Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 19 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1054727 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1680 : 15 Грудня 2011, 16:11:40 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=TYCRoPBNUYU" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=TYCRoPBNUYU</a>   Колишній начальник управління претензійно-позовної роботи НАК "Нафтогаз України" Ігор Кость заявляє, що під час процесу у суді першої інстанції з розгляду так званої "газової" справи він, як представник цивільного позивача, не міг відмовитися від позову або зменшити суму компенсації збитків, які були встановлені Генеральною прокуратурою.
13.12.2011
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Новини України
« Прочитано #1681 : 15 Грудня 2011, 18:09:29 »

Ой рискує він .За трохи і на нього накопают.
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #1682 : 15 Грудня 2011, 23:32:37 »

Житло родини Азарова у Австрії
http://www.pravda.com.ua/articles/2011/12/15/6839225/
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #1683 : 16 Грудня 2011, 09:02:56 »

Вже викладали. Вроді Ваня  :zakryto
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #1684 : 21 Грудня 2011, 00:50:05 »

http://www.pravda.com.ua/news/2011/12/20/6852393/
 як каже мій брат"нарешті хтось дав їм про :censore ся"
 Бацька дебілізму не допустив :good
http://tabloid.pravda.com.ua/news/4eef165ec979b/  псдц
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2024, 16:35:33

    Звідки: Калуш
Новини України
« Прочитано #1685 : 21 Грудня 2011, 20:13:09 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=1ZxCGr-kLc4" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=1ZxCGr-kLc4</a>  :prapor:
Записаний


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1686 : 22 Грудня 2011, 12:59:06 »

По мнению Премьера, финансовая я стабильность в Украине не должна зависеть от цены на газ
Премьер-министр Украины Николай Азаров убежден, что финансовая и бюджетная стабильность в Украине не должна зависеть от цены на газ. Именно поэтому было принято решение о пересмотре проекта бюджета на 2012 год. Об этом сообщает ИА «НАШ ПРОДУКТ».
«После тщательного взвешивания ситуации я принял решение провести внеочередное заседание правительства для рассмотрения проекта бюджета на 2012 год. Мы не будем ставить финансовую и бюджетную стабильность в государстве в зависимость от того, когда будет соглашение по газу. Правительство утвердило очень жесткий проект бюджета. Это гарантия, что опираясь на собственные силы, Украина будет развиваться. Невзирая на кризис в еврозоне и давление растущих цен на газ», рассказал чиновник.
Премьер-министр также отметил, что в отличии от других стран еврозоны, Украина не сокращает социальные гарантии :o, а наоборот их увеличивает =)).
«Несмотря ни на что мы не только не сокращаем социальные гарантии, как это делают многие страны, но увеличиваем. Не так, как хотелось :=), но увеличиваем. И налоговое давление не увеличиваем, а снижаем :o =)). Вокруг бюджета будет много дискуссий и наверняка спекуляций. Мы выдержим. И рассчитываем на поддержку всех здравомыслящих людей в Украине!», - подытожил чиновник. http://www.bagnet.org/news/economics/170049
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1687 : 23 Грудня 2011, 14:27:10 »

Глибока старість українцям не загрожує, надто ж чоловікам - БахтєєваГлибока старість українцям не загрожує, надто ж чоловікам - Бахтєєва
За прогнозами експертів, через 10 років в Україні житимуть 36-38 млн. осіб, а якщо негативна демографічна динаміка збережеться, то через 50 років українців взагалі залишиться 8-12 млн.
Як передає кореспондент УНІАН, про це заявила голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров`я Тетяна БАХТЄЄВА, виступаючи сьогодні на комітетських слуханнях «Здоров`я - 2020: основні принципи державної політики України у сфері формування здорового способу життя і профілактики неінфекційних захворювань і шляхи її реалізації».
За її словами, за останні 15 років населення України скоротилося майже на 7 млн. чоловік - з 52,2 млн. до 45,6 млн., що «зіставно з населенням таких країн, як Данія, Грузія, Фінляндія, Норвегія».
«Якщо в 1970 році жителі України і країн Європи в середньому жили близько 70 років, то сьогодні наші люди живуть на 10 років менше, ніж жителі Європейського Союзу. Україна посідає 150-те місце серед 223 країн світу за показником середньої тривалості життя», - сказала Т.БАХТЄЄВА.
Вона зазначила, що аналіз демографічної ситуації в Україні свідчить про те, що, на відміну від більшості європейських країн, населенню України «не загрожує глибока старість», тобто вік 80-85 років і старше. «Величина цього показника в нашій країні дуже скромна. За його рівнем Україна посідає 34-те місце в списку 43 європейських держав, США і Канади. Така демографічна ситуація зумовлена високим рівнем захворюваності населення, лідируючі позиції в структурі якої займають серцево-судинні, онкологічні захворювання, цукровий діабет і хронічні респіраторні захворювання.
Також Т.БАХТЄЄВА зазначила, що нині Україна щорічно втрачає більш як 700 тис. своїх громадян, причому третину з них становлять люди працездатного віку. Для порівняння, смертність населення в Україні становить 15,2, а в країнах – членах ЄС 6,7 на 1000 населення.
«Рівень смертності чоловіків працездатного віку в Україні перевищує аналогічний показник навіть в країнах, де валовий національний продукт в 4-6 разів нижчий, ніж у нашій країні», - відзначила Т.БАХТЄЄВА.
Експрес online   
« Останнє редагування: 23 Грудня 2011, 14:34:33 від DVania »
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Новини України
« Прочитано #1688 : 26 Грудня 2011, 15:55:46 »

Письмо диктатору
Юлия Тимошенко _ Понедельник, 26 декабря 2011, 13:10

Приховано: Показати
Доброго дня, Вікторе Федоровичу!
Напередодні Нового року вирішила написати вам листа.
Ні... Про себе і про судові процеси - я не буду, не хвилюйтеся. Я чула, як ви на своїй прес-конференції клялися, що ви тут ні при чому. Вірю :)...
Мине ще трохи часу, і ви будете розповідати демократичному світу, що коли ви народилися, я вже в тюрмі сиділа.
Але я зараз про інше. Я - про країну.
Я, в нинішній ситуації здатна піднятися над подіями і говорити з державних позицій. Не у своїх особистих інтересах, і не в ваших. А в інтересах країни.
Навіщо? – можете запитати ви мене...
...Справа в тому, що через фатальний недогляд української Кліо (це давньогрецька муза історії) два роки тому ви стали главою нашої держави. Що вона робила, та Кліо в такий відповідальний момент, важко сказати. Але, в будь-якому випадку, "маємо, те що маємо", - як любить говорити Леонід Макарович.
В даному випадку – маємо вас на посаді Президента.
Ви стали главою держави, в якій жити мільйонам українців. В тому числі і після вас. Тому я хочу дати вам кілька порад, які, я сподіваюся, дозволять уникнути фатальних помилок і дадуть можливість зберегти країну для майбутніх поколінь, а вам обличчя.
По-перше, не намагайтесь отримати повагу та любов народу насиллям і гвалтуванням. Примусового кохання не буває. Ви цю країну не в карти виграли, за вас проголосували люди, які сплутали вас з вашими біг-бордами. Сьогодні ви над цими людьми відверто знущаєтесь, і найстрашніше (для вас,) що люди це вже розуміють.
Ви оточили всю країну парканами. Складається враження, що сьогодні найуспішнішим бізнесом може стати випуск колючого дроту. Але, рано чи пізно, ви зрозумієте, що це ви за колючим дротом, а не країна.
Сьогодні у вас, як стверджують соціологи, стабільні сім відсотків підтримки. З такими темпами втрат вас не вистачить навіть на наступний рік президентства. Це вам тільки здається, що ви сильний та впливовий, а попереду безхмарне правління на довгі роки. Не довіряйте собі в цих прогнозах. Бо ще кілька фатальних помилок і вас покинуть усі, включно з Чечетовим.
І ніхто не прийде на допомогу. У вас вже була нагода переконатися, що за гроші можна збудувати хіба вертольотний майданчик, а не протидіяти Майдану.
Тому перша порада – розпочніть жити для людей. Я знаю, що вам це важко. Тож якщо не вийде, зробіть хоч вигляд, що люди все ж таки є в країні, де ви тимчасово працюєте президентом. Якщо не зможете, все для вас скінчиться значно швидше.
По-друге, не знаю наскільки ви розбираєтесь в міжнародних та геополітичних питаннях, але у мене для вас погана новина: Євро-2012 - це не договір про євроінтеграцію, вас ввели в оману. Це – футбол.
Ваш найглибший промах – згортання процесу об’єднання з Європою.
Не парафувавши 19 грудня угоду, ви відкинули країну назад на десятки років. Праця тисяч розумних та порядних людей через вас полетіла на смітник. Подумайте бодай про свої інтереси, якщо вже не про інтереси держави. У вас ніколи не вийде грати на протиріччях між Європою та Росією, як ви сподівалися. Бо і там, і там вас добре знають і адекватно оцінюють. Не з вашими природніми здібностями.
Кожен ваш крок, кожна ваша дія в зворотньому від Європи напрямку ослаблює і вас, як президента, і Україну, як державу. Зовсім не таємниця, що для декого слабкий та безпорадний президент України – кращий партнер. І поки-що, на жаль, ви цьому статусу відповідаєте бездоганно. Хоча я й не розумію навіщо це вам.
Затямте, що майбутнє України, безпека України, її інтереси, та і ваші теж, лежать в європейській площині. Та якщо хочете повернути собі бодай якесь політичне обличчя, поверніть Україну до європейської стратегії розвитку.
По-третє, не додумайтесь віддати газотранспортну систему. Це наш останній стратегічний ресурс. Вас і приймають сьогодні в "Горках" тільки тому, що ця система досі належить Україні. Після її втрати у вас не залишиться жодного аргументу ані на свою користь, ані на користь країни.
Ви віддали Севастополь за дешевий газ, і де він? Зараз хочете здати ГТС... А що наступного року здавати будете, Вікторе Федоровичу? - "Хонку" свою?
Подивіться на приклад Білорусі чи Молдови. Як тільки вони здали свої магістралі, відразу втратили будь-яку привабливість. Дружба закінчилася вмить, разом з дешевим газом.
По-четверте, припиніть родинність і кумівство в політиці. Це погано закінчується. Запитайте про це хоча б у свого товариша – вашого попередника.
То тільки в казках батько ділить майно між синами. Тому – хату, тому – корову, тому – коника-горбоконика. Але ви ж президент цілої держави, а не газда.
Зрозуміло, що ви брали шлюб ще в радянські часи, коли в ЗАГСі висіло гасло "Міцна сім’я – міцна держава". Але ви надто буквально дотримуєтеся цього принципу. І сім’я у вас уже настільки міцна, що від держави скоро нічого не залишиться.
Люди б ще може зрозуміли, аби ви синові подарували найкращу у світі бор-машину, відповідно до фаху. Але ж не Нацбанк з МВС та податковою.
Коли силовими структурами і фінансами держави беруться керувати стоматологи, то зуби болять у всієї країни.
Не намагайтеся створювати династії. Україна цього не сприйме. Український Кім Чен Ир буде нещасною та незахищеною людиною. Не потрібно. Не принижуйте й не дискридитуйте своїх синів.
По-п’яте, не привласнюйте так брутально, нахабно і відкрито державне майно. Марна праця. Рано чи пізно все доведеться повернути, пригадайте хоча б "Криворіжсталь". Держава – це не ваша персональна комора.
Влада минає і закінчується. Така її природа. І можна бути президентом у вигнанні, але не можна бути власником "Укртелекому" в екзилі.
По-шосте, політики завжди не до кінця щирі. Але не кажіть відвертої неправди. Всі ж сміються, коли ви запевняєте, що не впливаєте на роботу судів, міліції, прокуратури, що боретеся з корупцією, читаєте Чехова. Це настільки відверта неправда, що вона викликає зневагу. Люди добре відчувають фальш, вони цього не пробачають.
Коли ви говорите про подібні речі, у тих, хто вас слухає це автоматично викликає нервовий сміх. А президент не може дозволити собі бути смішним.
І нарешті, по-сьоме. Я, Вікторе Федоровичу, дуже добре вивчила анатомію диктатури. Головна її ознака в тому, що вона завжди закінчується. І завжди безславно. Диктатор, при всіх своїх силових та ресурсних блискучих атрибутах – слабка, залякана і обмежена людина. Страх – єдине почуття, з яким він ніколи не розлучається. Я, думаю, ви розумієте про що я...
У 2009 році я зустрілася з одним незвичайним політиком. Це була абсолютно впевнена в собі людина. Він мав рейтинг довіри близько ста відсотків у своїй країні. Цілий народ щодня вклонявся йому, вважав його даним країні вищими силами. Він збирався правити вічність і нічого не затьмарювало його абсолютну самодержавну владу. Він поділив усю країну між своїми синами і почувався повним господарем на своїй землі...
Але вже через два роки його мертве, сплюндроване тіло волочили вчорашні вірнопіддані по придорожній пилюці його рідного міста.
А один з його синів пропонував два мільярди доларів за можливість втечі з країни.
Не зважаючи на "особливість" наших взаємин, Вікторе Федоровичу, я, все ж, ніколи не побажаю вам такої долі. Я чесно хочу, щоб ви до Єнакієва заходили не так як згаданий мною політик до Сірту. Все у ваших руках. Принаймні поки-що.
Словом, Вікторе Федоровичу, коли будете підймати свій традиційний келих "Harrogate" під новорічною "йолкою", замисліться бодай на мить над суттю свого правління, подумайте про трагічні помилки. Про вже зроблені та про ті, які ще хочете зробити.
Аналізуйте промахи та невдачі в час їх здійснення, а не потім. Бо потім – пізно.
Робіть так, бо інакше - "я вам не заздрю". Інше – додумайте самі...

Юлія Тимошенко,
Камера № 260, куди ви мене розмістили,
Лук’янівське СІЗО. Київ
26 грудня 2011 р.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

« Останнє редагування: 27 Грудня 2011, 15:54:21 від DVania »
Записаний

qwer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +23/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 159
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2013, 23:20:42

    Звідки: Калуш
Новини України
« Прочитано #1690 : 27 Грудня 2011, 17:07:32 »

Якби вибори Президента відбувалися найближчим часом
-ттаке словосполучення викликає рвотний рефлекс :=)
Записаний

koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Новини України
« Прочитано #1691 : 29 Грудня 2011, 15:47:01 »

Донецкие чернобыльцы украсили елку ругательствами в адрес Януковича http://www.pravda.com.ua/rus/news/2011/12/29/6876017/
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1692 : 29 Грудня 2011, 18:00:54 »

У центрі Донецька пограбували банк: 5 трупів
Сьогодні о 15.15 в центрі Донецька було пограбовано відділення банку, в результаті нальоту злочинців убито 5 осіб.
Даний факт кореспонденту УНІАН підтвердила керівник прес-служби Донецького міського управління міліції Ольга ПОЧКАЛОВА.
«Так, там 5 трупів. Сьогодні о 15.15 надійшло повідомлення на телефон «102» від оператора охоронної фірми, що потрібна допомога міліції у відділенні «ПриватБанку» по Театральному проспекту, 21. Є трупи», - сказала О.ПОЧКАЛОВА.
Вона додала, що про грабіжників «нічого поки невідомо», і правоохоронні органи «зараз тільки проводять необхідну роботу».
За даними Управління зв`язків з громадськістю МВС України, вбито охоронця приватної фірми. Пізнання тіл ще чотирьох загиблих ведеться. Встановлюється, з якого знаряддя стріляли, скільки було грабіжників і як вони зникли після скоєння злочину. Також встановлюється, чи вкрадено з банку гроші, відзначили в міліції. http://www.unian.net/ukr/news/news-477275.html
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #1693 : 30 Грудня 2011, 14:04:12 »

http://politics.comments.ua/2011/12/30/312794/kolonii-priezdu.html
Как сообщает корреспондент портала «Харьков. Комментарии» готовиться к приезду экс-премьера в колонии начали с самого утра. Дорожники в экстренном порядке латали дыры в асфальте, сторонники Тимошенко собирались у стен колонии, а на территорию исправительного учреждения заехали три автобуса, забитые бойцами «Беркута» и правоохранителями.

Для перевозки экс-премьера был предоставлен комфортабельный микроавтобус со всеми удобствами (биотуалет, умывальник, два дивана). При этом были отправлены все принадлежащие ей вещи (12 чемоданов), для чего был задействован отдельный автомобиль.
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1694 : 30 Грудня 2011, 15:19:31 »

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=RRokOCaMuvI" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=RRokOCaMuvI</a> земляки дуже розчаровані  :) http://www.expres.ua/news/2011/12/29/57233
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1695 : 05 Січня 2012, 15:03:55 »

На Львівщині ввели особливий режим для обличчя Януковича

На Львівщині обласна адміністрація розіслала розпорядження, згідно з яким на районних голів адміністрацій покладається відповідальність за стан білбордів з Віктором Януковичем.
Про це повідомляє прес-служба громадської ініціативи "Змінимо Львів".
"Новопризначений заступник голови Львівської ОДА Іван Груник почав роботу з роздачі незаконних вказівок чиновникам Львівщини, зокрема усі голови РДА отримали вказівку стежити за білбордами Януковича", - йдеться у повідомленні. "Прошу систематично моніторити стан білбордів, на яких розміщене привітання Президента України Януковича В.Ф., і забезпечити збереження їх в належному стані", - пише у своєму розпорядженні Груник.
Окрім того, голови РДА у разі пошкодження білбордів мають "відповідно реагувати".

Українська правда

Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #1696 : 05 Січня 2012, 15:50:39 »

запроданці
http://tvi.ua/ua/watch/author/?prog=44&video=5143
БЮТ обіцяє заважати здачі труби
Фракція БЮТ-"Батьківщина" наступного тижня буде противитися прийняттю проекту закону, яким буде дозволена здача в оренду газотранспортної системи України.

Про це сказав "бютівець" Олександр Гудима, слова якого наводить Gazeta.ua .

"Влада готує подальші дії для здачі по суті газотранспортної системи. Бо цей законопроект тільки розчищає їм дорогу. Він ділить НАК "Нафтогаз" на три частини і дозволяє Кабінету міністрів потім передавати їх будь-куди", - сказав він.

"Це увертюра до урядової угоди між Україною та Росією, яка поки що знаходиться в процесі підготовки. На неї в парламенті чекає та сама доля, що і "харківські угоди", - наголосив він.

За словами депутата, поки що президент Віктор Янукович не здає Росії газотранспортну систему України.

"Він грає. Видно, йому, окрім ГТС, навішують інші зобов'язання. Але остаточного рішення поки немає. Я не чув від російських джерел, що вони вже капітулювали", - сказав він.

"Прийняття законопроекту у Верховній Раді є сигналом Росії, що все можливо. Бо вона не піде навіть на створення консорціуму, якщо таке голосування не відбудеться. Тобто вони зараз діють згідно попередньо складеного плану - йде тільки підготовка до здачі ГТС", - зауважив Гудима.

Коментуючи заяву голови "Газпрому" Олексія Міллера про те, що Україна оцінює свою ГТС в $20 млрд, "бютівець" зазначив.

"Немає значення, скільки коштує газотранспортна система, коли вони у консорціумі будуть нею управляти, а в пресі говоритимуть: "Чого ви хвилюєтеся? ГТС є у власності українського народу". Росія розуміє, що приватизувати її не може. Зате може поставити в консорціумі свого директора і сміятися з нас, що ми маємо її у власності, але керує нею російський "Газпром", - зазначив Гудима.
« Останнє редагування: 05 Січня 2012, 15:59:32 від theDude »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1697 : 08 Січня 2012, 15:26:46 »

Головний санлікар РФ: в Україні громадянина визнали твариною  http://www.pravda.com.ua/news/2012/01/8/6895122/
Записаний

Отаман

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +435/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2464
  • Останні відвідини:
    25 Березня 2020, 20:51:10

    Звідки: Бандерівська
Новини України
« Прочитано #1698 : 08 Січня 2012, 17:10:48 »

http://summary.most.ua/People/sergej-tigipko
 цей г ще й молдаванин.є хоч один українець серед них?
хто на виборах в жовтні продасть голос за регіони-останнє  ....
http://news.most.ua/Top-10/top-10-klichek-nashikh-politikov/6 -вєрняк 2 в одному
« Останнє редагування: 08 Січня 2012, 17:18:17 від theDude »
Записаний
кращий курс.знай ресурс.стабільно тут купую вмз
https://obmen.cc/user/ref/3225

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Новини України
« Прочитано #1699 : 08 Січня 2012, 17:19:52 »

Дофіґа таких буде.Вже почали чинуш-хапуг "запрошувати" до ПР на що ті з великою радістю погодилися.Тепер будут працювати на вибори.
Записаний