Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 3 дні

Автор Тема: На порозі до Євросоюзу  (Прочитано 596896 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1240 : 19 Січня 2016, 12:32:06 »

.Крім того він є програмістом - в любому випадку добру зарплату мав в Україні .
То хто йому винен?
Най би їхав у Нову Зеландію :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18183
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2024, 22:44:56

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1241 : 19 Січня 2016, 13:38:09 »

То хто йому винен?

думаю , що де запропонували роботу ( чи де знайшов ) - туди і поїхав .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1242 : 19 Січня 2016, 13:43:09 »

Ну так. Йому батьки капали на мозги. Він аби їх потішити виїхав у перше-ліпше місце.
Реально Польща для ПМЖ - краща ніж Україна.
Але то звичайно, якщо ти хочеш, аби вже і твої діди там жили.
Але звісно є і кращі умови. Просто польська мова - то так ніби ти нікуди і не їхав.
А вже скажімо та ж Канада чи Гамерика...
Але якщо вже вирішив - то треба їхати там де найліпше.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


VoValdo

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    15 Лютого 2017, 19:38:51

    Звідки: Місто Бровари
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1243 : 19 Січня 2016, 22:02:21 »

2 головні тези про Євроінтеграцію:
- Україну ( таку ,якою є зараз) там ніхто не чекає;
- Україна( і головніше українці) не готові стати частиною Євросоюзу.
Можна багато чого говорити але скоріше за все, до ЄС найближчі 5, 7 да чого вже там 10 років ми туди не потрапимо. Ну не потрібна Європі така Україна. ЄС?! ЄС нам потрібен але він потрібен сильній, стабільній, демократичній Україні.
 Тут з візами незрозуміло ,що буде. Хоча враховуючи,як бідніє населення, то навіть в разі відміни віз мало хто зможе дозволити поїхати до Європи. А тим хто може собі дозволити  - тому на ті візи (за великим рахунком) наплювати...
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1244 : 19 Січня 2016, 22:28:36 »

Про візи.

Люди вже недовольні перспективою їх відміни. Типу кажуть так:
-Були візи, я собі спокійно за гроші зробив візу і мене ніхто не трусив на кордоні і я собі спокійно їхав на заробітки. А тепер будуть трусити всіх і все...

Тому можна погодитися, що при незмінному бардаку у нас, візова "лібералізація" - то лише зайвий менінгіт на найближчі 3-5 років.

Загалом виходить так.
Боролися на майдані за Європейське майбутнє в Україні, а до влади прийшли злочинці, які хочуть залишивши нас обкраденими у злодійсько-бардачному минулому "показати нам Європу по телевізору".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1245 : 19 Січня 2016, 22:42:50 »

- Україна( і головніше українці) не готові стати частиною Євросоюзу.
З цією тезою погоджуюся частково.
Бо то якраз частина українців не готова.
І що цікаво, це не якась там східна чи західна частина, то в середині кожного міста, села, будинку є готові і неготові.
Але, якщо не починати робити європейські зміни у нас, то тих неготових не ставатиме менше.
І тут таки потрібні шляхи Європи назустріч.

Так поляки свого часу плювалися і впиралися. А потім підприємливі вловили фішку і освоївши європейські бабки - розвинулися і провадять бізнес.
А хто не увійшов у їх число - каже, що у соціальній державі їм було краще. Типу як і у нас багато за совком жаліє.

Різниця у тому, що у нас на зміну совку, де дійсно були соцгарантії, де тебе хоч якось, але лікували державним коштом, хоч якось, а іноді і цілком добре вчили і де в більшості всі були однаково убогі ми попали в ситуацію, коли держава просто ПОВНІСТЮ забила на громадянина.
Натомість у тій же Польщі громадяни хоч якось, але можуть собі заробити на якісне медичне страхування, на добру платну освіту і т.д.

Так, хто шустріший - може більше, але і хто просто працює - з голоду не помре.
І чим багатша країна - тим більше то помітне.
У найбагатших, можна просто заводити дітей і жити на допомогу на них ніде не працюючи.

От вам і вся різниця.
Бо там країна розуміє, що робоча сила буде потрібна і як не крути, а коли матимеш 5 нових ротів, то хоч 2 з них підуть на завод пахати, а як не буде жодного - то ніхто не піде. Тому підтримують. А не тому, що "люблять свій народ".

У нас навіть такого нема. Хай здихають! А далі ми собі втечемо кудись інде.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18183
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2024, 22:44:56

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1246 : 20 Січня 2016, 01:41:08 »

не хочу ні з ким сперечатись , але думаю , що Україні більше треба ЄС ніж навпаки . ЄС може спокійно прожити і без України , а ось Україна не має вибору : або назад в дурдом совка , або рух вперед - тяжкий , болючий .

 А те , що Україна не отримає членство в ЄС і за 10 років - я згідний . Все таки ЄС вимагає щоб держава , яка хоче приєднатись до ЄС , повинна відповідати певним вимогам . Україна на жаль явно не проходить по більшості ( якщо не по всім ) вимогам .

Відносно медицини чи навчання : загальна медицина і загальноосвітня школа з дитсадками - безкоштовні , а все екстра - то уже за гроші .

Відносно віз : у свій час я не дуже хотів самому виїжджати за бугор і шукав хто би з моїх друзів бажав чухнути зі мною . Причому я готовий був оплатили дорогу і позичити гроші для початку ( все таки значно краще коли є на кого розраховувати ) . Але не знайшов ні одного . З часом правда більшість моїх друзів виїхало з України і зараз живуть в різних місцях світу  ,але тоді  я був першим і я був один . І саме цікавіше , що в ті часи світло включали по годинам , воду - те саме , роботи взагалі не було , а якщо була - то заробляли 3-8 доларів в місяць . Зараз же ситуація значно краща і думаю , що не дуже багато народу рване за бугор . Одна справа мріяти про те чи се  ,а інша справа насправді те зробити   :)
« Останнє редагування: 20 Січня 2016, 01:47:33 від ББА »
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1247 : 20 Січня 2016, 08:14:12 »

То Тобі так здасться через те,  що особисто знайомих мало.  Але прочитай і зверни увагу на цифру! Яке пару днів тому здасться від президента чув згадку про "45 мільйонну країну". Чувак, прокинься! Завтра не матимеш ким керувати!
http://www.segodnya.ua/economics/enews/naselenie-ukrainy-umenshaetsya-kak-uvelichit-rozhdaemost-684386.html
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18183
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2024, 22:44:56

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1248 : 20 Січня 2016, 11:31:32 »

То Тобі так здасться через те,  що особисто знайомих мало.

Ха ха . Ти краще спитай скількох українців я знав , які уже виїхали з Англії назад в Україну . Та сама ситуація з поляками , мадярами чи литовцями ( у яких взагалі немає проблем з візами і тд )  . Більшість українців бажає працювати десь за бугром ( в кацапстані чи ЄС )  і жити в Україні    :D   

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1249 : 20 Січня 2016, 12:20:21 »

Ха ха
Це ти смієшся з цифр?
Ну сам посуди, як з тобою сперечатися, коли тобі показують дані статистики, а ти кажеш, що власний досвід важливіший  :=)

Ясно, що люди не лише виїздять, але і просто вимирають.
Але якщо в тих цифрах  більшість то вимирання, то хіба то не привід замислитися про виїзд???
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1250 : 20 Січня 2016, 12:31:30 »

скількох українців я знав , які уже виїхали з Англії назад в Україну
Хіба хтось сперечається?
Та якби більшості не було звично жити тут - то за нинішніх умов тікали б всі як з Сирії.
То ж не залізна завіса вже нас відділяє.


Але у кожного з нас своє бачення. Ти бачиш, скільки з приїхавших вертається, а я бачу як з року в рік кількість людей що фотографуються на Грінкард і шенген візу росте в геометричній прогресії.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18183
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2024, 22:44:56

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1251 : 20 Січня 2016, 13:20:11 »

Я сміюся з того ,що ти думаєш , що мільони українців рвануть за бугор . Ті ,що хотіли рванути - уже давно там . Може ще якась сотня тисяч чухне після безвізового режиму . Я ще раз кажу - коли я збирався їхати за бугор майже всі знайомі і друзі на словах готові були кудись поїхати . МОЖЛИВО ОДИНИЦІ НЕ БАЖАЛИ ( бізнес чи сім"я ) а решту на словах готові були хоч завтра за бугор .    :=)    :=)   :=)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1252 : 20 Січня 2016, 13:36:06 »

Я сміюся з того ,що ти думаєш , що мільони українців рвануть за бугор
Де я таке писав???

А сміятися то собі можеш. на здоров'я  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18183
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2024, 22:44:56

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1253 : 20 Січня 2016, 14:04:30 »

а я чомусь подумав , що ти вважаєш , що мільони українців на другий день чухнуть за бугор .

Але про те , що на словах всі були готові туди чухнути - то чиста правда . З моєї групи інституту за бугром опинились лише двоє ( з 30 чоловік )  , я і одногрупник в раші . А решту сидить тихенько в Україні . З шкільного класу за бугром опинились десь чоловік з 7-8 ( один з них в москві ) - теж з 30 чоловік . А закінчив я школу в 1987 році . Ось така статистика цікава . А тепер розкажи скільки ТВОЇХ  однокласників чи одногрупників з інституту кудись чухнуло

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1254 : 20 Січня 2016, 14:24:04 »

Я ні про кого нічого не знаю, крім тих, котрі померли  ;)
Але думаю, що цифри схожі.
Для мене ще більшим дивом є наші Верхняни, які по 15 років живуть там, а потім їдуть і купляють тут квартиру, при тому, що можна за ті гроші десь на Коста Дель Соль було купити  :facepalm:

То мабуть спрацьовує у них "ефект ББА"  :=)
Вони живучи там забуваюь про наш бардак...
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18183
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2024, 22:44:56

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1255 : 20 Січня 2016, 14:58:56 »

Я ні про кого нічого не знаю, крім тих, котрі померли

Ти що - навіть з однокласниками чи одногрупниками не спілкуєшся ? а я спілкуюсь - і ефекту бба не маю , так як все прекрасно знаю про життя в Україні ( не лише в Калуші ) . Про верхнян я якраз і кажу - люди тут живуть , працюють , заробляють гроші , а в Калуші купляють квартири . Особисто знаю ( в тому числі і родичів ) десь з 5 людей у яких точно така же фігня ( чи квартира чи хата ) .

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30265
  • Останні відвідини:
    02 Травня 2024, 09:27:18

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1256 : 20 Січня 2016, 15:15:25 »

Зараз та фігна трохи приупала через війну і бідосю, але...
Але зато ціни на квартири впали і то знов дає поштовх на викуповування вже побудованих квартир  :=)

Ще більша лажа у тому, що у Калуші квартири дорожчі ніж у Франківську  :o  :=)
І якщо колись то можна було виправдати тим, що років через 20 Франик розростеться і буде шумним, задимленим містом, куди можна буде поїхати на роботу, але жити значно комфортніше буде у Калуші, то потім відбулися роздування екокатастрофи і реальне посилення проблем з  шахтами і кар'єром. Натомість замість росту пішла криза і війна.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:00:28

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1257 : 20 Січня 2016, 16:56:29 »

ЄС може спокійно прожити і без України , а ось Україна не має вибору : або назад в дурдом совка , або рух вперед - тяжкий , болючий .
не обовязково рухатись під кимось , чи то совок , чи Європа , чи Гамерика. Можна й самій Укранії рухатись і без компаній. Брати з когось приклад , не означає під когось лягати. Щось Великобританія не дуже з ЄС цілюється - ну ми ніби в ЄС , але без вас якось ліпше.
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь

ББА

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +306/-11
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 18183
  • Останні відвідини:
    29 Квітня 2024, 22:44:56

    Звідки: Льондон
На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1258 : 20 Січня 2016, 20:51:19 »

угу . можна подумати , що Україна настільки самодостатня і багата ,що може забити на весь світ . Ти уже давно користуєшся українськими компутерами ? У всьому світі іде глобалізація і чим швидше Україна займе гідне місце - тим краще . А ЄС дає таку можливість

Tad

  • фашик
  • *****
  • Карма +0/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14970
  • Останні відвідини:
    Сьогодні в 11:00:28

На порозі до Євросоюзу
« Прочитано #1259 : 20 Січня 2016, 21:32:01 »

можна подумати , що Україна настільки самодостатня і багата ,що може забити на весь світ
а що в твоему розуmiннi самодостатня i богата ? Не така як Англiя чи Францiя ? Так у Украiни нiколи не було таких колонiй з яких можна було столiттями черпати богатства . Тому й не треба на таки злодийськi держави рiвнятись . Всi сьогоднiшнi богатства сучасних краiн Европи то результат вiйн i експлуатацii колонiй. Ти пропонуеш Украiнi стати черговою колонiею Европи ? Чи ти думаеш европейськi краiни мусять нам насипати бабла i просити всiх нас почати працювати на свое суспiльство ? Утопiя .
Колонiзацiя по Европейськи це коли з богатоi Нiметчини "Фiлiпс" переносить виробництво в злиденну Румунiю i платить румунам копiйки за таку ж роботу як нiмцям мусить платити тисячi евро , коли набирають гастарбайтерiв з злиденних краiн ЕС за копiйки , а своему населенню платять соцiал. Не , ну що не кажи , а в Румунii також йде европейський розвиток . Але не так швидко як хтiлось би.
« Останнє редагування: 20 Січня 2016, 21:47:03 від Tad »
Записаний
Життя це не те , що з вами вiдбуваеться , а те як ви до цього вiдноситесь