Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 7 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1052806 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #580 : 19 Липня 2010, 18:05:28 »

Я зрозуміла. Але тобі заперечу . Ти перебільшуєш вплив Ющенка. Він мав дуже обмежений вплив. Мабуть навіть диктатор не має 100% влади.
Люсю, а ЯЯ заперечу тобі - адже йдеться НЕ про впливовість Ющенка, а про можливості пані Ющенко, коли її чоловік був презедентом.
А щодо впливовості Ющенко - то йому стало впливовості на те, щоб присвоїти ... читайте викладені мною посилання вище - і ніяка Тимошенко йому у тому не завадила - то для Ігора_О

Так, а стосовно відповіді на моє питання, щодо моїх 50-ти гриень - то я так розумію - що такої відповіді я й від пані Ющенко не дочекаюся.  :(
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Новини України
« Прочитано #581 : 19 Липня 2010, 18:12:33 »

Ігор_О
В цьому і біда України - горланять мільйони, працюють одиниці...
Невже вивести народ на майдан не була ідеєю Ющенка?
І що ж Вас найбільше турбує?
Допомога людям. які постраждали від повені, укріплення берегів, постачання води, розподіл коштів від приватизації держмайна і покращення екологічної ситуації в місті, ремонт доріг, допомога у працевлаштуванні безробітніх та в кінці кінців ремонт даху у ЯЯ... Вистачить чи продовжити список?
Хороша позиція, достойна... Дякую Л.Янукович, бо не робить нічого, кляну К.Ющенко, бо хотіла зробити...
Хотіти і зробити це дві великі різниці. Я теж багато чого хочу але тверезо зважую свої сили з амбіціями і роблю те, що зможу довести до кінця а не кинути на півдорозі зі словами що то вороги палки в колеса вставляли
в певний час допомагати жінці Ющенка - означало нарватися на прохолодне ставлення Тимошенко
Ви помітили що останні пару місяців президенства Ющенка відносини не відмічалися особливою теплотою? Невже ж і люди які давали кошти на цю лікарню теж відмовилися?
Виж самі Ігоре_О кажете що благодійність до політики не має ніякого відношення.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #582 : 19 Липня 2010, 18:17:15 »

Я читала, що вони на рахунку в банку як були так і є. Тільки ось вартість проекту зросла.
Люсю, там вартість проекту - захмарна, те, що вона зросла - то є доволі не зрозумілим - адже у банках нараховують відсотки на вкладення.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #583 : 19 Липня 2010, 18:30:42 »

ДЕ і НА ЩО ВИТРАЧЕНІ оті кошти, що були зібрані??? - може хтось  по таке знає? - НА КОТРІ добрі справи вони витратилися
Я читала, що вони на рахунку в банку як були так і є. Тільки ось вартість проекту зросла.
Кому допомагають гроші в банку??? Онкохворі діти помирають!!а гроші в банку ,раз не вийшло збудувати ту лікарню,а тепер ясно,що і не вийде,то чому не купити апаратуру,ліки для дітей які можливо дні рахують.Таке саме як в Калуші бали влаштовували,гроші збирали,"Благодію"будували,пам'ятаєте ,і що???де гроші?де Благодія??зарисувались,інтєлєґенцію вдали,і все до нового піару.До відома п.Ігора,гроші на лікарню майбутнього давав,трошки,скільки міг,собакам принаймі з двору теж завжди якусь кістку кину,а Люсі не виходить допогти не виходить,бо я в цей час на роботі,та і своїх проблем хватає.
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #584 : 19 Липня 2010, 18:38:36 »

Невже вивести народ на майдан не була ідеєю Ющенка?
Чесно кажучи, я поїхав на Майдан не через Ющенка. І мене ніхто нікуди не "виводив", і нікуди не "гнав"... Але це моє, особисте. У Вас могло бути й по іншому.

Допомога людям. які постраждали від повені, укріплення берегів, постачання води,
Допомога постраждалим вже надходить, роботи на Млинівці розпочались, постачання води на максимумі можливого.

розподіл коштів від приватизації держмайна
Міська рада цим не займається.

покращення екологічної ситуації в місті,
А це що? Надто неконкретно... Звучить, як "побудова комунізму"...

ремонт доріг,
Гроші виділені, більше 20 мільйонів. Далі - питайте у мера.

допомога у працевлаштуванні безробітніх
Також не в межах повноважень міської ради, на жаль.

та в кінці кінців ремонт даху у ЯЯ...
Гроші виділено, далі - до мера.

Вистачить чи продовжити список?
Продовжуйте, звичайно.

Хотіти і зробити це дві великі різниці. Я теж багато чого хочу але тверезо зважую свої сили з амбіціями і роблю те, що зможу довести до кінця а не кинути на півдорозі зі словами що то вороги палки в колеса вставляли
Ну що ж... То сидіть і тверезо зважуйте далі. А інші будуть хотіти, старатися, пробувати, ініціювати, помилятися, падати і починати знову... Але то будете не Ви...

Невже ж і люди які давали кошти на цю лікарню теж відмовилися?
Виж самі Ігоре_О кажете що благодійність до політики не має ніякого відношення.
Так, справжні благодійники дивляться на потрібність даної справи, а не на можливі порлітичні дивіденди чи навпаки мінуси. Але це стосується справжніх благодійників. На жаль, у нас їх виявилось значно менше, ніж майданних горлопанів...
Відповідь від: 19 Липня 2010, 18:35:41
Кому допомагають гроші в банку??? Онкохворі діти помирають!!а гроші в банку ,раз не вийшло збудувати ту лікарню,а тепер ясно,що і не вийде,то чому не купити апаратуру,ліки для дітей які можливо дні рахують.
О! Це - конструктив! Пропоную, замість поливанням бруду К.Ющенко написати спільного листа з такою пропозицією!

.До відома п.Ігора,гроші на лікарню майбутнього давав,трошки,скільки міг,собакам принаймі з двору теж завжди якусь кістку кину,а Люсі не виходить допогти не виходить,бо я в цей час на роботі,та і своїх проблем хватає.
І за це я Вас поважаю...
Записаний

Richi

  • Старожил
  • ****
  • Карма +121/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 490
  • Борітеся й поборете....
  • Останні відвідини:
    06 Січня 2017, 15:49:42

    Звідки: Там де всі молоді))
Новини України
« Прочитано #585 : 19 Липня 2010, 18:45:56 »

Чесно кажучи, я поїхав на Майдан не через Ющенка. І мене ніхто нікуди не "виводив", і нікуди не "гнав"... Але це моє, особисте. У Вас могло бути й по іншому
Партія сказала надо...???
Допомога постраждалим вже надходить
Тільки що запитав в 4 своїх знайомих, яким затопило хати в підгірках - ще нікому нічого не надійшло. І якщо і надійде то не скоро.
Гроші виділені, більше 20 мільйонів
Невже всі кошти виділяються особисто меру?
На жаль, у нас їх виявилось значно менше, ніж майданних горлопанів...
І нікого з політиків, які б безкорисливо погодилися допомогати. А прості люди давали по мірі можливого.
Ну що ж... То сидіть і тверезо зважуйте далі. А інші будуть хотіти, старатися, пробувати, ініціювати, помилятися, падати і починати знову... Але то будете не Ви...
Але я хоча б зможу сказати що я зробив те, те і те і ніхто не зможе мені закинути що я почав те, те і те але не довів до кінця нічого. І я зможу тим гордитися а не шукати причин.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #586 : 19 Липня 2010, 18:58:33 »

ремонт даху у ЯЯ...
Гроші виділено, далі - до мера.
Агов, ремонт покрівлі даху у ЯЯ МАЙЖЕ завершений - залишилося покрити дах балкону та замінити давно тріснувшу водостічну трубу. Щодо покриття даху балкону - то матеріали було вкрадено працівниками фірми, що виконувала оті роботи, а про заміну труби - моє враження - що просто забули.
То про які виділені гроші Ви, пане Ігоре_О, тут мовите??? І до чого тут мер???
Відповідь від: 19 Липня 2010, 18:47:50
Так, справжні благодійники дивляться на потрібність даної справи, а не на можливі порлітичні дивіденди чи навпаки мінуси. Але це стосується справжніх благодійників. На жаль, у нас їх виявилось значно менше, ніж майданних горлопанів...
Ігоре_О, Ви так запросто ганите усіх тих, хто стояв на майдані  :=) - мене там НЕ було, адже я з самого початку не вірила Ющенкові - та мене вражає ваша нахабність

ось як я була відповіла Вам про фінансові можливості мільонів громадян нашої країни


Цитувати (вибране)
то є саме кумедне, що Ви, пане Ігоре_О, нині написали

Отож, бідолашна пані Ющенко, НЕ ЗНАЛА, що МІЛЬОНИ громадян України працюють за мінімальну зарплатню, котра постійно є меншою навіть за прийнятий прожиткоий рівень, котрий, у свою чергу розрахований ... за стандартами "лєсоповала", бо то інакше й не назовеш - адже у прийнятому на законодавчому рівні прожитковий мінімум, один із пунктів: НА СІМ"Ю З ЧОТИРЬОХ ЧОЛОВІК належиться мати СТІЛ ОДИН та ДВІ табуретки.
 
ото млинець Посмішка, справді ДИВНО - чому то
Цитата: Ігор_О від Сьогодні в 17:37:12
горланити і прапорами махати будуть мільйони, а в "лікарню майбутнього" владатимуть одиниці?!
Крейзі

та навіщо Вам таке усвідомлювати - Вам простіше назвати загал горлопанами
« Останнє редагування: 19 Липня 2010, 19:04:40 від ЯЯ »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #587 : 19 Липня 2010, 19:03:29 »

Партія сказала надо...???
Партії тоді не було і в помині... Вона утворилась у березні 2005-го.
Повторюсь - я їхав для себе, а не для когось. Сам.

Тільки що запитав в 4 своїх знайомих, яким затопило хати в підгірках - ще нікому нічого не надійшло. І якщо і надійде то не скоро.
Я сам голосував на виконкомі за виділення цих коштів з резервного фонду міського бюджету. Рішення проголосовано і прийнято. Де гроші? Питання - до мера...

Невже всі кошти виділяються особисто меру?
Він є головним розпорядником цих коштів згідно Закону. Це як на Карпатнафтохімі": власники коштів одні, приймають рішення про їх вкладання інші, платіжки підписує і розпоряджається - Чмихалов...

І нікого з політиків, які б безкорисливо погодилися допомогати.
Ну чого ж так беапеляційно? Ви ж не знаєте точно, а стверджуєте...

Але я хоча б зможу сказати що я зробив те, те і те і ніхто не зможе мені закинути що я почав те, те і те але не довів до кінця нічого.
Які проблеми? Це ж чудово.... Але ж і Ви не закидайте тим, хто пробує, хоч і не виходить...

І я зможу тим гордитися а не шукати причин.
К.Ющенко і не шукає причин... Вона далі пробує "пхати" цей проект, вже практично без надії... Під чуже улюлюкання і звинувачення політичних повій...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #588 : 19 Липня 2010, 19:52:46 »

Мдя. "Новини України" у розгорнутому вигляд.

Але що мене потішило, так це те, що під кінець дискусії практично всі опоненти знизили тон і офіційно підтвердили факт взаємної поваги.
Давайте залишимо Катерину у спокої (до певної міри, у плані того, що мало хто з нас вірить, що вона робила то все лише з міркувань піару) але і не забуваймо їй того, що недокінчена справа мусить бути якось закінчена, хоча б так як Д_Ваня написав.
До чого я то пишу? До того, що може хто яку новину підкине, а про Катерину давайте у іншій темі, хоча б про політиків. ОК?
Відповідь від: 19 Липня 2010, 19:36:08
От хоча б оце. На жаль то для нас мабуть не новинА.  :(

У Києві виявили групу лікарів, які свідомо «гробили» людей

Приховано: Показати
Столичною міліцією в одному з лікарняних закладів Києва викрито групу розкрадачів дорогих лікарських препаратів, призначених для лікування пацієнтів, хворих на гепатит.

Про це УНІАН повідомили у Відділі зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України в Києві.

Як зазначили правоохоронці, в середньому місячне лікування хворого на гепатит, з урахуванням аналізів, коштує близько 20 тис. грн. Враховуючи суспільну небезпеку цього захворювання, у державі прийнята відповідна цільова програма, й лікування хворих фінансує держава.

Водночас до оперативників Управління боротьби з економічною злочинністю надійшла інформація, що безпосередньо у вірусному відділенні лікарняного закладу пацієнтам продають медикаменти для лікування гепатиту.

Щоб виявити шахрайську схему, знадобилося майже півроку. За цей час оперативники вивчили понад сто історій хвороб пацієнтів, які проходили курс лікування у 2007-2009 роках, та встановили 23 громадян, ошуканих лікарями.

Спритники діяли за кількома схемами. Зокрема, якщо пацієнт потрапляв на консультацію за підозрою на гепатит, йому аналізів ставився неіснуючий діагноз та призначалося лікування. У цьому випадку ліки списувалися, а потім продавалися іншим хворим за готівку.

В іншому випадку пацієнтів із справжнім діагнозом примушували купувати ліки власним коштом безпосередньо у відділенні або у визначених аптеках.

Наразі зафіксовано понад 40 таких комбінацій. Розмір завданих збитків становить понад 62 тис. грн., зазначили в ГУ МВС Києва.

Зважаючи на те, що за цей період у відділенні пройшли лікування понад 1200 пацієнтів з усіх регіонів країни, оперативки обґрунтовано вважають, що кількість потерпілих значно більша, так само як і сума збитків.

При цьому правоохоронці констатують, що вірусний гепатит є дуже небезпечним для здоров’я людини захворювання, і якщо хворого лікували неправильно, або не у повному обсязі, то хвороба прогресуватиме. Відтак встановити хід лікування наразі може лише лікарська експертна оцінка, і для цього міліція вилучила понад 1200 історій хвороб. Адже серед ошуканих пацієнтів цього відділення можуть бути й громадяни, яких лікували неправильно, і тепер їх життю загрожує смертельна небезпека, зазначається в повідомленні.

В ГУ МВС також наголосили, що дії лікарів підпадають під 191 статтю Кримінального кодексу України. Санкція тієї частини статті, за якою порушено кримінальну справу, передбачає до 8 років ув’язнення з позбавленням обіймати певні посади та займатися певною діяльністю строком на 3 роки.

Також столична міліція звертається до громадян, які проходили лікування від вірусного гепатиту у столиці та купували ліки власним коштом, звертатися за телефонами 271-98-45, 271-95-89. Слідство гарантує нерозголошення лікарської таємниці та особистих даних громадян.

 
постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-387322.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #589 : 19 Липня 2010, 22:23:03 »

Чесно скажу що не дав і не збирався тому що з самого початку розумів що це пусті слова. І з мене особисто як попередня так і теперішня наші влади і так уже достатньо скористали без лікарень.
Дотримуюсь такого принципу краще сто раз дати на марно ніж один раз зажати на діло.
Це і не дивно - як показали результаті дуже багато мільйонів тих самих людей поділяють мою точку зору щодо В.Ющенка.
Цитата: Ігор_О від Сьогодні в 17:37:12
Вкотре повторюсь не хотіли Ющенка отримала Якуновича. Отримали того президента якого заслужили.
Отож, бідолашна пані Ющенко, НЕ ЗНАЛА, що МІЛЬОНИ громадян України працюють за мінімальну зарплатню, котра постійно є меншою навіть за прийнятий прожиткоий рівень, котрий, у свою чергу розрахований ... за стандартами "лєсоповала", бо то інакше й не назовеш - адже у прийнятому на законодавчому рівні прожитковий мінімум, один із пунктів: НА СІМ"Ю З ЧОТИРЬОХ ЧОЛОВІК належиться мати СТІЛ ОДИН та ДВІ табуретки.
П'ять гривень витратити на порятунок тисяч дітей це багато?
Люсю, а ЯЯ заперечу тобі - адже йдеться НЕ про впливовість Ющенка, а про можливості пані Ющенко, коли її чоловік був презедентом.
А щодо впливовості Ющенко - то йому стало впливовості на те, щоб присвоїти ... читайте викладені мною посилання вище - і ніяка Тимошенко йому у тому не завадила - то для Ігора_О

Тіпа вона мала прийти до Ахмєтова поставити його раком і видушити з нього гроші бо вона перша леді? А потім би ще сказали , що вона вимагала гроші . :duvno
Невже вивести народ на майдан не була ідеєю Ющенка?
Ваша помилка в тому що ви йшли за Ющенка, мабуть хотіли царька, який всім зробить добре. Та багато моїх знайомих йшли за правду, проти брехні.
Хотіти і зробити це дві великі різниці. Я теж багато чого хочу але тверезо зважую свої сили з амбіціями і роблю те, що зможу довести до кінця а не кинути на півдорозі зі словами що то вороги палки в колеса вставляли
Дуже зручно. Я це не зможу отже краще на дивані полежати.
Люсю, там вартість проекту - захмарна, те, що вона зросла - то є доволі не зрозумілим - адже у банках нараховують відсотки на вкладення.
Дивно хіба ніхто не помітив подорожчання життя. Ну то скоро відчуємо поповній. Проект запросто міг подорожчати, а ще якщо згалдати що до корита прийшли нові рильця які також бажають вхопити своє...
З.і. Повністю підтримую Ігора і Люсю. Людина щось робить і не думає чи це вийде чи ні , а просто робить все можливе що б вийшло. З слів Річі чую тільки неповагу до Віктора Ющенко, і відповідно не обєктивне ставлення до його жінки. З слів ЯЯ чую тільки бажання вколоти Ігора. З слів Вані чую бажання доказати що всі носії фамілії Ющенко погані, але чую і розуміння.
Спробуйте уявити що той проект почала не Ющенко а наприклад почав Юрко. Ми всі би казали ой який молодець, а погані чиновники тільки заважають. Спробуйте бути об'єктивними.

« Останнє редагування: 19 Липня 2010, 22:29:29 від bornslippy »
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Новини України
« Прочитано #590 : 19 Липня 2010, 22:43:30 »

Повністю підтримую Ігора і Люсю. Людина щось робить і не думає чи це вийде чи ні , а просто робить все можливе що б вийшло. З слів Річі чую тільки неповагу до Віктора Ющенко, і відповідно не обєктивне ставлення до його жінки. З слів ЯЯ чую тільки бажання вколоти Ігора. З слів Вані чую бажання доказати що всі носії фамілії Ющенко погані, але чую і розуміння.
Спробуйте уявити що той проект почала не Ющенко а наприклад почав Юрко. Ми всі би казали ой який молодець, а погані чиновники тільки заважають. Спробуйте бути об'єктивними.


"І шо я в тєбя такой влюбленный"  :good
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #591 : 19 Липня 2010, 23:24:13 »

Цитата: Richi від Сьогодні в 16:24:45
Високоповажний міський голова в цьому списку на першому місці оскільки в його обов'язки входить зорганізувати ту "толпу" народу яка кожного дня ходить на роботу в приміщення міскої ради.
То так і пишіть, не встидайтесь. Це по-перше.
По-друге - можете виразити слови "толпа" числом? Чи це просто "бла-бла"?
І ще один коментар до Вашої, пане Ігоре_О, цитати
Цитувати (вибране)
Ігор Очкур переконаний: йому псують не тільки трудову книжку, але і репутацію. Другий виграний поспіль суд про поновлення на посаді має змусити владу зробити відповідні висновки як про свою кадрову, так і юридичну служби.
то як Ігоре_О??? Ви тут також "виразилися числом" чи то просто "бла-бла"???

ой, чуть не забула - то з http://pravda.if.ua/news-5498.html :)
Відповідь від: 19 Липня 2010, 23:14:29
П'ять гривень витратити на порятунок тисяч дітей це багато?
п"ять гривень чи то навіть одна гривня - то є ніщо, та як мовиться - то є ніщо, коли вони є та то є багато, коли їх немає.  :unknow
Тіпа вона мала прийти до Ахмєтова поставити його раком і видушити з нього гроші бо вона перша леді? А потім би ще сказали , що вона вимагала гроші . Дивно
та ні - не дивно - на таку добру справу могли б пожертвувати одним "будиночком" котрий привласнили... питання будуть???
Дивно хіба ніхто не помітив подорожчання життя. Ну то скоро відчуємо поповній. Проект запросто міг подорожчати, а ще якщо згалдати що до корита прийшли нові рильця які також бажають вхопити своє...
дивно - та чому усі забули, що на вкладання у банках нараховуються відсотки - оті гроші, наче не бід сімейним матрацом, а саме на рахунку у банку  :hot
Відповідь від: 19 Липня 2010, 23:22:31
З слів ЯЯ чую тільки бажання вколоти Ігора.
Ну-у-у-у, щодо "ТІЛЬКИ" - то це ти дарма...  :-[

визнаю, що полюбляю підловлювати Ігора_О на його ж словах - та ось свого зневажливого ставлення до Ющенка й його родини ніколи не приховувала
« Останнє редагування: 19 Липня 2010, 23:32:39 від ЯЯ »
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #592 : 19 Липня 2010, 23:27:43 »

п"ять гривень чи то навіть одна гривня - то є ніщо, та як мовиться - то є ніщо, коли вони є та то є багато, коли їх немає.
ніхто не заставляє віддавати остання. але пять гривень з міліона населення це вже пять міліонів, і вагомий вклад.
та ні - не дивно - на таку добру справу могли б пожертвувати одним "будиночком" котрий привласнили... питання будуть???
ви пять гривень жмете. А жінка зібрала скільки змогла. Ніхто з нас навіть не придумав таке. Крім Люсі.
дивно - та чому усі забули, що на вкладання у банках нараховуються відсотки - оті гроші, наче не бід сімейним матрацом, а саме на рахунку у банку
Ми говорили про подорожчання проекту. Я пояснив яким чином він міг подорожчати.
Відповідь від: 19 Липня 2010, 23:26:53
Ну-у-у-у, щодо "ТІЛЬКИ" - то це ти дарма...
крім уколів ти ще щось хоч від Ігора? :=)
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #593 : 19 Липня 2010, 23:32:26 »

http://news.online.ua/318433/

УПЦ МП просит отдать Софийский собор

Приховано: Показати
Украинская православная церковь Московского патриархата обращалась с предложением передать Софийский собор УПЦ МП.

Об этом во время видеомоста сказал управляющий делами УПЦ МП архиепископ Митрофан.

«Мы обращались с подобной просьбой пока устного характера изучить, насколько возможна передача Софийского собора церкви для того, чтобы там проводить богослужения»,- цитирует его ИМК.

В то же время он отметил, что этот вопрос сейчас не обсуждается на высшем уровне.

«Основные контраргументы против нашего предложения выдвигают сотрудники заповедника Софии Киевской, в частности то, что собор требует особого режима для того, чтобы там можно было проводить богослужения»,- сказал архиепископ.

Он также добавил, что, понимая статус этой достопримечательности, «храмы строились для того, чтобы там молились, и поэтому мы исходим из этой позиции».

Софийский собор является государственным музеем-заповедником. Он также внесен в список Всемирного наследия ЮНЕСКО. В связи с этим, Собор запрещено передавать любой религиозной организации и проводить там богослужения. Исключением является только 24 августа — День независимости — когда представители религиозных организаций совершают молитву об Украине.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #594 : 19 Липня 2010, 23:36:08 »

крім уколів ти ще щось хоч від Ігора? Крейзі
то є моя своєрідна розминка для мозку та уваги  :-[
зрештою, я писала Ігору_О особисто про те, що вважаю його чудовим тренажером :)
Відповідь від: 19 Липня 2010, 23:34:21
Ми говорили про подорожчання проекту. Я пояснив яким чином він міг подорожчати.
а я говорю про збільшення тих грошей, що були зібрані  :P
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #595 : 19 Липня 2010, 23:46:03 »

УПЦ МП просит отдать Софийский собор
може ще ключі від дому де гроші лежать? :agressive
зрештою, я писала Ігору_О особисто про те, що вважаю його чудовим тренажером
ого  у вас таємний зв'язок?  :D
а я говорю про збільшення тих грошей, що були зібрані
Можливо їх все одно замало. А можливо вони частково використовувались? Ми ж не знаєм яка там ситуація.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #596 : 19 Липня 2010, 23:54:24 »

ви пять гривень жмете. А жінка зібрала скільки змогла. Ніхто з нас навіть не придумав таке. Крім Люсі.
по перше, то було і є нескромно з мого боку - і такими речами я зазвичай не "розповсюджуюся" - та тут таки було... сказала, що на той проект особисто "виклала" 50 гривень
по друге, то не просто жінка, а дружина най впливовішої та наче най шанованішої людини в країні.
по третє - ніхто їм не завадим "зібрати" та простіше кажучи привласнити ЧОТИРНАДЦЯТЬ МАЄТКІВ-РЕЗЕДЕНЦІЙ

а ти тут про Люсю, котра намагається створити притулок для тварин (і цей її, Люсін, проект у набагато ближчій перспективі за оту лікарню) та біткається обиваючи пороги на те, щоб зібрати кошти на операцію Ользі - всього нічого 50000 гривень

Ось таке тобі Сліппі порівняння  ;)
Відповідь від: 19 Липня 2010, 23:46:33
ого  у вас таємний зв'язок?  Посміхаюся
 :D ;)
Відповідь від: 19 Липня 2010, 23:48:29
і ще один не надто відомий та таки ФАКТ,
авторські права на усі "логотипи" прапори, зображення, оту підкову і т.д. партії НАША УКРАЇНА належать Андрію Ющенко
таке тобі нічого не говорить, Сліппі???
я поясню, то партія НАША УКРАЇНА виплачує людині, котра володіє авторськими правами на оті логотипи - за право їх використання. Тобто збирають на оті виплати гроші з самих що не є рядових партійців НАШОЇ УКРАЇНИ та платять їх Андрію Ющенко.

То я про те, що навіть власна партія - то є нічим іншим, як власний бізнес Ющенко.  :( Нажаль...
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #597 : 19 Липня 2010, 23:55:44 »

по перше, то було і є нескромно з мого боку - і такими речами я зазвичай не "розповсюджуюся" - та тут таки було... сказала, що на той проект особисто "виклала" 50 гривень
Чудово ти зробила свій вклад . Хіба це погано?
по друге, то не просто жінка, а дружина най впливовішої та наче най шанованішої людини в країні.
Кожен сам створює собі ідолів. повторюю. Забудь що її звати Катерина Ющенко. Уяви що на її місці ТИТИ чи я. Будь обєктивною. Ти звинувачуєш людину опираючись на чутки і на слова політичних протітутів?
по третє - ніхто їм не завадим "зібрати" та простіше кажучи привласнити ЧОТИРНАДЦЯТЬ МАЄТКІВ-РЕЗЕДЕНЦІЙ
Хто в цьому винен? Чи це завадило збирати кошти на лікарню? Я не знаю чи насправді вони щось привласнили! А словам Повії Табачника не вірю.
а ти тут про Люсю, котра намагається створити притулок для тварин (і цей її, Люсін, проект у набагато ближчій перспективі за оту лікарню) та біткається обиваючи пороги на те, щоб зібрати кошти на операцію Ользі - всього нічого 50000 гривень
Тобто якщо хтось скаже що Люся робить це для власної вигоди . Ти в це повіриш?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Новини України
« Прочитано #598 : 20 Липня 2010, 00:08:15 »

Чудово ти зробила свій вклад . Хіба це погано?
то чого писати -
ви пять гривень жмете
 :unknow

Кожен сам створює собі ідолів. повторюю. Забудь що її звати Катерина Ющенко. Уяви що на її місці ТИТИ чи я. Будь обєктивною. Ти звинувачуєш людину опираючись на чутки і на слова політичних протітутів?
а ось тут то вже ТИ ВКРАЙ НЕ ОБ"ЄКТИВНИЙ
до речі, загальновідомим є те, що пані Кучма також очолювала благодійну організацію та що через рахунки отієї "благодійної" проходили ніщо інше, як хабарі для самого Кучми
Зрозумій, що Катерина Ющенко - то ДАЛЕКО НЕ Люся, чи Юрко, чи ти зі мною - вона зробила так само як і її попередниця - об"явила себе благодійницьою - та надто голосно - не сподівалася, що їй оте нагадають.

А відколи маєтки-резеденції то лише слова???
Відповідь від: 20 Липня 2010, 00:05:07
Хто в цьому винен? Чи це завадило збирати кошти на лікарню? Я не знаю чи насправді вони щось привласнили! А словам Повії Табачника не вірю.
є такий смайлик - у великих рожевих окулярах - лінь шукати... :)

Відповідь від: 20 Липня 2010, 00:07:36
Тобто якщо хтось скаже що Люся робить це для власної вигоди . Ти в це повіриш?
Ні - бо я БАЧУ РЕЗУЛЬТАТИ!!!
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #599 : 20 Липня 2010, 00:50:24 »

то чого писати -
Ну я не мав на увазі конкретно тебе. Хоча зрештою з твоїх слів зрозумів , що ти не підтримуєш ініціативу пані Ющенко.
Зрозумій, що Катерина Ющенко - то ДАЛЕКО НЕ Люся, чи Юрко, чи ти зі мною - вона зробила так само як і її попередниця - об"явила себе благодійницьою - та надто голосно - не сподівалася, що їй оте нагадають.
Тобто вона не повинна була починати цей проект?
що їй оте нагадають.
Слова пана Москаля, це просто дешеві слова. Плітки і нічого конкретного. Повій  :)
А відколи маєтки-резеденції то лише слова???
Є докази протиправних дій?
є такий смайлик - у великих рожевих окулярах - лінь шукати...
Все лінь...
Ні - бо я БАЧУ РЕЗУЛЬТАТИ!!!
А Катерина Ющенко їх не бачить , хіба це означає що Люся нічого не робить?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.