Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 16 днів

Автор Тема: На порозі до Євросоюзу  (Прочитано 599044 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    09 Травня 2024, 11:26:40

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1280 : 23 Січня 2016, 20:41:05 »

От і почала ЖАБА нам цицьку давати

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2016/01/18/7095781/

Косюк жалуется, что ЗСТ с Европой - это обман
18710 ПРОСМОТРОВ  17
Понедельник, 18 января 2016

Владелец "Наша Ряба" и агрохолдинга "Мироновский хлебопродукт", миллиардер Юрий Косюк жалуется, что зона свободной торговли, которую очень сильно пропагандируют сегодня, это обман Украины.
Об этом он заявил в интервью "Голосу Америки".
"Никакого открытия рынков не произошло. Знаете, в колесах такой механизм, называется ниппель. В одну сторону пропускает, в другую сторону - нет. Такая примерно ситуация сейчас у нас с европейскими рынками. Европа говорит о ЗСТ с Украиной, и одновременно подписано кучу исключений и ограничений для экспорта украинских товаров. Поэтому это такая зона свободной торговли только в одну сторону, только в сторону Украины", - заявил Косюк.
Кроме того, Косюк утверждает, что со вступлением ЗСТ ничего не изменилось.
"Ничего. Я думаю, что мы обмануты. Для экспорта продовольственных товаров из Украины установлены катастрофически большие ограничения или квотирования. Чтобы вы понимали: Украина производит 1,2 млн тонн куриного мяса в год. При этом Европа дала Украине беспошлинную квоту - 16 тысяч тонн. Ну, плюс к тому же можно ввезти без пошлины 20000 тонн целой замороженной курицы (которая абсолютно никому не нужна). На все, что сверх этой квоты - пошлина больше 1000 евро за тонну", - отметил миллиардер.
Отвечая на вопрос, почему размер квот для Украины мизерный, Косюк отметил, что в первую очередь Европа защищает свой рынок.
"Европа защищает свой рынок! Они четко защитили собственные интересы, а Украина проиграла. Поэтому я считаю, что и зона свободной торговли, которую очень сильно пропагандируют сегодня, это обман Украины", - подытожил Косюк.
Напомним, соглашение об углубленной и всеобъемлющей зоне свободной торговли (ЗСТ) между Украиной и Европейским Союзом 1 января 2016 вступил в силу.
По данным Государственной службы статистики, объем экспорта товаров из Украины в страны ЕС в январе-октябре 2015 года составил $10,472 млрд, или 33,4% от общего объема экспорта, и уменьшился по сравнению с соответствующим периодом 2014 года на 28,4%.
Импорт товаров из стран ЕС составил $12,547 млрд, или 40,5% от общего объема, и уменьшился по сравнению с 10-ю месяцами 2014 года на 27,9%.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1281 : 23 Січня 2016, 20:56:25 »

а де пашуть


ну тоді в Англії одні негри . тут часто самі англіки пашуть на трьох роботах .  І це не приколи і не жарти

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    09 Травня 2024, 11:26:40

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1282 : 23 Січня 2016, 21:07:11 »

ти не путай , Англія якраз і центр формування прибутку. А от Румунія , Болгарія і є негри.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1283 : 23 Січня 2016, 21:17:49 »

А якого біса англіки пашуть на трьох роботах ? Нічого не розумію    :o

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    09 Травня 2024, 11:26:40

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1284 : 24 Січня 2016, 08:04:50 »

Нічого не розумію
Поясню , я не гордий. Ми з тобою говоримо про рiзнi речi. Я мав наувазi держави-негри.Тобто англiйська чи нiмецька компанiя вiдкриваючи черговий завод в краiнi типу Болгарiя чи Румунiя , робить так аби платити мiнiмум податкiв в цiй краiнi , тобто основний прибуток вiд продукцii зробленоi в Румунii формуеться в Англii i податок на прибуток(самий вагомий) платиться в Англii . Тому в Англii бюджет краiни повний , а в Румунii i Болгарii бiдненький , хоча у них працюють заводи. Така ж ситуация була в Калушi з ЛУКОРОМ , працював Калуш , а прибутки йшли в Москву. Це економична полiтика держав домiнантiв. Тому особливо радуватись що ЕС понавiдкривае в Украiнi заводiв не варто , будемо пахати як негри i залишатись злиднями . 
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1285 : 24 Січня 2016, 11:45:13 »

Хм  . Ти ще більше запутав . Я же хочу вияснити , чому я знаю багатьох англіків , які працюють НА ТРЬОХ РОБОТАХ . А також знаю людей , які взагалі перебиваються незрозумілими заробітками . Те , що держава Англія не має в володінні ніяких заводів чи фабрик чи супер фірм - ти звичайно забув , тому і не можеш знати , що дуже багато різних фірм зареєстровані в Ірландії і майже НЕ ПЛАТЯТЬ ПОДАТКІВ на території Англії .

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    09 Травня 2024, 11:26:40

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1286 : 24 Січня 2016, 13:25:25 »

Ось фраза з якоi почався диспут  = Позволю напомнить несколько подзабытую концепцию «мирового предприятия», в основе которой лежит простая формула: «покупай сырье там, где дешево, производи товар там, где самая низкая зарплата, продавай товар там, где на него самые высокие цены». поки що в ЕС на Украiну будуть дивитись як там де сама мала зарплата.

Тут говориться про фiрми i держави , а не про людей. I неграми я далi називав краiни якi вступили в ЕС - Болгарiю i Румунiю . По украiнськи то буде так , купляй сировину де саме дешевше , включаючи доставку , завод розмiщай там , де люди злиднi i будуть працювати за копiйки , а не в Англii , де треба платити тисячi фунтiв , продавай товар там де багато заможнього населення , де найбiльша покупна спроможнiсть , а прибуток формуй там де найменший податок на цей прибуток , в якомусь офшорi (Iрландiя) . Але уряд краiн не завжди дозволяе користуватись офшорами , тому прибуток формують вдома , маючи завод у злиденних краiнах.
А про те , що деякi люди працюють на трьох роботах i пашуть як негри , не мае нiякого вiдношення до того що я хотiв сказати.
Маю надiю , що ми дiйшли розумiння  ;) 
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1287 : 24 Січня 2016, 15:04:37 »

Хм . Ти пропонуєш купляти сировину якомога дорожче лише щоб доказати незрозуміло що ? НІЧОГО НЕ РОЗУМІЮ !!! Та й до цього часу ти не відповів на просте запитання , яке я уже повторив декілька раз .  Нафіг комусь потрібна ця муть про якісь "країни-негри" чи "країни-ненегри" , коли я бачу , як люди в "країнах-ненегрів" працюють на трьох роботах . Якого хрєна писати якусь муть , на основі якої ти хочеш доказати бозна що ??? Я же не живу в Калуші на ланцюгу і мені не треба вішати якусь хуйловську-камудристічєску мутню , так як можу спокійно бачити , що насправді відбувається у світі . Звичайно , що я не вхожу в якусь там "еліту" чи "масонську" ложу , де рулять світом і кажуть хто сьогодні буде "країною-негром" чи "країною-ненегром" , але я бачу багато людей , які тут ледве зводять кінці з кінцями .
 Давай чітко і ясно . Поясни мені такий приклад . Чому так посилено різні країни третього світу борються за те , щоб до них прийшли різні світові корпорації . 

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    09 Травня 2024, 11:26:40

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1288 : 24 Січня 2016, 15:53:52 »

Ти пропонуєш купляти сировину якомога дорожче лише щоб доказати незрозуміло що ? НІЧОГО НЕ РОЗУМІЮ !!!
Не розумiеш , тому що неуважно читаеш . Я старався все ясно i доступно пояснити .  Все що я говорив до комунiзму немае нiякого вiдношення , це все основи сучасного свiтового бiзнесу i принципи вiдношення мiж державами домiнтами i державами третього свiту. Попробуй перечитати . Я стараюсь писати по-людськи без бiзнесових теpмiнiв.В моi часи студентсва це називалось ПОЛIТЕКОНОМIЯ.
 Давай чітко і ясно . Поясни мені такий приклад . Чому так посилено різні країни третього світу борються за те , щоб до них прийшли різні світові корпорації .
  Даю чiтко i ясно. Не можна так однозначно говорити , що держави третього свиту так посиленно хочуть чи борються . Все залежить вiд умов при яких цi свiтовi корпорацii будуть працювати в цих краiнах. Якщо iнтереси Корпорацii i Держави спiвпадають , то це обоюдовигидно. А тепер саме важливе - але великi свiтови корпорации завжди мають пiдтримку зi сторони передових краiн свиту . Користуючись цiею пiдтримкою , вони нагинають держави третього свиту на кабальнi умови , максимально використовуючи мiнеральнi i трудовi ресурси цих краiн , не приносячи нiякого розвитку цим краiнам . Це сучасний неоколонiализм. Можна в наглу експлаутвати кориснi копалини , трудовi ресурси третьои краiни , отримуючи надприбутки i при цьому залишати цю третю краину в злиднях.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1289 : 24 Січня 2016, 18:49:15 »

 :facepalm:    :facepalm:    :facepalm:   

Думаю , що ти крім тої "політекономії" дійсно нічого більше і не читав . Не хочу нічого казати про твій підручник , але реальність до того , що ти цицируєш зі своєї "політєкономії" не має нічого спільного . Але дякую , що хоча би ти сказав , звідки ти черпаєш весь свій брєд сивої кобили . Бажаю тобі хоча би спочатку вияснити ЧОМУ країни третього світу бажають щоб світові корпорації там працювали і чому ці корпорації там працюють НА СВОЇХ умовах і чому країни третього світу від цього лише виграють .


 :facepalm:    :facepalm:    :facepalm:

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    09 Травня 2024, 11:26:40

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1290 : 24 Січня 2016, 19:24:58 »

дивись , що у нас получається . На твоє запитання , як працює сучасний автомобіль , я тобі розказую про динаміку , кінематику і про поступальний рух. У відповідь чую , та йди ти до сраки з своєю кінематикою , ти поясни мені чому у водія дві ноги , а педалей три ? Ну як я тобі таке можу пояснити. Не хочу хамити , але таке враження , що ти не дуже любив в школу ходити , або ще гірше ти по гороскопу ОВЕН. Тоді ти мені ніколи не повіриш , щоб я не говорив. Поцікався сам сучасною політекономією.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1291 : 24 Січня 2016, 19:34:31 »

але великi свiтови корпорации завжди мають пiдтримку зi сторони передових краiн свиту . Користуючись цiею пiдтримкою , вони нагинають держави третього свиту на кабальнi умови , максимально використовуючи мiнеральнi i трудовi ресурси цих краiн
Маємо приклад. Більшість корисних копалин Африки розробляють хто? Китайці.
Не знаю чи корпорації там пораються, чи просто приватні і державні китайські компанії, але розкажи бітте, як уряд Китаю нагинає бідних африканців?
Там дійсно в більшості умови кабальні, але то не через світову закулісу і не через змову корпорацій, а всього лише через зажерливість африканських урядів і диктаторів, які беруть "щедрі" відкати і дозволяють грабувати власні країни.

Те самісіньке і з Україною та ЄС.
Не ЄС чорт з рогами і не Московія рай земний, а уряд або продержавний, або корумаовано-зажерливий. І якщо друге - то абсолютно байдуже для людей, кому уряд буде продаватися за відкати, позики, кредити і т.д.
Якраз "дружба" з ЄС зпускає у цю мутну водичку більше рибок, а де більше рибок - більше конкуренції. А коли є конкуренція то уряд може допускати на свій ринок праці не першого і єдиного упиря, а ту фірму чи корпорацію, яка запропонує кращі умови.
З Московією таке б не пройшло. Поки що і у нас самостійних таке не проходило, бо уряди проолігархічні. Доки люди не почнуть свідомо ходити на вибори, а після них свідомо контролювати владу і вимагати виконання обіцянок - доти буде, як є.

От у нас люди голосували за Порошенка і досі вважають, шо він маладєц  :=)
Ну що тут скажеш?..
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    09 Травня 2024, 11:26:40

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1292 : 24 Січня 2016, 19:42:38 »

Скажу , що все що ти сказав , дійсно має місце . Щоб знав у китайців зараз корпораціі покруче гамериканських . Я описав теорию процесу світового бізнесу в ідеалі , так працюють всі світові корпораціі. А ти вже описав нюанси того процесу , відповідно  якихось особливостей місцевості (кумовство , корупція і т.д. ) І висновки ти зробив правильні , мені нема чого на цю тему сперечатись. 
« Останнє редагування: 24 Січня 2016, 20:09:04 від Tad »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1293 : 24 Січня 2016, 22:29:25 »

Зате я маю охоту до суперечок про інше.
Ти пишеш щось на кшталт "Нащо було в Європу рватися? За скоро, не готові, Пу розізлили..."

Мені то нагадує інше.
Я сприймаю наші проблеми в управлінні державою (які зараз модно називати корупцією), як хворобу країни, хворобу нації.

Тому ситуація з мого погляду виглядає так, що у нас в організмі був скажімо камінь у жовчному. Він нас постійно мучив, ми не могли нормально рости, розвиватися, а з часом то все так посилювалося, що стало зрозуміло, що от-от і буде серйозна буба. Довелося піти на операцію.
Після операції наш організм був дуже ослаблений, але ми були раді бо сподівалися, що нам от-от стане краще, тим більше, що після операції ми вже можемо їсти брюсельську капусту, яку так давно хотіли спробувати, але через камінь - не могли.
Але пройшло кілька місяців і коли ми пробували їсти ту капусту нам ставало знову зле. Зробили аналізи і виявилося, що є в організмі ще й пухлина, яка пустила метастази і смокче соки. І далі ми не можемо нормально жити і рости.

То що, нам не треба було вирізати той камінь?
Так, ми би ще рік-два жили і думали, що найгірше то наш камінь, але ж ми не росли і не розвивалися б так само, а навпаки б ще за той час більше пухлина розгулялася.

І на довершення нам ще брат пальці на одній руці відрубав. І мало того, щодня ту рану розворушує, аби кров виходила і виходила...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1294 : 25 Січня 2016, 00:41:03 »

Зате я маю охоту до суперечок про інше.


 Чуть-чуть психологии для украинских друзей
 

    Для кое-кого лично, а может и другим будет интересно. И не только украинцам.

    Прочитала недавно про интересный эксперимент. Работали психологи в Америке с баскетболистами. И учили их любые достижения: удачные игры, броски и т. п. объяснять своими способностями. Вот такой я талантливый. А любые провалы и неудачи недоработкой - мало старался, не выложился. Игра спортсменов стала гораздо лучше через какое-то время.

    Я сейчас вижу две разные модели в обсуждениях украинских дел.
    Одна - мы много сил вложили в Майдан и войну, сделали что могли и больше, но ничего хорошего от результатов революции и реформ не ждем, потому что такой народ (версии разные, какой "такой", не буду перечислять).
    Вторая - мы победили и отбились, потому что такие уж мы, хохлы, нам палец в рот не клади. Свободный народ, козацкого роду, и все такое. А что реформы идут не так прекрасно, как хочется - так это мы мало старались, не впряглись всерьез.

    Американские баскетболисты передают вам привет и советуют придерживаться второй модели. Оно лучше, они проверяли.

    ---
    Для желающих поупражняться в человековедении задание. Сможете парой фраз объяснить, в чем тут дело? Почему это работает?

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18184
  • Останні відвідини:
    11 Травня 2024, 03:22:54

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1295 : 25 Січня 2016, 00:43:22 »

Зате я маю охоту до суперечок про інше.

та нафіг тої суперечки не потрібно взагалі  . Хай собі тад ниє там і пхинькає про те що всі у всьому винні , бо ніхто нічого крім нього не розуміє - у нього ж крутий підручник є по політєканомії . Мені особисто так само пофіг як і те , що там думають в Пів.Кореї .    :=)

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    09 Травня 2024, 11:26:40

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1296 : 25 Січня 2016, 12:58:58 »

Я сприймаю наші проблеми в управлінні державою (які зараз модно називати корупцією), як хворобу країни, хворобу нації.
в принципi можна й так , але ти все дуже спростив вiдносно людини i хвороби. Тут нагадався анекдот про лiкаря еврея i синочка який вилiкував хворобу i залишив сiмью без прибуткiв. Я бачу так - була у людини хвороба , камiнь , ходила людина по докторах , i от свiй внутрiшний iмунiтет взявся за той каминь , i як тiльки камiнь вилiз зьявився доктор який порадив iмунiтету лiки (Порошенка i Яценюка), i тотi лiки змiсть того щоб допомогти iмунiтету,  очолили хворобу i поводять себе як iнфекцiя. А ще зьявився другий лiкар , конкурент першого ,який побачив , що хворий переходить пiд лiки першого доктора. Другий доктор взяв i вирiзав хворому апендицит (Крим) , бо думаю що у Польщi бiльше прав на Галiцiю нiж у Украiни прав на Крим . А потiм ще занiс ифекцiю в руку . И руку жалко вiдризати i лiкувати не получаеться , бо лiки (Порошенко и Яценюк) така ж iнфекцiя , як i вiд другого доктора.От i воюють два доктори за того хворого , а власний iмунитет в ах* :censore*ую  , як вижити з тими докторами . Ну а висновок такий ,  треба було не слухати всiляких лiвих докторiв i лiкуватися самому(спасение утопающего , дело рук самого утопающего). З ким поведешся , так тобi i треба. А руку треба в любому випадку зберегти ,навiть якщо вона буде гноiтися роками.
А серемудрим неукам треба вчити политекономию  :=)

Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1297 : 25 Січня 2016, 13:52:07 »

бо думаю що у Польщi бiльше прав на Галiцiю нiж у Украiни прав на Крим
 :facepalm:
З яких таких міркувань???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1298 : 25 Січня 2016, 14:04:53 »

З історичних .Кілько років за остатню тисячу років тут була держава Польща а кілько держава Украіна.Кілько тутка поляків жило до того як іх винищили з 43 до 46 .Добре шо і не претендуют бо би ше і тут біда була як на сході.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30267
  • Останні відвідини:
    15 Травня 2024, 08:30:28

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1299 : 25 Січня 2016, 14:48:25 »

Та з історичних міркувань той Крим точно не Московитський!!!
Але в ХХІ-му ст. державні кордони не формуються і не змінюються за чиїмось історичними міркуваннями.
Пу видно того не знав. Тому і получив по зубах. І ще мало!
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.