Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 20 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1054823 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #1580 : 20 Жовтня 2011, 09:51:24 »

Схиляюсь більше до думки, що нам потрібен хтось на кшталт Аугусто Піночета, щоб повиводив весь той зброд з Верховної ради на стадіон (новозбудований якраз підійде) і розстріляв + ще й слідкував, щоб нащадки їх до влади не дорвались (спадковість все-такаи своє дає).
можливий варіант, але людство його проходило в 17 році :) можна ще приклади навести.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1581 : 20 Жовтня 2011, 11:17:46 »

Прокуратура залишила у спокої Бакая, якого обвинувачували за статтею Тимошенко http://www.pravda.com.ua/news/2011/10/17/6676248/ Офигеть какие же у нас честные суды  :=) :=) :=)
Ну от людина наводить приклад "справедливості і невибірковості""чесних","українських"судів.Звичайно що Тимошенко також робила помилки,але треба зрозуміти в яких умовах ці помилки робилися.Крім цього та угода 2009р. їй особисто не дала нічого крім проблем,вона на цьому ні на копійку не збагатилася,що до речі при всіх стараннях не зміг довести самий"чесний і незалежний" Кірєєв,бо в тому абсурді він чомусь виконував роль прокурора,а не судді.Та навіть тих пару костюмів які вона має,не йдуть ні в яке порівняння з тими астрономічними витратами які на себе з державного бюджету виділяють сьогодніші правителі.
Відповідь від: 20 Жовтня 2011, 11:14:23
Мілана
Процес, коли кожна наступна влада буде проводити ревізію зробленого і судити винних. Наступними стануть біло-сині.
Повірте мені на слово .якщо Ви ще самі того не побачили,сьогоднішня влада робить все можливе і не можливе,щоби ніякої наступної влади в принципі не існувало.Успіхи Росії і Білорусі не дають їм спокою.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #1582 : 20 Жовтня 2011, 12:51:23 »

Процес, коли кожна наступна влада буде проводити ревізію зробленого і судити винних. Наступними стануть біло-сині.

БЮТ збирає кримінальне досьє на нинішню владу

Приховано: Показати
БЮТ ініціював створення Національної комісії з розслідувань злочинів проти економічної незалежності України та Національної комісії з розслідувань злочинів проти економічної безпеки України, порушення прав і свобод її громадян та руйнування демократичних засад держави.

Про це повідомив народний депутат України, член фракції «Блок Юлії Тимошенко – «Батьківщина» Роман ЗАБЗАЛЮК, повідомили УНІАН у прес-службі фракції.

Він також повідомив, що Ініціатива створення належала Блоку Юлії Тимошенко та партії Батьківщина і була активно підтримана активістами Комітету опору диктатурі. Найближчим часом буде оголошено про початок діяльності цієї комісії та повідомлено про конкретні факти порушення Конституції України, її законів, прав та свобод громадян України, про економічні злочини. Також будуть вказані конкретні особи, які допустили або ініціювали такі порушення.

«Мої колеги по фракції та інших опозиційних сил не маємо ілюзій відносно належної реакції з боку цієї влади на чисельні факти правопорушень та фактичних злочинів з боку так званих правоохоронців. Мова йде не лише про намагання перешкодити святкуванню громадянами Дня Незалежності. Ми будемо ретельно аналізувати усі факти порушення прав громадян правоохоронцями з моменту приходу до влади кримінальної олігархії», - заявив депутат.

Р.ЗАБЗАЛЮК також наголосив, що факти які будуть встановлені новоствореною ТСК з розслідування протиправних дій працівників МВС 24 серпня будуть додані до уже зібраних матеріалів, на основі яких буде працювати Національна комісія з розслідування злочинів режиму проти демократичних основ та національної безпеки держави. Він також зазначив, що Комісією буде сформовано список осіб, відповідальних за протиправні дії, як з представників органів виконавчої влади, так і законодавчого органу.

«Ці списки ми будемо вкрай ретельно готувати, з відповідним доказовим фактажем, документально обґрунтовані і будемо звертатись до міжнародних організацій, країн ЄС з проханням обмежити в’їзд цим особам на територію їх держав», - наголосив Р.ЗАБЗАЛЮК.

«Підстав для діяльності такої комісії безліч: у економічній, бюджетній сфері, знищення соціальних прав громадян і, врешті-решт, розбазарювання владою, на чолі з ЯНУКОВИЧЕМ, національних ресурсів. Не кажучи вже про повну руйнацію судової, законодавчої гілок влади, антиконституційну діяльність, політичні репресії та переслідування неугодних, використання правоохоронних органів як репресивного апарату», - заявив народний депутат.

«Переконаний, що на даному етапі аналіз та систематизація чисельних фактів злочинних дій режиму дасть усі підстави для надання такій Комісії державного статусу, після неодмінної перемоги демократичних сил країни. А це, у свою чергу, буде застерігаючим фактом для бажаючих у майбутньому зраджувати національні інтереси заради особистої вигоди», - наголосив Р.ЗАБЗАЛЮК.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1583 : 20 Жовтня 2011, 14:22:41 »

Збирати то вони звичайно можуть,але толку від того не багато.Путінізація вже стає реальністю.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #1584 : 20 Жовтня 2011, 16:52:37 »

Ваня спитаю ще рази ви насправді вважаєте що тимошенко не винна?
також розкажіть в яких таких умовах робились ті помилки. правда в мене враження що її подвиги це одна суцільна велика помилка.
спірним є і те що вона особисто нічого не отримала. поперше закрила свої борги перед гномами. та й думаю присуджуючи їй виплату 1,5 млрд грн компенсацію прокуратура мабуть перевірила її статки. зрештою побачимо. та мене більше хвилює те що вона попустила державу тобто нас з вами як платників податків на гроші. вас це не турбує?
Що до Кірєєва то ви б подумали про нього та про його сімю наприклад. Мабуть ви не розумієте що його поставили перед фактом, і що подальша його доля досить сумнівна а поведінка тимошенко робить мінус тільки їй бо вона повинна розуміти що кірєєв рішення не приймав.
Ви навмисне переводите стрєли зразу на регіони. прийде час і їх будуть судити. ви як фанат тимошенко можете нарешті розказати про досягнення вашого лідере як при владі так і в опозиції. мені просто нічого в голову не приходить.
з.і. сьогоднішня влада може досягнути відсутність конкуренції тільки з нашою допомогою. ми своєю бездіяльністю їм допомагаєм.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1585 : 20 Жовтня 2011, 17:59:01 »

Якщо чесно не маю бажання зараз комусь щось доводити,тим більше шо я зараз з телефона,а це не дуже зручно.Тут(на форумі) вже скільки всього переписано що починати заново нема смислу.Кожен жив тоді ,і кожен живе зараз і кожен може порівняти.Я справді вважаю що Тимошенко з усіма її помилками ,краща всіх тих тих існуючих на даний час політиків.Я справді вважаю ,що Ющенко це помилка народу,народ правда зрозумів це ,про що говорить підтримка Ющенка тепер,це десь трошки більше процента.Я справді вважаю що Янукович то не тільки помилка,а й справжня біда для України.І друга біда після Януковича,це неспроможність об'єднатися,задля того щоби зберегти Україну як державу,а українців як націю.
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2024, 16:35:33

    Звідки: Калуш
Записаний


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #1587 : 20 Жовтня 2011, 19:29:00 »

Ваня ваша позиція чітко зроуміла і я повністю поділяю ваше ставлення до країни. тільки одне мені не зрозуміло для чого вам тимошенко?! так ви праві кожен порівнює по собі. мені при тимошенко було дуже погано. та я не ставлю особисті негаразди в порівняння з ситуацією в країні. просто вважаю що тимошенко так само погана як і  якунович і ющенко. і що кращим варіантом для України і народу що б ці політики зчезли з України і більше сюди ніколи не приїжджали. ні якунович ні тимошенко не стануть лідерами нації.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1588 : 20 Жовтня 2011, 19:36:39 »

А більше претендентів не бачу,ще міг би бути Кличко,він не заляпаний,але йому ще до харизми Тимошенко рости і рости.Та головне не це,НЕДАДУТЬ бандоолігархи нікому прийти до влади,вже все схвачено і вибори тепер то лиш фікція.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #1589 : 20 Жовтня 2011, 19:54:05 »

тимошенко найбільш не прохідна кандидатура. тай зрештою прохідними тих чи інших політиків робимо ми. відійдіть від стереотипів. я теж за Кличка. він може стати лідером усіх українців.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Speranza

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +60/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 183
  • Останні відвідини:
    30 Серпня 2016, 19:21:33

    Звідки: Винниченка
Новини України
« Прочитано #1590 : 21 Жовтня 2011, 00:53:20 »

Кличкові, як людині і спортсменові, вірю.
В Кличку, як політику і керівнику, маю сумніви.
Вже надто "блідо" виглядав він в Київській міській раді, не зумів протистояти Черновецькому. А на всеукраїнському рівні ще важче буде.
Чи здатний він керувати державою? Чи має він для цього сили, знань, бажання?
І хто назве членів його команди?

Більше запитань, ніж відповідей... :(
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush
Новини України
« Прочитано #1591 : 21 Жовтня 2011, 10:32:41 »

побачив на стіні,  :(
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street
Новини України
« Прочитано #1593 : 21 Жовтня 2011, 21:16:46 »

Біда - В Україні більше немає абонентів абонентів пейджингового зв"язку
 :(
Хоч 3 місяці тому їх ще було 26
А 1995 році пейджер - це було так круто (я був навіть знайомий з власником цього девайсу  ;))

http://ukranews.com/ru/news/ukraine/2011/10/21/56077
Записаний

Пиво

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +377/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1740
  • Останні відвідини:
    29 Березня 2024, 16:35:33

    Звідки: Калуш
Новини України
« Прочитано #1594 : 21 Жовтня 2011, 21:59:22 »

Янукович ветував закон про біометричні паспорти



Президент України Віктор Янукович ветував Закон "Про документи, що засвідчують особистість і підтверджують громадянство України", повідомляє прес-служба глави держави.

Приховано: Показати
"Прийнятий парламентом 23 вересня 2011 закон не може бути підписаний, оскільки: Несе ризики порушень конституційних прав громадян і гарантій цих прав; загальновизнаних прав людини; основоположних принципів існування демократичної правової держави, яким є Україна; Порушує взяті Україною міжнародні зобов'язання, є кроком на шляху впровадження європейських і міжнародних стандартів в області прав людини, виконання Плану дій з лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України; Не забезпечує безпеку громадян; Призведе до невиправданого істотного збільшення бюджетних витрат, негативно позначиться на бюджеті кожної сім'ї; Ряд новацій, що пропонуються Законом, не відповідає насущним потребам теперішнього часу, є необгрунтованими і неприйнятними", - зазначається в поясненнях президента.

Нагадаємо, Верховна Рада України 23 вересня ухвалила закон, що передбачає введення в Україні біометричних паспортів. За закон N8507 про документи, які засвідчують особу і підтверджують громадянство України, проголосувало 257 карток народних депутатів. Вважається, що від введення "біометрики" виграє консорціум ЄДАПС - найбільший виробник ідентифікаційних документів, з яким пов'язують ім'я народного депутата від Партії регіонів Василя Грицака.
Записаний


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #1595 : 22 Жовтня 2011, 09:58:07 »

Прийнятий парламентом 23 вересня 2011 закон не може бути підписаний, оскільки: Несе ризики порушень конституційних прав громадян і гарантій цих прав; загальновизнаних прав людини; основоположних принципів існування демократичної правової держави, яким є Україна; Порушує взяті Україною міжнародні зобов'язання, є кроком на шляху впровадження європейських і міжнародних стандартів в області прав людини, виконання Плану дій з лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України;

Поясніть мені виділене речення  :unknow :=)

Відповідь від: 22 Жовтня 2011, 09:55:23
Перераховуються причини з яких він ветував закон. Виходить з того речення, що закон був ветований, бо він: "є кроком на шляху впровадження європейських і міжнародних стандартів в області прав людини, виконання Плану дій з лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України".

Навіть ті що Йому пишуть і то роблять Його помилки  :prapor:
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1596 : 22 Жовтня 2011, 10:28:16 »

Тому,що це команда "проффесіоналів"
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28

Новини України
« Прочитано #1597 : 22 Жовтня 2011, 11:50:28 »

Ющенко в Шустера. Цікаво, дуже цікаво.

http://vkontakte.ru/video10208232_161588995?section=search
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30268
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:06:55

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #1598 : 23 Жовтня 2011, 09:27:12 »

Справді цікаво. І сумно  :(
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #1599 : 23 Жовтня 2011, 11:30:43 »

що саме сумно? те що тимошенко опустила країну на міліарди? чи те що теперешня влада продовжує продавати країну? чи те що Ющенко маючи таку підтримку в залі не зробив і нічого не робить що б цьому запобігти. Сумно що ми маючи хреновго Ющенка вибирали між ще хреновішими тимошенко і якуновичем.?!
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.