Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 7 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1052801 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2580 : 15 Серпня 2013, 20:22:03 »

тут питання не у тому що ліліпутін не дотримує обіцянку. а в тому що кравчук лошара, бо відмовився від зброї.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #2581 : 15 Серпня 2013, 22:11:27 »

а в тому що кравчук лошара, бо відмовився від зброї.
100% ,на жаль.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #2582 : 18 Серпня 2013, 09:54:29 »

Басист Bloodhound Gang вибачився перед українцями

Приховано: Показати
Бас-гітарист групи Bloodhound Gang Джаред Хасселхофф вибачився перед українцями за історію з державним прапором. Басист каже, що з українським прапором сталося непорозуміння Басист каже, що з українським прапором сталося непорозуміння Хасселхофф в інтерв'ю ранковому шоу "Ранок з Україною" на телеканалі "Україна" заявив, що нікого не хотів образити і історія з українським прапором – лише непорозуміння. "Раніше на концертах ми розігрували таке дійство: я карав свого соліста (Джіммі Поп) за виконання пісень Depeche Mode. Але з часом ми переробили сюжет. Цього разу я вийшов на сцену зі штучним статевим органом. Соліст нібито "відірвав" мені його, а у мене в ремені був спеціальний пристрій з помпою, за допомогою якого я імітував розбризкування крові. Насправді це був кетчуп, розбавлений водою. Якщо ви уважно подивитеся відео, то зрозумієте, що він схований у мене за спиною. Коли я різко повертався, можливо, кілька крапель кетчупу потрапило на прапор, який висів на задньому плані. Хоча я взагалі не впевнений, що туди щось долетіло", - сказав Хасселхофф. Він вибачився перед українським народом і урядом. "У більшості країн, в яких ми виступаємо, ми вішаємо на сцені прапори. Тобто це лише збіг обставин, що він опинився там, коли ми розігрували своє дійство. Я не розумію, чому українці ображаються на мене за кетчуп, який я розбризкував перед прапором. Проте якщо все-таки це їх образило, я вибачаюся перед українськими людьми, країною і урядом", - сказав гітарист. Ситуацію з прапором Росії, засунутим у штани під час виступу в Одесі, - Джаред коментувати не став.
 http://www.unian.ua/news/590482-basist-bloodhound-gang-vibachivsya-pered-ukrajintsyami.html


Таке враження, що "легенду" придумала А. Герман, або Сікора  :-D :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


advokat

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +722/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 2145
  • Останні відвідини:
    20 Вересня 2017, 23:20:40

    Звідки: Івано-Франківськ
Новини України
« Прочитано #2583 : 18 Серпня 2013, 10:47:04 »

А я в шкільні роки так любила цю групу  :=)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2584 : 18 Серпня 2013, 10:50:28 »

угу і я в студентські слухав їх.  :(
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Новини України
« Прочитано #2585 : 18 Серпня 2013, 11:01:22 »

Чомусь таке  вибачення нагадало мені цей анекдот http://forum.kalush.info/index.php/topic,32.new.html#new
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18183
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2024, 22:44:56

    Звідки: Льондон
Новини України
« Прочитано #2586 : 18 Серпня 2013, 22:51:11 »

а в тому що кравчук лошара, бо відмовився від зброї.

перше і саме головне питання - звідки брати гроші на те щоб підтримувати ту зброю в належному стані . адже всі ми знаємо що наші владні структури готові на все лише щоб отримати лишні гроші в кишеню , тому було би цікаво дивитись на повзання раком перед мвф і юса з европою в просьбі грошей . а по друге - якщо кнопка в москві то яким макаром нам треба було ту зброю ? це ж не кулемет , який причепив до фіри і повіз в копанки , а там окопався і стріляй направо чи наліво

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2587 : 19 Серпня 2013, 03:01:35 »

точно, як мій тато. та я все ж думаю, що головне аби бажання було. мінімальний патріотизм, і думка про майбутнє. на жаль  наші політики виявились недалекоглядними. їх тупо купили.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vvitalikk

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +380/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 951
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2017, 18:53:29

Новини України
« Прочитано #2588 : 19 Серпня 2013, 10:06:46 »

Головне управління статистики інформує. Чисельність населення області  на 1 липня 2013 року становила 1381,8 тис.осіб, у тому числі в міських поселеннях проживало 600,0 тис., в сільській місцевості – 781,8 тис.осіб. Упродовж січня–червня поточного року кількість жителів збільшилась на 10 осіб, що відбулось за рахунок міграційного приросту на 934 особи, хоча мало місце природне скорочення населення в кількості 924 осіб.

 Середньообласний рівень природного скорочення населення  склав 1,3 особи  на  1000  наявного населення. Природне скорочення спостерігалось у містах Калуші та Коломиї, Болехівській міськраді та 10 районах області, а у Івано-Франківській та Яремчанській міськрадах, Богородчанському, Верховинському, Долинському та Надвірнянському районах відбувся природний приріст населення.                 

 За шість місяців поточного року на Івано-Франківщині народилося 7849 дітей проти 8245 за відповідний період 2012р., померло 8773 особи проти 8744 відповідно.

 Міграційний приріст населення зафіксовано у м.Калуші, Івано-Франківській, Болехівській та Яремчанській міськрадах та у 10  районах області, крім Городенківського, Коломийського, Рогатинського та Тисменицького районів.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #2589 : 19 Серпня 2013, 11:49:54 »

Наступного разу кидай сюди http://forum.kalush.info/index.php/topic,241.220.html ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


vvitalikk

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +380/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 951
  • Останні відвідини:
    07 Лютого 2017, 18:53:29

Новини України
« Прочитано #2590 : 19 Серпня 2013, 14:02:17 »

Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #2591 : 30 Серпня 2013, 11:48:11 »

Янукович: питання вступу до ЄС чи Митного союзу буде вирішуватись на референдумі

Приховано: Показати
На даний момент мова йде про дещо інше - про те, який наступний крок здійснить Україна у відносинах з ЄС та МС. Віктор Янукович дає інтерв’ю тележурналістам Віктор Янукович дає інтерв’ю тележурналістам Питання вступу України до Європейського Союзу чи Митного союзу буде вирішуватись на референдумі. Про це сказав Президент Віктор Янукович в інтерв’ю чотирьом українським телеканалам. За його словами, питання, куди рухатиметься країна, мають вирішувати її громадяни. “Який вибір буде українського народу - це може показати референдум. Коли він буде — ми з вами не знаємо. Коли буде прийнято рішення про вступ до Європейського Союзу чи Митного союзу і тоді, в будь-якому разі, нам не обійтись без референдуму, не обійтися”, - наголосив Президент. Янукович підкреслив, що на даний момент мова йде про дещо інше - про те, який наступний крок здійснить Україна у відносинах з ЄС та МС. Він нагадав, що Україна визначилась зі своїм подальшим кроком, визначивши європейський напрямок в законі про засади зовнішньої і внутрішньої політики. Президент висловив переконання, що найближчим часом Україна виконає всі 11 умов, необхідних для підписання Угоди про асоціацію з ЄС. “У цьому в мене немає сумніву, більшість у парламенті об'єднається навколо цього”, - наголосив Президент. Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Савіку Шустеру («Шустер LIVE», телеканал «Інтер»), Олександру Ткаченку (студія «1+1»), Андрію Куликову (IСTV) та Ларисі Губіній («5 канал»).
 http://www.unian.ua/news/592647-yanukovich-pitannya-vstupu-do-es-chi-mitnogo-soyuzu-bude-virishuvatis-na-referendumi.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #2592 : 04 Вересня 2013, 13:57:52 »

Ось таке "лице" у тих кого ми обирали!!!
Звісно ж вони проти себе і своїх близьких не голосуватимуть  :ganba

ВР відмовилася карати п'яних винуватців ДТП пожиттєвим позбавленням прав
Приховано: Показати
Верховна Рада України не підтримала в першому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання смертності на дорозі» (№ 2454).
Як передає кореспондент УНІАН, «за» проголосували лише 118 із 387 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.  Верховна Рада відправила цей законопроект на доопрацювання у комітети. Законопроектом пропонувалося внести зміни до статті 286 Кримінального кодексу України, відповідно до яких, якщо під час ДТП є загиблі або ж люди отримали ушкодження середньої тяжкості чи тяжкі тілесні ушкодження і було встановлено, що водій перебував у стані алкогольного сп'яніння, то цей водій карається позбавленням волі на строк 10 років, з пожиттєвим позбавленням права керувати транспортними засобами.
 http://www.unian.ua/news/593399-vr-vidmovilasya-karati-pyanih-vinuvattsiv-dtp-pojittevim-pozbavlennyam-prav.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Новини України
« Прочитано #2593 : 04 Вересня 2013, 14:22:21 »

Логічний висновок - за кермом випити собі не може відмовити близько 269 депутатів  :unknow
Відповідь від: 04 Вересня 2013, 14:18:23
Не те, що в Білорусіі....http://www.unian.ua/news/585132-lukashenko-dozvoliv-konfiskovuvati-avto-u-pyanih-vodijiv.html
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #2594 : 05 Вересня 2013, 09:57:06 »

Це одночасно стосується і теми "Релігія" "Секти". Ми навіть згадували цю організацію на сторінках форуму, але зараз то вже таки новина і то кримінального характеру!

Секта Догнала закликає Росію й Білорусь ввести війська в Україну
http://kalush.info/page/sekta-dognala-zaklikaye-rosiju-j-bilorus-vvesti-vijska-v-ukrayinu-dokument
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Новини України
« Прочитано #2595 : 05 Вересня 2013, 10:45:25 »

 :o
Вислати тре такиx. і то якнайдалі, разом з нимим і бладганганг, і медведчука і комуністів
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #2596 : 05 Вересня 2013, 10:57:53 »

Я написав листа до головного редактора "Католицького Вісника" з питанням, звідки вони взяли того листа, якщо на сайті тих "отців" нема такого листа. Навіть кеш Гугла його не зберіг.
А листи вони викладають перевжно або текстом або у ворді, але без логотипів.
Тобто Гугл мав би встигнути його закешувати, якби лист простояв хоч день-два.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Новини України
« Прочитано #2597 : 05 Вересня 2013, 11:21:46 »

Я написав листа до головного редактора "Католицького Вісника" з питанням, звідки вони взяли того листа, якщо на сайті тих "отців" нема такого листа. Навіть кеш Гугла його не зберіг.
Відповіді ще нема?
 просто я не думав би, що то вигадка.... з іншого боку на сайт підгорецькиx перважно забігають здебільшого випадково в пошукаx чогось цікавого,деколи навіть не розуміючи, куди вони потрапили....

Мо це перемістити в тему секти?
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #2598 : 05 Вересня 2013, 13:09:04 »

Отримав цікаву відповідь

Приховано: Показати
Цитувати (вибране)
Доброго дня.
Нас просили не повідомляти про джерело отримання листа, але можу Вас запевнити, що джерело варте довіри.
[/cut]
Відповідь від: 05 Вересня 2013, 13:07:14
Ні, бо то звинувачення у спробі підриву існуючого ладу! То вже не просто релігійні фанатики. то вже типу нашої "алькаїди".
Тому то більше до новин.

З іншого боку мене така відповідь не задовільнила.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Новини України
« Прочитано #2599 : 05 Вересня 2013, 13:25:57 »

Мо просто  так написали, щоб іx не звинувачували в наданні недостовірноі інформаціі, або в звинуваченні нашого "старшого брата"? бо xто інший за цим стоіть?  :moskali, а вони інформаційні  войни вести вмійуть, і звинуватять цілу УГКЦ, того тільки і чекайуть  :russin
Відповідь від: 05 Вересня 2013, 13:25:18
Дипломатія, винуждєнная.........
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність