Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 16 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1054381 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2260 : 26 Листопада 2012, 09:21:28 »

що за акція напиши назву
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #2261 : 26 Листопада 2012, 10:25:32 »

Масова акція протесту фанатів: "Свободу Павличенко"
 організована класно, влада дрістанула :=)

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=0rRxt8Bn4Vs" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=0rRxt8Bn4Vs</a>
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #2262 : 26 Листопада 2012, 11:08:06 »

класна мобілізація.таке ще бачив коли вболівальники футбольні містом йшли.від такого народу будь-хто дристане.а мобілізувати бодай таких молодих людей-їм як плюнути.красавчики
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Новини України
« Прочитано #2263 : 26 Листопада 2012, 20:10:26 »

У нас спочатку садять невинних довічно, незважаючи на відсутність доказів!!! і показів свідків, які неопізнали ні один із 6!!! чоловік у засуджених вбивць...І нікого при цій владі не цікавить наказати винних. Убивць, навпаки оберігають - це ж джерело доходу кровавих грошей. Я особисто знаю кількох убивць, яких не те, що оправдали, а навіть не дозволили дати справі ходу...
Дай Бог, щоб такі акції дали позитивний результат. Але, як мені здається, він них "дрище" не влада.
Жесть мундира і шерсть мантії :ganba
« Останнє редагування: 26 Листопада 2012, 20:20:08 від Сонечко+ »
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2024, 16:35:33

    Звідки: Калуш
Новини України
« Прочитано #2264 : 27 Листопада 2012, 14:36:41 »

Президент підписав закон про всеукраїнський референдум

Президент України Віктор Янукович підписав закон "Про всеукраїнський референдум". Відповідне повідомлення оприлюднене сьогодні на сайті глави української держави.

У той же час парламентська опозиція виступає проти цього закону, і буде звертатися до Конституційного суду для його скасування. Закон "Про всеукраїнський референдум" народні депутати прийняли 6 листопада з. г. Документом визначаються поняття та предмет всеукраїнського референдуму, його основні принципи, законодавчі обмеження щодо проведення. До цього предмет всеукраїнського та місцевих референдумів регулювався тільки законом "Про всеукраїнський та місцеві референдуми", а також Конституцією України. . Закон встановлює підстави і порядок призначення всеукраїнського референдуму про внесення змін до Конституції України, всеукраїнського референдуму про зміну території України, проголошення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.
Записаний


TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Новини України
« Прочитано #2265 : 30 Листопада 2012, 03:21:27 »

Фарион предложила ввести налог на русский язык  :happy: :good
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/global/112/politics/11130532/?frommail=1
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2266 : 30 Листопада 2012, 10:13:03 »

Чесно вважаю фаріон хворою :pardon
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

kocmoc

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-25
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 695
  • Останні відвідини:
    05 Січня 2013, 15:15:35

    Звідки: Українки
Новини України
« Прочитано #2267 : 30 Листопада 2012, 11:02:16 »

Чесно вважаю фаріон хворою

У нас 70% суспільства хворого.Подивись які закони про мову регіонали "просувають"-і все проходить.Кримінал взяв верх над нами і здоровим глуздом.Всі силові структури,більшість підприємців залякані купкою криміниталітету.То чому б не "щиманути" їх також...Фаріон -розумна і грамотна жінка.Те що є трохи "перегини"-то не страшно.Вона веде себе адекватно до даної ситуації в країні.Як казав янік(янік з маленької-бо він для мене ніхто-повний НОЛЬ),що "казли" мішають йому жити.І мимоволі "так" себе і почуваєш при цій владі.Всі знають що відбирають у людей бізнеси,хто не віддає по доброму-вбивають.Так ще при тому всьому хочуть щоб ми "співали" по російськи.Такі люди як Фаріон,зараз вкрай необхідні суспільству.Без них ми будем просто покірне стадо ...........(янік вже казав) :(
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2268 : 30 Листопада 2012, 11:52:22 »

То чому б не "щиманути" їх також...Фаріон -розумна і грамотна жінка.
тобто виходить , регіонали мудаки , то і ми зробимо як мудаки. потрібно виганяти регіоналів. а не розгойдувати сепаратизм в Україні дограємось що вони поділять Україну. я проти толерантності , але такі ініціативи не додадуть Україні і українцям сили. Чому нема організації котра на державному рівні займалась би пропагандою української культури історії і мови. подивись на москалів. вони знімають фільми про нашу історію. звісно перекручуючи її на свій лад. а наші тільки кричать ми то ми сьо. подивись скільки в ютубі історичних фільмів російською не тільки по історії Росії чи України а взагалі цікавих документальних фільмів озвучених російською. а українською майже нема. ось чим потрібно займатись. випускати ігри фільми літературу з пропагандою української культури і історії в нашому баченні. це дасть набагато більше ніж настроювання половини українців проти українського націоналізму.
Фаріон -розумна і грамотна жінка.
я хіба сперечаюсь. але таке враження що вона  має психічні розлади подивись на неї. жах!! як припадочна.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #2269 : 30 Листопада 2012, 12:14:44 »

ну ти,Космічний і написав влучно .приємно здивований.
 до Вадима.так,на противагу колісниченку.
насамперед то не міжрегіональна ворожнеча. патріотизм.патріотизм-то нормально для нації.
хватить вважати себе вічно гіршим чи другосортним.
 гарно сказав Тягнибок єврею на питання чи вони проти москалів чи євреїв.можна наводити купу аргументів що перших і других треба мочити бо вони задрали весь світ.
 але цінувати українське в українській нації і сприяти його розвитку-то норма номального суспільства.
і податок на російську музику-1000% логічно чи патріотично.але вона прикололась просто.
ще додам : в нас повно творчих,розумних і компетентних людей,патріотів.звісно ми всі бачимо які підери при владі,знижується тонус.якшо набрати в уряд для державотворення адекватних проукрїнських людей-все буде. покладаєм надію що це зробить Свобода в пЕрламенті.може 1й раз 12го покіпішують й розбіжаться,але надалі буде движ. прикро лиш чути шо туди вертається то все кодло у вигляді азірова-пахло ,тигипа і ківалова,одеського професора. патріоти зійдуться з кацапами в раді на рівних правах.такого за 20 років не було.сили не рівні.але боротьба буде  :prapor:
« Останнє редагування: 30 Листопада 2012, 12:26:27 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2270 : 30 Листопада 2012, 12:40:29 »

насамперед то не міжрегіональна ворожнеча. патріотизм.патріотизм-то нормально для нації.
хватить вважати себе вічно гіршим чи другосортним.
ти про що? я особисто ніколи себе не вважав другосортним. а такі "ініціативи" з боку націоналістів ведуть тільки до ворожнечі і ні до чого більше. я написав що дасть користь українській мові.
 гарно сказав Тягнибок єврею на питання чи вони проти москалів чи євреїв.можна наводити купу аргументів що перших і других треба мочити бо вони задрали весь світ.
не правильне розуміння. він сказав що треба любити своє а до євреїв і москалів йому накласти. і я так думаю треба наводити порядок в себе в країні а не шукати зовнішнього ворога. зовнішній ворог це дуже зручна позиція для тих хто хоче прикрити свої темні дєлішкі , гучними гаслами.
але цінувати українське в українській нації і сприяти його розвитку-то норма номального суспільства.
і податок на російську музику-1000% логічно чи патріотично.але вона прикололась просто.
повторюю це не дасть нічого крім розколу суспільства. ти мислиш з позиції західняка. а східняки мислять по іншому і з цим потрібно рахуватись.
звісно ми всі бачимо які підери при владі,знижується тонус.якшо набрати в уряд для державотворення адекватних проукрїнських людей-все буде. покладаєм надію що це зробить Свобода в пЕрламенті.може 1й раз 12го покіпішують й розбіжаться,але надалі буде движ. прикро лиш чути шо туди вертається то все кодло у вигляді азірова-пахло ,тигипа і ківалова,одеського професора. патріоти зійдуться з кацапами в раді на рівних правах.такого за 20 років не було.сили не рівні.але боротьба буде 
це все класно тільки яка користь українцям від "двіжу" в парламенті. парламент має приймати закони а не двіжнячити. наразі думаю що просто будуть один одному заважати. опозиція має створити такі умови в яких більшість змушена рахуватись думкою опозиції тоді опозиція може впливати на законотворення. а так. "двіж" і нічого більше. хоча справедливо буде сказати що це також рух вперед.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #2271 : 30 Листопада 2012, 12:53:48 »

-часто пишеш що ми заслуговуєм таких політиків й такого ставлення до себе. ведуть до ворожнечі бо нас так навчили.так само як вчать в одесі що прийде до влади свобода і їх всіх повішають чи виженуть в росію.
-тут погоджусь. правда дійсно москалі ніколи не жілкувати грошей переписати наші книжки з історії,диктувати свої умови як і всьому світу і не шкодують грошей для москалізації. треба нарешті поставити паркан з сусідами.а не хай топчаться по городах й здають в суборенду землю в криму.то жесть
-східняки-то стадо.даш грошИй -ти для них цар.то все пропаганда в змі.в мене є товариш з сум.каже шо якби знав-голосував би за свободу.тепер побачить як то з ними і буде за них.даунбас надіюсь теж привчиться
-торможение-тоже движение  :=) мене тішить що новачки будуть пропонувати свої законопроекти.а чи приймати їх-то вже інша справа.
 стосовно вище мною написаного: недавно була річниця майдану.ніхто з політиків не прийшов.прийшли люди.які сказали що вони не засрались як вони.революція була для людей.вона ще буде.
 треба вчитись бомбити так як в європі захищають свої права.але в них працюють закони й за розгромлене заплатять страхові.
 а нам треба спочатку жити як вони
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2272 : 30 Листопада 2012, 13:14:54 »

-часто пишеш що ми заслуговуєм таких політиків й такого ставлення до себе. ведуть до ворожнечі бо нас так навчили.так само як вчать в одесі що прийде до влади свобода і їх всіх повішають чи виженуть в росію.
так я тобі до чого веду. потрібно проводити мудрий націоналізм а не всєх к нагтю. можна кричати що всі гандони і отримаєш таке саме ставлення до себе. або ж м'яко через ЗМІ чи мультимедіа привити любов до націоналізму. так що б східняки полюбили українське по своїй волі а не через те що ти чи я чи фаріон так вважає.
-тут погоджусь. правда дійсно москалі ніколи не жілкувати грошей переписати наші книжки з історії,диктувати свої умови як і всьому світу і не шкодують грошей для москалізації. треба нарешті поставити паркан з сусідами.а не хай топчаться по городах й здають в суборенду землю в криму.то жесть
от от краще б фаріон займалась перекладами мультимедіа ніж гучними заявами настроювала одних українців проти інших.
-східняки-то стадо.
тобі нагадати як вони нас називають ?! і до чого це привело?
даш грошИй -ти для них цар.
наведу тобі такий приклад. самі корумповані навчальні заклади на заході України. всюди є продажні люди. на мою думку у нас навіть гірші, бо всі вбирають вишиванки розказують які вони щирі і обдурюють народ по повній у нас в органах влади сидять місцеві. а не східняки і що тобі дуже добре живеться?
все пропаганда в змі.в мене є товариш з сум.каже шо якби знав-голосував би за свободу.тепер побачить як то з ними і буде за них.даунбас надіюсь теж привчиться
ну от бачиш а ти кажеш стадо.
торможение-тоже движение   мене тішить що новачки будуть пропонувати свої законопроекти.а чи приймати їх-то вже інша справа.
толку з того. саме гірше що так звана опозиція( я не про Свободу) Батьківщина і частково Удар - прийшли в парламент не для того що б нас з вами захистити, не для того що б боротись, а тільки для того що б отримати тепленькі крісла. їм дуже вигідно що Тимошенко сидить з луценком. інакше б рейтинги були низькими. і Свобода буде заручником коаліції з цими псевдоопозиціонерами.
треба вчитись бомбити так як в європі захищають свої права.але в них працюють закони й за розгромлене заплатять страхові.
 а нам треба спочатку жити як вони
насправді ми всі засрались. так як насамперед думаємо хай буде так як є коби не гірше. в кожного є якийсь свій лівачок і ним жертвувати не хочеться.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #2273 : 30 Листопада 2012, 13:26:13 »

http://news.zn.ua/VYBORY-2012/svobodovets_nas_vosprinimayut_kak_rebyat,_kotorye_mogut_mordu_nabit_esli_nado_-_to_bez_voprosov-111785.html
Відповідь від: 2012-11-30, 13:18:59
в кожного є якийсь свій лівачок
  :=) :=)
[/quote]-згіден.знаєш чому? тому що є губернатор.з максимальними повноваженнями.хто призначає губернаторів? якшо на місцевих постах нормальні люди-то й ведуть себе нормально.кого вибирали-то й мають.
 от свобода сама в львові на галасує так.як вони хочуть аби було в раді тепер.думаю то привід аби не було більшості в пр при будьякому голосуванні.мол хто ходить на роботу-хай галасує.надіюсь не попустяться від своєї пропозиції.
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2274 : 30 Листопада 2012, 13:39:16 »

ех якби усі були такі як Іллєнко. :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

TRITONOS

  • Вісник благих новин
  • *
  • Карма +600/-8
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 944
  • Останні відвідини:
    14 Жовтня 2023, 16:46:45

Новини України
« Прочитано #2275 : 30 Листопада 2012, 16:03:40 »

Дебати на політичну тему добре а ось рибки половити це ще краще. Вишиванюк про ріки Франківщини
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/global/112/economics/11132821/

Тягнибок Олег Ярославович направляється на відкриття оновленого памятника Олексі Гірнику
Завтра, 1 грудня, візьму участь в урочистостях з нагоди відкриття оновленого пам’ятного знака Героєві України Олексі Гірнику в місті Калуш Івано-Франківської області.
Захід розпочнеться о 12.00 на вул. Олекси Гірника.
Хто є ВК пряме посилання на сторінку http://vk.com/id84353150
« Останнє редагування: 30 Листопада 2012, 20:31:58 від TRITONOS »
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #2276 : 01 Грудня 2012, 12:55:10 »

Янукович надумав позбутися губернаторів
01.12.2012 11:55
Президент Віктор Янукович розглядає питання про відставку ряду голів облдержадміністрацій. Про це ZN.UA повідомило джерело в адміністрації президента.

За інформацією джерела, під ударом опинилися Борис Климчук (Волинська область), Сергій Рижук (Житомирська) Михайло Вишиванюк (Івано-Франківська), Микола Круглов (Миколаївська) Едуард Матвійчук (Одеська) Олександр Удовиченко (Полтавська) Микола Костяк (Херсонська ), а також глава Севастопольської міськадміністрації Володимир Яцуба.

Відзначимо, що раніше президент звільнив главу Вінницькій області Миколу Джигу, який, як відомо, нещодавно був обраний до Верховної Ради і тому його відставка з'ясовна хоча б з формальної точки зору. А ось причина невдоволення щодо інших поки до кінця не ясна, відзначило джерело.

Зокрема, в «чорний список» потрапили керівники областей, де Партія регіонів поліпшила результати на парламентських виборах. Йдеться про Климчука (Волинська область, +12%) і Вишиванюка (Івано-Франківська, +3%).

Водночас керівники шести регіонів (Житомирської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Херсонської областей та Севастополя) входять до складу таких, що «провалилися» на виборах.

Експрес онлайн
Відповідь від: 01 Грудня 2012, 12:49:59
   Українка стала найвродливішою панею Європи
  http://expres.ua/news/2012/12/01/77962
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #2277 : 01 Грудня 2012, 17:13:25 »

В милиции не знают кого похитили на донецкой остановке — заявления об безвестном исчезновении пока не поступали
http://www.62.ua/news/222303#comment-start
коментарі відповідні.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика
Новини України
« Прочитано #2278 : 01 Грудня 2012, 20:22:55 »

 Українка стала найвродливішою панею Європи
А сьогодні у Хантимансійську українка стала чемпіонкою по шахам. Перша жінка\дівчина чемпіонка з шахів з періоду незалежності України. :prapor:
Записаний

yaro my

  • Гаряча голова
  • *****
  • Карма +244/-109
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1636
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 23:34:40

    Звідки: "АттУда"
Новини України
« Прочитано #2279 : 07 Грудня 2012, 17:25:52 »

в кожного є якийсь свій лівачок
http://www.versii.com/news/268245/print

Відповідь від: 03 Грудня 2012, 14:51:51
Свободівці
хочуть щоб ми "співали" по російськи
:russin: Рускій шансон в клубі "свободівця" Ігора Кривецького <a href="https://www.youtube.com/watch?v=ND-7I0EJF60" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=ND-7I0EJF60</a>

Відповідь від: 03 Грудня 2012, 15:18:50
краще б фаріон займалась перекладами мультимедіа ніж гучними заявами настроювала одних українців проти інших.
Цитувати (вибране)
Характерно, что по мнению её бывших однокурсников, до своей «свидонутости»  И. Фарион строила свою карьеру в качестве доносителя КГБ.

И это уже не первая отвлекающая внимание людей провокация в истории «независимой Украины».

В то время, как Днепропетровске построен самый крупный в Европе еврейский центр, его владелец, он же глава надгосударственного Европейского еврейского союза (ЕЕС) миллиардер И. Коломойский, по совместительству является и основным спонсором  квазинационалистической «Свободы», возглавляемой О.Тягнибоком (Фройтманом)
http://communitarian.ru/novosti/sng-i-sssr/novosti_ot_pax_khazarica_ukrainskie_nacionalisty_pridumali__organizaciyu_finansirovaniya_za_schet_russkih_pesen_01122012/
Записаний
Следи за контекстами!