Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 7 днів

Автор Тема: Новини України  (Прочитано 1052851 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Новини України
« Прочитано #1440 : 02 Вересня 2011, 15:09:51 »

bornslippy я тебе прошу не треба переводити стрілки.Всім і так ясно хто такий Ющенко і противсіхи то є зрадники і Януковичові підлизи.На прочитай як навіть його любі друзі з него лахают http://www.expres.ua/news/2011/08/24/49060 .А Юлька як видиш людей не боїться  а її бояться хоть вона два вершка від горшка і за гратами.Патріотів садят по тюрмах,а зрадникам посади і дачі шо ше не ясно.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1441 : 02 Вересня 2011, 15:44:45 »

Я викладу цю статтю розгорнуто на мій погляд думка члена команди Ющенка ,чи бувшого соратника є цікавою.  Лідер фракції НУ-НС – про Ющенка: "Він скоро буде ховатися за парканами своїх будинків"
24.08.2011 19:49


Екс-президент Віктор Ющенко не прийшов до пам'ятника Тарасу Шевченку на мітинг опозиції, тому що він… боїться.
Про це сказав лідер франкції НУ-НС Микола Мартиненко, повідомляє Gazeta.ua.
"Він скоро буде ховатися за парканами своїх будинків. Під час свого президентства він багато їх набудував", - зазначив депутат.
Мартиненко вважає, що після помаранчевої революції була можливість об'єднатися. "Але Віктор Андрійович почав насолоджуватися владою. Він поставив шлагбаум, не ходив до парламенту, жодного разу не цікавився його життям, він навіть не зустрічався зі своєю партією", - сказав депутат.

"Я раніше цього не казав, тому що про це було соромно говорити. Я думав, що він змінить свою точку зору, він зрозуміє, що влада - це не насолодження, а дуже багато обов'язків і кропітка щоденна робота", - наголосив він.
За його словами, Ющенко, будучи президентом, користувався владою заради особистих інтересів і амбіцій. Тому згідно останньої соціології, є лідером антирейтингу.
 
Експрес
« Останнє редагування: 02 Вересня 2011, 16:21:07 від DVania »
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Новини України
« Прочитано #1442 : 02 Вересня 2011, 16:34:47 »

Степан Хмара:
Хмара: газові угоди Тимошенко - це злочин проти Європи http://www.obozrevatel.com/politics/hmara-gazovi-ugodi-timoshenko-tse-zlochin-proti-vropi.htm

Хмара: Тимошенко поставила Україну на коліна! http://ukr.obozrevatel.com/news/hmara-timoshenko-postavila-ukrainu-na-kolina.htm

Степан Хмара: У Тимошенко кримінальні зобов’язання перед Кремлем http://sprotiv.org/2009/12/25/stepan-xmara-u-timoshenko-kriminalni-zobov’yazannya-pered-kremlem/

Степан Хмара - знаний і заслужений чоловік, дисидент, патріот, Герой України. Ху із Микола Мартиненко?
« Останнє редагування: 02 Вересня 2011, 16:47:52 від Ігор_О »
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
Новини України
« Прочитано #1443 : 02 Вересня 2011, 17:30:03 »

Я скажу так з точки зору простої людин.При прем'єрі Тимошенко мені ніхто не піднімав ціну на газ.Мене то не дуже цікавило чому а виявляється тому що мені як і всім простим українцям продавали наш український газ.А тепер при цему уряді наш газ продають наш газ за границю і мают надприбутки а нам впихают москальський газ.От де злочин! Яка мені різниця по які ціні буде Ахметов чи Фірташ буде купувати газ в москалів.Шо як був газ для них дешевший то вони своїм працівникам більше платили?чи може прибутки свої на Кіпр не ховали??? Нехай вони собі їдуть до Путіна і виторговують для своїх ПРИВАТНИХ ФІРМ  добру ціну.А нам населенню хай повернуть наш український газ який набагато дешевший чим руский.Юлька мусіла приймати такі умови які на той час були можливі,в такі умови її підставив Ющенко а сам поїхав на лижах кататися.Цілий місяць через його понти і бізнесінтереси з Фірташем Москва не давала газу, АЛЕ ЛЮДИ того не відчули.І Європа оцінила той договір високо.
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1444 : 02 Вересня 2011, 17:52:30 »

Федеральний суддя США Богдан Футей заявляє, що судовий процес над Юлією Тимошенко нагадує цирк, а в США такий процес був би взагалі неможливим.
"Те, що я бачив, і аналізуючи те, що відбувається, я думаю, що верховенство права в Україні у великій небезпеці. Суд має бути змагальним, а тут цього немає", - заявив він журналістам біля Печерського райсуду Києва.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #1445 : 02 Вересня 2011, 18:01:02 »

Ющенко - справжній патріот України. Крейзіі так можна продовжувати  таких думок багато,так що на рахунок зрадників ви напевно щось перепутали.
вибачте але я аналізую власні спостереження а не те що десь хтось сказав. а у вас память коротка.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1446 : 02 Вересня 2011, 18:05:16 »

Евросоюз: Тимошенко спасла Европу от газового кризиса
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #1447 : 02 Вересня 2011, 18:23:48 »

bornslippy я тебе прошу не треба переводити стрілки.Всім і так ясно хто такий Ющенко і противсіхи то є зрадники і Януковичові підлизи.На прочитай як навіть його любі друзі з него лахают http://www.expres.ua/news/2011/08/24/49060 .А Юлька як видиш людей не боїться  а її бояться хоть вона два вершка від горшка і за гратами.Патріотів садят по тюрмах,а зрадникам посади і дачі шо ше не ясно.
хіба я про ющенка писав хоч слово? мдя істинні послдовники великого фюрера . ну добре брешете самі собі (це на рахунок проти всіх) але ж не перекручуйте і не приписуйте свої думки іншим.
Я викладу цю статтю розгорнуто на мій погляд думка члена команди Ющенка ,чи бувшого соратника є цікавою.  Лідер фракції НУ-НС – про Ющенка: "Він скоро буде ховатися за парканами своїх будинків"
24.08.2011 19:49

Екс-президент Віктор Ющенко не прийшов до пам'ятника Тарасу Шевченку на мітинг опозиції, тому що він… боїться.
Про це сказав лідер франкції НУ-НС Микола Мартиненко, повідомляє Gazeta.ua.
"Він скоро буде ховатися за парканами своїх будинків. Під час свого президентства він багато їх набудував", - зазначив депутат.
Мартиненко вважає, що після помаранчевої революції була можливість об'єднатися. "Але Віктор Андрійович почав насолоджуватися владою. Він поставив шлагбаум, не ходив до парламенту, жодного разу не цікавився його життям, він навіть не зустрічався зі своєю партією", - сказав депутат.
"Я раніше цього не казав, тому що про це було соромно говорити. Я думав, що він змінить свою точку зору, він зрозуміє, що влада - це не насолодження, а дуже багато обов'язків і кропітка щоденна робота", - наголосив він.
За його словами, Ющенко, будучи президентом, користувався владою заради особистих інтересів і амбіцій. Тому згідно останньої соціології, є лідером антирейтингу.
це все не заважало їм разом з тимошенко в 2004 році ховатись за спиною Ющенко.
Степан Хмара - знаний і заслужений чоловік, дисидент, патріот, Герой України.
та ви що перестаньте зараз і Хмару запишуть в зрадники. у них всі хто не з каралєвою той зрадник. проаналізуйте. всі хто хоч слово говорить наперекір хренові зрадники. навіть ті хто голосував проти всіх зрадники, бо їм тимошенко не цікава.
а виявляється тому що мені як і всім простим українцям продавали наш український газ.
ви впевнені?
А тепер при цему уряді наш газ продають наш газ за границю і мают надприбутки а нам впихают москальський газ.От де злочин! Яка мені різниця по які ціні буде Ахметов чи Фірташ буде купувати газ в москалів.Шо як був газ для них дешевший то вони своїм працівникам більше платили?чи може прибутки свої на Кіпр не ховали??? Нехай вони собі їдуть до Путіна і виторговують для своїх ПРИВАТНИХ ФІРМ  добру ціну.
скажіть це Богдану, Буряку, Васадзе, Губскому, Жеваго чи Фельдману.
український газ який набагато дешевший чим руский.
ви точно впевнені?!
Юлька мусіла приймати такі умови які на той час були можливі,в такі умови її підставив Ющенко а сам поїхав на лижах кататися.Цілий місяць через його понти і бізнесінтереси з Фірташем Москва не давала газу, АЛЕ ЛЮДИ того не відчули.І Європа оцінила той договір високо.
ага нагнув її мініпут і атімєл і всю Україну загалом. ви або не розумієте питання або прото сліпі.(не плутати з сліппі :=))

Відповідь від: 02 Вересня 2011, 18:11:35
короче пішов пити 50 грам за здоровя тимошенко бо ще вмре до біса  скажуть що то Ющенко винен і противсіхи :P
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1448 : 02 Вересня 2011, 20:45:36 »

Северінсен здивована  печерським правосуддям нічого дивного не бачить тільки саме "правосуддя".
Записаний

newroman

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +132/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1079
  • Останні відвідини:
    01 Квітня 2016, 19:51:36

Новини України
« Прочитано #1449 : 02 Вересня 2011, 21:34:48 »

Ющенко - справжній патріот України. і так можна продовжувати  таких думок багато,так що на рахунок зрадників ви напевно щось перепутали.
Не думаю, що перепутали.
  Чого тільки вартий підписаний Ющенком закон України "про репатріацію" який діє вже другий рік. Тобто він зобовязався перед ЄС приймати на території України нелегалів з Європи, всяких азіатів, негрів, китайців і т.д., і не переправляти їх дальше транзитом, а надавати притулок, роботу. ДО 1млн. в рік. Значить вже, можливо другий мільон нелегалів на території нашої держави, які непогано плодяться в любих умовах. Це "законне винищення " українців як нації. Мало хто з тих нелегалів працювати не піде, а буде красти і займатися хто зна чим, не даючи спокою корінному населенню. Тихий ужас почнеться. Калуш зможе скоро відчути щось подібне, як китайців до нас завезуть, хоча і легально.
  Други пльовок від Ющенка в сторону українців як нації це підписаний закон Анни Герман і Тараса Чорновіла про захист прав етнічних, сексуальних і ще якихось там меншин.
За цим законом, якщо ти гоміку скажеш, що він гомік,  він піде в міліцію, накатає заяву і тобі світить, якщо не помиляюсь до 5 років. 
« Останнє редагування: 02 Вересня 2011, 21:52:04 від newroman »
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +179/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3245
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 20:38:49

    Звідки: korotka
Новини України
« Прочитано #1450 : 02 Вересня 2011, 21:40:55 »

Тобто він зобовязався перед ЄС приймати на території України нелегалів з Європи, всяких азіатів, негрів, китайців і т.д., і не переправляти їх дальше транзитом, а надавати притулок, роботу.
А що заважає зробити нормальний кордон з краіною через яку та братія суне на захід? і посилати знову іх у росию?
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1451 : 02 Вересня 2011, 21:55:13 »

Ющенко - справжній патріот України. і так можна продовжувати  таких думок багато,так що на рахунок зрадників ви напевно щось перепутали.
Не думаю, що перепутали.
  Чого тільки вартий підписаний Ющенком закон України "про репатріацію" який діє вже другий рік. Тобто він зобовязався перед ЄС приймати на території України нелегалів з Європи, всяких азіатів, негрів, китайців і т.д., і не переправляти їх дальше транзитом, а надавати притулок, роботу. ДО 1млн. в рік. Значить вже, можливо другий мільон нелегалів на території нашої держави, які непогано плодяться в любих умовах. Це "законне винищення " українців як нації. Мало хто з тих нелегалів працювати не піде, а буде красти і займатися хто зна чим, не даючи спокою корінному населенню. Тихий ужас почнеться. Калуш зможе скоро відчути щось подібне, як китайців до нас завезуть, хоча і легально.
  Други пльовок від Ющенка в сторону українців як нації це підписаний закон Анни Герман і Тараса Чорновіла про захист прав етнічних, сексуальних і ще якихось там меншин.
За цим законом, якщо ти гоміку скажеш, що він гомік,  він піде в міліцію, накатає заяву і тобі світить, якщо не помиляюсь до 5 років. 
Перепрошую,але в моєму повідомленні йшлося про те,що Чечетов назвав Ющенка справжнім патріотом,а не я.Це bornslippy так його виділив і процитував.
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #1452 : 03 Вересня 2011, 00:27:56 »

Перепрошую,але в моєму повідомленні йшлося про те,що Чечетов назвав Ющенка справжнім патріотом,а не я.Це bornslippy так його виділив і процитував.
у вашому повідомленні йшлося що Ющенко зрадник. адепти тимошенко Ющенко ненавидять навіть більше ніж якуновича.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #1453 : 03 Вересня 2011, 08:42:25 »

адепти тимошенко Ющенко ненавидять навіть більше ніж якуновича.

Ну от Ти скажи. Це свідомо чи підсвідомо Ти пишеш всі прізвища крім прізвища Ющенка з малої букви?

А ще. Поклавши руку на серце, хіба не так само адепти Ющенка Юльку ненавидять ще більше за Януковича?
Відповідь від: 03 Вересня 2011, 08:40:13
Юлька зробила вибір на користь себе. Ющенко - на користь Януковича. Янукович на користь Ахметова. Але ніхто - на користь України.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #1454 : 03 Вересня 2011, 09:23:37 »

Ну от Ти скажи. Це свідомо чи підсвідомо Ти пишеш всі прізвища крім прізвища Ющенка з малої букви?
цілком свідомо . тимошенко і якубович не заслуговують писатись з великої букви. :prapor:
А ще. Поклавши руку на серце, хіба не так само адепти Ющенка Юльку ненавидять ще більше за Януковича?
я вже писав не раз для мене ососбисто тимошенко=якубович :drink
Юлька зробила вибір на користь себе. Ющенко - на користь Януковича. Янукович на користь Ахметова. Але ніхто - на користь України.
отож всі в гівні але ви виколупуєте тимошенко. невідомо для чого. Ющенко мені нагадує Хмельницького. звязався не з тими. Мав хороші наміри та заліз в суперечку з тимошенко і не помітив як опинився в гівні разом з нею. Та Ющенко як Горбачов свою міссію вже виконав і він також не зможе обєднати всб країну . необхідний лідер єдиний для всіх українців. котрого однаково поважають і на сході і на заході.
з.і. Хоча останнім часом часто згадую слова одного з форумчан. ..... по Збруч....
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30266
  • Останні відвідини:
    Вчора в 10:31:54

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Новини України
« Прочитано #1455 : 03 Вересня 2011, 09:39:47 »

з.і. Хоча останнім часом часто згадую слова одного з форумчан. ..... по Збруч....
І...Що далі? Маємо єдиного лідера тут?
Та аби лиш почалося, одразу вилізе компартія і місцевий "Янукович", якщо вже такого нема в особі Тягнибока чи Яценюка

Відповідь від: 03 Вересня 2011, 09:34:15
А поки ми тут вибираємо - вони роблять свою чорну справу
http://www.unian.net/ukr/news/news-454502.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


koliaillich

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +67/-3
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 170
  • Останні відвідини:
    13 Грудня 2016, 16:01:18

    Звідки: Украина
Новини України
« Прочитано #1456 : 03 Вересня 2011, 09:42:57 »

Перепрошую,але в моєму повідомленні йшлося про те,що Чечетов назвав Ющенка справжнім патріотом,а не я.Це bornslippy так його виділив і процитував.
у вашому повідомленні йшлося що Ющенко зрадник. адепти тимошенко Ющенко ненавидять навіть більше ніж якуновича.
А ничего удивительного в этом нет.Предателей всегда ненавидили больше чем врагов.А предатели всегда стараются служить новому господину с особым ентузиазмом,потому что назад дороги нет.И случай с б.у. президентом как раз тот случай,народ которого обманул Ющенко  своим антирейтингом выразил свое отношение к предательству .А новые господа за службу наградили дачкой и какой там мелкой должностью кажется в музее ,и да еще,наверно пообещали не трогать.
Записаний
«Единственное, что необходимо для торжества зла — это бездействие хороших людей.»

Salam

  • Користувач
  • **
  • Карма +16/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 50
  • Радуемся жизни как дети
  • Останні відвідини:
    03 Червня 2012, 12:03:41

    Звідки: Калуш
Новини України
« Прочитано #1457 : 03 Вересня 2011, 10:15:07 »

Юлька зробила вибір на користь себе. Ющенко - на користь Януковича. Янукович на користь Ахметова. Але ніхто - на користь України.
 :good :good :good
Записаний

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Новини України
« Прочитано #1458 : 03 Вересня 2011, 10:40:38 »

А ничего удивительного в этом нет.
найцікавіше що тимошенко ви гтові пробачити все чи просто цілеспрямовано закриваєте очі на її зраду?. будьте чесні з собою. якесь садо мазо. :fool
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Новини України
« Прочитано #1459 : 04 Вересня 2011, 13:35:11 »

   МЗС Франції: поки Тимошенко під судом - ніякого Євросоюзу           МЗС Франції: поки Тимошенко під судом - ніякого Євросоюзу
« Останнє редагування: 04 Вересня 2011, 13:40:45 від DVania »
Записаний