  Посмішка
то що означає - що по твому -  Катерина Ющенко зібрала гроші, наче як на оту лікарню, і я навіть спитати, ДЕ ж оті гроші, не маю права???  :o
Є докази протиправних дій?
 =)) =)) =)) =)) =))
А Катерина Ющенко їх не бачить , хіба це означає що Люся нічого не робить?
Сліппі, я не знаю, що то є з тобою - ти відмовляешся бачити очевидних речей
З одного боку ми маємо пані Ющенко, у котрої можливості в "n100" раз перевишують будь кого з нас - і не зроблено АЖ НІЧОГО
І порівнюємо з Люсею у котрої можливості рівно такі ж як і в будь кого з нас - Та земля під притуло виділена, нині вже розчищена, а в квартирі самої Люсі проживають собаки, котрих сама Люся й утримує й доглядає.
А пані Ющенко ніколи НЕ побачить того, що і як роблять прості громадяни - бо вони їй просто "до дупи".  :hot
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #609 : 20 Липня 2010, 14:56:47 »

Ваша помилка в тому що ви йшли за Ющенка, мабуть хотіли царька, який всім зробить добре. Та багато моїх знайомих йшли за правду, проти брехні.
 1000000000%
Чомусь багато з нас не може зрозуміти, що боротись потрібно за ІДЕЮ, а не за "доброго царя". Коли ми викорінемо рабську свідомість з голови?!!!Я б і сьогодні поїхала на Майдан, за ті самі ідеалаи, що і тоді. Чи нам уже свобода слова, свобода вибору, свобода совісті не потрібні?  Ми просто доброго царка собі виберем а він про нас подбає - сам вирішить що для нас важливіше - 1 кг гречки, чи свобода слова.  :=)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #610 : 20 Липня 2010, 15:03:57 »

вот колись в майбутнему рішемося  будувати европейську країну,
тоді і згадаємо Ющенко(його,а не його команду)по хорошему :)
Відповідь від: 20 Липня 2010, 15:02:05
і ще,кого майдан розачарував,
той і доси не поняв шо він там робив :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #611 : 20 Липня 2010, 15:16:50 »

Мені не довподоби Ющинки як такі, я не підтримувала й не підтримаю Ющенка як презедента - і вважаю його самим ПРОВАЛЬНИМ перезедентом, якив вчинив для України набагато більше поганого ніж доброго - і головне в тім Ющинківськім злі - то є розчарування Українців у демократичних політичних силах.
Александре, боюся, що мені не доведеться згадувати Ющенко "по хорошему", нажаль... :(
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #612 : 20 Липня 2010, 15:23:45 »

ЯЯ,не Ющенко програв :),
програли ті народні сили,яки прагнуть жити в цівілізованому світі.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Новини України
« Прочитано #613 : 20 Липня 2010, 15:32:46 »

Я б і сьогодні поїхала на Майдан, за ті самі ідеалаи, що і тоді.
За ті ж самі ідеали я теж б поїхав але біда в тому що Ющенко сам зрадив ті ідеї, за які стояли мільйони простих громадян.
тоді і згадаємо Ющенко(його,а не його команду)по хорошему
Мені дуже цікаво що доброго він особисто зробив щоб його згадувати? Віддав Зміїний Румунії? Чи під час кризи рятував банки замість захисту вкладників? Чи хоча б одне "доступне житло" було закінчене? Чи може те, що здав владу Януковичу в обмін на закриті очі нової влади на свої дії?

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #614 : 20 Липня 2010, 15:38:59 »

ЯЯ,не Ющенко програв Посмішка,
програли ті народні сили,яки прагнуть жити в цівілізованому світі.
цілком погоджуюся  :good через бовдура Ющенко - перепрошую, за таке визначення - та то найм"якше, що можна було придумати
Відповідь від: 20 Липня 2010, 15:34:45
Чи під час кризи рятував банки замість захисту вкладників?
Річі - ну ти смішиш мої шкарпетки  =)) - який тут порятунок вкладників - згадай ЯК Ющенко стак прем"єр міністром у Кучми - що він для того зробив?
Чи часом не профінансував передвиборчу кампанію Кучми грошами отих вкладників банку, котрий очолював.
 :=) :=) :=)
Відповідь від: 20 Липня 2010, 15:38:09
Віддав Зміїний Румунії?
І НЕ НА 40-к РОКІВ - А НА ЗАВЖДИ
то певне по доброті душевній і сам з цього ніц немає :=)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #615 : 20 Липня 2010, 15:41:14 »

що Ющенко сам зрадив ті ідеї, за які стояли мільйони простих громадян.
І тому потрібно і нам від них відмовитись, тобто і нам зрадити. Ну раз Ющенку можна, то нам і поготів?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #616 : 20 Липня 2010, 15:43:15 »

Чи може те, що здав владу Януковичу в обмін на закриті очі нової влади на свої дії?
ну, тут вже спірне питання - "здав-не здав" - та Яніку таки без мила до ... вліз ЗА
закриті очі нової влади на свої дії

Відповідь від: 20 Липня 2010, 15:41:34
І тому потрібно і нам від них відмовитись, тобто і нам зрадити. Ну раз Ющенку можна, то нам і поготів?
Люсю, САМ ФАКТ ТУТ ЦОГО ОБГОВОРЕННЯ говорить проте, що ми ідеї (не Ющенка, а національні й патріотичні) ЗДАВАТИ не хочемо.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #617 : 20 Липня 2010, 15:45:56 »

Цитата: Alexander від Сьогодні в 16:23:45
ЯЯ,не Ющенко програв Посмішка,
програли ті народні сили,яки прагнуть жити в цівілізованому світі.
цілком погоджуюся   через бовдура Ющенко - перепрошую, за таке визначення - та то найм"якше, що можна було придумати
Відповідь від: 20 Липня 2010, 15:34:45
По-моєму ми вже і винуватого назначили. Ми в кущі, бо Ющенко, гад, не виправдав наші надії :=)

Відповідь від: 20 Липня 2010, 15:44:35
САМ ФАКТ ТУТ ЦОГО ОБГОВОРЕННЯ говорить проте, що ми ідеї (не Ющенка, а національні й патріотичні) ЗДАВАТИ не хочемо
   Ти надто часто одягаєш рожеві окуляри.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #618 : 20 Липня 2010, 15:54:09 »

Ти надто часто одягаєш рожеві окуляри.
Я таких НЕ МАЛА НІКОЛИ, під час помаранчевої НЕ ПІДТРИМУВАЛА ЖОДНУ З СТОРІВ - бо вважала й вважаю оте усе ФАРСОМ
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #619 : 20 Липня 2010, 17:20:58 »

Цитата: Alexander від Сьогодні в 16:23:45
ЯЯ,не Ющенко програв Посмішка,
програли ті народні сили,яки прагнуть жити в цівілізованому світі.
цілком погоджуюся   через бовдура Ющенко - перепрошую, за таке визначення - та то найм"якше, що можна було придумати
Відповідь від: 20 Липня 2010, 15:34:45
По-моєму ми вже і винуватого назначили. Ми в кущі, бо Ющенко, гад, не виправдав наші надії :=)

Відповідь від: 20 Липня 2010, 15:44:35
САМ ФАКТ ТУТ ЦОГО ОБГОВОРЕННЯ говорить проте, що ми ідеї (не Ющенка, а національні й патріотичні) ЗДАВАТИ не хочемо
   Ти надто часто одягаєш рожеві окуляри.
Ой ну до чого тут "ми в кущі"люди місяць на майдані протестували,мерзли не знаючи що буде,а раптом  омон на них напустять.Вистояли і що???довго Ющенко ті ідеали відстоював?"МИ В КУЩІ",а що ми мали замість нього його обіцянки,і його роботу виконувати?вибачте він був президент?чи хто?Ніхто і нічого йому не мішало,він в одному з інтерв'ю(треба було зберегти)сказав,"не думайте,що якщо я щось роблю,то це на мене хтось впливає,це мої рішення",тут може я не дослівно цитую,але суті це не міняє.Народ своє що міг,зробив.А він ні.Тому люди і виказали своє "фе"пустопорожньому банкіру-пасічнику,який в кінці ще й став явним зрадником.
Записаний