Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 16 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1054380 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #2140 : 23 Серпня 2012, 15:48:07 »

але ти так і не сказав що ж вони таке РЕАЛЬНО роблять?
І ще одне, скажи чи хрещена твоя дитина? І чи так само готовий піти і спиляти хрест, чи релігійний символ іншої  релігії в протест проти того самого, проти чого протестують феменки? Ну якщо ти так РЕАЛЬНО бачиш смисл в їхніх протестах, то мабуть маєш бути готовий їх підтримати.... Правда потім я б хотіла щоб ти і мені пояснив смисл їхніх і твоїх дій. ;) Всього -навсього.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 10:05:14

    Звідки: Українська
Новини України
« Прочитано #2141 : 23 Серпня 2012, 20:54:25 »

Цитувати (вибране)
І чи так само готовий піти і спиляти хрест, чи релігійний символ іншої  релігії в протест проти того самого, проти чого протестують феменки?
думаєш він знає проти чого вони протестують? :) Правильно, проти всього що можна, навіть проти Євро протестували. А проти чого вони останній раз протестували? Чи просто захотілось зрізати хреста?
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2142 : 23 Серпня 2012, 23:01:26 »

скажи чи хрещена твоя дитина?
звичайно.
І чи так само готовий піти і спиляти хрест, чи релігійний символ іншої  релігії в протест проти того самого, проти чого протестують феменки? Ну якщо ти так РЕАЛЬНО бачиш смисл в їхніх протестах, то мабуть маєш бути готовий їх підтримати.... Правда потім я б хотіла щоб ти і мені пояснив смисл їхніх і твоїх дій. Підморгую Всього -навсього.
я всього лише не розумію за що їх судити і тим більше ув'язнювати?!вони нікого не обдурюють говорять правду. поясніть спочатку що поганого вони зробили вони не вкрали той хрест не продали і на цьому нічого не заробили. вас більше влаштовують політики чиновники священники брехуни?! :duvno
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #2143 : 24 Серпня 2012, 11:06:14 »

У тебе якісь дитячі  висновки. Не розумію навіщо ти хрестив дитину, якщо такий переконаний матеріаліст. Значить ти не матеріаліст, а твоя риторика - тільки від бажання в чомусь відрізнятися, заперечувати і ніби-то "відстоювати" свої погляди. Але їх насправді нема. Бо ти не не заперечував проти хрещення дитини. Друге. Пояснюю тобі елементарне - вони навіщось ( не зрозуміло з якою такою благородною метою) спиляли памятний знак, який був встановлений В ПАМЯТЬ ПРО ЖЕРТВ НКВД. Поставлений певними громадянами за кошти тих громадян. Моя думка - це все одно, що вони оскверинили памятник на могилі. Але ти матеріаліст, тому для тебе пам"ятники на могилі, а тим більше, якщо вони в формі релігійних символів значення не мають, тому я скажу так як має для тебе значення. Уяви собі, що вони прийшли до тебе додому - і кувалдою розбили твій телевізор. Ніби-то вони протестують проти того, що ти за допомогою цього телевізора переглядаєш футбольні матчі, а на їхню думку в цей час ти маєш гуляти з дружиною і дитиною. Повторюю - вони не вкрали твій телевізор, нічого на цьому не заробили - навпаки - зробили добре діло - звільнили твій час для сім"ї. І виходячи з твоїх так щиро відстоюваних поглядів я можу передбачити твою реакцію - ти їм подякуєш і міцно потиснеш руку. Так?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #2144 : 24 Серпня 2012, 12:14:49 »

17 августа Печерское районное управление милиции Киева возбудило уголовное дело по факту сноса активистками FEMEN памятного креста жертвам репрессий НКВД 1930-1950 годов возле Октябрьского дворца по ул. Институтская, 1 в Киеве. Уголовное дело возбуждено по ч. 2 ст. 296 Уголовного кодекса (групповое хулиганство).
За это преступление предусмотрена ответственность до 4 лет лишения свободы.

Крест хотят восстановить:
Сегодняшний акт вандализма относительно памяти жертв политических репрессий засвидетельствовал, что нелюди перешли грань и противопоставили себя всему украинскому обществу, поскольку практически в каждой украинской семье есть репрессированные коммунистической властью.
Персональную ответственность за надругательство над памятью более ста тысяч людей, которых замучили московские оккупанты большевики на протяжении 1930-50 годов в «Октябрьском дворце» несет Виктор Янукович. Именно он дал начало разгула украинофобии в нашей стране, когда 27 апреля 2012 года с трибуны Парламентской ассамблеи Рады Европы отрицал факт геноцида во время Голодомора. Логичным продолжением этого стало грубое наступление на украинскую идентичность, национальную историческую память и язык, политические репрессии и узурпацию власти оккупационной администрацией Януковича. Призываем украинское общество прийти на толоку 23 августа 2012 года, в день памяти жертв сталинизма и нацизма, и восстановить разоренный Крест, - заявил Андрей Мохник (ВО "Свобода").

сьогодні біля Жовтневого палацу. Правда, усе зробили раніше за заявлений час, без мене і дуже швидко. Було чоловік 40, половина - журналюги (5-й канал, Телеканал 24, плюси, Інтер і ще якісь). З відомих облич: Богдан Бенюк, Олександр Бригінець і Ігор Луценко сотоваріщі.
Зробили все дуже швидко, вже вчора о 12:30 на залишках спиляного хреста стояв новий тимчасовий дерев'яний.
23-го начебто будуть ставити постійний, такий самий, як був раніше. Оце і усе.
Світлини шукайте в інтернеті.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2145 : 24 Серпня 2012, 12:42:44 »

якщо такий переконаний матеріаліст.
хіба я казав що матеріаліст? ти собі так вирішила?! :prapor:
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 10:05:14

    Звідки: Українська
Новини України
« Прочитано #2146 : 24 Серпня 2012, 13:08:22 »

ура, йдемо всі на подвір'я bornslippy протестувати проти злочинної влади і взнак протесту рознесемо йому хату :prapor: :prapor: :prapor:
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #2147 : 24 Серпня 2012, 13:13:11 »

в підтримку фемен і вибухових пусь
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2148 : 24 Серпня 2012, 13:14:55 »

взнак протесту рознесемо йому хату
спробуйте?! :butcher
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 10:05:14

    Звідки: Українська
Новини України
« Прочитано #2149 : 24 Серпня 2012, 15:21:44 »

Цитувати (вибране)
спробуйте?!
якийсь ти зовсім непослідовний
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2150 : 24 Серпня 2012, 17:33:04 »

якийсь ти зовсім непослідовний
в чому не послідовність?
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 10:05:14

    Звідки: Українська
Новини України
« Прочитано #2151 : 24 Серпня 2012, 18:17:40 »

Цитувати (вибране)
в чому не послідовність?
ти ж казав що підтримуєш фемен і протести, а тепер віднєкуєшся. Ти мав би нас сам запросити)
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #2152 : 24 Серпня 2012, 18:52:04 »

хіба я казав що матеріаліст?
Власне, направду. Ти не казав про свої переконання. Ти тільки заперечував право інших мати переконання і говорити про них. Наприклад ти заперечив право хритиян поважати і вимагати поваги до своїх релігійних символів. Якщо ти не матеріаліст, але вітаєш осквернення релігійних символів.... Краще не буду нічого говорити, бо ти провокуєш перехід розмови на обговорення твоєї особи і відводиш її від теми. Ти не пояснив, в чому така велика суспільна користь від протестів "фемен" і зокрема від їхньго останнього, який багато людей чомусь повважали як такий який їх ображає. Не будемо обговорювати чому вони вважають, що їх це ображає. - це не твоя справа. АЛЕ скажи - що робити з фемен - вони можуть принести велику користь тобі методом протесту проти наявності зомбоящика в твоїй оселі чи ні? Це хоч дійсно матиме користь - ти будеш більше спілкуватися з своєю сімєю. А яка користь від спилення хреста?????
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

A.L.V

  • Старожил
  • ****
  • Карма +104/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 287
  • Останні відвідини:
    08 Липня 2023, 23:51:50

    Звідки: S.S
Новини України
« Прочитано #2153 : 24 Серпня 2012, 19:26:46 »

  2  Люся
Оцей хрещений. точно.   
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Новини України
« Прочитано #2154 : 24 Серпня 2012, 22:58:57 »

Ну і навіщо Ви мені це показали? Хочете втягнути в полеміку про поганих попів? Тобто переконувати мене в помилковості християнських поглядів? По-перше тут інша тема, по-друге - я в таку полеміку не вступаю. Це вже ви якось між собою попрошу.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2155 : 25 Серпня 2012, 09:28:39 »

ти ж казав що підтримуєш фемен і протести, а тепер віднєкуєшся. Ти мав би нас сам запросити)
що одне має до другого??? :duvno
Відповідь від: 25 Серпня 2012, 09:21:40
Ти тільки заперечував право інших мати переконання і говорити про них. Наприклад ти заперечив право хритиян поважати і вимагати поваги до своїх релігійних символів.
я перепрошую ви ж самі наочно показали що "християни" стояли і дивились навіть знімали на камери як оскверняють їх символ!? при чому тут я.
Якщо ти не матеріаліст, але вітаєш осквернення релігійних символів.... Краще не буду нічого говорити, бо ти провокуєш перехід розмови на обговорення твоєї особи і відводиш її від теми.
знов я винен?! в якому місці я провокую?!
А яка користь від спилення хреста?????
навіть обговорення на цьому форумі це вже користь ви хоч трохи задумались над їх діями. шкода що не задумались над діями тих проти кого вони спрямували акцію. тільки не кажи що я знов на щось провокую.
Відповідь від: 25 Серпня 2012, 09:27:41
Це вже ви якось між собою попрошу.
а хіба тебе це не ображає. мене ображає набагато більше ніж якийсь там спиляний символ екзекуції.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 10:05:14

    Звідки: Українська
Новини України
« Прочитано #2156 : 25 Серпня 2012, 13:24:29 »

Цитувати (вибране)
що одне має до другого???
 :ignor
p.s. ви певно з яромаєм одне ціле, з однієї касти, навіть нема що спорити коли людина просто ігнорує (чи не читає, незнаю) доводи і питання, і замість відповідей знову задає питання. Можеш на пост не відповідати, бо і так відповіш запитанням)
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2157 : 25 Серпня 2012, 14:16:35 »

p.s. ви певно з яромаєм одне ціле, з однієї касти, навіть нема що спорити коли людина просто ігнорує (чи не читає, незнаю) доводи і питання, і замість відповідей знову задає питання. Можеш на пост не відповідати, бо і так відповіш запитанням)
може спробуєте не обманювати?! де я віднєкувався?! що вас попросити?! ви або говоріть чітко а не загадками або не видавайте свої судження за мої?! я не розумію що ви від мене хочете. я вам навів чіткі аргументи які ви ігноруєте.ви розказуєте що маєте бажання прийти до мене додому. я вам відповів спробуйте. але ви не прийдете ні до мене ні до фемен ні до чиновників, священників чи їх посіпак, котрі вас дурять. натомість хочете когось судити. перше розберіться в собі що ви здатні зробити. а потім когось звинувачуйте. ви не спорите ви просто вважаєте що ви правда в останній інстанції. на жаль ви тільки .... багато говорите причому говорите неправду в силу власної необізнаності чи просто любите балакати. які ви надали доводи?! хоч один довід?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #2158 : 25 Серпня 2012, 15:19:10 »

ви певно з яромаєм одне ціле
   :D
« Останнє редагування: 25 Серпня 2012, 21:38:33 від Отаман »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #2159 : 25 Серпня 2012, 21:14:53 »

змістовний комент. то ви про таку аргументацію говорите? :moskali
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.