Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 17 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1054549 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #2461 : 08 Квітня 2013, 12:06:12 »

Бензин в Україні може подорожчати на 7 гривень
Приховано: Показати
Як повідомляє Коммерсант-Україна, Міністерство інфраструктури подало в Кабмін пропозицію про підвищення акцизного збору на світлі нафтопродукти, заявив міністр Володимир Козак. Мова йде про поетапне збільшення акцизів до рівня мінімальних середньоєвропейських ставок - в нашій країні найнижчі збори на паливо в порівнянні з іншими країнами Європи, заявив міністр. Якщо в Україні ставка акцизу за тонну бензину становить 198 євро (для дизельного палива - 46-98 євро), то в ЄС в середньому - 466 євро за тонну (і 375 євро за тонну дизпалива). До прикладу, в Німеччині акцизна ставка за тонну бензину складає 851 євро, а за тонну дизпалива - 534 євро, в Польщі - 494 і 375 євро відповідно. "Зрозуміло, що у нас і зарплати нижче, але тим не менше розглянути питання підвищення акцизу необхідно", - підкреслив міністр. Акцизний збір слід підвищити для того, щоб збільшити надходження коштів до дорожнього фонду для будівництва і ремонту автомобільних доріг, основна дохідна частина якого формується саме за рахунок акцизного збору і ввізного мита з імпортованих на територію України транспортних засобів, шин і нафтопродуктів. За словами пана Козака, в міністерстві розраховують таким чином поліпшити якість доріг, що позитивно відіб'ється на рівні безпеки руху. Акциз на нафтопродукти був введений в 2011 році, до цього діяв транспортний збір з кожного автовласника. У березні прем'єр-міністр Микола Азаров заявляв, що кожен автовласник сплачує в рік 992 грн акцизного податку, за які можна здійснити ямковий ремонт приблизно 5 кв. м дороги, капітальний ремонт приблизно 1,5 кв. м, або ж побудувати приблизно 2,5 см дороги першої категорії. У прес-службі "Лукойла" відзначають, що підвищення акцизу в три рази призведе до подорожчання бензину на 6-7 грн. "Це знизить попит на бензин і скоротить обсяги продажів", - вважають в компанії.

Відповідь від: 08 Квітня 2013, 12:00:45
Прикол, що у Німщині бензина коштує 1,44-1,49 євро - то за нинішнім курсом максимум 15,5 грн за літр, а мало би у нас бути біля 18 грн  :fool :fool :fool
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2462 : 08 Квітня 2013, 12:17:14 »

мабуть гроші на дороги потрібні. в німців і паливо якісне і дороги супер . а у нас паливо гівно і дороге і доріг нема. але думаю якунович сикне піти на таки крок.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DJ Kardan

  • Старожил
  • ****
  • Карма +113/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 327
  • Accipe Dee pro medicamento!
  • Останні відвідини:
    02 Липня 2016, 10:32:21

    Звідки: Dzvonars'ka street
Новини України
« Прочитано #2463 : 08 Квітня 2013, 12:51:07 »

НЕ хочеться нікого згадувати про людей, що відповідальні за гуманітарну політику в місті...
АЛЕ дуже шкода, що наше місто досі не представлене в турнірі...

 :dopovid
3 квітня 2013 року на сайті test-on-line.com/intelect починається реєстрація учасників турніру юних інтелектуалів «Знай українське!». Засновниками турніру є Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника та Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Участь у турнірі є безоплатною.

В оргкомітеті – представники Національвної академії педагогічних наук, УЦОЯО, освітянських  управлінських структур.

Турнір відбуватиметься в Інтернеті у режимі он-лайн. Змагатися будуть збірні команди загальноосвітніх шкіл України. Склад команди міської школи – 14 учасників, сільської – 7. Результати сільських команд будуть множитися на 2. Учасники (як правило!) – цьогорічні випусники школи.


Турнір складається із заочного та очного етапів. Під час очного етапу (фіналу) у відповідних школах будуть присутні представники оргкомітету турніру. Десять кращих в індивідульному заліку учасників у кожній області в очному турі змагатимуться на базі комп’ютерного класу в одній із шкіл обласного центру.

Заочний тур пройде 17, 18, 19 квітня 2013 року. Очний тур – в травні, в школах-фіналістах.

Предметами турніру є українська література, історія України, тест загальної навчальної компетентності (на ерудицію). Зміст завдань відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання з вказаних предметів. Таким чином, турнір надасть майбутнім абітурієнтам ще одну можливість ефективної підготовки до ЗНО-2013.

Команда-преможець фінального етапу виграє для своєї школи повнокомплектний мультимедійний клас. Три кращі учасники в особистому заліку (не обов’язково з команди-переможця!) отримають інтернет-планшети.

Детальнішу інформацію зацікавлені особи зможуть дізнатися на сайті test-on-line.com/intelect.



Колеги, участь можуть брати і дорослі.
Головне - зареєструвати команду школи, в котрій навчалися чи якраз закінчуєте...

http://www.test-on-line.com/intelect/#.UWKQP6KePqE
http://www.test.if.ua/startuje-turnir-yunyh-intelektualiv-znaj-ukrajinske.html

Щиро сподіваюся, що в країні нас будуть знати не лише завдяки гексахлорбензолу...

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #2464 : 08 Квітня 2013, 12:52:43 »

Якщо серед форумців є люди причетні до гімназії то могли б зацікавитися.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2465 : 08 Квітня 2013, 13:44:30 »

а чому саме до гімназії? може складемо команду 1ї школи? :good
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #2466 : 08 Квітня 2013, 18:00:20 »

Ой ні. Я вже точно ні  :-[
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #2467 : 09 Квітня 2013, 18:15:25 »

«Кабріолет червоного цвєта», який дістав Королевську, везли комуністу
Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/564757-kabriolet-chervonogo-tsveta-yakiy-distav-korolevsku-vezli-komunistu.html
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #2468 : 09 Квітня 2013, 19:58:10 »

Житомиряни штурмом облради добилися відміни розробки титанових родовищ в області

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=wu8h2gZxMnU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=wu8h2gZxMnU</a>

http://gazeta.ua/articles/politics/_zhitomiryani-shturmom-oblradi-dobilisya-vidmini-rozrobki-titanovih-rodovisch-v-o/491916?fb_action_ids=146609195510054&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%22146609195510054%22%3A293103867487410%7D&action_type_map=%7B%22146609195510054%22%3A%22og.recommends%22%7D&action_ref_map=%5B%5D
« Останнє редагування: 09 Квітня 2013, 20:03:40 від DVania »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #2469 : 10 Квітня 2013, 23:34:21 »

Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Новини України
« Прочитано #2470 : 11 Квітня 2013, 00:11:07 »

Як можна бути такими моральними уродами?! :evil
Не можна виселяти малолітніх дітей "в нікуди"(невже на цей пункт Закону ніхто не звертає уваги?). Бл., знайшли "захватчицю" житла. Замість того, щоб допомагати таким сім"ям, "законокопослушники" їх ще й добивають. От такі меУдиАки.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #2471 : 11 Квітня 2013, 00:19:12 »

Мене ніколи не дивує така поведінка нашої влади,з цим я думаю все зрозуміло.Але люди ,прості люди,хочеться сказати люди що з вами???
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #2472 : 11 Квітня 2013, 14:22:21 »

ПОДКАРМЛИВАЯ ФАШИЗМ: ПР РАСТИТ СВОЙ "ЮГЕНД" В ЧЕРКАССАХ
http://censor.net.ua/resonance/238603/podkarmlivaya_fashizm_pr_rastit_svoyi_yugend_v_cherkassah
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #2473 : 18 Квітня 2013, 14:06:22 »

Ургант извинился за чудовищную шутку над украинцами      (рус)

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=AnIykhm8yFs" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=AnIykhm8yFs</a>
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #2474 : 18 Квітня 2013, 14:13:04 »

У блогу він ще додав, що за ту кару баритиме у кожній передачі борщ аж до 2018-го року і своїх синів Богданами назве  :fool
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #2475 : 18 Квітня 2013, 15:59:58 »

а от
"Вузько відомому" телеведучому не подобаються нападки на Урганта з боку "свідомих українців"
Зірки російського і українського шоу-бізнесу заступилися за шоумена Івана Урганта, невдалий жарт якого в програмі "Смак" викликав обурення серед українського істеблишменту

На його захист висловилися, зокрема, українська співачка і народний депутат Таїсія Повалій, Верка Сердючка, телеведучі Андрій Малахов і Олексій Дурнєв, повідомляє "Комсомольская правда в Украине".

"Не думаю, що цей жарт був сказаний зі зла. Всі ми іноді жартуємо вдало, а іноді - не вдало. Всяке буває. Але я б не стала особливо прив'язувати політику до жарту Івана Урганта. Не думаю, що він це сказав спеціально для того, щоб образити український народ. Просто невдало пожартував", - сказала Повалій.

Її підтримала і Сердючка: "У наш час ображаються на все! Але перш ніж надути щоки, задумайтеся: хто сказав ці слова? Правильно, автор розважальної передачі, а не Путін або Янукович. Урганту можна. А ще я упевнена, цей жарт був прописаний в сценарії".

"А мені було смішно, – висловився відомий український телеведучий Олексій Дурнєв. – Я завжди виступав за те, щоб прибрати рамки, що обмежують гумор. Трохи варто Урганту було вийти за них, як відразу "свідомі українці" накинулися на нього. Вважаю, влаштовувати сир-бор з цього приводу не варто".

"Ображатися на Ванечку - остання справа. Знаючи його уїдливий, безкомпромісний і безпощадний до будь-кого стиль жартувати, дутися на сказане Ургантом просто смішно", - прокоментував ситуацію телеведучий Андрій Малахов.

Нагадаємо, Іван Ургант опинився в центрі скандалу після недоречного жарту на адресу українців в ефірі російської кулінарної передачі "Смак", коли він сказав: "Я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села". Шоумен приніс публічні вибачення всім, кого зачепив його недоречний гумор, однак зробив це в глузливій формі, чому ще більше задів почуття українців.

Експрес онлайн
Записаний

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Новини України
« Прочитано #2476 : 18 Квітня 2013, 16:13:01 »

а от
"Вузько відомому" телеведучому не подобаються нападки на Урганта з боку "свідомих українців"
Зірки російського і українського шоу-бізнесу заступилися за шоумена Івана Урганта, невдалий жарт якого в програмі "Смак" викликав обурення серед українського істеблишменту

На його захист висловилися, зокрема, українська співачка і народний депутат Таїсія Повалій, Верка Сердючка, телеведучі Андрій Малахов і Олексій Дурнєв, повідомляє "Комсомольская правда в Украине".

"Не думаю, що цей жарт був сказаний зі зла. Всі ми іноді жартуємо вдало, а іноді - не вдало. Всяке буває. Але я б не стала особливо прив'язувати політику до жарту Івана Урганта. Не думаю, що він це сказав спеціально для того, щоб образити український народ. Просто невдало пожартував", - сказала Повалій.

Її підтримала і Сердючка: "У наш час ображаються на все! Але перш ніж надути щоки, задумайтеся: хто сказав ці слова? Правильно, автор розважальної передачі, а не Путін або Янукович. Урганту можна. А ще я упевнена, цей жарт був прописаний в сценарії".

"А мені було смішно, – висловився відомий український телеведучий Олексій Дурнєв. – Я завжди виступав за те, щоб прибрати рамки, що обмежують гумор. Трохи варто Урганту було вийти за них, як відразу "свідомі українці" накинулися на нього. Вважаю, влаштовувати сир-бор з цього приводу не варто".

"Ображатися на Ванечку - остання справа. Знаючи його уїдливий, безкомпромісний і безпощадний до будь-кого стиль жартувати, дутися на сказане Ургантом просто смішно", - прокоментував ситуацію телеведучий Андрій Малахов.

Нагадаємо, Іван Ургант опинився в центрі скандалу після недоречного жарту на адресу українців в ефірі російської кулінарної передачі "Смак", коли він сказав: "Я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села". Шоумен приніс публічні вибачення всім, кого зачепив його недоречний гумор, однак зробив це в глузливій формі, чому ще більше задів почуття українців.

Експрес онлайн


А я станцював би на похоронах Льоши уж гівно він а не ведучий  :evil
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #2477 : 19 Квітня 2013, 14:00:25 »

Записаний

Lyolik

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +268/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1098
  • Останні відвідини:
    04 Жовтня 2016, 14:32:28

    Звідки: Проспект
Новини України
« Прочитано #2478 : 19 Квітня 2013, 14:09:11 »

На його захист висловилися, зокрема, українська співачка і народний депутат Таїсія Повалій, Верка Сердючка
Трафляє, xто таке Сердючка??? чиє б нявчало!  :butcher
Записаний
Найбільша проблема Культури - це її відсутність

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #2479 : 19 Квітня 2013, 14:12:24 »

До речі "«You Tube» заблокував на «Українській правді» відео-вибачення Урганта"
http://tv-pravda.com/you-tube-zablokuvav-na-ukrainskij-pravdi-video-vibachennya-urganta/
Записаний